Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 80 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. feb. 28., szombat 09:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Loisz!

Köszi szépen, báris jobban érzem bagam,hahahapcíííííííí.
A verset külön köszönöm, nem ismertem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Barátság
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 21., hétfő 15:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
„A barát tudja, hogyan engedje el a füle mellett a mondandód javarészét, hogy csak a lényegre válaszoljon!” William Dean Howwels


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Barátság
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 14., szerda 14:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ranschburg Jenő: Barátság, szerelem (férfiak egymás közt)

Tudom, apu, a „szép idôkben”
Egyet szeretni volt divatba.
Én öt lányba vagyok szerelmes,
Legjobb barátom, Zsolti, hatba.

Neki most eggyel több jutott, de
Megígéred hogy nem nevetsz ki?
Barátommal egy nô miatt, csak
Nem fogok mindjárt összeveszni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Barátság
HozzászólásElküldve: 2011. márc. 05., szombat 09:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
"...van egy nyolc főt számláló csoport, ami valójában nem is nevezhető csoportnak. Szaknyelven szólva a csoport ugyanis olyan emberekből áll, akik egyazon időben összegyűlvén pszichológiai hatást gyakorolnak egymásra. Ám ez a nyolc ember soha nem találkozott. Valójában egyikük sem ismer háromnál többet a többiek közül. Mégis gyakran gondolok rájuk, mint csoportra, mert mindannyian a barátaim, szeretnek engem, imádkoznak értem, bátorítanak, és annyira fontos vagyok nekik, hogy Em Griffin sötét oldala láttán sem riadnak el tőlem.Sőt, mellettem maradva segítenek a változásban. Ez a barátság lényege."

Em Griffin:Együtt-lét


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re:
HozzászólásElküldve: 2015. dec. 18., péntek 07:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Erika írta:
Nem biztos, hogy el tudom mondani, mit jelentett számomra, mit jelentettünk egymásnak a barátnőmmel, aki csont ateista volt, számára a hitrejutás egy lépés lett volna visszafelé- ahogy mondta. Ennek ellenére mikor pár napig nálam volt egy lelkész barátunk írása, bizonyságtétele a családi kapcsolatairól, az életéről,a színházi előadás alatt az öltözőben meghúzva magát végigolvasta.Szomjasan...
Egyszer keményen vitatkoztunk a hit miatt, vertük egymást fejbe a saját érveinkkel, pedig még én is a megtérés előtt voltam...hihetetlen rossz érzés volt, s úgy mentem az iskolába, hogy megkérem őt, hogy erről a témáról ne vitatakozzunk többet..ő ugyanígy élte át.
Vitatkozni nem vitatkoztunk, de szűrő nélkül mindig mindent elmondtunk egymásnak, amit átéltünk, pedig azt meg kell mondjam, hogy abszolút másképpen éltünk, más volt a környezetünk, neveltetésünk, mások voltak az adottságaink, mint a tűz és a víz, a közös csak az erős ragaszkodás volt egymás iránt.
Hosszú évekig tartottuk a kapcsolatot a gimi után is, egyszer azt álmodtam, hogy ahhoz,hogy ő megtérjen, szakítanom kell a leendő férjemmel- s ez egy rettenetes álom volt, hogy most mit válasszak?De jó volt reggel felsóhajtani, hogy mindez nem igaz!

Ahogy a gyerekek érkeztek nálunk, volt egy újabb kemény vitánk, hogy mi az ,hogy -amennyit Isten ad-...
aztán egyszer küldött egy üzenetet, hogy nem jön vissza a vasfüggöny naposabb részéről..
Azóta próbáltam hívni osztálytalálkozóra,a szülein keresztül, sikertelenül..a szüleit látogatja rendszeresen, de mivel ő nem keresi a kapcsolatot, én nem szeretnék tolakodni.
Persze, nagyon- nagyon jó lenne, ha egyszer csengene a telefon: - itt vagyok a városban, mikor találkozhatunk?-


Vannak még csodák!

Nos,nem így, de találkoztunk az ősszel!
Sétáltunk a férjemmel a szemközti parkban, mikor egy tolókocsis idős hölgyben egy kedves ismerőst fedeztünk fel.
-Csókolom Éva néni! Hogy tetszik lenni?...és Judit hogy van?
-Itt van a hátam mögött-mondja...
Akkor néztem csak meg jobban, hogy ki tolja a kocsit...és valóban ő volt!
-Hogy én mennyit imádkoztam, hogyha egyszer jönnél velem szemben az utcán....
-Hát meghallgatott téged a te Istened-
-Igen,meghallgatott,...s azt hiszem, hogy az év legszebb találkozása volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 80 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség