Bemutatkozás

Gyülekezetünk a Délpesti Református Egyházmegyéhez tartozik. Az Egyházközség 1730 óta létezik. Jelenleg 800 nyilvántartott tagot számlál. Gyülekezetünkhöz általános iskola is tartozik, melynek neve 2010. szeptember 1-től: Bocskai István Református Általános Iskola Beleznay János tagintézménye. Az "anyaintézmény" székhelye Halásztelken van - iskolánk a tagintézménnyé válással egy kiterjedt iskolarendszer része lett, ezzel is biztosítva működésének stabilitását.
Templomunkat kívül és belül 2010 nyarán újítottuk fel pályázati támogatásból, a fenti képen Isten háza felújított állapotában látható.

A Gyülekezet lelkipásztora: Stefán Attila helyettes lelkipásztor

Gyülekezetünk a község minden tagjának, ifjainak és idősebbnek egyaránt nagy családjává szeretne válni, kapcsolódva Krisztustól nyert rendeltetéséhez.( Jn 17,11/a) A Gyülekezet évszázadok óta, de különösképpen az utolsó évtizedben jelentős személyes és intézményes kapcsolatrendszert épített ki. Testvérgyülekezeteink vannak Erdélyben és Hollandiában.

Naprakész egyházközségi informciók a Facebookon!

FACEBOOK - Bugyi Református Egyházközség