6. szám

Meghívó a Karácsonyi ünnepségre

Tisztelt Nagyvázsonyi

Református Családok!

Sok szeretettel kívánok minden család életében áldott karácsonyi készülődést és boldog, szeretetteli karácsonyi ünnepeket.

Gyülekezetünk hagyományaihoz híven ezévben is megrendezzük a z ünnepi istentisztelettel egybekötött gyermekkarácsonyi ünnepséget, melyre szeretettel hívogatom a családokat és gyermekeket, akik számára idén is ajándékkal és meglepetéssel szeretnénk kedveskedni.

A gyermekkarácsony időpontja
2003. december 24., 17.00 óra

A gyermekkarácsony helyszíne
Nagyvázsony, Református Templom

Az ünnepségen gyermekeink bemutatják az általuk készített
Képzelt riport egy karácsonyi vásárról
c. zenés jelenetet.
A jelenethez zenés aláfestést a Ghymes zenekar cd-je szolgáltat

Kérjük, fogadják olyan szeretettel meghívónkat, amilyen szeretettel készülünk és készülnek hittanosaink és asszonytestvéreink a karácsonyi ünnepségre, ünnepi istentiszteletre és a gyermekek megajándékozására.

Az alkalmon a harmóniumnál szolgálatot ad Koós Anita gyülekezetünk kántora, a Budapesti Zeneakadémia hallgatója.