A Dunamelléki Református Egyházkerület Székháza és Konferencia-központja

A konferencia-központ Budapest szívében, a Kálvin tértől 300 m-re, a Ráday utcában található, amely a város egyik kiemelt sétálóutcája, vendéglátó helye.

A gépkocsi nélkül érkezők is könnyen elérik metróval az autóbuszállomásokról, a Nyugati, Keleti, Déli pályaudvarról.

A központ a Magyarországi Református Egyház Dunamelléki Egyházkerületének (püspöki székhely) tulajdonában és kezelésében van.

Ezen az épületen belül működik a Károli Gáspár Egyetem Hittudományi Kara,
a Püspöki Hivatal,
Biblia Múzeum
és a Ráday Könyvtár is.

Szolgáltatásaink:
Légkondicionált konferenciaterem
Szekcióülések, kisebb konferenciák számára egész évben további különtermeket tudunk biztosítani.

Az épületben szeptembertől júniusig 10 db 2 ágyas,
fürdőszobás vendégszoba áll rendelkezésre.
Júliusban és augusztusban 58 db 2 ágyas fürdőszobás szobában tudjuk elhelyezni a vendégeket.
Több vendég elszállásolására évközben a közelben levő Ibis Hotelt ajánljuk a vendégeknek.

Az épületen belül működő konyha és étterem nyújt kérésre akár étkezési, akár fogadási szolgáltatást.

Konferenciaközpontunk SZÉP-kártya elfogadóhely:

Impresszum / Kapcsolat