Kolozsvár - Tóvidéki Református Egyházközség Honlapja: www.tokoz.ro

Örömmel köszöntjük a Kolozsvár - Tóvidéki Református Egyházközség honlapján.

Kolozsvár keleti részén az egymáshoz való tartozás gyakorlatát éljük az immár több mint 30 éve létrejött gyülekezetben.

Gyermekek, ifjak, fiatal családok, az élet tapasztalatával rendelkező idősek, az Erdélyre évszázadok óta oly igen jellemző sokszínű kultúrák egymásmellettiségéből adódó különbözőségekkel együtt, mint egy nagycsalád tagjai bizonyosodunk meg a hitélet izgalmas kihívásai felől, mely az egymás befogadásában konkretizálódik.

Az összetartozás csodáját folyamatosan tapasztaljuk, mert Jézus Krisztus, aki érettünk meghalt és feltámadott, elhívott és a Krisztustest tagjává tett.

Az ezzel együtt járó felhatalmazást is vettük: a földi keretek között az Isten országának ügyét szolgáló küldetésre szólót.

Szeretetteljes üdvözlettel,

a tokoz.ro szerkesztősége