Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 210 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 14:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Télleg, még nem is írtam a topik témájához semmit...

Szerintem az Új Jeruzsálem olyan lesz, ahol én tutira ott leszek?. Meg GABRIEL777?, meg tavasz?, meg net?, meg kavics?, meg Tiv?, meg Lucius?
És egy csomó delfin, elefánt... stb.

De ne szaladjunk annyira előre az időben...
A montreali McGill Egyetem kiváló professzora, Wilder Penfield, évekkel ezelőtt (1960-65 között) megbízatást kapott a Rockefeller alapítványtól, hogy kutassa ki és bizonyítsa be van-e és melyik az a génfajta, amely földünkön alapvető gén.
Hosszú évek után meg is találták a keresett gént, de nem egyet! K E T T Ő T! Megállapították eme KETTŐRŐL, hogy ezeket ugyan - akár évszázadokon, generációkon át - el lehet ideiglenesen nyomni, de aztán újra feltörnek, míg például a germán, vagy néger elsenyved, eltűnik. Ezek a megtalált gének évszázadok után is feltörnek: s a kettő üti egymást. Pillanatnyilag az egyik gén a másikat agyonnyomhatja, össze is házasodhatnak de a 3, 4, 5 generáció után feltör egyikük és kizárólagosan fog URALKODNI.
Ez a két gén pedig a szemita és a magyar.

Na most ha Isten a szemitáknál született meg, akkor nálunk ki fog megszületni?
Ha kamu is ez a hír, és nem is nálunk, de előbb ez következik.
Úgyhogy siessetek azzal az upgraddel, mert lassan jön a tesztelés...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Engem hagyjál ki Ezüst, én azzal vagyok elfoglalva, hogy ebből az evilági katyvaszból valami jót lehessen kihozni, mert hát ugye ez lenne a lényeg, nem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:14 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
32ezüst írta:
Télleg, még nem is írtam a topik témájához semmit...

Szerintem az Új Jeruzsálem olyan lesz, ahol én tutira ott leszek?. Meg GABRIEL777?, meg tavasz?, meg net?, meg kavics?, meg Tiv?, meg Lucius?
És egy csomó delfin, elefánt... stb.

De ne szaladjunk annyira előre az időben...
A montreali McGill Egyetem kiváló professzora, Wilder Penfield, évekkel ezelőtt (1960-65 között) megbízatást kapott a Rockefeller alapítványtól, hogy kutassa ki és bizonyítsa be van-e és melyik az a génfajta, amely földünkön alapvető gén.
Hosszú évek után meg is találták a keresett gént, de nem egyet! K E T T Ő T! Megállapították eme KETTŐRŐL, hogy ezeket ugyan - akár évszázadokon, generációkon át - el lehet ideiglenesen nyomni, de aztán újra feltörnek, míg például a germán, vagy néger elsenyved, eltűnik. Ezek a megtalált gének évszázadok után is feltörnek: s a kettő üti egymást. Pillanatnyilag az egyik gén a másikat agyonnyomhatja, össze is házasodhatnak de a 3, 4, 5 generáció után feltör egyikük és kizárólagosan fog URALKODNI.
Ez a két gén pedig a szemita és a magyar.

Na most ha Isten a szemitáknál született meg, akkor nálunk ki fog megszületni?
Ha kamu is ez a hír, és nem is nálunk, de előbb ez következik.
Úgyhogy siessetek azzal az upgraddel, mert lassan jön a tesztelés...


Sztem tutira kamu ez a hír :) . Sorry, de tényleg ez a véleményem :) , bocsi...Olyan "interneten terjedő álhír" szaga van :) . Remélem, nem az Antikrisztus fog nálunk megszületni. :)
Szerintem ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget ennek a hírnek, felesleges ilyeneken aggódni-agyalni..., télleg.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Emilien 2006. nov. 30., csütörtök 15:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tavasz 2008. jún. 17., kedd 19:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
PICIT utánamentem... Karsay Istvánnak hívják a nagymagyar kanadai urat... aki "kifejlesztette" ezt a remek teóriát, amely már SAJÁT ELŐADÁSA SZERINT is ellenőrizhetetlen:

"a szemita barát Rockefeller Alapítvány reményét tönkretevő eredmény következménye volt, hogy az Alapítvány azonnal törölte a támogatását, megtiltotta a jelentés közzétételét és annak kinyomtatását. Erősen kétlem, hogy az valaha is napvilágot lát. "Egy alkalommal kezemben volt ez a zárójelentés. A Bizottság szakértői jelentésében megadott 5 Pont "folt"— ezt teszi hozzá Árkay -— "egészen misztikusan tökéletesen azonos azzal az öt folttal a földgömbön, ahol a pentatonikus ötfokú magyar népzene létezik. "

igggen... hogyne.... Jézus is magyar volt, mint tudjuk...

a VALÓDI Wilder Penfield valójában AGYKUTATÓ volt, bár TÉNY, hogy foglalkozott genetikai kutatással is... a kanadaiak számára az említése kb olyan, mint ha én ITTHON azt mondanám: "Ceizel Endre titkos kutatásokat végzett az izraeli Bar Ilan egyetem megbízásából..."
és hasonlóan ELLENŐRIZHETETLEN is...

tudod... ha a faluban mindenki utálja a párttitkárt, de NEM MERNEK vele kikezdeni... attól még ... a suliban a GYEREKE ölébe lehet önteni a levest "véletlenül"... EZ jut eszembe az Istennel a ZSIDÓ NÉPEN KERESZTÜL szembeszálló "keresztényekről"...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:25 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
net2rist írta:
PICIT utánamentem... Karsay Istvánnak hívják a nagymagyar kanadai urat... aki "kifejlesztette" ezt a remek teóriát, amely már SAJÁT ELŐADÁSA SZERINT is ellenőrizhetetlen:

"a szemita barát Rockefeller Alapítvány reményét tönkretevő eredmény következménye volt, hogy az Alapítvány azonnal törölte a támogatását, megtiltotta a jelentés közzétételét és annak kinyomtatását. Erősen kétlem, hogy az valaha is napvilágot lát. "Egy alkalommal kezemben volt ez a zárójelentés. A Bizottság szakértői jelentésében megadott 5 Pont "folt"— ezt teszi hozzá Árkay -— "egészen misztikusan tökéletesen azonos azzal az öt folttal a földgömbön, ahol a pentatonikus ötfokú magyar népzene létezik. "

igggen... hogyne.... Jézus is magyar volt, mint tudjuk...

a VALÓDI Wilder Penfield valójában AGYKUTATÓ volt, bár TÉNY, hogy foglalkozott genetikai kutatással is... a kanadaiak számára az említése kb olyan, mint ha én ITTHON azt mondanám: "Ceizel Endre titkos kutatásokat végzett az izraeli Bar Ilan egyetem megbízásából..."
és hasonlóan ELLENŐRIZHETETLEN is...

tudod... ha a faluban mindenki utálja a párttitkárt, de NEM MERNEK vele kikezdeni... attól még ... a suliban a GYEREKE ölébe lehet önteni a levest "véletlenül"... EZ jut eszembe az Istennel a ZSIDÓ NÉPEN KERESZTÜL szembeszálló "keresztényekről"...


Nahát ennek főleg a végét nem értem. Most mi van? :) Magyarázd el, mint egy kétévesnek. :D Léci.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:30 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Mivel állnék én szemben...? De milyen poén nem? Egyszercsak megszületik itt és most valaki, akinek majdnem akkora hatalma van, mint Jézusnak... és nem ám megbocsájtani fog, meg gyógyítani... és nem is a helyeket készítgeti nekünk odaát... hanem megnézi, mennyire értettük meg, amit Jézus mondott...

Hol is van erről írva? És hol áll ehhez képest az Új Jeruzsálem?
Csak ezt kérdeztem...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
bátorkodtam a zsidó-ellenesség rejtett mozgatórugójára (ISTEN elleni lázadás) rája mutogatni... természetesen amennyiben a nagy manitou ellen lázadna valaki, akkor az indiánokat utálná, de a Biblia Istenének a "kis kedvencei" a zsidók...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Jaj, net... a hír tényleg azért keletkezett. De most NEM AZÉRT IDÉZTEM. Hanem hogy érzékeltessem az "itt és most" hirtelenségét...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
tavasz írta:
Engem hagyjál ki Ezüst, én azzal vagyok elfoglalva, hogy ebből az evilági katyvaszból valami jót lehessen kihozni, mert hát ugye ez lenne a lényeg, nem?


A kereszt hozza ki az egyedüli jót, nincs más ÚT, nincs más IGAZSÁG, csak azoknak van ÉLET akik elfogdják hitből a MEGVÁLTÁST


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:36 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
bezony gyógyítani fog, meg csodákat tenni... instant békét a közel-keleten!! a szegénység, a korrupció felszámolását!!! nagy magyar újjászületést (na ezt ne kérdezd, hogy honnan olvastam ki a bibliából, TÉNY, hogy a népek odáig lesznek érte...)

MÉG a zsidókat is megvezeti az időszak feléig!!! felépíti nekik a templomot... (nesztek, új Jeruzsálem!!)

saját fejlesztésű viccem jut eszembe:

...mit fognak szólni a keresztények a "Nagy Megmentő" élethű szobrának leleplezésekor?

EL LESZNEK RAGADTATVA!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
net2rist írta:
bezony gyógyítani fog, meg csodákat tenni... instant békét a közel-keleten!! a szegénység, a korrupció felszámolását!!! nagy magyar újjászületést (na ezt ne kérdezd, hogy honnan olvastam ki a bibliából, TÉNY, hogy a népek odáig lesznek érte...)

MÉG a zsidókat is megvezeti az időszak feléig!!! felépíti nekik a templomot... (nesztek, új Jeruzsálem!!)

saját fejlesztésű viccem jut eszembe:

...mit fognak szólni a keresztények a "Nagy Megmentő" élethű szobrának leleplezésekor?

EL LESZNEK RAGADTATVA!!


csak ne bizzuk el magunkat, mert kevesen :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:48 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Na, elszállt a hozzászólásom az éterben.... :x :x . Most meg nem érek rá újra beírni, :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
inkább.... tanulj!! ({)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
net2rist írta:
bezony gyógyítani fog, meg csodákat tenni... instant békét a közel-keleten!! a szegénység, a korrupció felszámolását!!! nagy magyar újjászületést (na ezt ne kérdezd, hogy honnan olvastam ki a bibliából, TÉNY, hogy a népek odáig lesznek érte...)

MÉG a zsidókat is megvezeti az időszak feléig!!! felépíti nekik a templomot... (nesztek, új Jeruzsálem!!)


Szóval ne szóljál már meg érte, ha el merek dicsekedni, hogy ez az ember magyar lesz... De gáz... :(

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 210 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség