Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 14:38 
Kedves Gabi!

Tényleg nem értettem egy részét annak amit írtál és a "lefekszik velem a tanárnő, vagy sem" témát meg tényleg nem akarom érteni.

Köszönöm, hogy ezt a "nyelveken szólást" :-) megmagyaráztad nekem.

Ki üdvözül?
Erre van egy topic, ahol rengeteg Igét kiírtam.
Jézus pl. azt mondja, hogy ez embernek lehetetlen! Látva a fórumot - benne magamat is - igaza van!

DE SEMMI SEM LEHETETLEN az Istennél. Menjünk Bele és én egy Utat ismerek, amin járok Hozzá, Jézus Krisztust.

Az üdvösségből senki sem tud kirekeszteni és senki sem tudja megadni, csak a Bárány, aki kinyitotta a könyvet, mert EGYEDÜL Ő méltó rá!

Többször úgy érzem, hogy egymáson próbálkozunk. Hitünket próbálgatjuk a másikon. Kinek a hite erősebb? Kinek a hite nyugszik biztosabb alapon?

Amit több esetben könnyű a neten elfelejteni, hogy a cselekedeteink alapján ítéli meg az Úr a hitünket és nem az alapján, hogy az Ő nevében bölcselkedünk akár. A tetteink egy része válik itt nyilvánvalóvá egymás előtt, de a jelentős része rejtve van.

Áldjon meg téged az Úr!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 21., szerda 20:14 
Offline

Csatlakozott: 2007. jan. 31., szerda 12:08
Hozzászólások: 121
A kegyes hazugságok történetéről sokat ír a Biblia. Tény és való, hogy az ember maga alatt vágja a fát, DE Isten nem olyan felszines,mint én, hogy ne tudná ezeket megigazítani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség