Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 15:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Obama kereszténysége kb annyira PR-fogás, mint a muzulmánsága

elsősorban POLITIKUS... a keresztény szimbólumot - feltehetőleg - a "politikai korrektség" miatt takartatta le, ABSZOLUT kinézem belőle, hogy megtette!!

ezzel együtt: az AK-nak olyannak "kéne lennie", akit "elhiszenk" a keresztények nagy tömegei is... Obama nem igazán ilyen, legalábbis az amerikai keresztények MINIMUM kommunistának titulálják...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 19:16 
Offline

Csatlakozott: 2009. júl. 25., szombat 11:50
Hozzászólások: 67
Lehet,hogy igazatok van,utána néztem és egy ember szerint aki tanulmányozza a Bibliát azt mondta Obama a Leopárd....,mert a dániel könyvénél az irja,megjelenika a leopárd és hogy 4 feje és 4 lába vagy pontosan most nem tudom....
De a két 4es szám 44
Tehát Barack Obama a 44 amerikai elnök ez is véletlen?szerintem már benne vagyunk az utolsó időkben :*:

_________________
,,Júda! a te számodra is készített aratást, mikor fordítok az én népemnek fogságán.,,


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 09:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Béke írta:
Lehet,hogy igazatok van,utána néztem és egy ember szerint aki tanulmányozza a Bibliát azt mondta Obama a Leopárd....,mert a dániel könyvénél az irja,megjelenika a leopárd és hogy 4 feje és 4 lába vagy pontosan most nem tudom....
De a két 4es szám 44
Tehát Barack Obama a 44 amerikai elnök ez is véletlen?szerintem már benne vagyunk az utolsó időkben :*:


Igen, ez legalább annyira meggyőző, mint a kommunistasága, meg hogy PR fogás a keresztyénsége, meg ott van ugyanakkor a muszlimsága...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 09:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Idézet:
De a két 4es szám 44
Tehát Barack Obama a 44 amerikai elnök ez is véletlen?szerintem már benne vagyunk az utolsó időkben


S mi lesz jövőre, amikor minden valószínűség szerint 45 lesz?
Ha meg nem hal. De ki fél egy döglött leopárdtól? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 10:01 
Offline

Csatlakozott: 2009. júl. 25., szombat 11:50
Hozzászólások: 67
Ez nem vicc...
Obama neve a Bibliában is meglett találva és a tudósok bebizonyították....
És azt írja,hogy Obama az utolsó Király több nem lesz....

_________________
,,Júda! a te számodra is készített aratást, mikor fordítok az én népemnek fogságán.,,


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 10:08 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Ezt hol találtad?
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 10:15 
Offline

Csatlakozott: 2009. júl. 25., szombat 11:50
Hozzászólások: 67
Értesz angolul?
Mert angolul irja le a dolgokat....
És a Tudósok Bebizonyították,hogy nem létezik evolúció és azt is,hogy a Biblia 100%igaz
Itt van video OBAMAROL:
http://www.youtube.com/watch?v=-UOKTNFM ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=C7L3Sun0 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=NDe50Phg ... re=related
Jelenések könyve:
http://www.youtube.com/watch?v=dN2c_uHJ ... re=related
Evolúció Csalás:
http://www.youtube.com/watch?v=USRpv1g7 ... re=related
Dinoszauruszok együtt éltek az emberekkel:
http://www.youtube.com/watch?v=zJAii5n0 ... re=related
Betlehemi csillag
http://www.youtube.com/watch?v=wv5TXmYZ ... re=related
Isten beszél hozzánk:
http://www.youtube.com/watch?v=xOypryu_ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZV0hUldr ... re=related
És egy elképzelés:
http://www.youtube.com/watch?v=iEEaI1mM ... re=related

DE GYEREKEK ERRŐL MOST MIÉRT HALLGAT A TUDOMÁNY?
a videókban bizonyítják,hogy nem volt ősrobbanás az evolúcióval meg valami nem stimmel.....és ennek ellenére még mindig azt mondják,hogy a Föld milliárd éve és hogy az EVolúció igenis működik....



Még sok dolog van,amikor Obama Beszédét visszafelé játszuk le furcsa dolgok hangzanak....
Amikor azt mondja Yes We Can--Igen Megtudjuk
Visszafelé ez hangzik:
Thank you Satan
Bár ez lehet,hogy ténleg véletlen :D

_________________
,,Júda! a te számodra is készített aratást, mikor fordítok az én népemnek fogságán.,,


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 12:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Bár nem volt időm ezeket mind végighallgatni, -nézni, annyit hadd mondjak, hogy a történelem során többszáz Antikrisztust "azonosítottak" Nagy Sándortól, IV. Antiókhoszon, Nérón, Domitianuson, en bloc a zsidókon keresztül az újra és újra (itt is) kísértő pápáig, hogy csak a leghíresebbeket említsem.
Az összeesküvés-elméletek ugyanúgy működnek, mint a paranoia: minden olyan LOGIKUSnak tűnik belülről. Néha kívülről is.
Nem is ezekkel az érvekkel kellene elsősorban foglalkozni, meg az utolsó időkkel, hanem a jelen idővel, legyen az akár az utolsó is. Túl sok energiát elvesz az embertől ezeknek a számoknak, jeleknek a megfejtése, és a velük való foglalatosság idővel mániává növi ki magát. A Biblia annyival gazdagabb annál, mint hogy ilyen lelki kirakójátékot csináljunk belőle.
üdv.
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 12:09 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Béke írta:
Amikor azt mondja Yes We Can--Igen Megtudjuk
Visszafelé ez hangzik:
Thank you Satan

De hát nem ez hangzik, próbáld csak visszafelé mondani a "jesz vi ken"-t. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 12:55 
Offline

Csatlakozott: 2009. júl. 25., szombat 11:50
Hozzászólások: 67
exrefis írta:
Béke írta:
Amikor azt mondja Yes We Can--Igen Megtudjuk
Visszafelé ez hangzik:
Thank you Satan

De hát nem ez hangzik, próbáld csak visszafelé mondani a "jesz vi ken"-t. :)
üdv
ex

jaj ezt csak úgy érdekességnek említettem,hogy a hangzás úgy hallatszódiktudom hogy visszafelé ha szó szerint olvasom semmit nem jellent de ha hallod akkor igen csak próbáld ki mondjuk mikrofonba belemondod és lejátszod visszafelé,de mondom ezzel csak a 15 éves gyerekek hülyéskednek,hogy visszafelé hallgassák :*:

_________________
,,Júda! a te számodra is készített aratást, mikor fordítok az én népemnek fogságán.,,


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 22., szombat 19:36 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. feb. 22., péntek 22:22
Hozzászólások: 830
Ezek spekulációk, vagyis erősen olyan érzetem van, itt nem szabad a bibliai próféciákat ennyire aktualizálni, itt kell óvatosnak lenni.
A jelekre kell figyelni és nem a személyes beazonosításon törni a fejünket.
Vagyis nekem ez a véleményem.

_________________
http://literaty-nazo.blogspot.com/
Üdv, Literaty


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 08:42 
Offline

Csatlakozott: 2009. júl. 25., szombat 11:50
Hozzászólások: 67
Literaty írta:
Ezek spekulációk, vagyis erősen olyan érzetem van, itt nem szabad a bibliai próféciákat ennyire aktualizálni, itt kell óvatosnak lenni.
A jelekre kell figyelni és nem a személyes beazonosításon törni a fejünket.
Vagyis nekem ez a véleményem.

[list=][/list]
Lehet,hogy felesleges találgatni,mert a Jelekről úgy is meg fogjuk tudni,hogy ki lesz az Antikrisztus.....Már arról felfogjuk ismerni,ha beül a harmadik tamplomba úgyhogy :*:

_________________
,,Júda! a te számodra is készített aratást, mikor fordítok az én népemnek fogságán.,,


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 10:03 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. feb. 22., péntek 22:22
Hozzászólások: 830
Béke írta:
Literaty írta:
Ezek spekulációk, vagyis erősen olyan érzetem van, itt nem szabad a bibliai próféciákat ennyire aktualizálni, itt kell óvatosnak lenni.
A jelekre kell figyelni és nem a személyes beazonosításon törni a fejünket.
Vagyis nekem ez a véleményem.

[list=][/list]
Lehet,hogy felesleges találgatni,mert a Jelekről úgy is meg fogjuk tudni,hogy ki lesz az Antikrisztus.....Már arról felfogjuk ismerni,ha beül a harmadik tamplomba úgyhogy :*:

Kedves Béke!
Nem akarom a témát túltupírozni,csak annyit szólnék ehhez hozzá, hogy a jelek nem arra valók, hogy megtudjuk, hogy pl. majd ki lesz az Antikrisztus.
Ilyesmire a Szentírás nem ösztönöz.
Egyébként maga az Antikrisztus fogalma sem olyan egyszerű kérdés.
A jelek az Úr Jézus visszavárását erősítik, de nem spekulatív módon, hanem úgy hogy az életünkben egyre inkább ennek a fontosságába éljünk, munkálkodjunk, mármint, hogy az Úr visszafog térni és mi pedig legyünk készen és ne tunyáskodjunk.
Akár a mi életünkben akár majd később történik ez meg.

A végidőkre vonatkozólag egy sereg látás értelmezés és spekuláció van, jó itt óvatosnak lenni. Minden évtized szolgáltatott még eddig Antikrisztus jelölteket vagy dátumokat és természetesen egy sem volt igaz.
És nem is jött Jézus vissza amikorra ez jósolták mégha kb.-re is becsülték(mert annyi esszük soknak már volt, hogy nem mert dátumot meghatározni, sokaknak még ennyi sem)
De ez így is- úgy is félrecsúszás, a Szentírás idevonatkozó helyének figyelmen kívül hagyása(Apcs.1,7) mert okoskodásokhoz, vitákhoz, szakadásokhoz vezettek nem pedig a lényeghez a Krisztusi életvitelhez.

_________________
http://literaty-nazo.blogspot.com/
Üdv, Literaty


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 11:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Dr. Lukács írta:
[Lk. 12.35] Derekatok felövezve legyen, és lámpásotok égjen!
[Lk. 12.36] Ti meg azokhoz az emberekhez legyetek hasonlók, akik urukat visszavárják. Ezeknek arra van gondjuk, hogy bármikor kerekedik is fel uruk a menyegzőből, amikor eljő és kopogtat, tüstént megnyissanak neki.
[Lk. 12.37] Boldogok azok a rabszolgák, kiket az Úr, amikor megjő, ébren talál. Bizony azt mondom nektek, hogy körülköti magát, asztalhoz fekteti őket, hozzájuk lép és felszolgál nékik.
[Lk. 12.38] Akár a második, akár a harmadik őrváltáskor jönne is meg, ha úgy találja őket, boldogok azok.
[Lk. 12.39] Ezt pedig tudhatjátok, hogy ha a gazda ismerné az órát, hogy mikor jő el a tolvaj, nem hagyná neki átvájni a házát.
[Lk. 12.40] Ti is legyetek arra készen, hogy amely órában nem gondoljátok, akkor jön el az embernek Fia."
[Lk. 12.41] "Uram - szólalt meg Péter -, nekünk mondod ezt a példázatot vagy mindeneknek?"
[Lk. 12.42] Az Úr ezt felelte: "Ki hát akkor a hűséges és eszes sáfár, kit ura cselédjei fölé azért helyez, hogy a kellő időben kiadja nekik a lisztrészüket?
[Lk. 12.43] Boldog az a rabszolga, akit ura, mikor megjő, így cselekedve talál.
[Lk. 12.44] Igazán mondom nektek, minden vagyona fölé fogja állítani.
[Lk. 12.45] De ha az a rabszolga így szól szívében: Késik még uram az eljövetellel, és verni kezdi a legényeket és rabszolgálókat, eszik, iszik és részegeskedik,
[Lk. 12.46] majd egy napon, amelyen nem várja, egy órában, melyről nem tud, megérkezik annak a rabszolgának az ura és kettévágatja azt, a részét meg a hitetlenek közt osztja ki.

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: A pápa az Antikrisztus?
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 11:07 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
Dr. Lukács írta:
[Lk. 12.35] Derekatok felövezve legyen, és lámpásotok égjen!
[Lk. 12.36] Ti meg azokhoz az emberekhez legyetek hasonlók, akik urukat visszavárják. Ezeknek arra van gondjuk, hogy bármikor kerekedik is fel uruk a menyegzőből, amikor eljő és kopogtat, tüstént megnyissanak neki.
[Lk. 12.37] Boldogok azok a rabszolgák, kiket az Úr, amikor megjő, ébren talál. Bizony azt mondom nektek, hogy körülköti magát, asztalhoz fekteti őket, hozzájuk lép és felszolgál nékik.
[Lk. 12.38] Akár a második, akár a harmadik őrváltáskor jönne is meg, ha úgy találja őket, boldogok azok.
[Lk. 12.39] Ezt pedig tudhatjátok, hogy ha a gazda ismerné az órát, hogy mikor jő el a tolvaj, nem hagyná neki átvájni a házát.
[Lk. 12.40] Ti is legyetek arra készen, hogy amely órában nem gondoljátok, akkor jön el az embernek Fia."
[Lk. 12.41] "Uram - szólalt meg Péter -, nekünk mondod ezt a példázatot vagy mindeneknek?"
[Lk. 12.42] Az Úr ezt felelte: "Ki hát akkor a hűséges és eszes sáfár, kit ura cselédjei fölé azért helyez, hogy a kellő időben kiadja nekik a lisztrészüket?
[Lk. 12.43] Boldog az a rabszolga, akit ura, mikor megjő, így cselekedve talál.
[Lk. 12.44] Igazán mondom nektek, minden vagyona fölé fogja állítani.
[Lk. 12.45] De ha az a rabszolga így szól szívében: Késik még uram az eljövetellel, és verni kezdi a legényeket és rabszolgálókat, eszik, iszik és részegeskedik,
[Lk. 12.46] majd egy napon, amelyen nem várja, egy órában, melyről nem tud, megérkezik annak a rabszolgának az ura és kettévágatja azt, a részét meg a hitetlenek közt osztja ki.

Ezek milyen fordításból vannak?
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség