Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 136 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. aug. 14., csütörtök 20:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Loisz írta:
.


-Valóban csodálatos Istenünk van, mindég többet ad, mint amennyit
elvár.-- Szivmelengető és hiterősitő hétköznapi esetekkel bizonyitja.

-Aranyos példákat hoztál ! :)


L.


Igen, egyike volt amikor Isten ily módon gondoskodott rólam.

Dicsőség Neki és hála!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 14., csütörtök 20:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Még leírom azt a vicces esetet ami megtörtént velem.

Pénzhiányban voltam(na jó, voltam egy párszor, pedig dolgoztam, napi 12órát)
Nem is ez a lényeg.Könyörögtem az Úrhoz, hogy holnap már nem tudunk enni, kérlek segíts valahogy.Mentem haza a munkából, és egy utalvány várt.Rohanás másnap reggel a postára, és el nem tudtam képzelni, hogy honnan jött pénz. 4500,-ft-ot kaptam.Mit gondoltok ki volt a feladó???

Nem találnátok ki.Én!!!!!!!!!!!!! :*:

Valamit elcímeztem, magamnak adtam fel 4500,-t.

Megnéztem a csekkeket, nem hiányzott sehonnan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 15., péntek 09:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Eeyore írta:
:D :D Cilla, csak így tovább...ez jó út a gazdagsághoz... :wink:



:*: :*: :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 31., péntek 18:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A hetvenes években hatalomra jutott kommunista vezetés Kambodzsában kegyetlen módon mészárolt le, börtönzött be sok keresztyént is.Egész családokat öltek meg, így a jelenlegi kambodzsai lelkész, Barnabás családját is. .
Akiről megtudták , hogy beszél angolul, kémnek számított, s megkülönböztetett figyelemre méltatták: magánzárka, kivégzés.
Barnabást is kihallgatták, de nem titkolta el az angol tudását- az Úr kezébe tette le az életét- egyébként is miután eltemette az egész családját, az Úr belső bizonyosságot adott neki, hogy túléli ezt a szörnyűséget.
A börtönőr újból és újból rádióhoz ültette, hogy fordítsa le, milyen híreket sugároznak a nyugati adók...s nem főbelövéssel jutalmazta, hanem terített asztalhoz ültette.Igy tapasztalta meg Barnabás valóságosan a 23. zsoltár 5. versét: "asztalt terítesz nékem az én ellenségeim előtt."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 07., péntek 15:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
A KRISZTUSI ÉLET KÖRNYEZETI HATÁSA
’Menj haza a tieidhez, és vidd hírül nekik, milyen nagy dolgot tett az ÚR veled, és hogyan könyörült meg rajtad!” (Márk 5,19)

Akik frissen éltük át Isten megváltó kegyelmét, úgy véljük, a hit oly egyszerű és csodálatos, hogy mindenki hihet az Üdvözítőben, ha elmondjuk neki, mi történt velünk. Ehelyett azonban meg kell állapítanunk, hogy sértődötten, bizalmatlanul, néha ellenségesen reagálnak. Mintha becsaptuk volna őket. És ilyenkor gyakran úgy viselkedünk, hogy mi magunk leszünk akadályok az Úr Jézushoz vezető úton. Olykor heves vitába keveredünk velük, vagy elkülönítjük magunkat tőlük. Vagy bíráljuk őket életmódjuk miatt, s közben elfeledjük, egyszerűen nincs meg bennük az az isteni erő, ami szükséges ahhoz, hogy meg tudjanak felelni a keresztyén élet mércéjének. Könnyen előfordul, hogy az lesz rólunk az emberek benyomása, hogy mi magunkat különbnek tartjuk. S ezt szemünkre is vetik. Kerülnünk kell, hogy ezekre a vádakra még okot is szolgáltassunk.
Egy másik hiba, amit gyakran elkövetünk, hogy erőnek erejével rájuk erőltetjük az evangéliumot. Csupa szeretetből és buzgóságból még jobban elidegenítjük lelküket a hevesen támadó kísérleteinkkel.
És egyik hiba szüli a másikat. Felhagyunk a szülői tekintély iránti szeretetteljes tisztelettel, mintha hitünk felmentene minket az alól, hogy engedelmeskedjünk apánknak és anyánknak. Egyre többet vagyunk távol hazulról, és időnket az istentiszteleteken, valamint más keresztyénekkel töltjük el. Pedig ezzel csak még ellenszenvesebbé tesszük családunk számára a gyülekezetet és a keresztyénséget.
Amikor az Úr Jézus meggyógyította a démonoktól megszáll gadarénust, azt mondta neki, menjen, és mondja el családjának, milyen nagy dolgot cselekedett vele az ÚR. Ez az első, amit nekünk is tennünk kell: egyszerű, alázatos és szeretetteljes bizonyságot megtérésünkről.
Ehhez kell járulnia megváltozott életünk tanúságtételének. Ragyogtassuk világosságunkat az emberek előtt, hogy lássák a mi jócselekedeteinket, és dicsőítsék a mi mennyei Atyánkat (lásd Mt 5,16).
Ez pedig azt jelenti, hogy megújult tisztelettel, engedelmességgel, szeretettel és figyelmességgel vagyunk szüleink iránt, és elfogadjuk tanácsaikat mindaddig, amíg azok nem mondanak ellent a Szentírásnak. Többet kell segítenünk az otthoni munkákban, mint eddig, gondosabban kell takarítanunk szobánkat, segítenünk a mosogatásnál, a szemetes vödör kiürítésénél, és mindezt önként.
Ahelyett, hogy családunktól elszakadnánk, egyre több időt kell töltenünk velük, és azon fáradoznunk, hogy egymással való kapcsolatunk erősödjék. Így a „mieink” előbb-utóbb vágyat éreznek arra, hogy ők is Jézus Krisztus tanítványai legyenek!

William MacDonald: Ösvényem világossága – november 07.

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 25., vasárnap 00:39 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
A közélet-politika rovatban a kelleténél markánsabbra sikerült megnyilvánulásom után adtam egy-két nyugis évet a közösségnek. Akkor írtam, hogy majd valami olyan témáról is írok, aminek nics köze a politikához. Van egy személyes emlékem, amiről szeretnék röviden bizonyságot tenni. Nekem egyik legmeghatározóbb esemény az életemben.
A második gyermekünket vártuk a feleségemmel. Egy kirándulás után jöttek a problémák. Nem részletezném a dolgot, a lényeg az, hogy a feleségem kórházba került és néhány napig még reménykedtünk, de sajnos elvesztettük a gyermeket.
Nagyon nehéz volt már előtte az a néhány nap is. Nyomorultnak, tehetetlennek éreztem magam. Otthon egyedül könyörögtem Istenhez sírva, nyöszörögve.
Még most sem könnyű róla beszélni. Nagyon nehéz volt és nem is tudtam arra gondolni, hogy "mindenért hálát adjatok". De egy dolgot már akkor éreztem. El kell fogadnom Isten kezéből a helyzetemet és megnyugodni akaratában. Persze ez így könnyűnek hangzik, de nem volt az.
Aztán történt valami. Újra gyermeket vártunk. Szintén fiút. Nemsokára kiderült, hogy veszélyeztetett a terhesség. Újra izgulás, "vágtuk a centiket". Ha még egy hétig nincs baj... Így kezdtük a mondatainkat hétről-hétre. Aztán megszületett makk egészségesen a máig egyedüli fiam. És az elvesztett gyermek várt születési idejétől még messze nem telt el a 9 hónap. Ez azt jelentette, hogy a fiam, akiben nagyon sok örömöm van nem is élhetne, ha nem éljük át azt a tragédiát korábban.
Lehet, hogy furán fog hangzani, de nekünk ez egy közvetlenül Istentől érkező vígasztalás és teljes értékű kártalanítás volt.
Nem tudom persze ma sem azt mondani, hogynyomtalanul múlt el bennem, ami nehézség volt. Próbára is lett téve az abortusszal kapcsolatos véleményem. Viselem is a következményét: elvesztettük egyik gyermekünket. Máshogy nem is tudnám megélni.
De a fő következmény mégsem a bánat és gyász. Hanem tudom, hogy Isten a végtelen kegyelmével lehajolt Hozzánk. Meghallgatta a könyörgésünket. Csodálatosan kárpótolt bennünket. És a gyermekem emlékeztet rá, hogy ha elégedetlen lennék az életemmel, akkor az az ő kis "ajándék" életét kérdőjelezném meg.
"Bizony, az ÚR ajándéka a gyermek, az anyaméh gyümölcse jutalom."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 25., vasárnap 19:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
:-)

két hétig élt itt, de annyit tanított általa Isten az egész gyülekezetnek, mint lehet több Igehirdetés sorozat, betöltötte küldetését a két hét alatt, ahol a szülők végig engedelmesen járhattak az Úr útján és ezzel a világ számára érthetetlen gazdagsággal ajándékozták meg az egész gyülekezetet

és igen, ez nem ilyen egyszerű, ezek az időszakok az igazán éles csaták, ahol nem a viták tartanak meg, hanem az IGE, a csendes Isteni szó, a Lélek ölelése

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 16., hétfő 09:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
"És íme vannak utolsók, akik elsők lesznek .."Lukács 13:30


A Szlovák televízió Postaláda- Váratlan találkozások c. műsorában bemutatkozott egy számos romacsoport, akik arról tettek bizonyságot, hogy négy éve megjelent közöttük egy roma férfi a családjával, és Istenről, Jézus Krisztusról tett bizonyságot nekik. A szabad ég alatt tartott evangélizáció után többen hitre jutottak, elfogadták az Úr Jézust személyes Megváltójuknak. Elkezdték olvasni a Bibliát, életükben gyökeres változás tapasztalható.Sokan szabadultak alkoholizmusból,egyéb cégéres bűnökből, gyógyulásokat is átéltek. Az addig istentelen életet, s annak velejáróit folytató roma nők és férfiak élete ma a Krisztustól nyert békességet sugározza, mindennapi életükben is a Biblia útmutatását követik,s a hívők száma egyre gyarapodik.

Meghívták a pásztort is a műsorba, aki elmondta, hogy a kicsapongó élete hogyan változott meg, amikor egy látogatás alkalmával a nővére családja nem a szokásos alkoholos megvendégeléssel traktálta, hanem bizonyságot tettek aról, hogy megismerték Jézus Krisztust, hogyan fogadták el a szabadítását, s hogy ez milyen mértékben változattta meg az életüket. Nem akarva ezt hallgatni, hazautazott, de egy hétig forgott benne, míg a feleségével együtt újra felkereste a nővérét, és ők is megtértek. Beépülve a helyi gyülekezetbe ezt a misziói feladatot kapta, hogy jöjjön el Szlovákiába, erre a roma telepre,és itt hirdesse az evangéliumot.

A televízióba azért jöttek, hogy lássa az ország, nemcsak bűnöző romák élnek, s hogy rámutassanak:Jézus Krisztus meg tudja változtatni a romák életét is. Ő az egyetlen ÚT a romák és fehérek számára egyaránt.

http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/v ... ideo=41460


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 16., hétfő 22:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Ezt jó volt látni-hallani. :)

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 17., kedd 08:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
idézet Pintér Béla blogjából:

Cigány, vagy ember? Cigányember!! !

Közel háromszáz roma férfi gyűlt össze a székelyhídi cigány telep szélén felépített óriási templomban. Nem erődemonstrációra vagy tömegverekedni. .. Hanem egy egész napos istentiszteletre. Erdélyből, és néhány magyarországi faluból is érkeztek résztvevők, kb. tíz gyülekezet képviseltette magát. Bizonyságaikat, tanításaikat hallgatva elámultam. Nagyon is tisztában vannak a helyzetükkel. Tudják, érzik le nézettségüket, küszködnek az előítéletek miatt. Ők fogalmaztak így: "Felzárkózásunk, társadalmi elfogadottságunk egyetlen útja Jézus Krisztus!" Ezek az emberek Isten szeretete nélkül teljesen esélytelenek. Nincs munka, nincs egzisztencia, nincs semmi... Egy cigány telepre születő gyereknek emberileg nézve semmi esélye. Illetve egy esélye mégis csak marad. Jézus szeretete. Fel is ismerik, bele is kapaszkodnak. Ezt láttam ma. Segítségül hívják Istent, megváltoztatják a gondolkodásukat. Iskolába járnak, templomokat építenek, munkát találnak, (mert a munkaadók is észreveszik a változást rajtuk, és foglalkoztatják őket!!) És rendíthetetlenül hisznek Istenben. Megváltozott életüket, helyreállt házasságaikat, tiszta, rendes ruházatukat látva nagyon úgy tűnik, hogy Isten is hisz bennük, és kegyelmet, és reményt ad nekik. Amivel élnek is ezek az emberek. "Béla testvér! Megbékéltem az Istennel!"- mondja egyikük ragyogó arccal... Én meg csak nézek ki a fejemből.
Ebédnél egy Gábor cigány ült velem szemben (A Gáborok azok a nagy kalapos nagy bajuszos mindennel seftelő fickók.) Élmény volt látni, hallani azt az embert. A régi szokások, roma tradíciók elhagyásáról beszélt. "A megtért Gáborok már nem adják el kisgyerek korban a leányaikat az előre kiszemelt vőlegényes háznak. - mondta. "Már nem rendezünk halotti tort a temetés után hat héttel, mert megismertük Jézust, és tudjuk hogy a halott nem jön vissza enni...
Ja, és az utcán a feleségem mellett megyek. Nem előtte nyolc méterrel."
Jó látni hogy Isten személyválogatás nélküli szeretete reményt ad a cigányoknak is. Jó volt közöttük szolgálni. Minden fehér testvéremnek szeretettel ajánlom, hogy néha-néha látogasson el egy- egy roma közösségbe. Nagyszerű alázat-megörző, hitnövelő hatása lehet az ilyen látogatásoknak. Azonkívül személyes benyomást szerezhetünk, ami ugyebár elengedhetetlen az álláspont-kialakításhoz. Az ilyen fogalmakat mint a keresztény, vagy a cigány, vagy az ember, egy új módon is egymás mellé rakhatjuk: Keresztény cigányember. Merthogy egyre több ilyen is van. Tessék gyakorolni.

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 17., kedd 09:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
net2rist írta:
idézet Pintér Béla blogjából:

Cigány, vagy ember? Cigányember!! !

Közel háromszáz roma férfi gyűlt össze a székelyhídi cigány telep szélén felépített óriási templomban. Nem erődemonstrációra vagy tömegverekedni. .. Hanem egy egész napos istentiszteletre. Erdélyből, és néhány magyarországi faluból is érkeztek résztvevők, kb. tíz gyülekezet képviseltette magát. Bizonyságaikat, tanításaikat hallgatva elámultam. Nagyon is tisztában vannak a helyzetükkel. Tudják, érzik le nézettségüket, küszködnek az előítéletek miatt. Ők fogalmaztak így: "Felzárkózásunk, társadalmi elfogadottságunk egyetlen útja Jézus Krisztus!" Ezek az emberek Isten szeretete nélkül teljesen esélytelenek. Nincs munka, nincs egzisztencia, nincs semmi... Egy cigány telepre születő gyereknek emberileg nézve semmi esélye. Illetve egy esélye mégis csak marad. Jézus szeretete. Fel is ismerik, bele is kapaszkodnak. Ezt láttam ma. Segítségül hívják Istent, megváltoztatják a gondolkodásukat. Iskolába járnak, templomokat építenek, munkát találnak, (mert a munkaadók is észreveszik a változást rajtuk, és foglalkoztatják őket!!) És rendíthetetlenül hisznek Istenben. Megváltozott életüket, helyreállt házasságaikat, tiszta, rendes ruházatukat látva nagyon úgy tűnik, hogy Isten is hisz bennük, és kegyelmet, és reményt ad nekik. Amivel élnek is ezek az emberek. "Béla testvér! Megbékéltem az Istennel!"- mondja egyikük ragyogó arccal... Én meg csak nézek ki a fejemből.
Ebédnél egy Gábor cigány ült velem szemben (A Gáborok azok a nagy kalapos nagy bajuszos mindennel seftelő fickók.) Élmény volt látni, hallani azt az embert. A régi szokások, roma tradíciók elhagyásáról beszélt. "A megtért Gáborok már nem adják el kisgyerek korban a leányaikat az előre kiszemelt vőlegényes háznak. - mondta. "Már nem rendezünk halotti tort a temetés után hat héttel, mert megismertük Jézust, és tudjuk hogy a halott nem jön vissza enni...
Ja, és az utcán a feleségem mellett megyek. Nem előtte nyolc méterrel."
Jó látni hogy Isten személyválogatás nélküli szeretete reményt ad a cigányoknak is. Jó volt közöttük szolgálni. Minden fehér testvéremnek szeretettel ajánlom, hogy néha-néha látogasson el egy- egy roma közösségbe. Nagyszerű alázat-megörző, hitnövelő hatása lehet az ilyen látogatásoknak. Azonkívül személyes benyomást szerezhetünk, ami ugyebár elengedhetetlen az álláspont-kialakításhoz. Az ilyen fogalmakat mint a keresztény, vagy a cigány, vagy az ember, egy új módon is egymás mellé rakhatjuk: Keresztény cigányember. Merthogy egyre több ilyen is van. Tessék gyakorolni.


Köszönöm!
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 14., kedd 10:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Nagypéntekhúsvét


Nyelvtanilag helytelen a cím használata, hiszen két, elvileg önálló fogalom egybeolvasztása írásmódunkban megengedhetetlen.
Én mégis szeretnék ragaszkodni e rendhagyó meghatározáshoz, ezzel is érzékeltetve; mennyire elválaszthatatlan a golgotai keresztáldozat, egészen az „elvégeztetett” momentummal a húsvéti feltámadás eseményétől.
Az Úr Jézus akkor lépett színre, amikor az idők beteljesedtek, az Atya üdvtervében elérkezett az alkalom a világ megváltására. Csak a Mindenható a tudója és meghatározója, hogy miért akkor és ott született a Földre az Ő egyszülött Fia – hiszen mindez már a világ felvettetése előtt, vagyis a teremtés megtörténtét megelőzően elvégzett dolog volt. Azaz, hogy az istentől elidegenedett, a bűnben veszteglő, kárhozatba születő ember egy olyan kegyelmi lehetőséget kapjon, ami alapján kiszabadulhat a menthetetlen állapotából – amennyiben alázattal, bűnbánattal belátja az isteni kegyelemre, megérdemelhetetlen irgalomra szorultságát.
Miután Jézus Krisztus három éven át tanította közvetlen, s tágabb környezetét mindarra, amit az Atya általa kívánt üzenni a megtérés, az istennektetsző élet mibenléte tekintetében – Isten Bárányaként, szeplőtelen Főpapként, önmagát mutatta be tökéletes áldozatként az Atyának. Az emberiség, a világ, helyett, miatt vált bűnné, átokká, hogy mindazok, akik ezt hittel elismerik, s gyermeki alázattal elfogadják – ezen egyedüli útvonalon át megmenekülhessenek.
A Nagypéntek a világtörténelem legnagyobb eseménye. Fényévekre marad el tőle Amerika felfedezése, a Holdra-szállás eseménye vagy a számítógép feltalálása. Az Atya elképzelhetetlen és felfoghatatlan „kitalálása” és az Úr Jézus engedelmes vállalása (ami ugyancsak túlhalad minden emberi értelmen és magyarázaton) nélkül minden ember Sátán rabságában maradt volna, s maradna mindörökre.
Emberi, testies gondolkodással szégyenletes és tragikus esemény a golgotai kereszthalál, hiszen a világ egyetlen embere, aki bűn nélkül, önzetlenül csak másokért élt, mindenkit szeretett – ahogy mondani szokás, „a légynek sem ártott” – a bűnös környezetet frusztrálva, vallásos félreértés túlbuzgósága, várakozásokban való csalódás eredményeként kiiktatták az élők közül, méghozzá a leggyalázatosabb halállal. (Sajnos, van olyan, magát kereszténynek mondó felekezet, amelyik abban a hangulatban, érzelemben véli megélni a nagypénteket, ami az olyan népének révén jön létre, hogy „Keresztények sírjatok, mélyen szomorkodjatok! Keseregjen minden szív, aki Jézusához hív! / = hűséges/. Hiába szólította fel a keresztúton Jézus az őt sirató asszonyokat: „Ne engem, magatokat sirassátok!”).
A hit szeme, szíve számára a Nagypéntek egyszerre döbbenetet kelt, lélegzetelállító, szótlanná némító – s ugyanakkor mámoros ujjongást generáló esemény. Hálás hallelújára késztető, csodás gesztusa Istennek.
Igen, húsvét elképzelhetetlen ettől az „előszobától” elválasztva, ami a Nagypéntek. A pecsét, az isteni igazolás a tökéletesen elvégzett áldozat elfogadására, az isteni mű betetőzésére a húsvét, amely Sátán, a világ, az emberiség számára MEGKÉRDŐJELEZHETETLEN BIZONYOSSÁG.

Áldott legyen mindörökké az örökkévaló Isten Nagypéntekhúsvétért!

2009.04.13. Mihálovics Zoltán

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 26., vasárnap 19:27 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Rövid, lényegretörő bizonyságtételem: pedagógusi szakmámban kértem az ÚR segítségét és áldását egy országos verseny döntőjében és nemcsak azt adta meg, amire vágytunk, hanem még egy kis "ráadást" is, amire már nem is számíthattunk. Előző este találomra kinyitottuk a Bibiliát hívő tanítványommal a szállásunkon és a 107. zsoltárt kaptuk: Hálaadás nagy ünnepen. Ekkor már tudtam, hogy Isten mellénk áll majd. Úgy is lett. Egyedül az ÚRé ezért a dicsőség! Hálás szívvel gondolok rá, hogy nem hagyott bennünket megszégyenülni. :)

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 26., vasárnap 19:40 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
:-)

.....részleteket is lehet tudni?

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 26., vasárnap 19:54 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
pauler írta:
:-)

.....részleteket is lehet tudni?


:shock: Milyen részlet lehet érdekesebb annál, amit már fentebb leírtam? :shock: Szándékosan nem írtam részleteket, nem lényegesek abból a szempontból, amiért én ezt ide írtam.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 136 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség