Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1506 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 101  Következő
 

Re: Képek
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 02., vasárnap 21:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2007. okt. 25., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 1814
.

Milyen jó lenne, ha feltüntetnéd "szerinted" kik ők ? És ki a szobrász ?
Vagy piktor ? :)

L.

_________________
"A teljes Irás Istentől ihletett."
2.Tim.3,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 02., vasárnap 21:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Loisz írta:
.

Milyen jó lenne, ha feltüntetnéd "szerinted" kik ők ? És ki a szobrász ?
Vagy piktor ? :)

L.


Én sem tudok rájönni, hogy milyen üzenetértéke van ezeknek a kis szobrocskáknak. Sem a reformátusok, sem a Sztalker eddigi favoritja, a zsidó egyház nem használ faragott képet, tehát valami más lenne.

Lehet, hogy a Sztalker közben lebérmálkozott? :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 02., vasárnap 22:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Talán nem vagyok indiszkrét, ha a további találgatások elkerülése érdekében elárulom, hogy Sztalker bábelőadást szervez a napközis táborban. Ezek a bábok a jelenetben.

Sztalker, minden elismerésem, köszönjük, hogy kreativitásod újabb oldalát ismerhettük meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 09:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Hát bábnak elég jók, de mint kép, műalkotás nemigazán mozgattak meg bennem semmit sem.

A Cillát lehetetlen utolérni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 11:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Szerintem jók.
Idézet:
A Cillát lehetetlen utolérni...

Próbáltad már telefonon? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 17:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Hát kinek a pap, kinek a papné. Nekem Cilla képei sokkalta jobban tetszenek.

Nem hívtam Cillát, nem is tudom a számát. Sajnos jómagam is nyolcadik hónapja vagyok munkanélküli, de hát ez természetes a mai világban, a gyerekeim sem tudtak egy bármilyen, huzamosabb munkára elhelyezkedni. Az egyik régóta, a másik csak január óta. Most szeptembertől legalább kettő tanul.

Szóval nem várom el, hogy felhívj, amint mástól sem várom el ezt. És ezt komolyan mondom! Amint tudom, a Cilla sem várja el senkitől.

De ha már így beszédben vagyunk nemigazán értem, hogy ezt a nagy nyájas jóindulatodat miért öntöd időnként rám? Egy oldalas levélben február környékén, hogy mennyire bűnös, töretésre való, kevély ember vagyok, itt meg miután hetekig nem írok rögtön jössz, hogy mennyire részvétlen vagyok.

Lehet, hogy a megjelenésem csökkenti azt az élvezetet, amit a fórumozás ad számodra? Hát sorry...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 19:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Kitöröltem, amit itt korábban írtam volt.

Csak vicceltem. Rossz vicc volt. Ne haragudj!
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 19:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
nemosinex írta:

Nem mondtam, hogy részvétlen vagy, csak vicceltem, élveztem ezt a játékot a szavakkal. Bocsánat, hogy megsértettelek. Másfelől meg: nézd meg, amit a Sztalkernek írtál, az árnyaltabb kép kedvéért.
Minek is van privát üzenet?!



Nos a vicced elég nyomasztó volt számomra, hiszen elkeserítő, hogy nem tudom segíteni a rászorulót. Igazából ezt valamiféle számonkérésnek éreztem felőled. Fogalmazz máskor nem félreérthetően, ha megkérhetlek rá.

Az árnyaltabb kép kedvéért hogy jön ide a Sztalker? Ha Sztalker felé elsütök egy viccet, akkor benyomsz egyet a szemem alá? Azért ennyire ne élvezd a fórumozást, ha megkérhetlek rá...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 19:37 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
rosta írta:
nemosinex írta:

Nem mondtam, hogy részvétlen vagy, csak vicceltem, élveztem ezt a játékot a szavakkal. Bocsánat, hogy megsértettelek. Másfelől meg: nézd meg, amit a Sztalkernek írtál, az árnyaltabb kép kedvéért.
Minek is van privát üzenet?!



Nos a vicced elég nyomasztó volt számomra, hiszen elkeserítő, hogy nem tudom segíteni a rászorulót. Igazából ezt valamiféle számonkérésnek éreztem felőled. Fogalmazz máskor nem félreérthetően, ha megkérhetlek rá.

Az árnyaltabb kép kedvéért hogy jön ide a Sztalker? Ha Sztalker felé elsütök egy viccet, akkor benyomsz egyet a szemem alá? Azért ennyire ne élvezd a fórumozást, ha megkérhetlek rá...!


Na, ezt már nem tudom meg nem történtté tenni. Ezért csak ismételni tudom magam: lásd az előző hozzászólásom. A vicc elsütése néha azt is jelenti, hogy benyomok egyet a másik szeme alá. Attól függ, hogy honnan nézzük.
Üdv
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 20:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Felejtsd el...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 03., hétfő 21:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Rosta!

A Cilla képeit nem pótolja semmi, ebben igazad van.Nem is azért tette be Sztalker, az lenne az igazi,ha feltenné az előadást a youtube-ra, s akkor megláthatnánk az egész történetet.
Mint néhai amatőr színjátszó , tudom, mennyi energia van egy- egy előadásban, ezért is nagyra értékelem, hogy Sztalker ilyen dolgokkal foglalkozik mostanában, s hogy ezt megosztotta velünk.

Munkanélküli vagy, írod.Nehéz helyzet lehet, öt évig voltam én is vezetett munkanélküli, s mondhatom, hogy nagyon megviselt. Munka terén most sem érzem igazán jól magam,- az, hogy a férjem a főnököm, egy kényszermegoldás. Sokszor úgy szeretném "ellesni" valakitől, aki ezt jól csinálja, de mivel mindenki helyzete más és más, ilyen könnyű, kész megoldás lehetetlen.

És rájöttem, hogy az öregedésnek is vannak előnyei: lassan elérem a nyugdíjkorhatárt- még közelebb hozzák valamilyen korengedménnyel, s akkor.....-most elbizonytalanodtam- az.. jó lesz? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 00:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2007. okt. 25., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 1814
.
Utólag töröltem. Aktualitását vesztette, figyelmetlenségem miatt.

L.

_________________
"A teljes Irás Istentől ihletett."
2.Tim.3,16


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Loisz 2009. aug. 04., kedd 23:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

Rostának
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 08:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, eszembe jutott valami: tudod, hogy mikor lett magánvállalkozó a férjem? Amikor létszámcsökkentés miatt -" te fiatal ember vagy, megélsz a jég hátán is, kell a nyugdíjasoknak a hely"..indoklással-munkanélküli lett. Amíg papíron meg nem kapta, biztos voltam benne, hogy ezt nem tehetik meg: a hetedik gyermekünk éppen megszületett, s egyébként a Család Nemzetközi Éve volt...
Abban az időben a város adott egy bizonyos visszatérítendő összeget, ha valaki magánvállalkozásba kezdett, természetesen erről a munkaügyi hivatal elfelejtette tájékoztatni. Mire megtudta "véletlenül ', már az ülés után volt a bizottság, ahol szétosztották az aktuális összeget a kérvényezőknek.
A férjem pont egy orvosnál szerelt, elbeszélgettek munka közben, s mikor erre a részre került a szó, azt mondja az orvos: -hát én ezeket a bizottsági tagokat már mind operáltam, hívjon fel pár nap múlva.- így egy kezdő összeget valahonnan mégis kikanyarítottak, meg tudta venni a szükséges gépeket, s elkezdhette a vállalkozást...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Rostának
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 09:13 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Rosta, eszembe jutott valami: tudod, hogy mikor lett magánvállalkozó a férjem? Amikor létszámcsökkentés miatt -" te fiatal ember vagy, megélsz a jég hátán is, kell a nyugdíjasoknak a hely"..indoklással-munkanélküli lett. Amíg papíron meg nem kapta, biztos voltam benne, hogy ezt nem tehetik meg: a hetedik gyermekünk éppen megszületett, s egyébként a Család Nemzetközi Éve volt...
Abban az időben a város adott egy bizonyos visszatérítendő összeget, ha valaki magánvállalkozásba kezdett, természetesen erről a munkaügyi hivatal elfelejtette tájékoztatni. Mire megtudta "véletlenül ', már az ülés után volt a bizottság, ahol szétosztották az aktuális összeget a kérvényezőknek.
A férjem pont egy orvosnál szerelt, elbeszélgettek munka közben, s mikor erre a részre került a szó, azt mondja az orvos: -hát én ezeket a bizottsági tagokat már mind operáltam, hívjon fel pár nap múlva.- így egy kezdő összeget valahonnan mégis kikanyarítottak, meg tudta venni a szükséges gépeket, s elkezdhette a vállalkozást...

Látod, az igazaknak minden javukra van.:-)
Egy jó példa, hogy miért nagy gáz a baloldali "szociális" gondolkodás, gondoskodás.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 12:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika, utólag én is olyan jól el fogok sztorizgatni, hogy ihaj, de per pillanat még azzal vagyok elfoglalva, hogy a sztori tárgyát megvalósítsam. Az exrefis mindenesetre már szállított egy panelt a sztorimba, a rosszindulatú ellendrukker személyében, aki számára ha nincs hirtelen nagy sikered, akkor csak igaztalan lehetsz. Azt végképp nem értem, hogy miért kritizálja itt is a gondoskodást általában, felhasználva a történetedet, hiszen besegítettek a vállalkozásotokba, ez is egyfajta gondoskodás volt.

Amúgy a bajban nagy áldás volt, hogy a gyerekeim dolgában talán valamiféle stabilizáló, nevelő tényező lehettem, hiszen itthon lehettem velük. Korábban ez nem volt így. Minden bajban van valami jó, ahogy szokták mondani, reméljük ez az eredményekben is látszani fog...! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1506 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 101  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség