Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 30., szombat 12:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Egy, megérett a meggy, meg a barack
/ami végül is nem fagyott le/
kettő,végeláthatatlan befőzés.
három, reggelig a lányok segítségével csak megcsinálom
négy, csudajókat nevetünk
/aki nem hiszi, próbálja ki/ :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 19:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ma korán reggel sétára kényszerültem. Elintéznivalóm volt a közeli park vendéglőjében, s míg baktattam hazafelé , azon gondolkodtam, hogy ha választhatnék, biztosan valahol az erdő mélyén laknék. Szerencsére a férjem is hasonlóan gondolkodik, úgyhogy ha kirepülnek a gyerekek, kereshetünk egy szép tisztást valahol a rengetegben, építhetünk egy kis viskót, s ott lakhatunk. /Remélem, a wifit tökéletesítik addig, úgyhogy elérhető leszek./ 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 04., szerda 21:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Inkább fára :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 05:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:):) És majd azt kell mondani a pizzafutárnak a telefonban, hogy jöjjön a kék jelzésen, aztán a piros keresztnél balra, és a kis ösvény végén a harmadik tisztás...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 06:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
höhö... nem pizzafutárként, de enduro-versenyzőként VOLT alkalmam VÁLASZTHATNI a villanypózna és a tájékozódási futó között :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 21:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A legkisebb keresztfiunk 3 éves, s mivel nagyon messze lakunk , így nem ismerjük egymást .E héten meglátogattak, hát kimentünk az állatkertbe. Igazán jól telt el az a pár óra, hazafelé hajlandó volt a mi autónkban utazni.
- Az én kelesztapám fiú- közölte velem, - - ---rácsodálkoztam erre a nagyon is helytálló megállapításra-
-a kelesztanyám meg lány- folytatja határozottan-
-Én vagyok az , a keresztanyád- mondom-
-Olyan a táskád, mint a nagyié-húha, de pontosan elhelyezett az időben...de vajon nem vet-e ez árnyékot a barátságunkra?-
-Na és legközelebb ha eljösz, kijövünk újra megnézni a fókákat, a macikat, meg a vizilovat?- kérdem elbizonytalanodva-Hevesen bólogat../.még jó, ...nehogy már elpackázzam a barátságot egy ómódi táska miatt/ :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 21:37 
Ábel átszaladt a parkolóba, amikor anyukámmal volt.
Feleségem telefonon hívott és meséli nekem, de Ábel a háttérben már mondja, hogy ő körülnézett, de ezt folyamatosan, amíg feleségem meséli az eseményt, majd Ábel abba hagyja a "körülnéztem" szöveget, amikor feleségem elmondja neki, hogy most ezt apával kell megbeszélned, gyere a telefonhoz.
.....és azt hallom már a távolból:
"Apa higgy nekem, apa higgy nekem, apa higgy nekem...." míg a telefonba is elmondja és én ott állok, hogy most mondjak valami okossat.
:-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 17., kedd 13:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A hét legjobb vicce

Egyedül vagyok éppen, mikor cseng a telefon.A férjemet keresik, mint a vállalkozás vezetőjét, de mondom : jelenleg nem elérhető, de átadom az üzenetét.
Az üzenet: valami autós cég felajánlja, hogy 2 napig használhatjuk ingyen az új típusú Skodát- de:/ és ez a vicc/figyelmeztet,hogy ezt a beszélgetést rögzítik.
- Attól tart, hogy elvesztem a fejem,és mondok valami csúnyát?/nyilván annyira szokatlan az ilyen ajánlat,hogy az emberek azt hiszik, hogy lóvá teszik őket../
még biztonság kedvéért háromszor megkérdeztem, hogy valóban semmi kötelezettséget nem von maga után egy ilyen ingyenes autóhasználat? meg mi van, ha esetleg karambolozik?.../

a srácok nem fogják nekem elhinni 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 01., szerda 19:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Talán ma egy kicsit közebb került az erdő a lányaim szívéhez...

Vagy 5km-re a várostól van egy erdei játszótér, hatalmas hajóhintákkal. Azokat céloztuk meg,amikor valami furcsaságot fedeztünk fel a fákon. Kipróbáltuk ezt a tarzaniát-ti is megnézhetitek a www.tarzania.sk oldalon.
Mondjuk nekem kávé helyett kitűnő vérnyomásemelő volt, amikor fenn 4-10 m-es magasban kilengtek a lányok,...../ott a biztosítókötél... lélegeztem fel mindig/
Na, ezután hajlandóak voltak hazagyalogolni velem, szépen jöttünk a kisvasút mentén, énekelgetve,dudorászgatva...
Nem mondom, most egy kicsit jól esik az üldögélés, de a sokszor látott erdő így sokkal szebb volt, s a csermelyt is tisztábban hallottuk...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 01., szerda 20:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Talán ma egy kicsit közebb került az erdő a lányaim szívéhez...

Vagy 5km-re a várostól van egy erdei játszótér, hatalmas hajóhintákkal. Azokat céloztuk meg,amikor valami furcsaságot fedeztünk fel a fákon. Kipróbáltuk ezt a tarzaniát-ti is megnézhetitek a www.tarzania.sk oldalon.
Mondjuk nekem kávé helyett kitűnő vérnyomásemelő volt, amikor fenn 4-10 m-es magasban kilengtek a lányok,...../ott a biztosítókötél... lélegeztem fel mindig/
Na, ezután hajlandóak voltak hazagyalogolni velem, szépen jöttünk a kisvasút mentén, énekelgetve,dudorászgatva...
Nem mondom, most egy kicsit jól esik az üldögélés, de a sokszor látott erdő így sokkal szebb volt, s a csermelyt is tisztábban hallottuk...


Ez nagyon jó, Erika!Megnéztem.Szuper!Azt nem állítom, hogy végigmennék, maximum fél méteres magasságban. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 01., szerda 20:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Cilla, az,hogy kipróbáltuk, az nem azt jelenti, hogy én fent voltam, ..de a lányok azt mondták, hogy legközelebb nem úszom meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 01., szerda 20:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Cilla, az,hogy kipróbáltuk, az nem azt jelenti, hogy én fent voltam, ..de a lányok azt mondták, hogy legközelebb nem úszom meg.


:*: :*: Hihi, de legközelebb ne hagyd ki, de nagyon vigyázz magadra! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 02., csütörtök 09:25 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Hűha!
Jól néz ki, de én is félős vagyok.

:-)

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 05., vasárnap 14:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
-Anyaááá, te tíz embernek főzöl !- csodálkozik rám a fiam,látva a kirakott feldolgozásra váró nyersanyagot, s ez úgy hat, mintha álomból akarna felrázni-
-hát- valóban, csak hárman vagyunk itthon...de még csak az előbb mentek el a gyerektáborba hárman, ...meg ez a pár órás "magány" csak estig tart, mert akkor meg hazajön a másik három "csavargó',... meg lendületben voltam, meg.. akkor holnap nem kell főznöm...

igen,csak hárman vagyunk itthon, s ez látom, zavarja ám a másik kettőt is...,akkor most mihez is kezdjünk?

-hát fiam, most minden figyelmünk a tiéd, remélem díjazod-mondom a fiamnak, aki" nem pubertás, csak kritikus szemmel néz a szüleire"hogy pontos képet adjak róla a saját szavait idézve
/titokban számítok rá, hogy az ebédnél lesz valami jó témája, /

és volt..az ebéd után megköszörülte a torkát és kérdezett valamit a napi Igével kapcsolatban- én olyan boldog voltam- s kiegészítettem a férjem válaszát, aztán ő az enyémet...s egy nagyon jót beszélgettünk,így hármacskán...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 05., vasárnap 15:06 
:D


Vissza a tetejére
  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség