Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 07., péntek 06:45 
Offline

Csatlakozott: 2007. nov. 18., vasárnap 16:46
Hozzászólások: 41
Nagyon jól sikerült minden tegnap előtt este, lehet hogy ezért is volt olyan jó a kedvem tegnap, pedig fárasztó volt. ma 9 órát fogok dolgozni, és holnap is megyek, hogy legeyn mit hoznia a Jézuskának (jó, tudom, h nem ez a lényeg karácsonykor, ezért mindenki csak vmi jelképeset kap nálunk)
El ne felejtsem, ifi alakalmat tartok este, életemben először, és izgulok..asszem...nagyon..drukkoljatok, most pedig rohanok, mert lekésem a hévemet...üdv:Edit


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 07., péntek 08:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A türelem ára

Fogorvoshoz vagyok berendelve megadott időpontra.
Előbb érkezem egy kicsivel, még két férfi páciens utánam lép be, a nővérke mégis őket szólítja. Nem gond, előhúzom a könyvemet, s belemélyedek. Még érkezik valaki, ...a doktornő is végignéz a várótermen, de még mindig hagyja, hogy olvasgassak egy kicsit.
Végre beszólítanak. Beülök a fotelbe, a doktornő huncut mosollyal mondja: -na, drágám...mivel úgy tudtam, egy szót sem tud magyarul, nekem a csodálkozástól tátva maradt a szám, amit ő rögtön ki is használt, munkához látott.
Nem volt most sok dolga velem, hamar végzett, kérdem, mivel tartozom?
-Semmivel, hiszen annyit várt..tudja, ezek a férfiak mindig sietnek, ..-
Ok, semmi gond, valahol nekem is olvasnom kell.. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 07., péntek 18:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ez igen. Ennyire kedves élmény egy ilyen ronda helyszínen, mint a fogorvosi rendelő. Nem semmi :).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 08., szombat 17:30 
Offline

Csatlakozott: 2007. nov. 18., vasárnap 16:46
Hozzászólások: 41
Nem szeretk fogorvoshoz járni, sznte "bármi" csak ne fogorvos...félek tőle...(mármint amit csinálna, nem tőla magától)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 13., csütörtök 12:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A kislányom sajnos nem szeret olvasni. Azonban kikötöttem : A Pál utcai fiúkat csak azután nézheted meg filmen, miután elolvastad a könyvet, ami egyébként is kötelező olvasmány.
Nekilátott hát, s mindig jelentette, melyik nap hány oldalt olvasott el.
Tegnap késő este megyek le a szobába, hát ott zokog a könyv felett.
- Meghalt Nemecsek?- kérdem teljesen feleslegesen, hiszen nyilván őt is ez az epizód fakasztotta könnyekre...vígasztalgatom, elmondom: annak idején mi el is játszottuk , én voltam Csónakos papuskám, mert kevés volt a fiú..de hiába, az elkeseredését nehéz feloldani.
Titokban azért remélem, hogy megtört a jég,s a következő könyvet már nemcsak kötelezően fogja elolvasni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 13., csütörtök 12:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Najda, ha itt lennél, örülnél a két rokonlelkű kisrokonodnak. :D
A lányok betegszabin vannak, s tegnap diót szórtam a madaraknak, aztán itt lelkendeztünk a nagy sürgés-forgásnak.
Ma kérés nélkül törik a diót, mintha az anyjukat látnám :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 13., csütörtök 12:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Drágáim! :D

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 13., csütörtök 22:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Erika írta:
A kislányom sajnos nem szeret olvasni. Azonban kikötöttem : A Pál utcai fiúkat csak azután nézheted meg filmen, miután elolvastad a könyvet, ami egyébként is kötelező olvasmány.
Nekilátott hát, s mindig jelentette, melyik nap hány oldalt olvasott el.
Tegnap késő este megyek le a szobába, hát ott zokog a könyv felett.
- Meghalt Nemecsek?- kérdem teljesen feleslegesen, hiszen nyilván őt is ez az epizód fakasztotta könnyekre...vígasztalgatom, elmondom: annak idején mi el is játszottuk , én voltam Csónakos papuskám, mert kevés volt a fiú..de hiába, az elkeseredését nehéz feloldani.
Titokban azért remélem, hogy megtört a jég,s a következő könyvet már nemcsak kötelezően fogja elolvasni...


Biztos! :). Aki már sír egy könyvön, az már nem azzal van elfoglalva, hogy a francba, hány oldal van még. Amúgy ezen én is sokat gondolkodtam, már kiskoromban is, hogy miért pont a legszomorúbb könyvek vannak kiválasztva kötelező olvasmánynak.
Én is nagyon szerettem ötödikben a Pál utcai fiúkat feldolgozni. Mi is játszottunk el belőle jeleneteket :). az olvsónapló végére leírhatták, hogy milyen kérdések merültek föl bennük olvasás közben, és az egyik lány a következőt írta (olyan aranyos!):

1. Mi az a gitt?
2. Minek kellett ezeknek háborúzni, miért nem lehetett szépen megbeszélni, hogy ki mikor hol labdázik?

Kész! :).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 09:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Igen, Anna is a kettesen morfondírozott, hogy -micsoda dolog, hogy labdázni való terület kell, s akkor bejelentik, hogy háború!..miért nem kerestek egy másik területet, ha már megegyezni nem akartak? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 10:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Erika írta:
Igen, Anna is a kettesen morfondírozott, hogy -micsoda dolog, hogy labdázni való terület kell, s akkor bejelentik, hogy háború!..miért nem kerestek egy másik területet, ha már megegyezni nem akartak? :roll:


Talán egyszerűen azért, mert a fiúk szeretnek háborúst játszani...hmm?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 12:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Boglárka írta:
Talán egyszerűen azért, mert a fiúk szeretnek háborúst játszani...hmm?


Szia Boglárka!

Valóban, a fiúk másként "működnek". Egy kicsit betekintettem a fiúk gondolkodásába a Rosta ajánlására elolvasott Iskola a határon-ban...hát csodálkoztam magamon, hogy miért akartam én fiú lenni gyerekkoromban, ha fiúk ilyen...mások/furák/

A fiúk jobban igénylik a veszélyhelyzeteket: az én fiaim is nyáron kipróbálták a bungee jumpingot.Bevallották, hogy ugrás előtt egy kicsit elbizonytalanodtak. A legkisebb azt mondta, hogy mikor állt fenn, nem tudom hány méter magasban, arra gondolt: miért jöttem ide?- de már nem volt visszaút, csak a mélységen keresztül...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 12:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) azt én is kipróbálnám! Pedig nem is vagyok fiú :).
Én azt látom, hogy a fiúk verekednek, a lányok meg a verbális erőszakot alkalmazzák szívesebben - vagyis rondán beszélnek, rondábban, mint a fiúk, meg intrikálnak-kiközösítenek-ilyesmik. Ezt persze, nem lehet rangsorolni, de nekem a sima fizikai erőszak sokszor tisztább dolognak tűnik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 14:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
kamilla írta:
:) azt én is kipróbálnám! Pedig nem is vagyok fiú :).


a végén még összehozunk egy filmes fórumtalálkozót: te ugrasz, mi meg majd filmezzük. :P

/a fiaim ugrását feljátszották a mobilra: ott szörnyűlködik egy család a háttérben/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 15:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 20:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Erika írta:

Valóban, a fiúk másként "működnek". Egy kicsit betekintettem a fiúk gondolkodásába a Rosta ajánlására elolvasott Iskola a határon-ban...hát csodálkoztam magamon, hogy miért akartam én fiú lenni gyerekkoromban, ha fiúk ilyen...mások/furák/

A fiúk jobban igénylik a veszélyhelyzeteket: az én fiaim is nyáron kipróbálták a bungee jumpingot.Bevallották, hogy ugrás előtt egy kicsit elbizonytalanodtak. A legkisebb azt mondta, hogy mikor állt fenn, nem tudom hány méter magasban, arra gondolt: miért jöttem ide?- de már nem volt visszaút, csak a mélységen keresztül...


A fiúkkal kapcs. másak az elvárások is (legyen bátor, erős stb.), mint a lányokkal kapcs., ez is motíváció, amikor felvállalják a veszélyhelyzeteket, megpróbálják magukat.

Egyébként én is sokat sajnálkoztam rajta, hogy miért nem lettem inkább fiú, néha még most is eszembe jut. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség