Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. jan. 31., szombat 08:13 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
:-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 03., kedd 16:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sára alig lép be az ajtón, sietve a keresésemre indul.
-Anya,anya, hol vagy ??????????
mi ez a nagy sietség? mi történt?-
kisvártatva megtalál,... s újra és újra elmondja: nem tudja elképzelni, hogy hiányozhat a barátnőjének annyira a tegnap kimúlt kutyája,hogy még ma sem fogadja a telefonokat, smseket...elképzelhetetlen-
-Dehát temlékszel, hogy Nagyit is megviselte, amikor a Buksi elpusztult, azt mondta, nem is akar már több kutyát...
--dehát hogy hiányozhat ennyire egy kutya..-morfondírozik tovább-nem mondom, hogy nem hiányozna egy lelki társ vagy egy anya, de egy kutya!

/ó, drágám, ha tudnád, ez most milyen jólesett/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 08., vasárnap 13:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mostanában egy kupacban látom a gyerekeket- vajon mi ez a haditanács?Szójátékot játszanak: a szó első két betűjére kell további szót mondani..nagyszerű játék, lehet közben besegíteni az ebédfőzésben is.. és olyan szavak kerülnek elő, hogy csak nézek.
Persze engem a játék végeztével megrovott a fiam, :- anya,te milyen hűtlen alak vagy, a szülőfalud nem jutott eszedbe, pedig megfelelő szó lett volna.. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 08., vasárnap 14:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
nem az utolsó két betűre?
ha mindig az első két betűre kell, akkor marad az alap helyzet?
:-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 08., vasárnap 16:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
:) lehet úgy is, de az egy következő játék :)

narancs- nap-nagy- Narnia- nazarénus-Namíbia-nadrág-Natália


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 13., péntek 10:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ezt is megéltem!

A férjem a család egy részével többnapos útra ment. Egyik este fontos közlendője volt, biztosra vette, hogy a neten megtalál...de én csak később olvastam az értetlenkedő mondatot: hogyhogy nem vagy a neten?
hm..változnak az idők..eddig pont a fordítottját szoktam hallani... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 13., péntek 20:46 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2007. okt. 25., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 1814
Erika írta:
Ezt is megéltem!

A férjem a család egy részével többnapos útra ment. Egyik este fontos közlendője volt, biztosra vette, hogy a neten megtalál...de én csak később olvastam az értetlenkedő mondatot: hogyhogy nem vagy a neten?
hm..változnak az idők..eddig pont a fordítottját szoktam hallani... :D



-- :) Jól nevelt férjed van !! :*: Gratulálok !


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 14., szombat 09:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Köszi, Loisz! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 16., hétfő 10:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Nagyon szeretem azokat a pillanatokat, amikor az egyik vagy másik gyerekem hosszabb beszélgetést kezdeményez velem.
Dani előbb végigkérdezte, mi az, ami tetszett a Szabó Magdás filmben, amit néztem, majd témát váltva hirtelen nekem esett:- Te azt akarod, hogy én tanár legyek.-
- Ugyan már, sosem gondoltam , hogy jó tanár lehetne belőled, ha a számcsin kérdezek valamit, és sokadszorra sikerül csak megcsinálnom, mindig majd letéped a fejem.Pali, belőle jó tanár lenne, ő mindig olyan türelmesen magyaráz, egy-kettőre rávezet a dolgokra.
-Az idegességet tőled örököltem, ez Pataky vonás---.
- Ez igaz... de mindegyiketeknek megadom a szabad választási lehetőséget, milyen pályát válasszon. Csak esetleg amit látok, hogy erősséged lehetne, abban biztatlak. De vegyük akkor sorra.. te mi szeretnél lenni?
-Fogalmam sincs-
/hát erről van szó, csak azt akarja, hogy együtt gondolkodjunk egy kicsit, de azért beszúr egy-két foglalkozást,úgy feltüntetve, mint komoly szándékát, pedig csak tesztel, hogy kiráz-e a hideg az ötletétől vagy nem


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 20., péntek 09:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Megmostam a krumplit, s kiléptem a teraszra, hogy odaöntsem a piszkos vizet. De megállított a frissen hullott hó látványa..most rondítsam el egy barna folttal? ..hová is öntsem?..addig lötyögtettem, addig célozgattam, míg végül magamra öntöttem.
-Ez nem igaz, milyen ügyetlen vagyok. Nézd, magamra öntöttem a sáros vizet.-
Sára rögtön a vigasztalásomra kelt:
-Anya, ne csüggedj, legközelebb majd biztosan jobban csinálod.-


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 20., péntek 21:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
de helyes :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 23., hétfő 16:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A háztartás- veszélyes üzem

Régebben olvastam egy cikket ezzel a címmel a háztartási balesetekről- hát, hála Istennek ma egyet megúsztunk .
Anna- tavaszi szünet van az iskolában, így itthon van-élménybeszámolót tartott nekem a konyhában a sítanfolyamról.Talán túlságosan lekötötte a figyelmemet, s így nem hallottam,bár ott álltam a tűzhely mellett, hogy sípol a kukta?...nem tudom..., egyszercsak egy robbanás hallatszott, éreztem, hogy a vállam nedves lett, s amerre néztem, mindenütt rizs volt. Mi történt? de hol a kukta fedele?, s Anni mitől dermedt meg, hogy még hang se jön ki a torkán? a fedő pont elé vágódott ...vagy két méterre a tűzhelytől.
Huhh...eltartott egy ideig míg összeszedtük magunkat, s változtattunk az étlapon, hogy azért ebéd is legyen. Dani lemosta a plafont, s megcsipkedett közben: -Anya, nekünk bungee jumpingozni kell egy kis adrenalinért, neked elég, ha felteszel egy kis rizset főzni.- :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 24., kedd 20:10 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2007. okt. 25., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 1814
Erika írta:
A háztartás- veszélyes üzem

Régebben olvastam egy cikket ezzel a címmel a háztartási balesetekről- hát, hála Istennek ma egyet megúsztunk .
Anna- tavaszi szünet van az iskolában, így itthon van-élménybeszámolót tartott nekem a konyhában a sítanfolyamról.Talán túlságosan lekötötte a figyelmemet, s így nem hallottam,bár ott álltam a tűzhely mellett, hogy sípol a kukta?...nem tudom..., egyszercsak egy robbanás hallatszott, éreztem, hogy a vállam nedves lett, s amerre néztem, mindenütt rizs volt. Mi történt? de hol a kukta fedele?, s Anni mitől dermedt meg, hogy még hang se jön ki a torkán? a fedő pont elé vágódott ...vagy két méterre a tűzhelytől.
Huhh...eltartott egy ideig míg összeszedtük magunkat, s változtattunk az étlapon, hogy azért ebéd is legyen. Dani lemosta a plafont, s megcsipkedett közben: -Anya, nekünk bungee jumpingozni kell egy kis adrenalinért, neked elég, ha felteszel egy kis rizset főzni.- :shock:



-- :( - :) H o g y nálatok mindig "történik" valami !!?? :wink:

-Jaj de jó, hogy minden jó,-- ha a "vége" jó !!! :o


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 24., kedd 21:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Loisz írta:
-- :( - :) H o g y nálatok mindig "történik" valami !!?? :wink:




ezt szívesen kihagytam volna, most meszelhetünk :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 19:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Micsoda lehetőség! A férjem üzleti útra ment, rámhagyta a céget. Már el si szontyolodtam, hogy ma csak olyan csip-csup ügyekkel zajgatnak, este nem tudok majd beszámolni, milyen komoly munkát végeztem ..mikor egyszercsak felcseng a telefon...és angolul szól bele valaki! Húha! nem érkeztem meglepődni, mert megértettem, mit mond. Olasz volt a hölgy, két angol mondat között hadart valamit olaszul is/biztosan szánta-bánta, miért vette eddig olyan félválról az angolt, most nem kellene dadognia-, aztán hallva, hogy azonos fajsúlyú áll a vonal végén, csak elmondta a mondókáját és a végén :zöldágra vergődtünk!
/ez most adott egy lökést, hogy üres óráimban belenézzek az angolba /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség