Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. márc. 04., szerda 11:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
/Egyébként is volt már szó egy angoltopikról valamikor :) /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 13., péntek 11:55 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
-Dani, gyere már, valamit nem tudok megcsinálni a számítógépen-
-Mama, nem csinálom meg, hanem megtanítom neked. Tudod, nem halat kapsz, hanem hálót. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 19., csütörtök 22:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A lányom építészetin félévi feladatként református templomot tervez.A gyakorlatvezető tanárral elemezték a feladatot.
-A templom az Úr Isten háza- kezdi a tanár vontatottan, majd elbizonytalanodik-a reformátusok... hisznek Istenben ? :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 26., csütörtök 21:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Nem is gondoltam, hogy ilyen jó időtöltés a gyerekeimmel Honfoglalást játszani a neten. Nem tudtuk abbahagyni, csak másfél-két óra múltán. :)

Kidolgoztuk a taktikát, hogyan lehet a játékot irányítani, és a legtöbb pontot bezsebelni. Persze valamennyi ismeret is kell hozzá, de szerintem a taktika is fontos. És úgy tűnik, hogy működik...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 01., szerda 21:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ma, ahogy hirtelen felmelegedett az idő, olyan valószerűtlennek tűnt minden...azon kaptam magam, hogy picit szorongok: csak ki ne kapcsolják ezt a madárcsicsergős,ibolyás, krókuszos, napfényes adást. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 21., kedd 11:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Eddig örömmel vettem fel a kertünk állatvilága listájára, ha felfedeztem egy új madarat, állatot, de tegnap este nem volt ilyen kellemes felfedezés! Miután kikertészkedtük magunkat Danival, még egy-két évek óta a földön heverő pléhdarabot is el akartunk rakni- ám alighogy felemelte, visszafojtott hangon megkérdezte:
- mama, akarsz kígyót látni?-
a kíváncsiságom nagyobb volt a félelmemnél, ennek fényében viszont a jókora-talán-sikló- anakondává nőtte ki magát pillanatok alatt. Szegény pára is félt, mire összekiabáltuk a családot,már egérutat-akarom mondani kígyóutat lelt.
Reggel azért meglátogattam a nemkívánt társbérlőnket, de szerencsére hűlt helyét sem találtam. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 02., szombat 21:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mivel személyes, ezért csak madárnyelven írhatom: valakivel kapcsolatban nagyon elkeseredtem, minden mozdulatából azt éreztem, hogy nem értjük egymást, a régi összhang ma csupa hangzavar. Kicsit elléptem tőle, s közben imádkoztam:hogyan lehet így tovább menni?hogy kell visszatalálni a régi kitaposott ösvényre? s egy váratlan feladat teljesítése közben lehullott a lepel a szemem elől, újra előbukkant a jólismert, közeli arc- valami ilyesmit érezhet a régész, amikor feltárás közben lepattintja a sok lerakódott port, s ott van előtte az eredeti mű, teljes valóságában...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

komoly humor
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 03., vasárnap 04:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 17:12
Hozzászólások: 2756
Tartózkodási hely: Magyarország
HITHARCOS
Imába száll a bátorsága.

IMAHARC
Égbekiáltó igazság.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 03., vasárnap 07:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
:-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 04., hétfő 09:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Hazafelé tartva a forgalmas kereszteződés közelében több rendőrautót pillantottam meg. Mi történt? csak nem karambol?-ami egyáltalán nem lenne meglepő, olyan csúcsforgalom van....de nem, a jövendőbeli közlekedési rendőrök gyakorlati órát tartottak. Nagyon tetszett. Egy csapat újonc várakozott a bevetésre, egy pedig ott állt a a kereszteződés közepén,és irányított- de az oktató nem a biztonságosan parkoló autóból véleményezte: így, úgy, amúgy...hanem ott állt a háta mögött, s egyszerre mozdultak- ha a tanuló késlekedett, akkor az oktató emelte a karját, fordította a jó irányba...nem babra ment a játék, az autók minden irányból zúdultak.Igy kellene nekünk is, ha valamiben profinak érezzük magunkat, odaállni a kezdőhöz, a legveszélyesebb helyekre is, és így segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 04., hétfő 09:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) Érdekes lehetett. Még sosem láttam ilyet, köszi, hogy elmesélted.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 05., kedd 08:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 05., kedd 12:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Olyan jó megtapasztalni, hogy az Úrnak valóban gondja van ránk az élet minden területén:- van egy meredek része a kertünknek, amit elhatároztunk, hogy bebokrosítjuk, mert a kaszálás olykor akrobata mutatványnak felel meg. Már tavaly nekiláttunk, de nem lett látványos eredménye, mert öntözni nem tudtuk, pedig a nap odatűz reggeltől estig.
Az éven nekilendültünk újra, de mire elkezdtük az ültetést, akkor láttam, hogy ez sem lesz jó, annyira meredek, hogy egy nagyobb eső lemossa a földdel együtt a növényeket is. Teraszolásra most nem volt idő, meg egyébként is óriási munkának tűnt. Próbáltam ezt-azt kigondolni, de közben felsóhajtottam: de jó lenne,ha valaki tanácsot tudna adni, hogy is kellene ezt legegyszerűbben megoldani..
Tegnap idejött egy megrendelő, s miután elintézte a dolgát, megkérdezte, nem akarunk-e tuját vagy más bokrokat vásárolni tőle. Perszehogy rögtön felvittem a dombtetőre, terepszemlét tartottunk, ellátott hasznos tanácsokkal, ma hozott bokrokat, délután nekiláthatunk az ültetésnek.
Nagyon hálás vagyok az Úrnak ezért a lehetőségért...az már csak ráadás, hogy mivel erdész, vadhúst is ígért, juhsajtot, ...és bevezet a laskagomba termesztésének a rejtelmeibe is..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 06., szerda 14:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
- Anya, te fel vagy készülve arra, hogy többet nem kell menned miattam szülői értekezletre?-
hmm.. nem vagyok..legalább annyira zavarban vagyok, mint a kisdiák, aki olyan példát kap, amit nem tud megoldani...és igazából meg vagyok illetődve, hogy egy következő fiókám kirepül a szárnyaim alól...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. máj. 10., vasárnap 13:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
-Én főzök, te megsütöd a zserbót. Itt van a recept, csak akkor kérdezz, ha valamit nem értesz- mondom a kislányomnak.
-Akkor beszélgetésre számíts- válaszolja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség