Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 01:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Kedves Tivadar! - ha olvasol néha bennünket, akkor arra kérünk ne tünj el! Mi lesz, ha azok veszik a sátorfájukat, akik higitás és humanizmus nélkül ragaszkodtak Isten Igéjéhez és az Ő Igazságához? Ne feledd, hogy Pál apostolra is azt mondták, hogy már megint itt van ez az országháborító. És azt se feledd, hogy Isten Igéje ma is változatlan az őrállót illetően, és az egyenes beszédre, ahol az igen-igen és a nem - nem, mindig szükség van. Elég baj, hogy Halász is eltünt, pedig igen nagy tudású és alázatos hivő társunk volt. Ne kövesd példáját! Várunk!

Mindazáltal az embernek Fia mikor eljő, avagy talál-é hitet e Földön?”
Lk.18.8

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 05:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
:) Aztán van egy mondás amire nem találok igét, ha van rá ige kérlek segíts :)

A mondás így szól:
"Nem az a legény aki adja, hanem aki állja"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 12:07 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Köszönöm kedves Figyelő testvérem, de ezen a fórumon te is vendég vagy a reformátusoknál.

És mindig belefutok ebbe itt a fórumon.
Nem szeretnék alkalmazkodni egy olyan ref hithez amit ők maguk sem tartanak be de velünk szeretnék betartatni.
(Közben kiderül hogy saját hitüket tüntetik fel hivatalos református hitnek.)
Ezt nem szeretném újra és újra játszani.
Úgy mint ide hívott de mégis megtűrt személyként.
--

Én másképp látom a testvéreket is.
Az Úr Jézusban testvérek nekem nem egyenlő Református Egyházban bele született emberekkel.
Csak a megtért emberekkel akik teljesen az Úrnak szánt életet él. (és tőle újjászületik)

Sokan a megtéréssel azonnal újjászületett emberről beszélnek (pl Cseri Kálmán ) de a magvető példázata nem ezt mutatja.

Útszél, köves talaj, gazos talaj. - Jó föld, 30-100 szoros termés.
Már itt is lehetnek problémák, de ha még megtérés sincs mégis testvér mert bele született, nos ezt egy reformátusnak megszokásból és lehet hogy ellen vetés nélkül elkel fogadni, de nekem nem mivel nem vagyok református.

Tehát viselkedésem lehet irritáló ha nem úgy veszem mint (testvért) ahogy megszokta az illető.
--

Ez nem az én harcom. :) Saját problémájuk és nem szeretnék bele avatkozni.
Testvérekkel beszélgetni meg más fórumon is lehet ahol nem kell védekezni és épülni is lehet puszta olvasgatásból is. :)
-

Kedves Magda.

Lehet hogy leestem (mert belementem olyan vitába ami eleve kilátástalan volt.)
De mégis hasznomra volt, személyes döntésekben is. :)

Viszont beírásodra nekem ez jutott eszembe.
Mát 4.

6. És monda néki: Ha Isten fia vagy, vesd alá magadat; mert meg van írva: Az ő angyalainak parancsol felőled, és kézen hordoznak téged, hogy meg ne üsd lábadat a kőbe.
7. Monda néki Jézus: Viszont meg van írva: Ne kisértsd az Urat, a te Istenedet.
--

Nem nekem kell keresnem a problémát, a gondot a bajt vagy ép az arcul verést.
És nem is kell a végtelenségig állnunk.
Sőt ha nem fogadnak be pont mást mond az Ige.

Lk 9,5 És valakik be nem fogadnak titeket, kimenvén abból a városból, még a port is verjétek le lábaitokról, bizonyságul ő ellenök.

Mivel ti nem is ide tartoztok (nem vagytok reformátusok) sajnos tévedtek hogy ti itt otthon vagytok.

Ha pedig vendégek vagyunk akkor nem jó előre furakodnunk és az első helyeket elvenni azoktól akik otthon vannak.

Épüljenek az Úrban ők is hitük szerint.

Az Úr legyen mindnyájatokkal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 12:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Tivadar elég fanyarra sikeredett a válaszod.
De ez is valami.
Gondoltam tudod, hogy aki vándor a világban az sehol sincs otthon, se itt, se máshol.
Ott meg végképp nem ahol otthon érzi magát a világban.
Bocsáss meg, hogy bús magányodat megsértettem, kérem az én Istenemet, hogy többé ne tegyem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 12:46 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
FM írta:
Kedves Tivadar elég fanyarra sikeredett a válaszod.
De ez is valami.
Gondoltam tudod, hogy aki vándor a világban az sehol sincs otthon, se itt, se máshol.
Ott meg végképp nem ahol otthon érzi magát a világban.
Bocsáss meg, hogy bús magányodat megsértettem, kérem az én Istenemet, hogy többé ne tegyem.


Kedves Magda

Más fórumon fogunk találkozni sőt találkoztunk is.
Ott Mami vagy. Jól gondolom. (Igefórum) De nincs szándékomban nagy röptű írásokat gyártani közben nincs rá senkinek sem szüksége.
Ha ezt tenném tusokat képzelnék magamról.

A magányról meg. :) :)
Az Úrban magányos??

Nézd mit kaptam ma tőle.
Kép
Január 13.

VOLTÁL-E VALAHA EGYEDÜL ISTENNEL?


"Mikor pedig egyedül volt, megkérdezték Őt a példázat felől azok, akik a tizenkettővel együtt körülötte voltak" (Mk 4,10).

Az Ő egyedülléte velünk. Amikor Isten magához von minket szenvedés, bánat, kísértés, csalódás, betegség, meghiúsult vonzalom, összetört barátság vagy új barátság által, amikor már teljesen egyedül vagyunk vele, mi pedig - mint a villámsújtottak - egyetlen kérdést sem merünk feltenni neki: akkor kezd Ő magyarázni. Figyeld meg, hogyan neveli Jézus Krisztus a tizenkettőt: maguk a tanítványok döbbentek meg, nem a kívülálló tömeg. Folyton kérdezgették, Ő pedig folyton válaszolt; mégis csak akkor értették meg szavait, amikor vették a Szent Szellemet (Jn 14,26). Ha elindultál Istennel: egy dolog világossá lesz előtted - és Isten szándéka, hogy ez az egy feltétlenül megvilágosodjék: az a mód, ahogyan Ő veled foglalkozik. Testvéred szomorúsága és nehézségei teljesen érthetetlenek neked. Mindaddig azt képzeljük, hogy megértjük a másik embert, amíg Isten meg nem mutat nekünk egy jó adagot saját szívünk pestiséből. Az önfejűségnek és tudatlanságnak nagy területei vannak még bennünk, amelyeket a Szent Szellemnek kell feltárnia. De ez csak akkor történhetik meg, ha egyedül vagyunk Jézus Krisztussal. Egyedül vagyunk-e vele éppen most? Vagy kicsinyes véleményekkel foglalkozunk, hiábavaló vállalkozásokkal "Isten szolgálatában", vagy testi életünkre vonatkozó balga elképzelésekkel? Jézus Krisztus addig semmit sem tud megmagyarázni, amíg értelmünk lármás kérdései el nem hallgatnak és egyedül nem vagyunk vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 12:52 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Tivadar elég fanyarra sikeredett a válaszod.
De ez is valami.
Gondoltam tudod, hogy aki vándor a világban az sehol sincs otthon, se itt, se máshol.
Ott meg végképp nem ahol otthon érzi magát a világban.
Bocsáss meg, hogy bús magányodat megsértettem, kérem az én Istenemet, hogy többé ne tegyem.

Hangsúlyos szó kiemelve :idea:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 13:16 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
FM írta:
Kedves Tivadar elég fanyarra sikeredett a válaszod.
De ez is valami.
Gondoltam tudod, hogy aki vándor a világban az sehol sincs otthon, se itt, se máshol.
Ott meg végképp nem ahol otthon érzi magát a világban.
Bocsáss meg, hogy bús magányodat megsértettem, kérem az én Istenemet, hogy többé ne tegyem.

Hangsúlyos szó kiemelve :idea:

Kedves Magda
Nem sértettél meg, bár próbálkozol hisze most is valamit rám akarsz sütni.
Nem vagyok bús sőt hogy te se legyél küldök neked képet szeretettel.
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 14:49 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
rosta írta:
Tiv írta:
Kedves Rosta sértés, megbántás tisztázására bocsánat kérésre és egymásközt ti béke helyre állítására írtad ezt a topikot.


Kedves Tivadar!

Ezt írtam a topic indítóba:

"Nem beszélgetős topic, nem vita topic, nem a reagálás helye, sem a feloldozásé"

Csupán arra indult a topc, hogyha valaki úgy érzi, hogy valakit megbántott, és ezt értésére akarja hozni a másiknak, azt ide beírja.

Nem akarom a beszélgetéseteknek, képküldözgetéseteknek útját állni, de ez nem az a topic lenne.

Bocs!

Kedves Rosta
Ahogy látom más fogalmunk van a bocsánat kérés és annak tisztázásáról is.
Azt amit írsz nekem nem bocsánat kérésnek tűnik. Ha nincs lehetőség megbékülni az egyoldalú és nem célra vezető számomra. (nincs szándékom féltéglával mellemet verni: én bűnöm, én bűnöm, én igen nagy bűnöm és a válasz már nem érdekel).

Nem vitatkozom melyik a helyes, de nem is erőtetem másokra elképzelt igazamat.

Remélem Figyelő el olvasta ha lehet addig hagyjátok meg utána törölhetitek.
Nekem fontos (mert testvérem) hogy megértse lépéseim értelmét hogy nem sérelemből fakad.

Ami meg volt sérelem, azt letettem az Úr elé ott van a legjobb helyen, Ő majd megmutatja mit kell halálra adnom amit netalán még nem tettem meg.

Nincs harag szívembe kedves Rosta csak kérés várd meg míg elolvassa és egy – jel is elég nyugtáznia hogy tud törölheted. (töröltetheted.)

De ha nem bírod ki addig sem most is lehet. Így is kap választ. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 17:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Kedves Rosta!

Bocsáss meg! - de messze nem mea culpa: nem kell hozzá szemüveg meglátni, hogy a kínosan megfelelni akarás béklyói kötöznek meg. Röviden; nem vagy szabad, törvénykező módon próbálsz (reménytelenül) eredményre jutni.

Két-három éve kezdtem fórumozni. Először világi oldalakon, hiszen nem is tudtam másról. Egy ízben, mikor a topic témája egészen elkanyarodot, mondhatni semmi köze nem volt acíméhez, s ezt szóvá tettem, hát ne tudd meg, miképp "leanyáztaK, mondván: a fórumnak éppen ez a jellegzetessége. Bárhonnan indulva, akárhová érkez(het)ik, kinek-kinek mi jut az eszébe.

De semmi baj, a témaindítók "tisztogathatnak" moderálhatnak - ha annyira lényeges...

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 13., szombat 20:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
rosta írta:
Tényleg nem értem meg, hogy miért nem tartjátok be a fórumozáshoz szükséges egyszerű minimumot. A megbeszélendő témákhoz nyitunk egy topic-ot, és azt a kérdéskört ott beszéljük ki. Ez a normál rend.

A Mea culpa topic indítójában kifejezetten beírtam, hogy nem beszélgetésre, nem vitára indítottam. Nem lenne egyszerűbb, ha nyitnátok magatoknak egy topic-ot, ahol megbeszélhetnétek a dolgaitokat, miért kell mindent teleszórnotok olyan kérdésekkel, amik nem odavalók?

Elindultatok a moderációs topic-ból, most a Beszélgető topic-ban is ott vagytok már, beszüntetveve az eddigi békés csevegést, beköltöztetek ide a Mea culpába is. Szisztematikusan végig akartok menni az egész fórumon, vagy lehetséges, hogy valahol megálljt mondtok?



Kedves Rosta!

Csak a tárgyilagosság kedvéért:
Tivet én kértem, hogy menjünk át beszélgetni a "beszélgetős" topikba.

Mi mással lehetne a Beszélgetős topikot teleszórni, mint beszélgetéssel.
Békésen megbeszéltük, amit meg kellett beszélgetni, az arra megfelelő beszélgetős helyen.

Kedves Rosta!
Ha már Mea Culpa, akkor használjuk arra.
Békülj meg végre Tiv-vel.

_____________________________________

Kedves Tiv!

Te pedig békülj meg a következő gondolattal:
- azt, hogy ki van újjászületve és ki nincs, ki van a fogantatás előtti vagy utáni állapotban, ki van csecsemő vagy másállapotban, azt Isten látja.
Az ember pedig a mennyeiek képmását láthatja a földiekben is.
Mint ahogy a testvéreidet - ha vannak – sem te választottad meg, a lelki testvéreidet sem te fogod, hanem az, Aki melléd szüli őket.
Szóval nem kívánságműsor.
Ha tisztán un. „újjászületett” (magukat annak tartó, vagy akiket te annak tartasz) über keresztények társaságára vágysz, és úgy gondolod, hogy a társaságukban fogsz a legtöbbet épülni, keserves csalódásban lesz részed.

üdv mindkettőtöknek
fony

Mea culpa


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 09:02 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
FM írta:
Tiv írta:
Kedves Magda
Nem sértettél meg, bár próbálkozol hisze most is valamit rám akarsz sütni.


Köszönöm a feltételezésed, hogy próbálkozom azzal, hogy megsértselek.
Ide s tova 2 éve irogatok, de még soha nem merült fel bennem a gondolat, hogy valakit megsértsek.

Most ezt is megkaptam és kitől?

Mindenekben hálát adjatok:
Hálát adok NEKED érte Uram.
Kedves Magda
Ezt írtad kétszer is.
Idézet:
Bocsáss meg, hogy bús magányodat megsértettem, kérem az én Istenemet, hogy többé ne tegyem.

Hangsúlyos szó kiemelve


Ha ere azt válaszolom nincs semmi baj de mégis ugyan ezt írod kiemelve a búst.
Miért is teszed?
Gondolom azért mert nem hiszed hogy ne lennél bús, vagy magányos.

Először is 5-en vagyunk. :) A családomra gondolok, amiben én épp elég örömet és boldogságot kapok az Úrtól hogy nem sokáig kell szomorkodnom ha mégis felütné fejét bú vagy bánat életemben.
Másodszor láttad a képet nos 15 km-re van tőlünk és az nem távolság. Meghallgattam a honlapjukon lévő igehirdetést is és jónak találom.
Szóval mégis van a közelben egy jó gyülekezet.
Ezek után miért lenék szomorú?

Gyerekeimnek is kell egy gyülekezet és az nem mindegy milyen, a megkeresztelés sem mindegy.
Szóval én inkább örömet érzek mit bút. :)

Ha testvéri érdeklődés lett volna részedről és ha bús is lennék nem így kérnék fel vidítást.
Én legalábbis nem így tennék veled.
Mármint rád mondjam hogy ez vagy az van veled és a válaszod figyelmen kívül hagynám.
Ha viszont valami bánt írd meg privátban vagy ami még jobb bentiv@freemail.hu

Nem volt szándékomban megsérteni, de vezetést sem kértem hogy világi közmondásokkal vezess.
Vagy döntésem megkérdőjelezd.
Én sem tenném a tiedet, és nem is teszem örülök hogy te itt jól érzed magad.:)

Ha van valami válaszod kérlek emailt használd , köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 09:24 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Tivadar levél elment :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 09:40 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Fony írta:
rosta írta:
Tényleg nem értem meg, hogy miért nem tartjátok be a fórumozáshoz szükséges egyszerű minimumot. A megbeszélendő témákhoz nyitunk egy topic-ot, és azt a kérdéskört ott beszéljük ki. Ez a normál rend.

A Mea culpa topic indítójában kifejezetten beírtam, hogy nem beszélgetésre, nem vitára indítottam. Nem lenne egyszerűbb, ha nyitnátok magatoknak egy topic-ot, ahol megbeszélhetnétek a dolgaitokat, miért kell mindent teleszórnotok olyan kérdésekkel, amik nem odavalók?

Elindultatok a moderációs topic-ból, most a Beszélgető topic-ban is ott vagytok már, beszüntetveve az eddigi békés csevegést, beköltöztetek ide a Mea culpába is. Szisztematikusan végig akartok menni az egész fórumon, vagy lehetséges, hogy valahol megálljt mondtok?



Kedves Rosta!

Csak a tárgyilagosság kedvéért:
Tivet én kértem, hogy menjünk át beszélgetni a "beszélgetős" topikba.

Mi mással lehetne a Beszélgetős topikot teleszórni, mint beszélgetéssel.
Békésen megbeszéltük, amit meg kellett beszélgetni, az arra megfelelő beszélgetős helyen.

Kedves Rosta!
Ha már Mea Culpa, akkor használjuk arra.
Békülj meg végre Tiv-vel.

_____________________________________

Kedves Tiv!

Te pedig békülj meg a következő gondolattal:
- azt, hogy ki van újjászületve és ki nincs, ki van a fogantatás előtti vagy utáni állapotban, ki van csecsemő vagy másállapotban, azt Isten látja.
Az ember pedig a mennyeiek képmását láthatja a földiekben is.
Mint ahogy a testvéreidet - ha vannak – sem te választottad meg, a lelki testvéreidet sem te fogod, hanem az, Aki melléd szüli őket.
Szóval nem kívánságműsor.
Ha tisztán un. „újjászületett” (magukat annak tartó, vagy akiket te annak tartasz) über keresztények társaságára vágysz, és úgy gondolod, hogy a társaságukban fogsz a legtöbbet épülni, keserves csalódásban lesz részed.

üdv mindkettőtöknek
fony

Mea culpa

Kedves Fony
Ezt írtad
Idézet:
Én azt értem, hogy testvéremnek tartom az Úrban azt, aki hisz és megkeresztelkedett az Atyának, a Fiúnak és a Szent Lélek nevében.

Te mit (kit) értesz ez alatt a szó alatt, kedves Tiv?


Nekem is ez a lényeg „aki hisz és megkeresztelkedett az Atyának, a Fiúnak és a Szent Lélek nevében. „

És nem az akit megkeresztelnek. Tehát nem akit megkeresztelnek hanem aki hisz és megkeresztelkedik.
Egyben bizonyságot tesz az Úr mellet hogy megváltója és élete Ura.

Mt 10,32 Valaki azért vallást tesz én rólam az emberek előtt, én is vallást teszek arról az én mennyei Atyám előtt;
33.A ki pedig megtagad engem az emberek előtt, én is megtagadom azt az én mennyei Atyám előtt.

Elfogadom mindkét Igét minta többit is.
Sokan vannak megkeresztelve és kevesen tesznek vallást mellette.
--

Mind a keresztelés és a bizonyságtétel és ezen kívül sok Ige van még ami megtudja mutatni ki a testvérünk az Úrban.
Remélem nem kell írnom hogy fel vagyunk fegyverezve, a farkasok, a tévtanítók és hitető lelkekkel szemben is.

Bizony mind ezek Isten szolgájának is be állíthatják magukat vagy testvéreknek is.

Bizony nem én választom meg testvéreimet az Úrban ebben igazad van.
De felismerni fel ismerem őket, és nem keverem őket össze a többivel:)


Ha ez tisztázót akkor ki a család és ki nem akkor már tudjuk kivel hogy kell bánunk.
és hasznosak lehetünk családúnak is de a kívül állóknak is.

Gondolj bele Egyiptomban az ajtófélre festet vér mentette meg a a bennlévőket.
Ha valaki azt mondat volna egy olyan házbélinek akinek nem volt felfestve a vér az ajtó keretre hogy: ne aggódj te és fiad jó helyen van.
Másnap fai halott lenne és az aki a tanácsot adta azt gyűlölné a legjobban mert miatta halt meg fia.

Mégis sokan azt hiszik hogy jól csinálják.
Az ő dolguk de felelősség is az.

Kedves Fony
42 éves vagyok 18 koromtól foglalkozom Bibliával és emberekkel sokféle gyülekezetet láttam.
Voltak JT testvéreim akik Biblia szerűen éltek és segítetek egymásnak példa lehetne számotokra is segítőkészségük. Mégis hiába való volt mert csak félre vezettet.
Csak az Úr Jézus ment meg, ha nem így lenne még mindig közöttük lenék, mert a szeretetük tettben is látható. Mégsem ér semmit az Úr nélkül sőt szeretetük egyenest az Úr testétől szakit el.
És szerinted mire merítkeznekbe?

Bizony ők is: „aki hisz és megkeresztelkedett az Atyának, a Fiúnak és a Szent Lélek nevében. „

Remélem te is tanultál valamit ebből. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 10:57 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
net2rist írta:
kedves Tiv!

hogyne... köszönöm a befizetett újabb összeget :D

örülök és örvendezek


ugyanakkor: kedves Tiv! ugyan írd már le A MEGFELELŐ TOPICBAN, hogy te miért vagy itt! (kerestem, de nem találtam ott a beírásodat...)
inkább TE mondd meg, HADD NE a látszat (ami ugye csal) alapján alkossunk véleményt erről...

Kedves Net
Erre válaszoltam a fórum szabályoknál hívtak testvérek, és jöttem.
Ennyi. :)

A befizettet összeg önámító ringatása helyet keresztre kéne adni a dogokat amit eléd tesznek én is azt teszem akár vád akár valós.
Ó emberemnek kereszten a helye és ha azt látják bennem azért nem kapok jutalmat.
De te sem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Úgy gondolom válaszoltam mindenkinek így megköszönöm aki írt nekem eddig és azt is hogy nem írtok nekem. :)
Ha mégis válasz nélkül fog maradni a továbbiakban
Nem sértésből csak nem szeretnék ebben már részt venni.
Köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 15:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Kedves Tiv!

Ugye ismered az Igét (Jeremiásnál van valahol):

Háború esetén nem engednek szabadságra senkit!
Gondolom betegszabadságra sem, nyugdíjba sem...

Itt még nem látom olyan reménytelennek a helyzetet, mint az Igefórumon.. :x

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség