Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 09:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Net!

Én sem mondhatok mást, mint hogy bocsánatot kérek, h. dobozolósnak minősítettelek.
Toleránsan /azt nem mondom, h. indulat nélkül, mert érző emberek vagyunk, s valami mindig van az emberben:vagy öröm vagy szomorúság/ én is szeretek beszélgetni, remélem, sokat is fogunk itt a fórumon sokakkal.


egy kis önirónia: azért sem ajánlatos engem beskatulyázni, mert a szó szoros értelmében a változó korban vagyok. Eddig úgy-ahogy kiigazodtam magamon, de most,ha ezt a változást túlélem/vannak percek, amikor az ellenkezője is realitássá válik-nőtársaim, akik ezen túl vannak, értik, miről beszélek/ki tudja, mivé válok? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 09:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Erika a serdülő kor pont ilyen és ők is túl élik, sőt a környezet is :oops: hm

nem csak a nőket érinti :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 10:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Igen, a serdülőkor...a középső fiam már nagykorú lesz az idén, de a viselkedésében minden serdülőt felülmúl.
A múltkor, mikor már a plafonon voltam az állandó ellenkezésétől, aranyosan rám mosolygott, s ezt mondta:

-Legalább foglalkozok veled.-
/ki hitte volna, hogy ezt annak kell venni? :shock: /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 10:28 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
pedig... igaza van!!

az inger-éhség szempontjából a kísérletek szerint TELJESEN MINDEGY volt hogy jutalomfalatot vagy áramütést kaptak a kisérleti állatok, a lényeg, hogy "valami történjen"

(nem mintha nálatok krónikus inger-hiánytól kéne tartani... mi "csak" hatan vagyunk, de ISMEREM ezt :D)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 10:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
net2rist írta:
Kedves Erika!

Szeretnék bocsánatot kérni tőled a felfüggesztős topicban beírtakért!

Ha most a "sértődési láncot" folytatni akarnám, a "dobozolás" vádjáért húzhatnám fel az orromat, akik ismernek, nem ilyennek ismernek... mondhatnám akár azt is: "bedobozoltál dobozolósnak"

de NEMMMM akarok errefele menni, meg bizonygatni, meg ellenbizonygatni!!!

inkább: BOCSÁNATOT KÉREK!! nem RÁD gondoltam, legalábbis nem SZEMÉLYES támadásnak szántam, mikor ezt a szőnyeg alá seprős dolgot szóbahoztam...

nagyonnagyon szimpatikus tavasz és Tamás12 beszélgetése... tényleg... LEHETNE RAGÁLYOS, hogy ÉRTELMESEN-TOLERÁNSAN-INDULAT-(és prekoncepció-)mentesen beszélgetünk...

én meg fogom próbálni mindenesetre...


Kedves Net,

jó ma téged olvasni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 12:52 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
net2rist írta:
pedig... igaza van!!

az inger-éhség szempontjából a kísérletek szerint TELJESEN MINDEGY volt hogy jutalomfalatot vagy áramütést kaptak a kisérleti állatok, a lényeg, hogy "valami történjen"


:) Igen, erről tudnék mit mesélni...Na, jó, nem panaszolok itt...
sziasztok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 13:30 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Emilien!

Annyira helyesek az emotikonjaid, hát persze a hozzáfűzéseiddel együtt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 29., csütörtök 14:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
.. meg a jelmondatod is. Én is csípem nagyon ezt a WoodyAllen bácsit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 24., kedd 09:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Magda!

a szombati bocsánat kérésedre reagálva: én nem haragszom.Lehet,hogy olykor félreértelek, de majd igyekszem jól érteni. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 24., kedd 09:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Erika írta:
Kedves Magda!

a szombati bocsánat kérésedre reagálva: én nem haragszom.Lehet,hogy olykor félreértelek, de majd igyekszem jól érteni. :D


Köszönöm a reagálást, amikor valaki valamit nem ért az jó ha visszajelez, mert vsz még személyes beszélgetésben ahol a metakommunikáció is segít előfordul, hogy mást-mást értenek a jelenlevők, itt pedig csak az segít, ha elmondjuk :wink: , hogy az olvasottat hogyan értjük, megint csak vsz.
A rosszindulatnak pedig jó, ha nem adok/adunk helyet, mert az tényleg máshová vezet :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 14., hétfő 11:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
[size=7]Magda írta:
Cillával egy egész délutánt töltöttünk el beszélgetésben és sétával a Margit szigeten.
Szeretettel váltunk el, legalább is én azt gondoltam, aztán írt egy értékelést ide a fórumra, nem privátban Smile
Ami olyan volt mint egy övön aluli ütés. Wink

Cilla írta:
Magda!
Kérdezted mi a véleményem.Továbbra is fenntartom, hogy nem értelek, de még valami hozzátevődött.A keresztény életről, más a meglátásunk, nagyon más!!Egyáltalán nem állítom, hogy az én látásom a jó.
Mindketten az Úrnak állunk vagy elesünk.Ezt azért írtam le, mert nem szeretnék képmutató lenni, és miért most írtam le?Mert mostanra tisztult le bennem, és az is hogy le kell, hogy írjam.Miért nem privátban írtam? Annak is meg van az oka.Tovább nem ragozom, sőt a továbbiakban beszélni sem akarok róla.


Elnézést a Testvérektől.[size=7]
[/size][/size]

Szerbusztok Testvérek!
Ez volt az én "övön aluli ütésem", amit írtam Magdának, miután találkoztam Vele.Kérlek Benneteket vizsgáljátok meg.Várom válaszaitokat.
Köszönöm a segítségeteket.
Üdv sok szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 14., hétfő 12:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Drága Cilla!

ez a mondatod pont olyan, mintha ÉN ÍRTAM VOLNA (engem szoktak - joggal - bökögetni a tesók, hogy ne RÉBUSZOLJAK már)

ezzel együtt se öv fölött se öv alatt ÜTÉSt nem látok benne ({)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 14., hétfő 14:32 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Tartsd oda a másik orcádat is!

Ez működne ?


Kép :arrow: bennünk!!


Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 14., hétfő 15:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
cilla írta:
Magda írta:
Cillával egy egész délutánt töltöttünk el beszélgetésben és sétával a Margit szigeten.
Szeretettel váltunk el, legalább is én azt gondoltam, aztán írt egy értékelést ide a fórumra, nem privátban Smile
Ami olyan volt mint egy övön aluli ütés. Wink

Cilla írta:
Magda!
Kérdezted mi a véleményem.Továbbra is fenntartom, hogy nem értelek, de még valami hozzátevődött.A keresztény életről, más a meglátásunk, nagyon más!!Egyáltalán nem állítom, hogy az én látásom a jó.
Mindketten az Úrnak állunk vagy elesünk.Ezt azért írtam le, mert nem szeretnék képmutató lenni, és miért most írtam le?Mert mostanra tisztult le bennem, és az is hogy le kell, hogy írjam.Miért nem privátban írtam? Annak is meg van az oka.Tovább nem ragozom, sőt a továbbiakban beszélni sem akarok róla.
Elnézést a Testvérektől.

cilla írta:
Szerbusztok Testvérek!
Ez volt az én "övön aluli ütésem", amit írtam Magdának, miután találkoztam Vele.Kérlek Benneteket vizsgáljátok meg.Várom válaszaitokat.
Köszönöm a segítségeteket.
Üdv sok szeretettel cilla


Kérted Tamás12 oda tartottam.
Kiemeltem az övön alulit, nekem az volt!
Legközelebb a fogorvos az érzéstelenítő beadása után megkérdezi a nővért hat már az inj. :wink:
Ja hogy nem a nővérnek adta be :oops: hát számít az :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 14., hétfő 16:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
FM írta:
cilla írta:
Magda írta:
Cillával egy egész délutánt töltöttünk el beszélgetésben és sétával a Margit szigeten.
Szeretettel váltunk el, legalább is én azt gondoltam, aztán írt egy értékelést ide a fórumra, nem privátban Smile
Ami olyan volt mint egy övön aluli ütés. Wink

Cilla írta:
Magda!
Kérdezted mi a véleményem.Továbbra is fenntartom, hogy nem értelek, de még valami hozzátevődött.A keresztény életről, más a meglátásunk, nagyon más!!Egyáltalán nem állítom, hogy az én látásom a jó.
Mindketten az Úrnak állunk vagy elesünk.Ezt azért írtam le, mert nem szeretnék képmutató lenni, és miért most írtam le?Mert mostanra tisztult le bennem, és az is hogy le kell, hogy írjam.Miért nem privátban írtam? Annak is meg van az oka.Tovább nem ragozom, sőt a továbbiakban beszélni sem akarok róla.
Elnézést a Testvérektől.

cilla írta:
Szerbusztok Testvérek!
Ez volt az én "övön aluli ütésem", amit írtam Magdának, miután találkoztam Vele.Kérlek Benneteket vizsgáljátok meg.Várom válaszaitokat.
Köszönöm a segítségeteket.
Üdv sok szeretettel cilla


Kérted Tamás12 oda tartottam.
Kiemeltem az övön alulit, nekem az volt!
Legközelebb a fogorvos az érzéstelenítő beadása után megkérdezi a nővért hat már az inj. :wink:
Ja hogy nem a nővérnek adta be :oops: hát számít az :)


Kedves Cilla és Magda!

Nekem nem tűnik bántónak a Cilla beírása, minden csomagolás nélkül elmondta, ahogy gondolta.
Hogy ezt Magda övön alulinak érezte, az számomra úgy érthető, hogy lehet, hogy a séta alatt Magda úgy látta, hogy közelebb kerültek egymáshoz- szeretetben váltak el, s hideg zuhanyként érte, hogy Cilla ezt nem így látja.
de ebben még nincs semmi rossz- épp ez mutatja, hogy közelebb kerültetek egymáshoz, hogy Cilla érzett annyi közelséget,hogy az udvariaskodás helyett őszinte volt- mert őszinte lenni.
Magda, azzal nem akart bántani téged Cilla, hogy elmondta: másként látja a dolgokat.De ennél a pontnál megállhattok:ha van egy téma, megtörténik, hogy nem azonos a véleményetek róla, ki-ki elmondja a sajátját, s kész, ez nem ok haragra, hajbakapásra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség