Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő
 

Az élet apró örömei
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 14:13 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
Közkívánatra - pontosabban Erika kérésére - itt is megnyitom "Az élet apró örömei" topicot. :-)

Várom a szívet melengető, kedves pillanatokat az életből, amelyek szebbé teszik a mindennapokat!

Nekem most így hirtelen az jutott eszembe, mekkora élmény volt nyáron kimenni a Hungaroringre, élőben látni a Magyar Nagydíjat. Ez talán egy kissé nagyobb öröm, mint egy apró, de nekem akkora élmény volt, amit sosem felejetek el. Imádom Mogyoródot! (És ez az imádat most nem olyan, mint amiről a többiek írtak a "Keresők kérdései" c. topicban. :wink: )
Vagy például minden egyes versenyhétvégén izgatottan várom a futam kezdetét, hogy ismét lássam a száguldó cirkuszt. Már az életem részévé vált a Forma-1 iránti rajongás; ezeket a hétvégék szebbé teszik a "szürke hétköznapokat".
Vagy imádom, amikor beköszönt az ősz; és a nagy sétákat a Ligetben, vagy máshol. A télben az a legszebb, hogy kint hull a hó, és az ember bent a meleg szobában, forró teát kortyolgatva
egy izgalmas könyvet olvas. De említhetném azt is, hogy az egyik kedvenc filmemet - A Karib-tenger kalózait - akárhányszor is nézem meg, nem unom mert nagyon szeretem. Főleg ezen film óta csípem igazán Johnny Deppet. Igazi boldogság járta át a szívemet, amikor olvastam, hogy végre feleségül veszi a párját és gyermekei anyját. (Lehet, hogy ez kis hülyeségnek tűnik, de én nagyon boldog voltam tőle.)
Annyira boldog vagyok, amikor örömteli dolgok történnek azzal, akiket szeretek. Szeretem, amikor párom picit féltékeny, mert csak még jobban érzem, mennyire szeret. Kimondhatatlan boldogság, hogy négy év után is napról napra bele tudok szeretni. Szeretem, hogy szeretnek, de még jobban szeretem, hogy szeretek másokat. Számomra ezek - és mág sok más is -, mind mind hozzátartoznak az élet apró örömeihez.

Folyt. köv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 20:08 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Hali!
A tegnapi napra 4 apró öröm jutott: 4 apró drótot vettek ki a lábamból, nemsokára teljesen meggyógyulok! Felkelek és járok...
:wink:

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 21:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Jenny!

Miben sántikáltál,h. drótokat kaptál? :shock:

Mielőbbi gyógyulást kívánok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 04., szerda 09:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Szia Erika!
2 ronda bütykömet operálták le a lábamról még június végén, és most szedték ki a tűződrótokat. Nem kell izgulni, már jól vagyok, túléltem, és hála Istennek, nagy és kibírhatatlan fájdalmaim sem voltak. Az orvosaim is rendkívül körültekintően és figyelmesen bántak velem. Jó volt a kórterem hangulata is, ahol 1 hétig feküdtem. AZtán itthon is körülöttem forgott a család és a vőlegényem 1-2-3 hónapig, úgyhogy egy rossz szavam sem lehet!
Hát ez történt, mióta a régi fórum bezárt...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 04., szerda 14:52 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Észrevenni, hogy Isten mindent oly szépen intézett. :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 04., szerda 15:36 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
NEMMMM APRÓ öröm:

kedves gimis barátném /"lányom"/ OKT 3-ÁN MEGTÉRT :)


neki is fülig ér a szája, de most nekem is vigyáznom kell, nehogy körbeérjen a szám és leessen a fejem teteje :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 09:02 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Áldás, békesség mindenkinek!

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy eddig ezzel a kedves társasággal csak ennyi örömteli dolog történt. Ennyire nem sötét a helyzet higyjétek el!

Nálunk a munkahelyen van egy mondás, afféle jópofaság(nak szánt valami), amelynek én mindig célpontja vagyok. Így hangzik: "Hogy vagy?" "Jól, köszönöm." "Sebaj, majd elmúlik!"

Úgy látszik, hogy kellő immunitással rendelkezem ,mert hál'Istennek igen ritkán van rosszkedvem (pedig lehetne rá okom).

Itt van mindjárt két apróság. Vettem egy cipőt, amire már nagyon régen spóroltam. Gondoltam, hogy a drága kisipari majd évekig bírja, nemúgy, mint a kínai. Hát a felsőrésszel nincs is semmi baj, de a talpa 2 hónap alatt eltört. 3 cipésznél jártam, egyik se akarta megcsinálni. Ma végre találtam egyet, aki olcsón és jól megcsinálja. :)

A másik apró öröm. Nem tudom mennyire kedvelitek az Irigy Hónaljmirigyet. Én az új műsoraikat általában megnézem. Az okt.8-i eresztés nem volt éppen fenomenális, de jó volt látni, hogy Ambrus Zoli pár hónappal a balesete után ismét egészséges, és úgy hülyéskedik, mint annakelőtte. Lehet bírálni Mirigyéket a léha életvitel miatt, de biztos, hogy az összetartásuk nélkül ez a gyógyulás is sokkal tovább tartott volna. Tehát összetartásból jeles a Mirigy és szerintem követendő példa.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 10:51 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
A legújabb - nem is apró, hanem hatalmas - örömöm: Fernando Alonso megnyerte a Japán Nagydíjat! Olyan boldog voltam, mint már jó rég. Tündéri volt, hogy úgy örült, mint egy kisgyerek. De én is! ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 11:29 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Szegény Schumi, vajjon mit kezd most ezzel a közmondással: "Suszter maradj a kaptafánál!" :D Suszter= Schumacher


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 12:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Most éppen ügyködöm vmin fórumügyben, ha sikerül, nekem nagy ööröm lesz,...ha nem, akkor majd este elsírom a bánatomat. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 12:33 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Kedves Erika!

"Boldogok akik sírnak...." :wink:, meg azok is akiknek sikerélményük van. Sok sikert neked az ügyködéshez.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 20:27 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Na jó, tényleg van egy csomó apró öröm:
Múlt hétfőn még azt hittem, hogy 10 napig itthon kell ücsörögnöm, és nem láthatom a barátaimat. De már pénteken be tudtam menni a suliba, nem kis örömet és meglepetést okozva némelyeknek.
Úgy néz ki, sikerül összehozni a reformációra a közös éneklést a baptistákkal. :D
A legkedvesebb barátom talált kommentárt egy antikváriumban az alapvizsga-dolgozatom textusához.
Már 2 fejezetet félig kiszótáraztam a Galata levélből...
Sikerült kiraknom a 3 lapos passziánszt! :*:
...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 09., hétfő 21:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Bár a tervem nem sikerült, azért nem bánkódom.
Ma délután egy hitmélyítő bibliaóra volt,s arra gondoltam, h.- persze tolmács segítségével- egy- két kérdést intézek az amerikai lelkészhez, aztán beszámolok róla nektek.
Igazán családias hangulatban elbeszélgettünk még velük nálunk is, de a riportot feladtam. Határozottabban kellene neki készülni legközelebb.

Így ''csak''az Igét írom, amiről szólt: Örüljetek az Úrban mindenkor, ismét mondom, örüljetek. Fil.4:4


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 10., kedd 06:54 
Édesanyám a tegnapi este után azt mondta a félve feltett kérdésemre, hogy ma este is eljön az evangélizációra.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 10., kedd 07:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Napi teendőim közé beírom: imádkozni Kavics édesanyjáért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség