Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 06:37 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
És hadd legyen az az én titkom, h. miért hívtalak ide[/quote]

Ne csináld! Most már kíváncsivá tettél! :)
Szóval mi az a titok?
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 07:22 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:08
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Vác
Sziasztok!

Én is itt vagyok! :) (Bár nem hiszemh sokan emlékeznétek rám...)
Csak közben férjhez mentem :D

Azt szeretném kérdezni, hogy a régi fórum információi teljesen eltöröltettek a föld színéről (csak mert voltak igen hasznos infók, amiket sajnos nem írtam fel, mondván h úgyis rajta lesz), pl. hívő orvosok neve, elérhetősége meg ilyesmi?

Nagyon jó technikailag az új fórum, és tök jó, hogy nekem nem is idegen, mert ugyanez a rendszer megy az akvarista oldaon is :D

Anna


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 07:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ex, hát....khm...elsősorban azért, mert... nem voltál itt :*: , ha itt lettél volna, nem kellett volna hívni,
van más is, de az majd menet közben kiderül.
8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 07:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Anyuszi!

Sok szeretettel köszöntünk, mint ifjú asszonyt!

Áldjon meg téged, áldjon az Úr!
őrizzen Téged, őrizzen Ő,
orcáját mennyekből fordítsa le
rád Atyánk, könyörüljön rajtad
adjon békességet!



A régi fórum lehet,h. olvasásra felkerül,megkérdezzük az admint, van-e akadálya.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:04 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Sziasztok Család!Repes a szívem az örömtől!Nagyon jó újra Veletek!!!!!!!!!!!!!!!!!
tungye :oops: :*: :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:15 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Én itt vagyok Rosta!Hát a "hogy vagy "kérdésed köszönöm Neked,most egy kicsit jobban ,mert itt van újra a fórum :*: ...Amúgy megszűnt a munkahelyem,de úgy láttszott,hogy nem nagy baj,mert felkértek egy néni ápolására,3 hézig ápoltam is,de sajnos meghalt...Így most ugyan ott vagyok.Ami jó hír:a kissebbik fiam is átkerült Debrecenbe a Refibe :*:
Te hogy vagy kedves Rosta?

mindenkit ölelek:Tünde


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Szia Rosta!
Látom te moderálod a polotikát. A modrációnál nem követelmény az elfogulatlanság?:-)
üdv
ex


Kedves Exrefis!

Amikor a moderálást elvállaltam, eleve nem akartam az általam moderált csoportban szerepelni, illetve vitatkozni.

Ugyanakkor nem akartam, hogy üres legyen a csoport, ezért két topic-ot elindítottam a csoportban.

Miután beérkezett az első vita hozzászólás, a te hozzászólásod, ezáltal, önjárónak tartom a csoportot, az eddig tett két hozzászólalásomat, és a rá tett reagálást törlöm.

A moderáció követelménye a korrektség. Ha az admin ennek hiányát látja, másvalakit fog felkérni erre a feladatra.

Üdv:
rosta


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
tunde írta:
Én itt vagyok Rosta!Hát a "hogy vagy "kérdésed köszönöm Neked,most egy kicsit jobban ,mert itt van újra a fórum :*: ...Amúgy megszűnt a munkahelyem,de úgy láttszott,hogy nem nagy baj,mert felkértek egy néni ápolására,3 hézig ápoltam is,de sajnos meghalt...Így most ugyan ott vagyok.Ami jó hír:a kissebbik fiam is átkerült Debrecenbe a Refibe :*:
Te hogy vagy kedves Rosta?

mindenkit ölelek:Tünde


Nagyon örülök Neked kedves Tünde! :D

Sajnálom, hogy megint ott vagy, ahol voltál. Ugyanakkor remélem, hogy erősödtél az elmúlt időben. Még beszélgetünk majd e-mailben is, majd írok, meg írj Te is!

Én köszönöm kérdésed jól vagyok. A családdal is rendben mennek a dolgok, a kisebb-nagyobb zökkenőket megoldjuk.

Üdv:
rosta


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:44 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Kedves Testvéreim4
Szeretnék egy pár szót írni arról,hogy hogyan alakult mostanság a kis családom sorsa.Jómagam ismét munka nélkül maradtam.A férjem még mindig győrben dolgozik.A nagyfiam változatlanul a debreceni teologián tanul,és most már a kicsi is átkerült Debrecenbe a Refibe.Tulajdonképpen nem is tudom mit keresek még Szolnok megyében,mert ráadásul a férjemnek is felajánlottak 1 jó munkát Debrecenben ,szállással.Csakhogy nem könnyü itt eladni a házunkat(nincs rá kereslet).Ha valaki tudna Debrecen ben vagy körnékén olyan idős nénit,bácsit vagy házaspárt aki azért mert bevásárolok,takarítok,főzők szállást tudna adni nekem,nagyon hálás lennék,mert így én is tudnék dolgozni,és eggyütt lenne a családunk,amíg eladnánk a házunk és Debrecen környékén másikat vennénk.Isten áldjon mndenkit.Tünde


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
tunde írta:
Kedves Testvéreim4
Szeretnék egy pár szót írni arról,hogy hogyan alakult mostanság a kis családom sorsa.Jómagam ismét munka nélkül maradtam.A férjem még mindig győrben dolgozik.A nagyfiam változatlanul a debreceni teologián tanul,és most már a kicsi is átkerült Debrecenbe a Refibe.Tulajdonképpen nem is tudom mit keresek még Szolnok megyében,mert ráadásul a férjemnek is felajánlottak 1 jó munkát Debrecenben ,szállással.Csakhogy nem könnyü itt eladni a házunkat(nincs rá kereslet).Ha valaki tudna Debrecen ben vagy körnékén olyan idős nénit,bácsit vagy házaspárt aki azért mert bevásárolok,takarítok,főzők szállást tudna adni nekem,nagyon hálás lennék,mert így én is tudnék dolgozni,és eggyütt lenne a családunk,amíg eladnánk a házunk és Debrecen környékén másikat vennénk.Isten áldjon mndenkit.Tünde


Kedves Tünde!

Nagyon okosnak tartom, amiről gondolkodsz. Egyáltalán azt látom, hogy ügyesen kezedben tartod a sorsod, már nem tétovázol úgy, mint régen.

Szerintem Debrecenben még valami jó állást is tudnál kapni. Gondolj arra is, hogy lakás ügyben még Debrecen környékén is szét lehetne nézni, ott már nem olyan drágák a házak, mint a városban, és viszonylag jó arra is a közlekedés.

Jövő ősszel az én lányom is oda szeretne menni tanulni, majd én is szét fogok nézni arra.

Biztasd a gyerekeidet, hogy vegyék a helyi lapokat, és próbálkozzatok a hírdetések alapján is, szerintem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 10:05 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Kedves Rosta!Erre úgy gondoltam mint ideiglenes megoldásra,mert ha a férjem átmegy Debrecenbe dolgozni csak nekem nem lenne szállásom.A lányod is oda szeretne menni?ez nagyon jó!A Refinek párja nincs szerény véleményem szerint!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 10:32 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Most mennem kell.Isten áldjon mindenkit!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 10:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
tunde írta:
Kedves Rosta!Erre úgy gondoltam mint ideiglenes megoldásra,mert ha a férjem átmegy Debrecenbe dolgozni csak nekem nem lenne szállásom.A lányod is oda szeretne menni?ez nagyon jó!A Refinek párja nincs szerény véleményem szerint!


Értem. Én jelenleg nem tudok Debrecenben ilyen idős embereket, de hátha valakinek van ilyen ismerőse.

A gyerekem már az egyetemre szeretne menni, ha lehet valami földrajzzal kapcsolatos szakra, de még nem biztos, hogy egyáltalán sikerül-e, vagy oda megy-e. ez még egy év, de készülök rá... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 11:59 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
OK!
Vettem az adást, így korrekt a dolog.
Na persze így elmaradnak az összecsapásaink. :)
üdv
ex

Utólag vettem észre, hogy nem látszik mire reagáltam, tehát ez
Rostának szól
üdv
ex


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára exrefis 2006. okt. 03., kedd 16:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 15:27 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Sziasztok!
Szép délutánt kívánok mindenkinek! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség