Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Következő
 

Kamilla naplója
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 12:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2018. feb. 27., kedd 15:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 13:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Május első hetében vizsgázom kettőt.. nem, hármat. Sőt. Lesz két gyakorlati vizsgám, két szóbeli kollokviumom, és írok egy zh-t. Ez sok. És még egy kukkot se tanultam. És abban reménykedem, hogy ha majd ide minden nap beírom, hogy mi volt, és esetleg nem mesélek arról, hogy haladtam volna a tanulással, akkor a fórumtársak majd rákérdeznek, és én majd elszégyellem magam, és tanulok, mint a kisangyal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 13:37 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
a vers JÓ
a szándék NEMES

IGYEKEZZ, mert jön a LEVES!!! >:-\

(így gondoltad a beszólást?
sok értelme nincs, de meglásd
ennyit bízvást tehetek
ha ez jó neked...)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 13:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) éppígy. köszi!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 14:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kamilla, most összekeveredtem: eddig azt hittem, tanár vagy,..s most kiderül, h. diák? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 14:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
tod, kamilla JÓ PAP ;)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 14:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
A számtech szakot próbálom befejezgetni lassan a magyar mellé. Legkésőbb a januári vizsgaidőszakig szeretnék már csak diák lenni. És tanár sokkal kevesebbet voltam eddig, mint diák. Szeretek tanulni, pont azért, mert végre nem én csinálom a műsort, hanem nekem csinálja valaki más. Az más kérdés, hogy valami olyat jobb lenne, amihez nem vagyok ennyire szőke.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 18:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Sziiiia Kamilla!
A versed szuper!Nézd, ha egy Testvéremnek az hiányzik, én beszólok. :D
Be szóltam.
Ugye, milyen nagy kedved kerekedett tanulni?
Ölellek szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 18:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
(})
köszönöm. És igen. Épp ez hiányzik :)).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 13., péntek 19:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Amúgy.. most, hogy már ennyi sok dicséretet kaptam érte, talán leránthatom a leplet arról, hogy a vers nem saját. A kedvenc kortárs költőm kezdte ezzel a blogját pár éve. Én csak az első két sort aktualizáltam a mai dátumra, az eredeti azt hiszem így volt, hogy "Mi van ma? Április 17 / A nagy hírt az imént izenték...". De ez egy olyan ember, hogy a naplójába minden áldott nap beírt (nem tudom, vezeti-e még) egy saját új verset.. csak nem sajnálná tőlem ezt az egyet. Csak egy évvel idősebb nálam, de mivel ő nem volt évnyertes, mint én, egy évben érettségiztünk. Mikor szülés után legelőször kimozdultam (mentem a nőgyogyóhoz a hat hetes vizsgálatra), mellettem kapaszkotott a négyeshatos villamoson. És én megbámultam, de leszólítani nem mertem. Pedig ő volt tényleg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 14., szombat 18:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ma reggel nyolckor Gyuri (ő a férjem) hazaért a munkából, ahova péntek reggel ment el. 28 órát volt fönn. És én öt egész perc alatt teljesen föl tudtam dühíteni a vizsa miatti nyávogással, és összevesztünk, de teljesen. Idegesítő szokásom, hogy a több energiát fordítok a nyávogásra, mint a tanulásra.. ráadásul ilyenkor, amikor többfelől is ideges vagyok tényleg nem egy fáklyásmenet együtt élni velem.
Előtte reggel elolvastam, hogy "viizsgáljátok meg, nem ismeritek-e fel magatokban, hogy Jézus Krisztus bennetek van. Ha nem, akkor nem álltátok ki a próbát". Még szerencse, hogy nem volt odaírva, hogy mi van akkor, ha az ember nem állta ki a próbát.
Aztán lementünk játszózni, Gyuri aludt, és mire visszajöttünk ebédelni, elpárologtak a viharfelhők.
Tündi rájött, hogy másokat hintáztatni sokkal jobb játék, mint hintázni. Ígyhát arról beszélgettünk a játszótéren sokat, hogy a gyerekeket csak akkor szabad beültetni a hintába, ha kedvük van hozzá. Aki mást akar csinálni, azt nem ültethetjük be csak azért, hogy lökhessük. Nem volt elragadtatva a gondolatmenettől.
Azonkívül ma elkezdett anyukámnak szólítani. Állt a játszón a domb tetjén, és ordított, hogy anyukáááááám.. mint egy árva gyerek. Az a gyanúm, hogy a drága nagyi tanította meg erre :).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 14., szombat 20:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Kamilla, én nagyon élvezem olvasni, hogy mi történik veled! De téllleg!
A tanulás - nyávogás arányom assszem erősen a tiédhez hasonlít. Most például már rég a felénél kéne tartanom 2 dolgozatnak is, ehhez képest egiykbe sem kezdtem még bele. Még anyaggyűjtés szintjén sem. :( Szóval marad a nyávogás és a teljes mértékű együttérzés minden vizsgázóval :?

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 15., vasárnap 09:56 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:09
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Még hátra van 5 db elméleti vizsga (gyógypedagógia, sérülésspecifikus pedagógia, pszichológia, egészségtan, szabadidőpedagógia) és 50% szakdolgozat, amit most hétvégén kellett volna előállítanom, ehelyett a sürgősségin kötöttem ki.(sok minden kizárása után hivatalos diagnózisként izomrándulással csak fogalmam sincs mitől) Kalandos az élet, de így lett pár napom megírni. A vicces, hogy idejében elkezdtem tervezni, anyagot gyűjteni és aztán jöttek az akadályok (tanár elhagyta az anyagaimat, nem kaptam annyi segítséget mint gondoltam, most meg a sürgősségi...) Éljenek a hallgatók, vizsgázók és az élet ami sosem egysíkú :*: És legfőképpen Isten, akiben lehet bízni a legnagyobb stressz közepette is :*:

_________________
"Minden pecsét felszakad, elsötétül majd a Nap, de lesz aki semmitől se fél... Lesz aki örvend, ünnepel, mert a Megszabadító így jön el és a remény újra él..."
/Kovács Ákos:Utolsó Hangos Dal/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 15., vasárnap 10:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
:)

emléxem, annó baptista koromban ... valahogy VIZSGAIDŐSZAKBAN mindig megszaporodtak a bizonyságtételek a gyülekezetben :D
nem is értem miért :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 16., hétfő 12:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
net2rist írta:
:)

emléxem, annó baptista koromban ... valahogy VIZSGAIDŐSZAKBAN mindig megszaporodtak a bizonyságtételek a gyülekezetben :D
nem is értem miért :)


Aki érti kérem írja meg.

A bizonyság tétel jelentését is kérem írjátok meg.
:(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség