Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 203  Következő
 

Beszélgessünk
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. szept. 29., péntek 20:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Nekem semmi más mondanivalóm nincs jelenleg, csak az a nagy öröm, h.

VAN FÓRUM.

Már kicsit lehiggadtam, de délután volt egy - két hivatalos telefonunk, s mindig azon kaptam magam, h. akarom újságolni, h.mindenki tudja meg mielőbb...

Hogy vagytok, hogy telt a nyaratok?

Remélem, majd megoldódik a nyelvünk, s ott folytatjuk, ahol a Mi lesz velem-ben hajdanán abbahagytuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 29., péntek 23:05 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
Szijasztok!

Végre, végre, végre! Megint van fórum! Biztos meglepődtetek, hogy olyan írja ezt, aki nem keresztény. (A korábbi fórumban Petya néven voltam fent.) De el kell, hogy mondjam, hogy nagyon-nagyon hiányoltam a fórumot! De most megint van! Be is regisztráltam hát mindjárt. :-)
Üdvözlök hát mindenkit, és ígérem, bár nem vagyunk egy hiten, senkit nem fogok megsérteni vagy megbántani. Szeretek itt beszélgetni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 06:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Petra!


Örülök,h. itt vagy,annak is,h. hiányzott a fórum. Ez egy biztos közös vonás bennünk, remélem több is lesz, lényeges dolgokban is. :D

Milyen egy pályakezdő élete?Nem szomorkodsz,h. nem vagy már diák?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 09:14 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:01
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Kolozsvar
Sziasztok!

En is orvendek h elindult az uj forum!
Csak azt nem tudom, mi vagy ki akadalyozza Petrat, h kereszteny legyen!
:cry:
Szeretnek minel tobb erdekes temat itt olvasni!
ISTEN aldjon titeket!

Szeretettel

Boroka

_________________
Bunta Boroka


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Beszélgessünk!
HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 09:43 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Csak köszönteni szeretnélek benneteket!

Szia Baboró , már látásból azt hiszem ismerjük egymást ha jártál a Paltalkon valaha!
Szia Petya-Petra Örülök neked is :)
Erika , neked köszönöm a mailt ha egy vagy azzal akire gondolok :D
Várom a többieket is elküldtem Tiv-nek, Noéminek , Figyelőnek, Papamacinak és Fehérnek az Új fórum hírét! Nos Isten kimunkálta hogy együtt legyünk újra, Kérjük az Áldását az Új Fórumra , talán a régi 9 -órai "közös " imádkozással! :D
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 10:18 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
Szia, Erika! Köszönöm szépen kérdésedet. Hát, mit mondjak, nem könnyű egy pályakezdő élete. A diplomaosztó után nem sokkal már aktívan keresgéltem munkát, és sok helyre beadtam az önéletrajzomat, de ahova behívtak....hát.... :-( Tudom, hogy nem keresek még régóta munkát (kb. nyár közepe-vége), és manapság nagyon nehéz elhelyezkedni, de tudod, amikor az ember csak küldözgeti és küldözgeti az önéletrajzát, és a legtöbb helyről vissza sem jeleznek semmit, akkor nem csoda, hogy az ember önértékelése a béka popója alá kerül. :cry:
Ne érts félre, nem voltak illúzióim, nem vártam vagy gondoltam azt, hogy na most aztán majd két kézzel kapkodnak utánam, de mégis fáj. Tudom, hogy sajnos ilyen világot élünk, de elfogadni vagy megszokni nem tudom, csak beletörődni.
Most viszont az a helyzet, hogy lehet, hogy mégis lesz munkám. Nem akarom elkiabálni, épp ezért nem is mondok róla semmit. Szerdán derül ki, mi lesz. Annyit azért elmondok, hogy a munka tetszene, és szívesen csinálnám. Szerdán megírom, hogy mi történt, sikerült-e vagy sem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 10:24 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
Ja, még egy kérdésedre elfelejtettem válaszolni. Nem, egyáltalán nem rossz, hogy már nem vagyok diák, sőt! Úgy érzem elég volt 18 év a főállású diákságból. Szeretnék dolgozni, pénzt keresni, hogy pár év múlva végre minden a helyére kerüljön, vagyis külön tudjunk költözni a párommal, összeházasodni, és aztán jöhetnek a gyerekek. Nem könnyű, sőt, iszonyú nehéz, nem is tudom, mikorra sikerül. :cry:
De amióta lediplomáztam, azóta egyre jobban érzem, hogy már végre feleség és anya is szeretnék lenni. Nem most azonnal, de azért "zárós határidőn belül". Szerencsére párom is így gondolkodik, de sajnos ez még relatíve messze van. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 10:26 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
Kedves baboro1119!
Nem akadályoz engem senki és semmi abban, hogy keresztény legyek, de ez egy hosszú történet. Ha gondolod, majd beszélgethetünk róla. Vagy itt vagy privátban. (Nem szeretnék megbántani senkit a véleményemmel, azt meg pláne nem, hogy emiatt kimoderáljanak. :wink: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 10:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Tamás!

ezt írod:

Erika , neked köszönöm a mailt ha egy vagy azzal akire gondolok.


Igazából nem is Erika vagyok, de azt hiszem, rám gondolsz :D ...hát ez a virtuális világ márcsak ilyen bonyolult.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 11:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Sziasztok Mindnyájan!

Én is nagyon örülök, hogy találkozhatunk. Örülök Petyának, Tamásnak, és Mindenkinek, akit eddig itt láthattam. Petya szurkolunk Neked a jó állásért.

Az az igazság, hogy jómagam, amikor nem volt Parókia fórum gyakorlatilag alig neteztem. Megszűnt a netfüggőségem, ha volt egyáltalán ilyen. Néha benéztem az indexbe, ahonnan jöttem valamikor, de ott semmi kedvem sem volt a fórumozáshoz. Nem éreztem magam otthon. Hiányoztak azok a kedves beírók, akik kezdenek itt megjelenni, és ezzel az a jobbik parókia légkör, ami itt volt.

Sokkal jobb ez a fórum, technikai szempontból, mint a régi, sokkal többet tud.

Már csak a mi dolgunk, hogy szép, és okos dolgokkal töltsük meg, amit Isten segedelmével remélhetőleg meg is teszünk!

Áldás, békesség!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 13:17 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
sziasztok:)))))))))))

újra itt:) jó érzés.
most csak ennyire van időm, de üdv mindenkinek, és majd hétfőtől többet leszek netközelben, és figyelemmel követem az eseményeket!!

addig is áldott 7végét nektek

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 16:24 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Sziasztok én és megjöttem.
Köszi hogy írtatok és örülök hogy újra együtt lehetünk. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 19:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Boróka!

ezt írod:
Szeretnek minel tobb erdekes temat itt olvasni!


sorolj fel párat, mi lenne az konkrétan, s mi igyekszünk majd ennek az elvárásnak eleget tenni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 20:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Petra!

A sok visszautasított kérvénybe ne nyugodj bele, mert saját tapasztalatom szerint nincs rosszabb, mint vezetett munkanélküliként bejárni a munkaügyi hivatalba, és rendszeresen szembesülni azzal, h. nincs rám szükség.

Azt viszont ne gondold, h. a tanulásnak búcsút inthetsz- most kezdődik az igazi: az élet iskolája.Sokszor de jó lenne beülni a padba, megtanulni a leckét, felelni belőle, begyűjteni egy jó osztályzatot,s jöhet a szünet....

Most jön rá az ember,h. de sok mindent megtanultam, amire semmi szükségem, s mennyi mindent nem, ami pedig nagyon fontos lenne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Sziasztok !
HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 20:58 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Nagy öröm a családot egybegyűlni látni!
Akinek tudtam elküldtem a jóhírt Zsó :D
Persze akikkel megértettük egymást azok címe van csak meg, de ez sem személyválogatás hanem érthetően azokkal maradtam levelező viszonyban!
Dicsőség Istennek amiért egybegyűjt minket!
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség