Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 14:50 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
Dorcs: Na de csak szemüveg nélkül nem tudtam a szitut felismerni egy pillanatra. Azért mire a nyakamba ugrottál, már tudtam ki vagy, különben félre álltam volna: ))))))))))))))))))))))))))))

Fantasztikus hétvégém volt, ami még folytatódik... ilyen sem volt:
Péntek este utaztam Kecskemétre, ahol kocsival felvettek a volt csoport társamék, és átvittek Nyárlőrincre az Emmaus házba. Ott volt csopi találkozó nekünk, akik tavaly végeztünk Nagykőrösön, hittanoktatói szakon, levelezőn. 11-ből, 7-en voltunk, de így is szombat reggel 5-ig beszélgettünk!!!!! Nagggyyyyon áldott volt, nagyon szeretem őket! És kb. 6-kor feküdtünk le. 11-kor már keltünk, és Pestre menet kitettek Kecskeméten, így meglátogattam egy barát-házaspárt, volt-ifivezetőimet-ifitársaimat, illetve keresztapám által is ismerem már a férfi tagját, gyerekkorom óta, aki most uccsó éves teológus-tanoncként ott kell, hogy szolgáljon. Csodálatos napot tölthettem velük, már nagyon hiányoztak...Friss házasok, és szépen telnek az első hónapok náluk is:) Áldott az Úr érte!!!
Aztán vonattal "haza" Rákoscsabára, "volt otthonomba", és mentem Filia ifire, ami megint csak felemelő volt. Barátnőmnél aludtam, hogy ne kelljen Érdre hazamennem. Vasárnap reggel Istentisztelet, amit Pásztorunk fantasztikusan megtartott, Lélektől átitatva!
Ebéd a barátnőmnél, délután egy előadásra mentem a Vallási Relativizmussal kapcsolatosan, este Rodrigo Rodrigez élő koncertjén voltam, utána biblia óra...szóval jó későn estem haza.
Ma moziba megyek, holnap meg színházba :wink: Tiszta jó...ezer éve nem volt ilyen sűrű programom, egymás után, egyhuzamba :D

Csak az Úrnak köszönhetem, hogy ennyi időt tudtam szánni a vele való töltekezésre, és a barátaimmal való együttlétre:)

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 22:21 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
jaj de jó, olvasni ezt a beszámolót, Kikkám:)
hála az Úrnak, h. ennyi mindennel megajándékozott!!

remélem, más barátokra is jut majd időd ;)

én is örülök ma :) egyrészt annak, h. nem sikerült rosszul a mai zh-m, másrészt annak, hogy találtam olyan cipőt, amilyet szerettem volna (bár nem volt olcsó :? )
este pedig találkoztam rég látott barátaimmal... és tudom, h. nem kell holnap korán kelnem :)
ezzel a tudattal fekszem le nemsokára :)

aludjatok ti is jól

áldást kívánva,
dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 20:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Nagy öröm, hogy Cilla fia állást kapott! Az apró örömöm, hogy ma volt időm arra, hogy az íróasztal fiókomban rendet rakjak, és a sz.gépemben a file-oket (több mappát készítve) rendszerezzem...már elég nehezen találtam meg, amit kerestem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 08:46 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 14:44
Hozzászólások: 36
Naponta érnek kisebb -nagyobb örömök csak szemek kellenek hogy észrevegyem. A feleségem most korházban van, komplikációk adódtak a babavárással így egyedül részesűlhetek a gyereknevelés(2) örömeiben :? .
A reggeli iskolába munkába rohanás közben nagy áldás ha elkapjuk a vasúti sorompót, mert rájöttünk hogy az alatt az idő alatt épp elolvashatunk egy-két sort a Zsoltárokból és röviden imádkozhatunk.
A korházi látogatás alatt a gyerekek ilyeneket kérdeznek: "apa annak a néninek miért olyan nagy a hasa a fejéhez képest? :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 13:43 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
HALLELUJA!
Az Úr meghallgatta könyörgésemet, és adott társat mellém az ifjúsági munkában! Akiben bíztam, hogy igent fog mondani, az nem tette :cry: és rajta kívül még van vki aki viszont gondolkodik rajta...
De akire végképp nem is gondoltam, azt a valakit készítette el az Úr, munkálkodván szívében! :) Olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!
Áldott az Úr!
Szeretlek Dorcsim, és jövőhéten ráénék vmikor:) :wink:
Puszi minden kedves tesómnak!

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 15:09 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Kikka írta:
HALLELUJA!
Az Úr meghallgatta könyörgésemet, és adott társat mellém az ifjúsági munkában!


Oh! Ez szupi! Elárulod majd, hogy kit? Bár remélem, hamar észreveszem... :*:

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 13:20 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Apósom bizonyos dolgokban olyan mint apum. :)
Tegnap nem mentünk istentiszteletre, mert éjjel mindkettőnknek megfájdult a torka. Reggel keltett, hogy nem megyünk-e IT-re. Mikor mondtuk neki, hogy nem, azt kérdezte, hogy miért? :) Bár ő sajnos nem hívő, de fontos neki, hogy menjünk. :)

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 12:16 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
:))))))))))Mekkora öröm ért...ezt muszáj megosztanom veletek:)

Mostanában nagyon sok nyűgös munkánk volt a cégben. És sokat kellett emiatt gép előtt ülnöm, főleg mert a főnöknőmmel ha végére is értünk vminek, akkor tuti, hogy a külföldi /izraeli/főnököm belekötött kintről, telefonon keresztül dolgokba, hazavágva a munkánkat. Na erre már a főnöknőm is bepöccent, és beolvasott neki, hogy én mennyit dolgozom ezeken a vacak dolgokon, majd kifolyik a szemem a gép előtt és ezt vmivel honorálja, ha már mindenbe belepiszkál. Mindezt azért hallottam, mert az irodában üvöltötte a telefonba...Nekem meg leesett az állam. Pedig a főnöknőm is sokat görcsölt, de nem magára gondolt, hanem engem védett. Ilyen sem volt még. Erre ma megjött Ábrahám külföldről, és mivel most kiugrott valahová kajálni, mire visszaértem a raktárból, a főnöknőm átnyujtott egy csomagot. A honorárium:) Behalok:)
Kaptam a Vörös tenger üledékéből készült testápoló csomagot, mindenféle kencével. Én meg ledöbbentem. Hiszen "csak" a munkámat végzem. És mégis komolyan gondolták, hogy megköszönjék a munkámat. Nahát...
Áldott az Úr:)
No meg a főnökeim a figyelmességükért:)

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 25., szerda 14:15 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Ma új monitort és billentyűzetet kaptam munkában. :) Végre!!
A régi képernyő éppenhogy elfért az asztalomon és jó közel volt a szememhez. Most nagyon élvezem az újat és a gépírás is úgy megy, mint a villám. :)
Múlt héten pedig meglátogattam a nagynéném, aki fodrásznő, és lenyírta a hajam. Rövidebbre sikeredett, mint ahogy szerettem volna, de mostanra igencsak megtetszett; a húgom tegnap nézett is egy nagyot. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 25., szerda 18:59 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Hehe! én is lenyírattam a hajam. :D És a fodrász rávett, hogy jóval rövidebbre nyírassam, mint szeretném. Most kb. akkora a hajam, mint a nevem alatt látható pumuklinak, csak nem vörös, és nem úgy van beállítva. :D Amikor hazajöttem a fodrásztól, férjem meg sem tudott szólalni. :D Nem tudott az egészről, és most úgy nézek ki, mint 5 évvel ez előtt, és az az érzése volt, hogy az 5 évvel ezelőtti én érkezett meg hozzá. :D Szóval 5 évet fiatalodtam. :D A pesti ifim még nem is látta, majd most hétvégén találkozok a lányokkal. :D Vasárnap meg szüleim látják meg, de ők már kértek neten keresztül képet. :D

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 08:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Najda!

Egyet találhatsz, milyen virágot vettem...megyek beültetem :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 11:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
najda írta:
Ma új monitort és billentyűzetet kaptam munkában. :) Végre!!
A régi képernyő éppenhogy elfért az asztalomon és jó közel volt a szememhez. Most nagyon élvezem az újat és a gépírás is úgy megy, mint a villám. :)
Múlt héten pedig meglátogattam a nagynéném, aki fodrásznő, és lenyírta a hajam. Rövidebbre sikeredett, mint ahogy szerettem volna, de mostanra igencsak megtetszett; a húgom tegnap nézett is egy nagyot. :)


Kedves najda!El tudom képzelni, hogy mit érezhettél! Nemrégiben én is új monitort kaptam, és valóban megkönnyíti az ember munkáját!
örülök az örömödnek!

Nekem is van még örömöm: TI TESÓK AKIK AZ ÚRBAN VAGYTOK!
:)

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 13:06 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Sziasztok!

Először is a legfontosabb: én is örülök Nektek, mindenkinek itt a fórumon, hogy tényleg testvérek lehetünk az ÚRban. :)

Erika, csak egyet találhatok? :) Hm...legyen a magnóliabokor!! Talált?
:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 13:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sajnos,nem. Erikát vettem, amikor megláttam, eszembe jutott, h. kérdezted, tudom-e,h. van ilyen virág. Nos eddig csak tudtam, most már nézem is :shock: , nagyon szép, egyszerű.
A szülinapom előtt kértem a férjemet, ne vegyen virágot, majd veszünk vmi bokrokat a kertbe, az tovább szép. Most ez a gyönyörű ősz lehetővé teszi, ami nyáron a sok munka miatt elmaradt.Futok is tovább, folytatom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 15:29 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
örömök?? hááát... :)
túl vagyok a heti 2 zhn, már csak holnap 1 óra, aztán 1 hét pihi otthon :D :D

Ja, és csodálatos Urunk van :)

legyetek áldottak

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség