Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 13., szerda 13:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ma délelőtt majdnem szereztem egy kutyát.Baktattam végig a ködös utcán, s egyszercsak az út másik oldalán megláttam őt. Ahogy rámnézett az okos szemeivel, egy csapásra véget vetett az eddigi kutyaellenességemnek.

Ilyen nemes állat...biztosan abból a házból szökött meg...vagy kóbor eb lenne.. nagyon barátságosan haladt velem egy irányban, én már túl voltam azon, mit mondok a férjem felelősségre vonó kérdéseire, megköszörültem a torkom, s megkérdeztem:
-Eljösz velem?-
Termetéhez képest morcosabbat vakkantott, amit előbb beleegyezésnek véltem, de mivel lecövekelt, kénytelen voltam belátni, h. ez bizony egy határozott nem volt. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 13., szerda 13:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
:) Aranyos szöveg!

Én mindig nagyon szerettem a kutyákat (különösen gyerekkoromban), most is van egy kis tacsikeverék otthon.

A történeted eszembe juttatott egy régi esetet. Mentem az utcán, és az út másik oldalán lévő járdán szembe jött a gazdájával egy kölyök bernáthegyi, akit végtelenül helyesnek találtam! Amikor már tovább haladtak a látómezőmből kutya és gazdája, nem álltam meg és visszapillantottam rájuk - és mi történt?, a kis bernáthegyi is épp visszanézett rám. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 17., vasárnap 22:52 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
Sziasztok! Jó régen voltam már itt. Ennek fő oka az volt, hogy elkezdtem dolgozni, és kevesebb időm maradt mindenre. Ügyesen be kell osztanom az időmet a családom, a barátaim, a párom és magam (értsd: olvasgatás, netezés, egy DVD megnézése stb.) között, ami nem mindig könnyű. No, sebaj, nem panaszkodni szeretnék, hiszen nagyon jó érzés dolgozó embernek lenni, a saját pénzemből megvenni azokat a dolgokat, amikre szükségem van, nem a szüleimtől függni mindenben anyagilag.
De hogy a topic témájánál maradjunk: apró örömök. Engem december 5-én ért egy nem is apró, hanem hatalmas öröm. Párommal "hárman lettünk". Ezen a napon érkezett meg hozzánk Gombóc, a kishörcsögünk. Pontosabban páromhoz érkezett, mert nála lakik (nálunk nem lakhat).
Hát, édes egy lény!!! Tegnap volt 5 hetes. Igazi kis tündér, imádjuk őt!
Jelenleg ő az én "kisfiam". 8)
Ma volt egy tündéri megnyilvánulása: ketrecben lakik, és az emeleten szokott pisilni, a sarokban. Hát, ma sikerült úgy "céloznia", hogy lepisilte a szekrényt!!! :*: Ő a legaranyosabb hörcsög!!! Nagyon-nagyon vigyázunk rá, és remélem, hogy jó sokáig velünk lesz. Tudom, hogy nem élnek sokáig a hörik, de a lehetőségekhez képest remélem, magas kort ér meg.
Egyébként a fő oka, hogy beszereztük az volt, hogy november 2-án meghalt a papagájom. :cry: Eltemettük rokonok kertjében, na és megsirattuk. Ja, és a sors gonosz fintora volt, hogy pont aznap halt meg szegény, amikor párommal négyévesek lettünk. Na, ünneplés nem volt! Nincs annál rosszabb, amikor szenved az állatod, és nem tudsz neki segíteni!!!!! :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 17., vasárnap 22:54 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 22:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Otthon
De boldoggá tesz kicsit a gondolat, hogy drága Matyikám most már az örök madármezőkön szárnyal, és már nem fáj semmije!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 18., hétfő 20:09 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Szia Petra!

Jó itt újra látni! :D Mióta nem láttalak kicsit arrébb költöztem. Úgyhogy add át üdvözletem Káposztásnak! :D Olyan 26., vagy 27. megyek "haza".

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 20., szerda 19:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Testvéri szolidaritás


Aggódva figyelem, h. Sárikának nehezen megy az arányszámolás. Magyarázza az apja, de csak nem érti.
A kicsi odafut hozzám:

- Ne félj, anya, majd holnap én elvonom a figyelmedet, amikor Sára megmondja, hányast kapott ebből. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 22., péntek 12:31 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Én csak képet tudok berakni:
Kép

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 22., péntek 12:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
:) Tamás, ez a kép miről szól, a testvéri szolidaritásról?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 22., péntek 12:47 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Pingvinéknél lehet!
Elküldte enni , vagy vízbe segítette ?
Mindenkinek mondjon amit akar! :*:

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 27., szerda 14:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Micsoda karácsonyi utóajándékom lett!

Már jó ideje nem találtam a gyűrűinket. Nagyon ritkán hordtuk, de néha azért eszembe jutott,hogy hol is van.. de hiába túrtam fel mindent, nem találtam.A gyerekek már nevettek, h. apa biztosan beadta a zaciba..
Most a fiam kutaskodott vmi után, hát nem megtalálta!

:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 09., kedd 14:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Most olyan nehéz nekem.Kikísértem a lányomat az állomásra, felvételi vizsgára utazott, jó messzire.
Olyan visszás ez- miközben azért imádkozom, h. sikerüljön neki,megbénít az a gondolat, h. most már hamarosan ő is kirepül...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 09., kedd 14:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Nem lehet könnyű.
Én a bölcsis felvétellel kapcsolatban érzem most ugyanígy. Ez hasonló kicsiben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 09., kedd 14:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ismerős... most Esztó lányomat "exportáltuk" Németországba...

JÓT TESZ neki, de NAGYON HIÁNYZIK...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 18., csütörtök 08:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Biztosan mindenki ismeri azt az örömöt,ami abból a nagyszerű felismerésből fakad, h. mindaz a kellemetlenség,ami olyan nyomasztó, megse történt, ..mert... csak..álmodta az egészet.
Nos, így voltam én is. Az ébredés után nagy örömmel állapítottam meg, h. azt, hogy Rosta meg a gimis fizikatanárom megbeszélték h. "ez az Erika olyan borzasztó dolgokat ír a fórumra"...csak álmodtam :o
/Rosta, jó lesz vigyázni, mert látod, h. az információk ilyen különös csatornákon is eljutnak hozzám :D /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 18., csütörtök 08:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Biztosan mindenki ismeri azt az örömöt,ami abból a nagyszerű felismerésből fakad, h. mindaz a kellemetlenség,ami olyan nyomasztó, megse történt, ..mert... csak..álmodta az egészet.
Nos, így voltam én is. Az ébredés után nagy örömmel állapítottam meg, h. azt, hogy Rosta meg a gimis fizikatanárom megbeszélték h. "ez az Erika olyan borzasztó dolgokat ír a fórumra"...csak álmodtam :o
/Rosta, jó lesz vigyázni, mert látod, h. az információk ilyen különös csatornákon is eljutnak hozzám :D /


Nem is a gimis fizikatanárod volt, akivel beszélgettem rólad, hanem a gyóntató atyád...! :) :)

Borzasztó lehet neked, hogy álmaidban velem viaskodsz. Nem elég, hogy a fórumon is itt vagyok, de még az álmaidba is belopózom... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség