Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 354 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 19:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Kavics, ez az őszinte, kendőzetlen vallomásod nagyon tanulságos volt, köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 20:00 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Üdv a Családnak!
Én is olvasom amit írtok ha nem keveredek el. :)
Mert nekem még, a kevés idő miatt nagyon át tekinthetetlen a fórum és nagy a lemaradás hogy értsem is mikről van itt-ott szó. De lesz idő nem sokára ha az Úr is úgy akarja. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 20:10 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
köszi, hogy írtatok, jó olvasni!!
Kavics, áldja meg továbbra is az Úr a közös életeteket!!

szép estét

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 20:43 
Dicsőség Istennek, hogy testvérként nézhetek rátok.

Milyen nagyszerű, hogy Jézus halálakor ketté szakadt a templom kárpitja, ami elválasztotta a Szentek Szentjét a templom többi részétől.
Az a kendő, ami évekig leplezett engem is, az Úr halálakor aljától a tetejéig ketté hasadt.
:-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 21:08 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
hopplá, itt egy olyan hozzászólás volt, ami nem vette figyelmbe, hogy közben nyílt egy újabb oldal a topicban...
Istennek hála, hogy írtok!
Legyen áldott az estétek!

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 21:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Számomra az összeveszéseknek- az igazán komolyaknak - az volt a jó végeredménye, h. akkor éreztem át a legbiztosabban, h. összetartozunk.
Amikor mindent elveszve láttam, hatott át az egyszerű, biztos felismerés,-mint egy friss szellő a hőség idején- :mindennek ellenére összetartozunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 22:05 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
semi, nem egészen értem, mire gondolsz... mi nem vett figyelembe mit??

aludjatok jól, drága családtagok!!
és ha eszetekbe jutok, gondoljatok rám holnap 9:40től, hogy meg tudjam oldani a feladatot... köszi!!!

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 22:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Sziasztok Mindnyájan!

Most jöttem Debrecen környékéről, a 82 éves anyukámat látogattam meg, segítettem a ház körül ezt, azt. Imádkozom, hogy hosszú életet adjon neki az Isten, és mindezt egészséggel élje meg. Sajnos ahogy öregszünk egyre kevesebbet birunk, ő is nagyon hamar elfárad. A nővéremnél jönnek a dédunokák, és bizony anyukám azon töri a fejét szegény, hogy milyen gyorsan elszállt az élet.

Örülök, hogy látlak Benneteket. Örülök, hogy lesz családi közösség újból. Reménykedem abban, hogy meghallgatásra találnak a kívánságaitok, könnyebb, vagy boldogabb lesz az életetek.

Jó lesz ez a topic. Írok Segítségnek, hogy nézzen be ide, rászorul ő is egy kis emberi közösségre, jó szóra apukája halála után. Vajon mi lehet a kis Lilykével, a mi csemeténkkel, a szinkronúszó bajnokunkkal? Najda, Tünde, Tiv is bejelentkezett szerencsére.

Majdcsak belakjuk ezt a topic-ot is...

Jóéjt Mindannyiótoknak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 15., vasárnap 22:44 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
tényleg, lilyke is... de sajna neki nem tudjuk semmi elérhetőségét... én legalábbis. tehát csak reménykedni lehet, h. benéz...
a többieknek szóljatok!!

jóéjt mégegyszer :)

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 09:04 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
rosta írta:
Sziasztok Mindnyájan!

Most jöttem Debrecen környékéről, a 82 éves anyukámat látogattam meg, segítettem a ház körül ezt, azt. Imádkozom, hogy hosszú életet adjon neki az Isten, és mindezt egészséggel élje meg. Sajnos ahogy öregszünk egyre kevesebbet birunk, ő is nagyon hamar elfárad. A nővéremnél jönnek a dédunokák, és bizony anyukám azon töri a fejét szegény, hogy milyen gyorsan elszállt az élet.

Örülök, hogy látlak Benneteket. Örülök, hogy lesz családi közösség újból. Reménykedem abban, hogy meghallgatásra találnak a kívánságaitok, könnyebb, vagy boldogabb lesz az életetek.

Jó lesz ez a topic. Írok Segítségnek, hogy nézzen be ide, rászorul ő is egy kis emberi közösségre, jó szóra apukája halála után. Vajon mi lehet a kis Lilykével, a mi csemeténkkel, a szinkronúszó bajnokunkkal? Najda, Tünde, Tiv is bejelentkezett szerencsére.

Majdcsak belakjuk ezt a topic-ot is...

Jóéjt Mindannyiótoknak!

Én is örömmel gondolok rátok. (említsem meg Figyelőt és Exrefist is) jó és építő volt olvasni tőletek.
Remélem lesz is lehetőség továbbra is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 09:12 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Szia drága Manóka! :D

Látom babérjaimra törsz. :wink: Tudod, én is megcsináltam 2 évet a SOTE-n, gyógyszerész szakon. Szívesen segítek neked akár itt is, ha van valami kérdésed, de ha megyek Pestre összebeszélhetünk valamit és meglehet, hogy segédanyagot is tudok adni. Asszem legtöbbet kémiából, és kedvenc tantárgyamból, gyógynövény és drogból tudok segíteni, de kérdezz bármit, max. azt mondom nem tudok segíteni. Ja, és van skype-unk, ha neked is van, beszélni is tudunk. :D Sok sikert, és kitartást kívánok neked a sulihoz!
Jó rég hallottam felőled, jó ismét látni! :D
Testvéri szeretettel búcsúzom, és várom kérdéseid! :D
Gabri

U.i.: Ezt priviben szerettem volna neked elküldeni, nem tudom, hogy elment-e. Kérlek jelezz vissza nekem ez ügyben! Köszi! :D

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 10:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Garbri Tesó!

JÓ AZ ÚR!!! :D
Ez csúcs! Naná, hogy elkel nálam a segítség... azért gyógyszerész nem leszek. Az nem menne, és annyira azért nem is akarok belemerülni. A kémiát nagyon alapszinten tanuljuk, de mivel én előtte csak az általános iskolában tanultam 2 évet (konziban nem volt...), ezért időnként ez is fejtörést okoz. Ha van esetleg jó szerves kémia-könyved, azért nagyon hálás lennék, mert a tanárunk nem hajlandó könyvet javasolni, csak dobálja fel a negyedévnyi mennyiségű anyagokat óránként a táblára és csodálkozik, hogy nem érti a fele társaság...
Gyógynövény- és drogismeretből most másoltam le egy könyvet "Gyógynövényekkel az egészségért" szerkesztette Dr. Kéry Ágnes. Ez egyelőre megfelel, de bármilyen jegyzetet vagy ilyesmit szívesen fogadok tőled, hiszen te vagy ennek a szuper szakértője.
Mégegyszer köszönöm, hogy felajánlottad.
Áldjon benneteket Isten!

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 10:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Ja a privi amúgy nem jött át. :?

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 11:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
üdv Tesók:)

Gabri, téged nem ismerlek személyesen, de olyan jó olvasni :) és tök jó, h. tudsz segíteni Manókának!! :)

megtapasztaltam az Úr segítségét a mai zh-mon, bár 5ös azért nem lesz ;) De dicsőség Neki!!!

ha a fejfájásom is elmúlik ma, csodaszép napom lesz :)

puszi mindenkinek
dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 13:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Bocsánat a sok off-olásért, csak sajnos nem mennek el a privát üzeneteim. Azt hiszem ilyen dolgok végett kéne nyitni egy off topicot, mint rég...

:D :D :D Kéry Ágnes a mentorom volt középsuliban. Őnálla kutatgattam. :D Szerveskémiából két vaskos könyvem van. A modernebb, ami talán még érthetőbb, és talán az a vékonyabb, pont Pesten van. :) Gyógynövényből még Dános Béla tanár úr két könyvét ajánlanám, de szerintem a Kéry könyvben a legjobbat találtad meg. :) Meg van egy farmakognózia könyvem prepis cdk-kel. :) ?ég megbeszéljük mire van szükséged, és hogy hogy tudom neked odaadni.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 354 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség