Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 354 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 08., vasárnap 08:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!


Áldott ünnepet mindenkinek!


Magda, remélem, már nem fáj a fogad,az ünnepek után az egységet majd valami kellemesebb érzésben próbáljuk megélni, rendben? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 08., vasárnap 11:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Áldott Húsvétot Mindenkinek! :)

A lányoknak holnap sok locsolót, a fiúknak meg sok piros tojást!

Ne felejtsétek el azonban, hogy a rendőrség az ünnepekre való tekintettel megszigorítja a jelenlétet az utakon. (Csak tudnám miért vekzálnak most is bennünket...! :roll: )

Mindegy! Áldott Húsvétot! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 08., vasárnap 16:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ha szabad egy bizonyságot ideírni:

nagyon áldott volt a nagypénteken tartott nagycsütörtöki-húsvéti alkalmunk

mindenki számára nagyon KÖZVETLEN TALÁLKOZÁS volt azzal, akinek a Vacsoráján vettünk részt, voltak olyanok is, akik ÉLETÜKBEN ELŐSZÖR találkoztak Vele


akit netán érdekel egy Páska-Úrvacsora: a honlapunkon meghallgatható

Boldog Húsvétot mindenkinek!!

FELTÁMADOTT!!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 08., vasárnap 19:10 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Áldott Feltámadás Ünnepet (alias Húsvétot) a testvériségnek! :D

A lányoknak, asszonyoknak locsolkodás-mentesen, vidáman eltöltött holnapot kívánok, a fiúknak piros tojás és pénzgyűjtés helyett tartalmas, szeretetteljes Húsvét hétfőt.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 09., hétfő 05:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
semibrevis írta:
Áldott Feltámadás Ünnepet (alias Húsvétot) a testvériségnek! :D

A lányoknak, asszonyoknak locsolkodás-mentesen, vidáman eltöltött holnapot kívánok, a fiúknak piros tojás és pénzgyűjtés helyett tartalmas, szeretetteljes Húsvét hétfőt.


:) Köszönöm kedves Semi a magam és azok nevében akik nem a pogány szokások felelevenítésében gyönyörködnek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 20., vasárnap 20:09 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 25., szerda 16:58
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Dunafalva-Dunaszekcső
Isten áldjon Benneteke! Látom itt zajlik az élet, és még rám is gondoltál Drága Rosta!Pár szó a hosszú idöröl, amig távol voltam. Apukám halála, és a tehetetlenség érzése... ez kísért. Élem a napjaim, jól-rosszul. Jézusom ölelö karját folyamatosan érzem magam körül, így tart meg, még ebben a furcsa állapotomban is. Februárban 26 órát töltöttem egy haldokló anyai-barátnöm mellett, és amikor eljöttem Töle, kb 3/4 óróra rá elment. Fordultam vissza, és én öltöztettem fel. Azóta csak az az idö él bennem. Furcsa amit mondani fogok: vágyom oda vissza. A végtelennek tünö éjszaka után lágyan és óriás pelyhekben hullott a hó, ott Madarason az Ezüst Évek Otthon udvarán..., olyan közel Istenhez még soha nem voltam. Teri barátnöm már csendes volt, elbúcsúztam Töle, - néha attól félek haragszik rám, mert én voltam a "fekete angyal". Nekem kellett elmondjam, hogy itt nincs tovább..., sokat imátkoztam mellette, kértem bocsásson meg mindenkinek és lépjen át abba a másik világba, ahol már nem kell tovább szenvednie...Ö még értette amit mondtam de szavakkal kommunikálni már nem tudott. Bízom benne, Isten mindent jól végzett, még ha én hibáztam volna is. De nem bírtam volna elviselni a tudatot, hogy egyedül kell maradjon. A lánya Spanyolországban él, a fia megszakított vele minden kapcsolatot... (ez egy külön történet lenne), fájt a lelke, emiatt nagyon-nagyon. A történtek elött kb. két héttel voltam Nála Szegeden a kórházban látogatni. Akkor még lekísért a földszintre és azt mondta az utolsó órájában rám fog gondolni, de ez akkor még olyan távoli idönek tünt, talán számára is. Mondtam Neki, hogy nem kell rám gondolnia, mert én -ha Isten is úgy akarja- mellette leszek. Én nem hittem hogy ez ilyen hamar bekövetkezik. Talán Ö már tudta? Nem Ö szólt, Ö már nem tudott. De Isten egy rendes és kedves ápolónö személyében tudatta velem, menni kell, söt ez a növér mondta azt is el, hogy felkészíthetem a halálra mert nincs visszaút. Még ma is kételyek gyötörnök, miatta tettem?, vagy csak az én önzésem ez Apukám miatt? Azóta minden más! Aztán megjött a lánya, Neki segítettem intézkedni, és üzenetekkel bonbáztam a fiát (ezt már a kórházi látogatás óta), az iwiw-en keresztül. Nem válszolt, söt már el sem olvasta az üzeneteket. Fájt, de nem haragudtam Rá. Éreztem mindennek oka van... és igen kb.1 hónapja jelentkezett... rossz lelki és anyagi állapotban volt. Ma már jobban van, dolgozik és volt itthon is. Nálunk alszik ilyenkor, és kijár a temetöbe is... és beszélgetünk... de a lényeget még nem érintettük, bár öszinte és nyilt hozzám. Nehéz, mert továbbra is úgy szeretem mint a fiamat, és lehet hogy nem ezt kellene tennem, ....mert, mert...(nehéz leírni) meleg.
Mégis tisztelem amiért úgy csinálta végig a gyerekkorát ahogy, ... félig árván a beteg, depressziós anyukáját támogatva, tanulva, egymásra utalva... volt hogy nem volt mit enniük, nem volt tüzelöjük, nem volt rendes fedél a fejük felett. Persze segítség akadt, (önkormányzat, mi is adtunk élelmiszert, ruhát, még lakott is nálunk a fiú akkoriban régen), de ez nem volt a biztos lét. Mégis leérettségezett, majd... elmenekült az anyukája folytonos "zaklatásától", és érzelmi zsarolásától, (ami szerintem nem tudatos volt), miután kiderült a srác "mássága". Felörölték egymást lelkileg, és a fiatal (az életösztön gyözelme után)az élet felé menekült az idösebb a halál felé. Továbbra is egyformán szeretem Öket, nem az én dolgom ítélkezni. A Terihez kijárok, viszek virágot, és emlékezem, de legföképp vágyakozom..., a srácot segítem amiben tudom.
És most a középiskolás barátnöm lett öngyilkos, helyesebben majdnem, mert megmentették... Budapesten egy klinikán kezelik. Sok a halál és a halál-gondolat körülöttem. De talán azért hogy segíteni tudjak! A héten talán fel tudok utazni Pestre meglátogatni a barátnömet. Kérlek Benneteket imátkozzatok Érte, és értem is, adjon eröt és tudást, bölcsességet, rávilágítani az egyetlen járható utra, Jézura! Hú mennyit beszélem! De már ki kellett "hánynom" magamból ezeket az érzelmeket!
Köszönöm hogy meghallgattatok! Isten legyen Veletek, és áldjon meg gazdagon! Ámen

_________________
MA!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 06., szerda 20:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Segítség!

Mindig örülök, ha meglátom a nevedet. Nehéz év áll mögötted, valamennyire átérzem, pár évvel ezelőtt ugyanezen átmentem. Adjon az Úr teljes vigasztalást abban a reményben, hogy odaát újra együtt lesz a család.
A főoldalon is vannak Csendes percek, ott a vélemények között sokszor nagyon élő bizonyságtételeket lehet olvasni olyanoktól, akik haldoklók között szolgálnak.

Rosta most valami fontos elfoglaltsága miatt nem jön, remélhetőleg júliusban újra ír majd a fórumra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 07., csütörtök 06:29 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 25., szerda 16:58
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Dunafalva-Dunaszekcső
Köszönöm Erika! Igazán nem vagyok megkeseredve, inkább csak kicsit fáradt vagyok! De ha segíthetek az mindig "feldob", akár milyen nehéz is a helyzet. Áldjon az Isten kedves szavaidért!

_________________
MA!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 17., szombat 14:51 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Aldas bekesseg testvereim!van itt vakaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 354 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség