Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 241 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Következő
 

Ima-hálaadásaink/kéréseink
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 09:43 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:09
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Testvérek!

Itt megoszthatjuk egymással az épp aktuális témákat amikben egymásért vagy másokért közbenjárhatunk vagy beírhatjuk ami épp a szívünkön van, hálaadás... :)

_________________
"Minden pecsét felszakad, elsötétül majd a Nap, de lesz aki semmitől se fél... Lesz aki örvend, ünnepel, mert a Megszabadító így jön el és a remény újra él..."
/Kovács Ákos:Utolsó Hangos Dal/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Ima-hálaadás és kérés
HozzászólásElküldve: 2006. szept. 30., szombat 09:55 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:09
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Ha megbocsájtjátok, akkor kezdeném is a sort :oops:
Először is, nagyon hálás vagyok Istennek, mert lehetővé tette, hogy mégis járjak kedd esténként a számomra nagyon szeretett közösségbe és bibliaórára. Most ősszel ez elé akadályok gördültek, sőt más ilyen szolgálatot, elfoglaltságot is vissza kellett mondanom és feladtam a reményt mert csütörtök estig kilátástalannak tűnt, aztán egy telefonhívás mindent megváltoztatott :D
A másik: Ebben a közösségben van egy nagyon kedves család, akiknek most született meg a 3. gyermekük. A kislánynál észlelték utolsó időben hogy kevesebbet mozog és születése után derült ki, hogy Down-syndrómás. Én hiszem, hogy Istennek ezzel célja lesz, a szülők is különleges áldásnak tekintik ami persze kihívásokkal is jár... Szóval csak azt kérem Istentől, hogy az Ő szeretete és dicsősége nyilvánuljon meg ezen a családon és a pici lányon bizonyságul mások számára! Ámen


Szia Amy, ezt áthelyezem az Imádkozás témakörből, mert itt volt egy ilyen alcím,h. Imakérések....remélem, nem baj. Erika

_________________
"Minden pecsét felszakad, elsötétül majd a Nap, de lesz aki semmitől se fél... Lesz aki örvend, ünnepel, mert a Megszabadító így jön el és a remény újra él..."
/Kovács Ákos:Utolsó Hangos Dal/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 01., vasárnap 08:50 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 08:01
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Fejér megye
Sziasztok. Megtért hívő vagyok, de eléggé hullámzó a hitem. Ez sajnos az okkult dolgaimnak is köszönhető. Az okkult bűneimet is letettem az Úrnak egy hozzáértő segítségével, de még mindig van hatásuk.
Aki tud imátkozzon értem, hogy szabadulni tudjak teljesen, és minél elöbb. A dohányzás és a kv mint szenvedély van jelen az életemben. Ezektől is meg kell szabadulnom.
Az imákat előre is köszönöm. Isten Áldjon mindnyájatokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 01., vasárnap 12:48 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:09
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Gyunyika!

Tudom, hogy miről beszélsz, mert én is ezoterikus gondolatvilágból jutottam el Jézushoz és kicsi időbe telik míg a hatása elmúlik, de én is arra az igére támaszkodtam, Hogy Jézus valóban szabaddá tesz és így egy idő után nem volt rám hatással! Imádkozom! *Amy :roll:

_________________
"Minden pecsét felszakad, elsötétül majd a Nap, de lesz aki semmitől se fél... Lesz aki örvend, ünnepel, mert a Megszabadító így jön el és a remény újra él..."
/Kovács Ákos:Utolsó Hangos Dal/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 01., vasárnap 21:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
sziasztok

nagyon örülök ennek a témának:)

most lenne nekem is egy aktuális kérésem... édesanyámat holnap műtik epekővel, kérlek, imádkozzatok érte, h. ne legyen semmi komplikáció, és hamar felépüljön!!

köszönöm kedvességeteket

dorcsi**


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dorcsika 2006. okt. 02., hétfő 20:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

Imakérések
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 02., hétfő 19:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

A régi fórumon volt egy elhatározásunk,h. este 9-kor imádságban gondoltunk egymásra, azokra a problémákra, amiket elmondtunk egymásnak. Tamás 12 már jelezte,h. jó volna felújítani, támogatom a javaslatát.
Tehát este 9-kor: Uram, áldd meg a parókiásokat...

Gyunyika, a Fil. 4: 6 - 8-al szeretnélek erősíteni, írjál majd magadról a Beszélgessünk -be, ha lesz időd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 08:24 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Kedves Testvéreim!Szeretettel köszöntök mindenkit!"tungye" vagyok,csak a régi jelszavam elfelejtettem,ezért újra regisztráltam. :*: Kissé nehezen boldogulok az új fórumon,megpróbáltam újra megnyitni a "mi lesz velem"topicot,de nem tudom sikerült-e. :oops: Drága Testvérek!kérlek írjatok mi van Veletek?Tünde


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 08:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Tungye!

nagyon örülök Neked,h. itt vagy. Pénteken már elindítottam egy Beszélgessünk topicot, de ha szeretnéd külön, akkor abban a témában nyisd meg Mi lesz velem címmel


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 08:48 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:03
Hozzászólások: 32
Az a lényeg,hogy Veletek tudjak beszélni,nem ragaszkodom a külön topichoz :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 09:21 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Isten hozott Tünde!
Nagyon nagy örömöt ad az Úr azzal hogy a kedves régi Testvéreket látom újra megjelenni !
Az este 9 órás imaközösségre mindenkinek fel kellene hívni a figyelmét mert hitem szerint imáink mindíg meghallgatásra kerülnek , és jó az Úr elé járulni és beszélni hozzá!
Nekem is lenne egy imakérésem!
Még a régi parókiás korszakban írtam , hogy elvesztettem az állásom, tönkrementünk!
Azóta az Úr kegyelméből sok minden dolgom rendbejött, mostmár leszázalékolt vagyok hivatalosan, de munkahelyem még mindíg nincs!
Most épp egy vizsga letétlén fáradozom ami megint csak az Úr ajándéka, mert utólag vizsga előtt 5 nappal kerültem egy tanfolyamra !
Tegnap letettem az írásbeli vizsgát a szóbelim 11-én lesz!
Isten segítségével sikerül , hiszem és vallom! :)
A munkahelyem megtalálása ezáltal a képesítés által amit kérni szeretnék Istentől, és kérlek benneteket hogy imádkozzatok ez ügyben!
Több mint egy éves munkanélküliségem nagy világi csábítás hogy elvigye a figyelmem az Isten dolgairól, és a Gonosznak is jó lehetőség hogy piszkáljon!
Minden az ügyemért kiejtett szót fizessen vissza az Úr érdemetek szerint!
Ámen
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 14:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:28
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Veszprém
Tiszteletem Gyunyika!

Nekem is okkult dolgaim voltak, hála az Úrnak kezdek kikupálódni, hát nem könnyű...

Majd gondolok rád...

Z :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Öngyilkosság...
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 03., kedd 15:06 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:28
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Veszprém
Sziasztok!

Kerültem egyszer annyira reménytelen helyzetbe, hogy csak arra tudtam gondolni, hogy feladom. Isten azonban mindig velem volt, ekkor is. Eszembejutott egy ember a Bibliából:Apcsel(16,26-31), aki szintén véget akart vetni az életének, mert azt hitte, hogy a rabok megszöktek. De Isten közbeszólt.
Annyira csodálatos, hogy Istennek mindannyiunkkal van terve. Ezzel az emberrel is volt. Megtérhetett általa az egész házanépe...
Nagyon hálás vagyok az én Uramnak és Megváltómnak, milyen jó, hogy velem is van terve, hogy kellek neki, nem engedte, hogy elkallódjak...

Z


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 05., csütörtök 16:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
Nekem most hálaadás van a szívemen. Pedig tele lennék kéréssel, mert van amiben küszködöm, és gyötrődöm, amiben még mindig nem látok tisztán...
Azonban most áldani akarom a Menny Istenét, Szabadító Krisztus Jézusunkat, amiért ilyen nagyon szeret minket! Napról napra betölt az Ő szeretetével, és felken örömének olajával! Gyönyörködik benne a szívem, és csak nemrég óta értem a zsoltáríró szavait, hogy mit is jelent ez...Csodálatos az Úr! Szépségéhez nincs fogható, lénye megragadja bensőmet, és felemel magához..minden bűnömet tökéletesen eltörölte, pedig halált érdemelnék...Ezért áldom Őt! És szívem csordultig van VELE!

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 06., péntek 06:15 
Sziasztok!

A segítség kérésem arra irányul, hogy nem tudtok valakit, aki jól beszél németül és munkahelyet keres, adminisztrátor munkakörben?

A dm-ről van szó, a munkahely Törökbálinton van, de jár céges busz.

Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 06., péntek 11:05 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Áldott napot Nektek!

A legutóbbi beírásom óta , hidegzuhanyként ért hogy van még egy gyakorlati vizsga is :D
Nos örömmel jelentem Isten segítségével mind a három tipusból amire jelentkeztem sikeresen letettem!
Most valóban a szóbelire készülök , ami jövö héten szerdán lesz!
Munkahely már most is lenne de amíg nem sikerül a teljes vizsga addíg nem merek jelentkezni!
Kicsinyhitűség?
Aki ejtett értem pár szót annak, Isten, érdemei szerint fizesse meg az imáját!
Ámen!
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 241 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség