Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 145 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
 

Re: Aktuális programok
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. máj. 15., kedd 06:43 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
2007. május 20-án (vasárnap) 18.00 órától ifjúsági Istentisztelet lesz a Fasorban.
Témája: Én és a gyülekezetem

Igét hirdet: Harmathy András



Az alkalom után szeretetvendégség a gyülekezeti teremben.

Szeretettel várunk, gyere el!

Cím: 1071 Budapest, Városligeti fasor 7.

A hanganyagot megtaláljátok a www.fasor.hu, Legfrissebb felvételek alatt.(a legutóbbi alkalm(ak)on készüt felvétel(ek) jó minõségû változata. MP3)

Soxeretettel.
Z


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dezi 2007. jún. 18., hétfő 17:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 04., hétfő 09:38 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:09
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Szeretném a 15-22 éves korosztály figyelmébe ajánlani a FÉK (Fiatalok az Élet Küszöbén) keresztény diákszervezet angol táborát! Amerikaiakkal és más nemzetiségűekkel lehet gyakorolni az angolt és beszélgetni a fiatalokat érdeklő témákról mint szerelem, hivatás és mélyebb lelki témák is akár. Mindezt Keszthelyen, a Balaton partján!
Ezen kívül sport nap, amerikai kultúra est és egyéb változatos programok várják a fiatalokat!
Ha van még "keresgélő" fiatal ismerősötök, akkor nekik is ajánljátok, mert ez elsősorban nem keresztény program! (akár osztálytársaknak, diákmelós munkatársnak, bárkinek
:wink: ) További infó: www.feknyom.hu és ott Speak Out

_________________
"Minden pecsét felszakad, elsötétül majd a Nap, de lesz aki semmitől se fél... Lesz aki örvend, ünnepel, mert a Megszabadító így jön el és a remény újra él..."
/Kovács Ákos:Utolsó Hangos Dal/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Aktuális programok
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 12., kedd 13:29 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
2007. júnis 17-én (vasárnap) 18.00 órától ifjúsági Istentisztelet lesz a Fasorban.

Témája: Lányok és Fiúk

Előadó: Pálhegyi Ferenc



Az alkalom után szeretetvendégség a gyülekezeti teremben.

Szeretettel várunk, gyere el!

Cím: 1071 Budapest, Városligeti fasor 7.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 22., péntek 18:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
a MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA

Időpont: 2007. június 23. (szombat),

tulajdonképen nem tudom,pontosan hol, mi lesz, de teszünk egypár kísérletet, mert éppen Bp-en leszünk holnap este.
Ha valakinek van valami jó ötlete,ajánlata, közreadhatná...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23., szombat 00:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
a MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA

Időpont: 2007. június 23. (szombat),

tulajdonképen nem tudom,pontosan hol, mi lesz, de teszünk egypár kísérletet, mert éppen Bp-en leszünk holnap este.
Ha valakinek van valami jó ötlete,ajánlata, közreadhatná...


Szia Erika!
Próbáltam Neked utánanézni, de inkább olyanokat találtam, amit nem nagyon ajánlanék.

Tűzfesztivál a 100 éves Vajdahunyadvárban
Tüzet csiholó ősember, tűzzsonglőrök, tábortűz, Szent Iván napi tűztánc, tüzes borok. Mindez csupán rövid kivonata a Tüzes Múzeumok Éjszakája programjának, amely ezúttal az idén éppen 100 éves Vajdahunyadvár teljes udvarát betölti majd. A látogatók tanulhatnak szerelmi varázslást, kóstolhatnak bájitalt, és akár a századelő ételeit is megkóstolhatják. A fáklyás vártörténeti séta során pedig a Vajdahunyadvár stílusjegyeit és történetét fedezik fel.


Egy balzsamos erotikus éjszaka
Az Aquincumi Múzeum ez évi programajánlatának középpontjában az ókor erotikája áll. Több műfaj keveredik az éjszaka ajánlatában, több irányból szeretnék megközelíteni ezt a múzeumokban ritkán hangsúlyozott témát. A program különlegességét éppen az adja, hogy csak erre az egyetlen éjszakára kívánják a látogatók elé tárni a témát. Tekintettel az esetleges gyerekközönség látogatására, a sikamlósabb részletek 22.00 óra után kezdődnek.

Gondolom, talán a Szépművészeti Múzeumba, Nemzetibe, Hadtörténetibe érdemes elmenni. A Természettudományiban múmiák lesznek.Ennyit sikerült megtudnom.Érezzétek jól Magatokat, és majd írj róla, hogy milyen volt.
Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23., szombat 05:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Cilla!

Nagyon aranyos vagy, hogy utánanéztél, kösz szépen.
Mi a Közlekedési Múzeumra gondoltunk, ha esetleg jut rá időnk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23., szombat 08:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
A vár alatt húzódó várbarlangban hadi kórházat rendeznek be a Hadtörténeti múzeum jóvoltából, és ez a várbarlang vagy bunker nem emlékszem pontosan asszem csak e rendzevény keretében megtekinthető. Nekem ez izgin hangzik.

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24., vasárnap 17:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
cilla írta:
Érezzétek jól Magatokat, és majd írj róla, hogy milyen volt.



Szia Cilla!

Nos, tömeg volt mindenütt, így eleve megse álltunk pl. a Szépművészetinél..
De láttuk a Közelkedésiben fiatalkori autó-álmainkat...s jól elszórakoztunk A jövő házában és a Csodák palotájában.
A jövő házában lakó robottal beszéltünk, de nem ismerte fel a szlovák nyelvet, lengyelnek vélte- ennyire emberire sikerült megalkotni/tévedni emberi dolog/

Aki esetleg még nem járt ezeken a helyeken,melegen ajánlom :D , ha tehetem, még szívesen végignézem, amire nem jutott idő. Már hajnalodott, mire hazaértünk, hála Istennek, minden baj nélkül...azért máskor nem kérek ilyen éjszakai utazást...nagyon veszélyes egy pillanatra is elbóbiskolni a kormány mögött :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24., vasárnap 18:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
cilla írta:
Érezzétek jól Magatokat, és majd írj róla, hogy milyen volt.



Szia Cilla!

Nos, tömeg volt mindenütt, így eleve megse álltunk pl. a Szépművészetinél..
De láttuk a Közelkedésiben fiatalkori autó-álmainkat...s jól elszórakoztunk A jövő házában és a Csodák palotájában.
A jövő házában lakó robottal beszéltünk, de nem ismerte fel a szlovák nyelvet, lengyelnek vélte- ennyire emberire sikerült megalkotni/tévedni emberi dolog/

Aki esetleg még nem járt ezeken a helyeken,melegen ajánlom :D , ha tehetem, még szívesen végignézem, amire nem jutott idő. Már hajnalodott, mire hazaértünk, hála Istennek, minden baj nélkül...azért máskor nem kérek ilyen éjszakai utazást...nagyon veszélyes egy pillanatra is elbóbiskolni a kormány mögött :?


Köszi Erika az élménybeszámolót.Jó lehetett. :D A jövő házában még nem voltam, de régen a csodák palotájában igen.Istennek hála, hogy hazaértetek épen. :D Üdv sok szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Gospel fesztivál
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 20., hétfő 17:30 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 17:12
Hozzászólások: 2555
Tartózkodási hely: Magyarország
Gospel Fesztivál lesz az idén is Solymáron,
2007. augusztus 24-25-én.
Pénteken 18,30 órakor kezdődik, szombaton 16 órától 22 óráig tart terv szerint.
Részletek az alábbi honlapon találhatók:
www.gospelfesztival.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hillsong United Koncert-PECSA
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 29., szerda 16:43 
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MacCsider 2007. okt. 21., vasárnap 18:20-kor.

Vissza a tetejére
  
 

Hillsong Koncert
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 08., szombat 09:01 
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MacCsider 2007. okt. 21., vasárnap 18:20-kor.

Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 12., szerda 08:37 
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MacCsider 2007. okt. 21., vasárnap 18:19-kor.

Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 20., csütörtök 18:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Úgy látom nem nagyon tünt fel senkinek, hogy tele van Budapest nagyszerű keresztyén programokkal. Én a városban lépten nyomon összeütközöm lelkes testvéreinkkel, akik úgy nézem egyre nagyobb érdeklődést vonzanak.

A katolikusok szervezte, de ökumenikus programsorozat szeptember 16-22ig tart, Városmisszió a neve.

A linkje: http://www.varosmisszio.hu/index.php?x=63


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 20., csütörtök 19:53 
Szombaton megyünk a West End teraszra Pintér Béla és a csemeték koncertre, nagy kedvence ez a gyerekeknek :-)


Vissza a tetejére
  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 145 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség