Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. jún. 10., kedd 09:11 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Még nem írtam be ide a jó híreimet, így most megteszem.
A három fiú közül a két kisebb a keresztfiunk lesz. - Ez régi nagy álmom. :D :D :D :D :D :D A nagy csak azért nem lesz keresztfiunk, mert ő már meg van keresztelve, de megmondtuk neki, hogy szívünkben ő is ugyanúgy keresztfiunk, mint az öccsei, de őt már nem kell megkeresztelni, mert ő már meg van keresztelve és Isten sosem felejti el azt a szövetséget, amit akkor vele kötött.
Az anyukával is nagyon jót beszélgettem négyszemközt az anyáknapi találkozó után. Nagyon aranyos, és most elszánt, hogy szeretné visszakapni fiait. Tudom, hogy hullámzó az anyuka lelkileg, de remélem sokáig kitart ez a lelkesedése. Úgy néz ki 20-án megyünk a kékkereszt bibliakörére. :D Jó lenne ha megtalálná ott a helyét.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Államigondozottak
HozzászólásElküldve: 2012. dec. 04., kedd 12:14 
Offline

Csatlakozott: 2012. szept. 30., vasárnap 21:59
Hozzászólások: 3
Szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek, aki örökbefogadással kapcsolatosan érdemi tanácsokat tudna szolgálni. Nem a hivatalos menetre vagyok kíváncsi, hanem a kulisszatitkokra, ha vannak. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy a statisztikák szerint nagyjából ugyanannyi befogadó család lenne, mint örökbeadható gyerek, és mégis a többség nevelőszülőknél, vagy intézetben van. Évente megyénként alig 20 örökbefogadás realizálódik. Ugyanakkor legalább 100-an állnak sorba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség