Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 244 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 12:36 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
Igen, ezt ismerem. A pasik többsége csak azokat a nőket veszi emberszámba, akiket megdugna.

Jelentem elpitultam. :D
Kamilla, azért ennyire nem rossz a helyzet van egy csomó normális srác, aki ellenkező előjellel hasonló panaszokat nyom (ld Endi, aki néha megjelenik itt), csak valahogy elhúznak egymás mellett, nem találnak egymásra.

Idézet:
És azért (valahol) léteznek normális pasik is. Csak ritkák.

Pedig indult itt egy normálispasiképző, hogy sűrűsödjenek, de többszöri nekifutásra is befulladt. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 12:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Mondhatnánk, de nem igaz. Viszont, amit Emilien leír, hogy akinek nem tetszik testileg, az levegőnek nézi, az nem egy egyedi jelenség. Én is tapasztaltam, és tudom, hogy mások is.
Ha belegondolsz, rájössz, hogy ugyanezt mondtad azzal, hogy szerinted nincs barátság fiú és lány között. Mondjuk, te keresztény vagy, és hajlandó vagy elviselni magad körül ronda lányt is, csak aztán ne kelljen ápolgatni a lelkét, mikor rájön, hogy nem akarod megdugni. Ha akar beszélgethet veled, csak miről, mikor ugye a - már szerinted -alapvető rendeltetéséről a dolognak nem lehet.
Ez ugyanaz, mint amit mi leírtunk Emiliennel, csak a másik oldalról nézve.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. júl. 02., hétfő 12:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 12:40 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
exrefis írta:
Pedig indult itt egy normálispasiképző, hogy sűrűsödjenek, de többszöri nekifutásra is befulladt. :) ...


fulladt a rossebet!! :D

jelentem: MÜXIK :)

csak az ilyesmi nem gyártható "futószalagon" :)


ősztől várható INTENZÍVEBB beindulása amúgy, és (ezt most KOMOLYAN mondom): ha vannak olyan 17-90 éves fiú-ismerőseitek, akiknek "valahogy nem nagyon jön össze semmi...", IRÁNYÍTSÁTOK HOZZÁM az illetőt (aztán lehet hogy továbbirányítom, VANNAK lehetőségek, de ... ki tudja... jelmondatom szerint ÉN nem tudok segíteni, de van egy Barátom ;)))

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 12:59 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
endi írta:
Én szívesen ismerkedek olyan lánnyal is, aki nem tetszik külsőre.


Khm...igen, ennyivel (is) különböznek a hívő férfiak a nem hívőktől. :) Ők valóban szóba állnak számukra nem vonzó lányokkal(természetesen ritkábban, mint vonzóakkal, és rövidebb ideig) Ők ezt "szolgálatnak" tartják(magyarul: sajnálják az ilyen lányokat, ezért akarnak nekik néhány kellemes percet szerezni, ami alatt szegényke embernek érzi magát. Ez a semminél egyébként tényleg több, én néha hálás vagyok az ilyen srácoknak, de valljuk be ez nem az igazi. Az igazi az lenne, ha "önszántából" is keresné a társaságomat, mert jól érzi magát velem. Itt most nem csak arra gondolok, hogy a külsőm miatt érezze jól magát velem. Szerintem lehet barátság férfiés nő között. De ez szerintem tényleg azon bukik meg, hogy a férfiak "csak barátnak" is vonzó külsejű nőt fogadnak el. De nem gond, így lettek teremtve, erről nem naygon tehetnek, sztem, és nem is tudnak sztem megváltozni e téren*).

A nők viszont(és ez tényleg így van!!!) szívesen beszélgetnek számukra nem vonzó férfiakkal is, egyszerűen csak azért, mert szeretnek beszélgetni. Náluk is megvan a "de sajnálom szegényt" motiváció, de ritkábban, mint a férfiaknál. Persze ez csak az én véleményem-tapasztalatom.

*csak egy példa arra, hogy a férfiaknak menniyre számít a vonzó külső egészen hétköznapi dolgokban is: Én nem sok sráccal beszélgettem az egyetemen, de ezek közül kettő is mondta egymástól teljesen függetlenül, hogy ő nem szívesen jár x professzor órájára, mert öreg, nem vonzó, stb. És nem homoszexuális srácokról van szó, vagy ilyesmi! Én nem is értettem, mit akarnak mondani! :? És mondták tök őszintén, hogy jobb olyanhoz járni, aki nem olyan öreg meg csúnya, stb...függetlenül attól, hogy mennyit tud. Nem szexuális vonzalomról volt szó egyáltalán. Egyszerűen az a dolog, hogy az előadó nem elég esztétikus zavarta a srácokat. És mondom, nem finnyás sznobokról volt szó. Szóval...elgondolkodtató :wink:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Emilien 2007. júl. 02., hétfő 13:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
PERSZE, mert a lányoknál nem AZ a kulcsinger...

a lányok az olyanokkal beszélgetnek szívesen, "akikre úgy lehet támaszkodni, megértik az embert", meg ilyesmi...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:10 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
net2rist írta:
PERSZE, mert a lányoknál nem AZ a kulcsinger...

a lányok az olyanokkal beszélgetnek szívesen, "akikre úgy lehet támaszkodni, megértik az embert", meg ilyesmi...

Még írtam hozzá vaalmit, olvasd el! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hihi. Át lehetne nevezni a topikot arra, hogy "Mi kell ahhoz, hogy emberszámba vegyenek a többi emberek?"

íkú
lábizom
szexepil
autó
diploma
lehessen rám támaszkodni


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:21 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
fulladt a rossebet!! :D

jelentem: MÜXIK :)

Priviben megy? Mert itt nem látom.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
az ilyesminek CSAK SZEMÉLYESEN van esélye... az "észosztás" részt MINDENKI TUDJA :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:45 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 08., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: BP
Emilien, aztán mivel tudnám bíztatni azt a lányt aki nem tetszik, ha megvan a veszélye hogy én viszont tetszeni fogok neki? Ráadásul ha bíztatom, segíteni akarok neki, "támaszkodhat rám" akkor még inkább veszélyes lesz hogy hiú remények ébrednek benne.

Amit meg az egyetemistákról írtál, hát az durva és szánalmas. Félelmetes hogy ilyen tekinteben is hatással van az emberekre a sok szemét reklám, amelyek a tökéletes testet dicsőítik. Egyre ostobábbak a fiatalok...

_________________
endi.design21.hu
endike.blog.hu (ezt aztán érdemes nézni!!!) :)
ezt is, a Kegyetlen Kétbalkezes Blogja: kegyetlen.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 13:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Semmit, Endi, igazad van. A világ összes szerencsétlen ronda nője téged akar becserkészni, úgyhogy menekülj előlük.

Komolyra fordítva: ebből az egészből szerintem az a tanulság, hogy mindenki figyeljen oda minél több körülötte lévőre, és legyen kíváncsi a másik dolgaira, mert egyrészt hátha érdekes, másrészt meg ez elvileg beépített funkció nálunk embereknél, hogy tudunk valamit kezdeni egymással (a szexen, meg a többi érdek-dolgon kívül is).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 14:18 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Emilien!
Te magadat a nem vonzó kategóriába sorolod?
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 14:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
Ha belegondolsz, rájössz, hogy ugyanezt mondtad azzal, hogy szerinted nincs barátság fiú és lány között. Mondjuk, te keresztény vagy, és hajlandó vagy elviselni magad körül ronda lányt is, csak aztán ne kelljen ápolgatni a lelkét, mikor rájön, hogy nem akarod megdugni. Ha akar beszélgethet veled, csak miről, mikor ugye a - már szerinted -alapvető rendeltetéséről a dolognak nem lehet.
Ez ugyanaz, mint amit mi leírtunk Emiliennel, csak a másik oldalról nézve.

Kedves Kamilla!
Vsz lehet barárság fiú és lány között, ha mindkettő elköteleztt egyébként másik irányba. Ha függetlenek, vagy legalább az egyik, akkor szerintem előbb-utóbb a barátság átváltozik egyéb vonzalomba. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 14:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Ex!! ez SÚLYOS!! hogy ENNYIRE egyetértsünk!!!

de télleg: 100%osan így gondolom én is: a barátság akkor lehetséges, ha van kellő "AKADÁLY" :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 02., hétfő 14:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
Semmit, Endi, igazad van. A világ összes szerencsétlen ronda nője téged akar becserkészni, úgyhogy menekülj előlük.

Kamilla! Rosszul látod, Endi nem fél, hanem alig várja, hogy levadássza valaki.
Egyetlen feltétel, hogy tudjon nemet mondani a lelkésze véleményére. :)
Boccs Endi, ezt nem tudtam kihagyni. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 244 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség