Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 244 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 07:50 
Dicsőség Istennek, aki előtt ez nem kérdés, mert nem a papírokat, vagy a tudást, hanem a SZÍVEKET vizsgálja :-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 13:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:09
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Budapest
Tamás12 írta:
Emilien írta:
Idézet:
Szóval értitek: az értelmiségiek közé nem passzolok, mert nem onnan indultam, nincs ismeretségem. Ahonnan indultam oda meg azért nem, mert egyáltalán nem úgy gondolkodom az életről, mint a környezetem. Ez gáz, dehát most már így halok meg, valszeg....


Tudod Isten neked is szánt valakit! :-)

Kérd és megkapod! De csak Ő tudja mikor!

Máskülönben meg én nem gondolom hogy egy igaz barát kevesebb lenne tíz hamisnál!

Szeretettel Tamás


Ígyvan. Statisztikai alapon kínai lesz az illető. 8)

Blú


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 18:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Emilien írta:
engem soha nem azok a dolgok érdekeltek, mint a rokonságomat. ... Persze vannak barátaim (az egyik legjobb pont ilyen "társadalmi osztályt ugró", mint én). Barátaim különben mind a diplomások, mind a nem diplomások között vannak, kb. fele-fele arányban. ...Szóval értitek: az értelmiségiek közé nem passzolok, mert nem onnan indultam, nincs ismeretségem. Ahonnan indultam oda meg azért nem, mert egyáltalán nem úgy gondolkodom az életről, mint a környezetem.


Emilien, úgy látom, egy cipőben járunk... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 21:03 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
({)({)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 09:48 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Anti írta:
Üdv!

Szombaton eskettem egy párt. A lány diplomás a fiú szakmunkás.
Nagyon szeretik egymást! Látszik rajtuk. Szépek együtt. Együtt járnak számítógépes tanfolyamra és együtt olvastak házasságra felkészítő könyvet.
Egyikük elméleti ember, a másik gyakorlati. Tudják, így örülnek egymásnak. Szerelem - csoda. Áldás rájuk!

És rátok is!

Anti


Most bevallom! :-)

A nejem főkönyvelő három diplomával, és könyvizsgálói oklevéllel!
Én meg kőműves lennék, de azóta voltam bányász, sofőr, vállalkozó, most biztonsági őr vagyok!
Dolgozom, és a nejem is! Ketten viseljük a család terheit immár 21 éve!
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 10:11 
:-)

Áldott az Isten miattad is Tamás! De jó volt olvasni,amit írtál.
A kőműves meló az nagyon szép szakma, gondolom fizikailag elég strapás.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 11:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Tamás12 írta:
Anti írta:
Üdv!

Szombaton eskettem egy párt. A lány diplomás a fiú szakmunkás.
Nagyon szeretik egymást! Látszik rajtuk. Szépek együtt. Együtt járnak számítógépes tanfolyamra és együtt olvastak házasságra felkészítő könyvet.
Egyikük elméleti ember, a másik gyakorlati. Tudják, így örülnek egymásnak. Szerelem - csoda. Áldás rájuk!

És rátok is!

Anti


Most bevallom! :-)

A nejem főkönyvelő három diplomával, és könyvizsgálói oklevéllel!
Én meg kőműves lennék, de azóta voltam bányász, sofőr, vállalkozó, most biztonsági őr vagyok!
Dolgozom, és a nejem is! Ketten viseljük a család terheit immár 21 éve!
Szeretettel Tamás


Egy kőműves néha jobb szellemi kondícióban van, mint egy sok diplomás... Már amikor hazaér munkából. Egy fizikai munka után kellemes fáradtság van, egész nap ráér gondolkodni... Szellemi munka után viszont még fizikailag is ki kell fáradni ahhoz, hogy helyreálljon az egynsúly. Na, és ha ezek után még egyetlen értelmes szót ki tudsz az illetőből húzni, akkor ... még akkor se mérd meg ennek alapján a házihasználatos IQ-ját... mert eléggé katasztrofális eredményeket fogsz kapni.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 13:37 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Ezüst!

Ha én le vagyok puttyanva agyilag, akkor ezt jelzem és tudják nem lehet sokat várni tőlem, amíg ki nem pihentem magam! :-D

Most az a kérdés hogy diploma , vagy nem?

Én írtam már hogy az életre kapunk tálentumokat, és így értem, hogy Isten különböző helyen különböző szolgálatra ad kellő észt és erőt!
Ha ott vagy ahol lenned kell , kielégít a munka, örömed van benne, és a környezeted is élvezi a hasznát!
Ha nem azt teszed amire hivatva vagy, akkor meg a leterheltség és inaszakadtából való küzdés marad, hogy elismerjenek!

Én pl, feltaláló szeretnék lenni :-D
Ja most sem vagyok 100%-os! :-D
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 13:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
És mit szeretnél feltalálni? /kiskoromban én is az akartam lenni, és gyakran törtem találmányokon a fejem, és olyan dühös voltam, mert amiket végül kitaláltam, kiderült, hog már más is kitalálta, vagy semmi értelme :) /

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 13:51 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Hát tényleg találtam fel valamit :-D

Aztán kiderült hogy nem örökké világító fénycső, hanem lézer! :-(

Ja meg egy újfajta mechanikáju belsőégésű motort is de ehez a GÉPész segítsége kellene!

azt tudom hogy az egyszerű dolgok néha nagyot rejtenek, és elbogyózom munka közben! :-D

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 14:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Tamás12 írta:
Ha nem azt teszed amire hivatva vagy, akkor meg a leterheltség és inaszakadtából való küzdés marad, hogy elismerjenek!

Én pl, feltaláló szeretnék lenni :-D
Ja most sem vagyok 100%-os! :-D
Szeretettel Tamás

Hagyjuk...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 10:53 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Blue highway ACE írta:

Ígyvan. Statisztikai alapon kínai lesz az illető. 8)

Blú


:D Nem baj, én mindig buktam a fekete hajra és szemre, és magas sem vagyok. :P :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 10:56 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ha már így szóbakerült: ex-drogos ex-sztriptáncos fogadott lányom japán vőlegénye tegnap reggel szólás nélkül ELTŰNT... ha valaki hajlandó az információt (és engem) komolyan venni... IMÁDKOZZATOK már értük... (Móni és Yu)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 11:06 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
32ezüst írta:
[
Egy fizikai munka után kellemes fáradtság van, egész nap ráér gondolkodni... Szellemi munka után viszont még fizikailag is ki kell fáradni ahhoz, hogy helyreálljon az egynsúly.


Hm...ezzel egy picit vitatkoznék...szerintem attól (is) függ a dolog, milyen fizikai munkát végez az illető: monotont, vagy kreatívabbat. Én csak személyes tapasztalatból azt tudom mondani, hogy amikor gyárban dolgoztam, szalagon (ez is sportos munka volt,: mászkálni kellet, meg emelgetni dolgokat), azt hittem, hogy ilyen sok mozgásos munka után majd könnyebben tanulok...hát nem. A monotónia valahogy teljesen kiszívta az agyam, vagy nem is tudom. A műszak után csak néztem ki a fejemből. A másik meg az, hogy szerintem ha valaki nagyon el van fáradva fizikailag, akkor az agya már nem képes nagyobb erőfeszítésekre (bár lehet, hogy nem mindenki ilyen). És azért tudjuk, hogy a mai magyar munkahelyek többségén az ember nem egy "egészséges" fáradtságot szerez, hanem inkább egy egészségtelen kimerültséget. :? Mondom, én nem tudom, kinél hogy van...de én amikor fizikailag fáradt vagyok, nem vagyok képes erőteljesebb agymunkára. Inkább csak "rágózni" akar ilyenkor az ember a TV-n, vagy valami könnyű olvasmányon. Mert az álmosságtól nem tudna felfogni egy "Ulysses"-t vagy ilyesmit. Szóval érted...Mutass egy fizikai munkát végzőt, aki mikor hazaér(kb. 12 óra távollét után) majd arra van energiája, hogy mondjuk nyelveket tanuljon...pláne akkor, ha még családja is van(bár most nem a családosokról van szó elsősorban). Bár egy ilyen embert ismerek (hívő különben). Egyet. Szóval...:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 11:07 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
net2rist írta:
ha már így szóbakerült: ex-drogos ex-sztriptáncos fogadott lányom japán vőlegénye tegnap reggel szólás nélkül ELTŰNT... ha valaki hajlandó az információt (és engem) komolyan venni... IMÁDKOZZATOK már értük... (Móni és Yu)


O.K.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 244 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség