Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 08:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
SZINTE SZÓ SZERINT ezt mondta a SZADESZ...

rájuk szavaztál?

(MERUGYE... ha nem: íme, itt a bizonyíték, hogy MÉGIS "taktikailag indokolt" volt az "információ-visszatartás" (=HAZUGSÁG ÉJJEL-NAPPAL, de FŐLEG a KAMPÁNYIDŐSZAKBAN...)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 08:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
net2rist írta:
SZINTE SZÓ SZERINT ezt mondta a SZADESZ...

rájuk szavaztál?

(MERUGYE... ha nem: íme, itt a bizonyíték, hogy MÉGIS "taktikailag indokolt" volt az "információ-visszatartás" (=HAZUGSÁG ÉJJEL-NAPPAL, de FŐLEG a KAMPÁNYIDŐSZAKBAN...)


Ezt most kitől kérdezed?

Ha tőlem:
Nem tudom, hogy mit mondott a szadesz, mert már nem érdekel, mit mondanak.

A másik:
Nem logikus, amit mondasz.
Nem szavaztam rájuk, mert nem kellett ahhoz az öszödi beszéd, hogy rájöjjön az ember, hogy hazudnak.

Amit mondani akartam: ...ha Gyurcsány azt és akkor mondta volna....amit nem ott és akkor mondott ..............
........rá szavaztam volna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 08:36 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
köszönöm... PONT EZT akartam "kiugratni a bokorból"

vagyis: ha valaki netán REÁLIS (megszorításokat is beigérő) programmal jött elő a kampányban, azt legjobb esetben is FIGYELMEN KÍVÜL HAGYTÁK...

egyfajta HAZUGSÁG-KÉNYSZER volt (a fidesz is hazudott, elég erre csak a 14.havi nyugdíjat felhozni példának), ez EGYÉRTELMŰEN HELYTELEN...

de a politikusok olyanok, amilyen a "közönségük"... MI TETTÜK ŐKET ILYENEKKÉ...

ezért hoztam létre a 2ségtelen Klubot... hogy a KÉTségbe-esett ország EGYségére az EGYetlen REMÉNYSÉGET meg tudjuk ragadni...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 08:54 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Fony írta:
Mit szóltál volna egy ilyen forgatókönyvhöz:
Gyurcsány a választások előtt kiáll az ország elé, és ezt mondja:
.....................................................
Hölgyeim, Uraim, tisztelt választók!
Kormányzásom másfél éve alatt annyi teszetoszasággal, böszmeséggel, és marhasággal találkoztam, hogy ezt így nem lehet tovább folytatni!

Az ország érdekében rendbe kell tenni a dolgokat, ezért pedig áldozatokat is kell hozni.

Az ország gazdasági dilettantizmus és a túligérgetés miatt a szakadék szélére került, a FIDESZ pedig azt állítja, hogy előttünk járnak egy lépéssel.

Ezért csak azt tudom ígérni, hogy nem előre, a szakadék felé, hanem hátra, nem ígérni, hanem végre valóban az ország érdekében tenni.

Ha rámszavaznak, lesz egy - az országért szívvel lélekkel tenni akaró - emberük, ha nem, szavazzanak nyugodtan a FIDESZ-re és a túligérgetéseikre, ha hisznek nekik, meg is érdemlik.

-----------------------------

De nem ezt mondta.
Pedig ha ezt mondta volna, rászavaztam - volna.


Na képzeld kapaszkodj!!! az idézett jelzőktől eltekintve ezt mondta a Vasas spt-n.
A jelenlevő Fidesz szinp. felszólalására válaszul, és nem vezették ki őket, hanem minden kérdésükre válaszolt, kapásból. hm!
Ha otthon húzod az igát, a nej pedig játékautomatára költi :oops:
Na mi lesz akkor?
Suttogó propagandát hirdetett 2002-ben, lassítást és mindent, na ki?
Hát bizony ki a magyar, na ki a Ganz-Mávag :wink:
stb.
Én az Úr Jézusra szavaztam és ezt az Orsz.gy-képviselő jelöltnek személyesen megmondtam és mindenkinek aki kérdezte, helyettem Ő ment szavazni.
Hogy ne védeném meg azt amit Ő jónak tartott, és tart :*:
Én hitben járok, nem látásban.
A 2 kémmel tartok :*:
Tudod, akik arról számoltak be, hogy mit tehet Isten, és nem arról amit láttak.
Most is velük tartok.
Meg azokkal akik mindenért hálát adnak és mindenért Istent dicsőitik.
Azért is amit ezt követően megenged.
:*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 09:24 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Kedves FM,

Az információink csakis annyira lehetnek hitelesek, amennyire a politikusok azok, hiszen a TV Híradóból vett információink is csak addig tűntek hitelesnek, míg maga GyF ki nem mondta, hogy nem voltak igazak. Tehát a súsárlás része a TV is. Még az sem megoldás, hogy megkérdezem magát GyF-et, hiszen Ő sem mindig ugyanazt mondja.
Isten nem arra hívott el, hogy az Ő szemében legyünk bolondok, hanem hogy a világ szemében. Ha valaki beismeri, hogy bűnt követ el és meg nem bánja, s te erre nem figyelmezteted, pedig tudod, hogy Isten majd számonkéri Őt egy nap, akkor Isten rajtad kéri számon. GyF beismert több mindent is, ami Isten szemében bűn (OV is megtehette volna a maga kormányzása idején...), ha még Isten népe sem figyelmezteti ezért, ki fogja akkor?

Akárki is szivárogtatta ki a felvételt, napfényre került vele valami, ami a sötétségben zajlott eddig. Háztetőkről hirdetik, amit eddig csak suttogva mondtak. Szerinted ez Isten ellen való? Miért csak az zavar mindenkit, hogy politikai szempontból ki tesz rosszabbat az országnak (GyF vagy OV)?
Magam sem OV-t sem GyF-et nem támogatom. Nem tudom mi az ÚR terve a magyarokkal, de az biztos, hogy ha színre kerül az Isten és az ország (a benne élő emberek) ellen elkövetett bűnök egy darabkája is (bármiképpen) az nem Isten ellen való dolog.

Ha rosszul látom, tanítsatok, hogy tudjam, mi a tévedésem.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 09:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
szeretettel ajánlom: hallgasd meg azt a felvételt, amit már pár embernek ajánlgattam ebben a témában... hátha MÉGINKÁBB helyre kerül a "de MIT TEHETÜNK MI" - kérdése :)

amúgy egyetértünk alapvetően...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 09:58 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Semi, te megváltott embernek tudod magad, erről teszel tanúságot, én is így vagyok magammal, ha te látsz az én viselkedésemben, mondandóimban számodra megkérdőjelezendőt, vagy fordítva én látok a tiédben és nem szólunk erről akkor bűnt követünk el.
A világban levő embereket nem kell a bűnükre figyelmeztetni, csak arra amit az ország törvénye ellen követnek el.
Kérni kell őket, ha van rá mód, hogy béküljenek meg Istennel és fogadják el a megváltást.
Ha nem teszik, akkor az nem a mi dolgunk.
A Róma levél 1. fejezetében is olvasod, hogy mindenki megváltásra szorul.
Nem rovom fel a megváltást még el nem fogadónak azt amit a belül valóktól elvár Isten.
A megváltás lényege, hogy meghalok itt és most és ezért a bűneimet felvitte az Úr Jézus a keresztre, ha a halálom testben bekövetkezik a megváltás elfogadása nélkül, akkor már azt a büntetést érdemlem amit elszenvedett Krisztus a kereszten, az Úr Jézus ezt kínálja fel, de aki nem tudja, nem akarja, azt erővel nem lehet Isten igazságára juttatni.
Nem keverhetem össze azokat akik az Úr Jézusban vannak és azokat akik ezt nem vállalják el.
Csak aki a világnak meghalt az van az Úr Jézusban, bár mit állít is magáról.
Tedd fel a kérdést meghaltál a világnak, vagy a világ dolgaival van tele a szíved.
Kolosse levél erről szól :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 10:13 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Amikor megtalált Isten, 10 hónapja voltam súlyos beteg és bűnökkel tele. Nem gondoltam pl. hogy a dohányzás bűn. Amíg erre SZERETETTEL nem figyelmeztetett egy testvérem. Ha hirdetjük az evangéliumot, hogy Jézus meghalt a bűneinkért, hogy üdvösségünk legyen, azzal egyúttal azt is hirdetjük, hogy vannak bűnök, amikből meg lehet térni. Szükséges, hogy ez világossá váljék minden ember számára (minthogy erről is szól a misszió), mert ha meghagyjuk az embereket a tudatlanságban és a bűnükben, azzal magunk is részessé válunk a bűnükben. Ne ítélkezzünk, hanem szeretettel, életünkkel Krisztust hirdetve segítsünk másokat is, hogy hagyják el bűneiket, az URat elfogadva. Az én megtérésemkor így tettek a testvérek velem.
Ami GyF-et illeti, az csak egy dolog, hogy saját maga Isten ellen tesz és a rábízott ország ellen, a nagyobb baj az, hogy erre bátorít a példájával másokat is, hiszen láthatják, hogy ilyen dologkat meg lehet tenni következmények nélkül. Mindazontáltal azt hiszem és vallom, hogy Istennél van erre is megoldás.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 10:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Nem értjük egymást ez van :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 10:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
net2rist írta:
köszönöm... PONT EZT akartam "kiugratni a bokorból

vagyis: ha valaki netán REÁLIS (megszorításokat is beigérő) programmal jött elő a kampányban, azt legjobb esetben is FIGYELMEN KÍVÜL HAGYTÁK...

egyfajta HAZUGSÁG-KÉNYSZER volt (a fidesz is hazudott, elég erre csak a 14.havi nyugdíjat felhozni példának), ez EGYÉRTELMŰEN HELYTELEN...


A "figyelmen kívül hagyást" inkább egészségtelen drukknak nevezném a választótáborok részéről.
A meggyőződéses fideszes vagy mszpés a pártjára szavazott, akármit is hazudott, vagy ígért az.
Inkább azokról beszélek, akiknek elegük volt a mellébeszélésből.

Biztos vagyok benne, hogy a mérleg nyelveként díjazták volna akármelyik fél őszinteségét.

A KÉT-ségtelen klubba belépnék, ha felveszel. Mi a módja?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 11:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
FM írta:

Na képzeld kapaszkodj!!! az idézett jelzőktől eltekintve ezt mondta a Vasas spt-n.


Utána meg szemrebbenés nélkül mást mondott.

FM írta:
A 2 kémmel tartok :*:

Tudod, akik arról számoltak be, hogy mit tehet Isten, és nem arról amit láttak.


Fura ezt Tőled hallani, aki az információk kiszivárogtatóit elítélted.

Tudod, azokat, akik arról számoltak be, amit hallottak, nem arról, amit az mszp szeretett volna halla(t)ni.


FM írta:
Most is velük tartok.
Meg azokkal akik mindenért hálát adnak és mindenért Istent dicsőitik.
Azért is amit ezt követően megenged.
:*:



Tégy úgy.

Isten megengedte, hogy napvilágra kerüljenek ezek a dolgok, így hát dicsőitsd érte, és ne ítéld meg azokat, akiket ebben eszköznek használt.

üdv
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 11:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
FM írta:
Nem értjük egymást ez van :oops:


Már nem először írod ezt.

Nem lehet, hogy Nálad (is) van a hiba?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 11:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
jó kérdés :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

kérdések
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 11:45 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
Miért jó Magyarországnak, ha ez az ember miniszterelnök marad?Ezek után...
Miért akarják elhitetni egyesek, hogy GYF az egyetlen és jó megoldás, amikor vannak megoldási javaslatok?
Hogy van képe valakinek azt mondani, hogy ő a legjobb megoldás, amikor éppen ő tette tönkre...?
Miből gondoljuk, hogy ezek után nem fog hazudni? Ha bevallotta volna, akkor lenne rá esély (bár szerintem úgy is le kéne mondania). Ha mindezt megbánta volna, akkor most lemondana... Ezzel szemben: tovább hazudik érdekeinek megfelelően: a német kancellárral folytatott tárgyalásairól is hazudott. Azt mondta, hogy a kancellár támogatta. Ezt Angela Merkel cáfolta.
Miért hiszik el sokan, hogy "egyik kutya, másik eb", amikor Orbán nem káromkodott, nem hazudott és jól irányította az országot? Ez egy nagy trükk, hogy amikor már magamat nem tudom menteni, a másikat is befeketítem.
Nem szánalmas, hogy egyesek úgy kampányolnak, hogy "kisebbik rossz"? Hiszen már nem tudja magáról azt mondani, hogy jó.
Miért jó egyeseknek, hogy megpróbálják kimagyarázni GYF-et?
Mi lenne az a tett, amire azt mondaná ez a nép, hogy ne folytassa miniszterelnöki megbízatását?
A miniszterelnök a törvények felett áll?

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: kérdések
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 13:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Teomo!
Mi lenne az a tett, amire azt mondaná ez a nép, hogy ne folytassa miniszterelnöki megbízatását?
Nem rég dönthetett felőle a nép, és négy év múlva megint dönthet.
Mi probléma?
A miniszterelnök a törvények felett áll?
Nem áll törbvények felett, pontosan le van írva, hogy hogy an felel a törvények szerint.
Nem szánalmas, hogy egyesek úgy kampányolnak, hogy "kisebbik rossz"? Hiszen már nem tudja magáról azt mondani, hogy jó.
Sajnos mindkét oldal ezt teszi, de neked láthatóan csak egyik oldal fáj. Ezáltal a véleményed ropppant súlytalanná válik.
Miért akarják elhitetni egyesek, hogy GYF az egyetlen és jó megoldás, amikor vannak megoldási javaslatok?
Önmagadnak mondasz ellent. Most akkor mit mondanak? A "kisebbik rossz"- at, vagy az "egyetlen és jó"-t.
Az már a mi pechünk, hogy soha nem tudunk jót választani, csak kevésbbé rosszat.
Orbán nem káromkodott, nem hazudott és jól irányította az országot?
Ez tényszerűen nem igaz és már itt is töbször elmondtuk, csak te egyszerűen nem akarod figyelembe venni mert akkor esetleg összeomlana gondosan felépített előítélet várad.
Orbán pontosan tudta, hogy a helyzet nem olyan hogy lehetne ígérgetni, ennek ellenére többet ígért mit a szocik, tehát hazudott.
Gyurcsány a választások után azt mondta, hogy csomag kell, és azt is tette. Orbán tovább hazudott hogy osztogatás és adócsökkentés kell. Ezzel nyerte meg az önkorm. választásokat. Vagyis, ha Gyurcsányra azt mondjátok, hogy hazugsággal nyert, akkor OVi-ra is ugyanez igaz. De ugye kilóg a zsebedből a kettős mérce, ami a Biblia szerint Istentelen.
és jól irányította az országot?
Nos ezt is csak egy OVi-fan mondja. A tények viszont azok, hogy már országlása alatt elkezdett romlani a helyzet és addig is csak a Bokros csomat eredményeit aratta le. Reformokat nem kezdett, hanem a Fideszközeli vállalkozásokba folyatta ki a pénzeket, hogy megágyazza a jövőjét.
Sajnos Megyó folytatta az osztogatást, ő sem állította meg lecsúszást. GyF -nek meg 1,5 év csak politikai öngyilkosságra lett volna elég ha elkezdi a reformokat, azt amit most a választások után kezdett. Arról szól egyébként az öszödi beszéd, hogy a szocik őskövületeit meggyőzze, hogy most már tényleg cselekedni kell, nem lehet tovább halogatni. A meggyőzés sikerült is, mert legalább a saját frakciója nem fekszik egyelőre keresztbe a reformoknak. A Fidesz keresztbe fekszik, tehát kifejezetten az ország érdekei ellen tesz. Na ezért jobb, ha Fletó marad.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség