Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 14:34 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nemmm tommm

régebben INKÁBB akart "győzni" Sándor a tv-be kerülés alkalmával...

itt most pont az volt a szimpatikus h tudott objektív és abszolút visszafogott lenni... ahogy elnéztem, verebes se TÁMADNI akarta

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 16:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
kavics írta:
De ha kihúzod a mindent visz kártyát, még az utolsó helyről is lehet nyerni
:-)

Csak utánad... ;)

Idézet:
Figyu, számomra, mint semmi halandó embernek lefordítanád végérvényesen a búcsúzó szöveged?

ΝΙΨΟΝΑΝΩΜΗΜΑΤΑΜΗΜΩΝΑΝΟΨΙΝ:
Az egyik legrégebbi ismert palindrom (oda-vissza olvasva ugyanaz). Egy bizánci (ma Konstantinápoly) templom keresztelõkútjának görög nyelvû felirata:
"Nipson anomemata me monan opsin", "Vétkeimet is mosd le, ne csak az arcomat"

De ezzel is, mint bármi mással csak felvágok, hogy leplezzem, hogy nem hülyéskedek, amikor azt mondom, hogy 32 az az IQ-m... Véletlenül találtam rá, nem tudok görögül...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 16:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
nemmm tommm

régebben INKÁBB akart "győzni" Sándor a tv-be kerülés alkalmával...

itt most pont az volt a szimpatikus h tudott objektív és abszolút visszafogott lenni... ahogy elnéztem, verebes se TÁMADNI akarta


Szerintem sem volt támadás/védekezés csak úgy láttam Vereben nagyon nem érti, nincs otthon a témában. Egyébként jóindulatú volt, inkább egyetértettek.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 19:42 
Ex!

Kérlek LÁTÓKÉNT szólj és ne az Orbán Viktor elleni gyűlöletből!
Szeretetet várok tőled és irgalmat és igazságot, mint testvéremtől!

Mikor mondtam azt, hogy a vallásos ember örökli Isten Országát?
Mikor mondtam azt, hogy nem szükséges újjonnan születni ahhoz, hogy valaki beléphessen az Úr közösségébe?
Mikor mondtam azt, hogy Orbán Viktor nem követett és követ el hibákat?
Mikor mondtam azt, hogy Orbán Viktort kell követni annak érdekében, hogy az országban jó lét legyen!

Keress rám bátran.....

Nekem nincs más Uram, mint Ő!

Neked? Te kinek a hatalmát véded és miért?


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 20:03 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Idézet:
Neked? Te kinek a hatalmát véded és miért?


Az én Uram hatalmát nem kell védeni, nem is teszem.

Bár már sokszor leírtam de úgy látszik egyik szemen be, másikon ki. :)
Én nem GYF-t védem vagy állok mögé, mert azt is leírtam, hogy miért vagyok elégedetlen vele. Arról van szó, hogy függetlenül attól, hogy a hatalom mennyire Istennek tetsző, a lázadás bűn. Pont. És ezt nem én találtam ki.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 21:04 
Szia Ex!

Akkor már csak az arányokkal lehet a baj :-)

Lehetne kérni tőled, hogy legalább fele annyit bíráld a jelenlegi kormányt, mint azokat az embereket, akik garázda módon viselkednek?

Lehetne kérni tőled, hogy fele annyira legyél érzékeny a bűnre GYF esetében, mint az utcán randalírozó csőcseléknél?

Megtennéd, hogy leírod a jelenlegi kormánykoalíció és ezek vezetőinek a bűnét?

Előre is köszönöm: Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 21:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
picit beledughatom az orrom?

apám "az elmúlt rendszerbe halt bele"

ebben segítette az is, hogy jelentettek róla, mert gyülekezeteket alapított, otthon összejövetelt tartott, és nem volt hajlandó befogni a száját

tehát: VÁDOLOM gyurcsányt (rossebet, az ŐSEIT) az ő MEGÖLÉSÉVEL

de nincs vége:

a "klerikális ellenállási tevékenységéről" valaki JELENTETT

aki történetesen egy református pap volt, mai prominens fidesz-vezető apukája...

tehát: VÁDOLOM a "kollaboráns egyházat" is...

ezzel együtt: MINDENKINEK megbocsátottam... csak ha már ott tartunk, hogy "legyünk érzékenyek a bűnre", így teljes a kép...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 21:28 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
kavics írta:
Szia Ex!

Akkor már csak az arányokkal lehet a baj :-)

Lehetne kérni tőled, hogy legalább fele annyit bíráld a jelenlegi kormányt, mint azokat az embereket, akik garázda módon viselkednek?

Lehetne kérni tőled, hogy fele annyira legyél érzékeny a bűnre GYF esetében, mint az utcán randalírozó csőcseléknél?

Megtennéd, hogy leírod a jelenlegi kormánykoalíció és ezek vezetőinek a bűnét?

Előre is köszönöm: Péter


Nem hisznek az Úr Jézus Krisztusban!

Mit jelent hinni az Úr Jézus Krisztusban :idea:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 21:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kavics írta:
Szia Ex!

Akkor már csak az arányokkal lehet a baj :-)

Lehetne kérni tőled, hogy legalább fele annyit bíráld a jelenlegi kormányt, mint azokat az embereket, akik garázda módon viselkednek?

Lehetne kérni tőled, hogy fele annyira legyél érzékeny a bűnre GYF esetében, mint az utcán randalírozó csőcseléknél?

Megtennéd, hogy leírod a jelenlegi kormánykoalíció és ezek vezetőinek a bűnét?

Előre is köszönöm: Péter


Kedves Péter!
Kár volt előre megköszönnöd. :)
Szögezzük le, hogy erkölcsileg nem különbözik egymástól a két oldal, bár a jobboldal szeret keresztény értékekre hivatkozni , de ebből a valóságban semmit nem tud felmutatni. Erkölcsileg ugyanott tart mint a hitetlenek. Ez általában igaz a vallásos emberekre is, civilekre, politikusokra egyaránt.
Én a Bibliából nem azt olvastam ki, hogy a világ bűnösein kellene számonkérni a bibliai bűnöket, hanem azokon, akik kerszténységre hivatkoznak.
Idézem az illetékest: :)
10. De nem általában e világ paráznáival, vagy csalóival, vagy ragadozóival, vagy bálványimádóival; mert hiszen így ki kellene e világból mennetek.
11. Most azért azt írom néktek, hogy ne társalkodjatok azzal, ha valaki atyafi létére parázna, vagy csaló, vagy bálványimádó, vagy szidalmazó, vagy részeges, vagy ragadozó. Az ilyennel még együtt se egyetek.
12. Mert mi közöm ahhoz, hogy a kívülvalókról is ítéletet tegyek? avagy ti nem a belüllévők fölött tesztek-é ítéletet?
13. A kívülvalókat pedig majd az Isten ítéli meg. Vessétek ki azért a gonoszt magatok közül.


Úgyhogy ha csak simán pariban volna a két oldal, akkor is a képmutatók bűneivel kellene foglalkoznotok, a hatalomban lévőkről pedig négyévente mondunk ítéletet.
De még csak pariban sincsenek mert a Fidesz keresztény máz alatt üldözte a keresztényeket. Ezért rakta ki Isten a hatalomból őket és nem is engedte vissza és nem is fogja amig ebből meg nem térnek valóságosan.
Összefoglalva nincsen semmi baj az én arányérzékemmel, mert én a Biblia alapján ítélem meg a dolgokat.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 22:55 
Kedves Ex!

Ez most egy 28-0-ás eredmény.
A Biblia alól vannak akik felmentést kaptak nálad?
A pogány, liberális parázna Izrael, az Úr választott népe nem menekül meg arra hivatkozva az ítélet alól, hogy a másik oldalon képmutató vallásos, templomos emberek politizálnak!
Ki hazudta ezt neked?

A jobb oldalon vannak hívő emberek!
ÉN AZ VAGYOK, bár mennyire is kilógok az általad még elviselhető és kitalált, eléd vetített világképből.
Olyan jobb oldali szavazó, aki egy református gyülekezetben újjonnan születetett hervadhatatlan magból.

Amit Net írt, IGAZ!
TUDOM, hogy a pártok és a felekezetek fertőzöttek. A Fidesz sem képes kizárni a soraiból a bűnösöket, a képmutatókat, a hazugokat, a bűnt, a halált, a szenvedést, a gonoszságot!

Ez egyetlen helyen fog megvalósulni teljességében:
A MENNYEI JERUZSÁLEMBEN!

Oda vágyom.....

Ezért nem vagyok hajlandó megalkudni semmilyen bűnnel! Bár mely oldalról érkezik is és bármennyire is az egzisztenciámat támadja az, ha szembe fordulok vele!

Kívánom neked, hogy a 10.000 - 0 eredményből ébredj!
Olyan élesen lásd a bűnt, mint régen láttad, hogy képes legyél betölteni Isten szerinti küldetésed:

1kor.6.2-3
Nem tudjátok-é, hogy a szentek a világot ítélik meg? És ha ti ítélitek meg a világot, méltatlanok vagytok-é a legkisebb dolgokban való ítéletekre?
Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy életszükségre való dolgokat?

Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 23:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kavics, ha nem csalódom az idézett ige pont arról szól, hogy világi bírósággal ítélteted meg a saját peres - vitás dolgod.

Tényleg nem érted, vagy csak nem akarod érteni, más a világ és más Krisztus teste, nem lehet a küszöbön ugrálni, mert az 5 kinn maradt szűz példájára jutunk.

A világ gonoszságban vesztegel, az Úr Jézus pedig célegyenest vezeti az övéit a Mennyei Jeruzsálem felé. aki lemarad az kinn marad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 05., vasárnap 06:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kavics írta:
Kedves Ex!
A Biblia alól vannak akik felmentést kaptak nálad?
A pogány, liberális parázna Izrael, az Úr választott népe nem menekül meg arra hivatkozva az ítélet alól, hogy a másik oldalon képmutató vallásos, templomos emberek politizálnak!
Ki hazudta ezt neked?

Kedves Kavics!
Azt hiszem jobb ha abbahagyjuk a társalgást mert egyre komolytalanabbá válik. Te elindítottad a 2.0-ás Szókifacsaró szoftvert és egyre dühödtebb vagy.
Ki hazudta?
Te hazudod, akkor amikor a számba adsz ilyen állításokat.
Kit és mikor mentettem fel a Biblia alól? Nincs felmentve senki. Te sem.
Ki mondta hogy Izrael nem menekül meg? Meg fog menekülni, úgy hogy megtérnek, újjászületnek. Csak róluk tudjuk, hogy meg fognak térni egyszerre tömegesen. A reformátusokról nem tudjuk, pedig ők is csak akkor menekülhetnek meg.

Idézet:
A jobb oldalon vannak hívő emberek!
ÉN AZ VAGYOK,

És tudod hány ilyen bolond szűz fog kimaradni Isten országából, azért mert nincs olajuk?

Idézet:
Ezért nem vagyok hajlandó megalkudni semmilyen bűnnel! Bár mely oldalról érkezik is és bármennyire is az egzisztenciámat támadja az, ha szembe fordulok vele!

Dehát azt teszed. A jobboldali bűnükkel megalkudsz. Egy antikrisztusi ember szekerét tolod, majd felháborodsz, amikor megemlítem. Utána nem sokkal te magad vallod be, hogy felvonultál az OVi- fanok között.
Engem nem láthattál a másik oldalom szurkolni. :)
És közben úgy próbálod beállítani magad mintha egyik oldalon sem állnál.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 05., vasárnap 09:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
exrefis írta:
Szögezzük le, hogy erkölcsileg nem különbözik egymástól a két oldal, bár a jobboldal szeret keresztény értékekre hivatkozni , de ebből a valóságban semmit nem tud felmutatni.

Erre egyértelműen csak bólogatni tudok.

Erkölcsileg ugyanott tart mint a hitetlenek.

Na az ilyen kijelentésekkel viszont óvatosabban bánnék. Hitetlenség és erkölcstelenség nem jár kéz a kézben. Mint ahogy - sajnos - hívőség és erkölcsösség sem, ahogy ez oly sokszor bebizonyosodik.



Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 05., vasárnap 10:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Idézet:
Na az ilyen kijelentésekkel viszont óvatosabban bánnék. Hitetlenség és erkölcstelenség nem jár kéz a kézben. Mint ahogy - sajnos - hívőség és erkölcsösség sem, ahogy ez oly sokszor bebizonyosodik.

Egyetértek, de azért mondtam, hogy ugyanott tartanak mivel ma magyarországon szignifikánsan nem különböztethető meg erkölcseiben a vallásos és a hitetlen.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 05., vasárnap 10:46 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
FM írta:
tavasz írta:
exrefis írta:
Szögezzük le, hogy erkölcsileg nem különbözik egymástól a két oldal, bár a jobboldal szeret keresztény értékekre hivatkozni , de ebből a valóságban semmit nem tud felmutatni.

Erre egyértelműen csak bólogatni tudok.

Erkölcsileg ugyanott tart mint a hitetlenek.

Na az ilyen kijelentésekkel viszont óvatosabban bánnék. Hitetlenség és erkölcstelenség nem jár kéz a kézben. Mint ahogy - sajnos - hívőség és erkölcsösség sem, ahogy ez oly sokszor bebizonyosodik.


Az álló betűt én, a dőltet nem.
Ezt te írtad Ex?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség