Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 480 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 09:10 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
te nagyívű, igaz percenként változó meglátásaiddal... :wink:
Én ugyanazokat az elveket nyomatom kezdettől fogva, de szívesen meaculpázok egyet, ha megmutatod, hogy min változtattam menet közben. :)
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 09:16 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
Testvérpártok együgyű bohózata


Egy politikai vicc szerint a pártember akkor beszélte meg a mostani színjáték részleteit, amikor a – hivatalos orvosi vélemény szerint – csökkent szellemi képességű elítélttel titokban találkozott a Normafánál. A propagandadráma már az első napokban meghozta eredményét. Címlapfotón jelent meg a már csaknem elfelejtett elnök, amint hősiesen kiáll az elvtársnő mellett.
Jelezve: a Vörös Segély ma is működik.
A nép megtudta, hogy létezik még az a párt, amelyről azt hitte: rég beolvadt már nagytestvérébe. Van a párt, noha nem tesz semmit, legalábbis semmi hasznosat. Most íme, bőszülten nyilatkozhat a választási csalással elnöki posztra felpumpált lufi.
Ezért kellett a műbalhé.
Beterítik a képernyőt a 2004. augusztus 19-én még – az akkori miniszterelnök szerint – „korrupciós ügyekkel teli” párt törzsfőnökei: diktálnak. Feltételeket. Ők vannak ebben a helyzetben, mert akkor megpuccsolták azt, aki korrupcióikra némi fényt villantott. Most az utód megpuccsolásán ügyködnek buzgón, izzadságszagukat sem szégyellve.
H. elvtársnő pedig hőssé magasztosul.
Még a forint is megingott, amikor őt megbuktatták!
Nem akárki lehet.
Bizony, a gazdasági „stabilitás” – amikor naponta csak tíz-tizenkétmilliárddal duzzad az állam eladósodása -, nos, ez a „stabilitás” csak akkor marad fenn, ha ők is fennmaradnak!
Bármennyire is gyűlöli őket az ország – annyira azért nem, amennyire ők gyűlölik az országot –, őrájuk kell szavazni, mert különben ránk omlik az őáltaluk fölénk halmozott adóssághegy.
Összejátszásuk annyira nyilvánvaló, hogy ők sem állhatják meg röhögés nélkül.
Összeröhögnek.
Azok, akik egymás leváltását „követelik”. Saját fényképészeik is összeröhögésüket fotózzák. Annyira magabiztosak, hogy az összeröhögést is vállalják.
Már látjuk a hétfői közvélemény-kutatás „eredményeit”! Az egyszázalékos párt két és fél százalékra emelkedett. A 19. helyen álló törzsfőnök feljött a tizenharmadik helyre. A 21. helyre visszaesett elvtársnő pedig már a 17. posztra izzadta föl magát.
És lendületesen jönnek föl…
Újra a csillagos ég lesz a felső határ.

saját szösszenettel kiegészítve:
Csak tudjátok drága testvéreim, nem volt itt semmi ingyen, ahogyan szólt az agymosó kampányuk, amit megértett a többségé és azt mondta: Elég, nem hiszünk nektek, eleget hazudtatok már!
Immár hatévi harácsolás után, eddig is mi fizettünk, és sajnos a kimászásért is- NEM ŐK!!! -, hanem mi fogunk fizetni.
Pedig szegény Ágnes asszony még mindig csak mosta, mosta a szennyesét a saját agya helyett, és azóta látható, hogy nem csak a véres folt maradt ott, hanem bekövetkezett az szdszhez illő KÉK HALÁL is, igaz az utóbbi legyen csak az ő bajuk.

Ezt jól megcsinálták!
Hát mit köszönjünk ezek után a valóságban mindig is kissebségben lévő okos-kodó virtuális többségnek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 09:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
szép...

Bayerre rímelő "Bármennyire is gyűlöli őket az ország – annyira azért nem, amennyire ők gyűlölik az országot" sziporkáért külön is köszönet....

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 09:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
szép...

Bayerre rímelő "Bármennyire is gyűlöli őket az ország – annyira azért nem, amennyire ők gyűlölik az országot" sziporkáért külön is köszönet....
Miért? Van itt valakinek baja Bayerrel? :) :(
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 09:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
á, dehogy.... csak azt nem értem, ezek után hogy lehet NEM érteni, amit mondtam:

http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtop ... 1&t=#35181

és akkor még fel se hoztam Jóthám parlamenti székfoglaló beszédét...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 09:47 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
net2rist írta:
szép...

Bayerre rímelő "Bármennyire is gyűlöli őket az ország – annyira azért nem, amennyire ők gyűlölik az országot" sziporkáért külön is köszönet....


Aazért ismered az előzményeket is, gohy mire született- szerintem is csúnya - írás, ugye?
Olvasd el a gondolán, hogy pl. ELek István, miért nem ítra alá a tiltakozást és ahhoz kapcsolódó cikkeket.

Amúgy tényleg, ki az a Bayer? :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 13:37 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
net2rist írta:
á, dehogy.... csak azt nem értem, ezek után hogy lehet NEM érteni, amit mondtam:

http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtop ... 1&t=#35181

és akkor még fel se hoztam Jóthám parlamenti székfoglaló beszédét...


Kedves net2rist!

Csak most látom, hogy a ismételten homályos hozzászólásod kiegészítetted egy általam írt hozzászólással.
Kérem ezek összefüggő, tiszta magyarázatát!

Ugyan bunkónak nézhetsz, ezért nem is sértődök meg, de légy szíves utalásaiddal ne próbálj olyannal felruházni, ami nem jellemző rám.
És ezt annak tudatában írom, hogy nem tudom, miről szól az a bizonyos székfoglaló.
Miért szeretnél megbélyegezni, hiszen nem is ismersz engem? Azt sem tudod, ki vagyok?
Ne szurkálj, inkább vitassuk meg, hogy mi bánt téged, mitől vagy okosabb, mint én?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 13:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Bírák 9 az ominózus rész...

most nagyon úgy néz ki, hogy valaki (és a hozzá kapcsolódó valakik) igen hamar megkapják, amit szerettek volna...

és csak Isten a megmondhatója, hogy JÓ LESZ-E ez nekünk...

hogy örülni fogunk-e Abimeleknek és ő vajjon meddig örül nekünk...


((gyakran idézett mondásom: "ÚTÁLOM, mikor igazam lesz..." annyira szeretnék most is tévedni, és egy boldog-békés-keresztény Magyarországot látni, amiért amúgy én is minden erőmmel harcolok....))

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 14:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tavasz 2008. jún. 18., szerda 19:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 14:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
jó nekem :)

Zsolt 141,5. Ha igaz fedd engem: jól van az; ha dorgál engem: mintha fejem kenné. Nem vonakodik fejem, sőt még imádkozom is értök nyavalyájokban.

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 20:01 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
net2rist írta:
Bírák 9 az ominózus rész...

most nagyon úgy néz ki, hogy valaki (és a hozzá kapcsolódó valakik) igen hamar megkapják, amit szerettek volna...

és csak Isten a megmondhatója, hogy JÓ LESZ-E ez nekünk...

hogy örülni fogunk-e Abimeleknek és ő vajjon meddig örül nekünk...


((gyakran idézett mondásom: "ÚTÁLOM, mikor igazam lesz..." annyira szeretnék most is tévedni, és egy boldog-békés-keresztény Magyarországot látni, amiért amúgy én is minden erőmmel harcolok....))



Köszönöm, így most már értem.
:idea:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 20:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
én is köszönöm... már épp kezdtem beleélni magam, hogy senki se ért :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 21:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Bírák 9. tényleg nagyon passzol ide, sőt ez alapján meg lehet írni előre a forgatókönyvet.
Nem tudom, hogy az Abimélek-hívők érzékelik-e ezt az exefile-t? :)
Egyébként az az érdekes, hogy Orbánék előtt két opció is van, de egy mindenképpen, amelyik még az országnak is jó lehet. Kíváncsi vagyok, hogy rálépnek-e valamelyikre, vagy folytatják a minél rosszab annál jobb taktikát.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 05., szombat 13:22 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:09
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Budapest
Gyanítom Kéri Lászlónak lesz a végén igaza. Gyurcsány és Kóka is a másikba rúgva szerette volna megerősíteni a helyét a saját pártjában a népszavazás után, és most hogy kiderült, a másik bokája is kellően kemény, szépen lassan hátrálnak vissza a koalícióba. :?

Blue


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 05., szombat 14:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Blue highway ACE írta:
Gyanítom Kéri Lászlónak lesz a végén igaza. Gyurcsány és Kóka is a másikba rúgva szerette volna megerősíteni a helyét a saját pártjában a népszavazás után, és most hogy kiderült, a másik bokája is kellően kemény, szépen lassan hátrálnak vissza a koalícióba. :?

Blue

Kedves Blue!
A helyzet sokkal egyszerűbb. Ravaszabbnak, okosabbnak gondolod, mint amilyenek. Ha lenne bennük annyi bátorság és dörzsöltség, hogy ilyen kockázatos játékba belemenjenek, akkor direktbe is tudnák jól végezni a dolgukat.
Egyszerűen csak hülyék és nem tudták felmérni a következményeit a cselekedeteiknek.
Idézet egy elemzőtől:
"A meglepetés akkor éri a megfigyelőt, ha azt kezdi kutatni, hogy a népszavazás kapcsán mire gondoltak a kormánypárti politikusok. Még emlékezhetünk arra a szellemesnek szánt kormányzati nyilatkozatra, amely arra a kérdésre, hogy "Mi lesz március 9. után?" azt válaszolta, hogy "Március 10!". Vagyis az élet megy tovább.
Az még hagyján, hogy ezt mondták, a megdöbbentő az , hogy úgy látszik, ezt is gondolták. Az eseményekből úgy tűnik, hogy a kormánypártok tényleg semmit nem gondoltak végig a népszavazás előtt. Az ember azt gondolná, hogy a népszavazás nem érhette váratlanul a kormánypártokat. Másfél éve tudni lehetett, hogy lesz népszavazás, és január óta, amióta a köztársasági elnök kiírta a népszavazást biztosra lehetett venni, hogy az meg fog történni. A közvélemény-kutatások adataiból a népszavazás eredménye is előre látható volt. Nehéz elhinni, hogy sem a kormányzati apparátusban, sem kormánypártok vezetésében nem készültek forgatókönyvek arra az esetre, ami végül is bekövetkezett."

üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 480 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség