Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:24 
Endi, már vártalak....

Gyurcsány Ferenc az embertelenség, A PROVOKÁTOR, akinek az emberi élet eszköz a hatalmi céljai elérésére.

Kint voltál a békésen demonstráló tömegben? Bele néztél a rendörök szemébe? Hallottad a mentősök cinikus megjegyzéseit, amik az emberi életet kevesebbre becsülték, mint egy zacskó chipset?

A rongálók megfékezésére ISTEN rendörséget hozott létre. A katonaság is Isten eszköze a rend, az élet védelmében!
Dicsérem a munkájukat bátran és jól végző rendőröket, akik az élet védelme érdekében cselekedtek!
De tegnap a rendőrök egy Isten ellenes Szellemi hatalom feltüzelése után lettek kiküldve az utcára.
Amikor mécsest gyúgytottam előttük és imádkoztam ÉRTÜK - hogy minnél kevesebb áldozat legyen és ők is haza mehessenek a családjukhoz mielőbb - egymás között arról beszélgettek, hogy lefújjanak-e poroltóval!
Nem érdekel a személyes sérelem, a te bántásod sem érdekel, mert látom a mögötte álló személyt!
Akinek pont az a célja, hogy elpusztítson, vagy pusztítóvá tegyen!

Az a Lélek, ami az utcákról az emberséget kiűzte, ami képes a hazugság cinikus kezelésére, ami képes arra, hogy a demonstráló embereket fizikálisan és lelkileg bántsa - legyen ez rendőr, vagy tüntető - az ELLENSÉGEM!

És tudd meg, hogy ennek az országnak a jelenlegi vezetője NEM ORBÁN VIKTOR!
A felelőség pedig - bármennyire is nem szeretnék egyesek - MINDEN ESETBEN A VEZETŐÉ!

Jelen esetben Gyurcsány Ferencé!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:29 
Ja még Endi annyit, hogy nem beszélek sunyin hozzád!
Ez tényleg jogos emberi elvárás!
Fogadd el a megváltást és legyél Jézus Krisztus követője, különben meghalsz!
Aki nem Krisztus követője ő is kap levegőt, napfényt, élelmet és mindent, ami élteti, legyen ez a leggonoszabb ember a földön.

De ha nem akarsz meghalni, fogadd el Jézust!

Isten kér általam!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:39 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Kavics, hagyd...
Nem Endi ellen van neked tusakodásod. Endi mást gondol Isten szerint valónak, legyen neki az Ő hite szerint.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Még annyit, hogy valaki még azt írta, hogy blabla az is, hogy kisgyerekeseket sem kíméltek:

2006-10-22 10:52 - ez még 22-i hír

Meg akarták verni a Magyar Kaszkadőr Szövetség elnökét
A Magyar Kaszkadőr Szövetség elnökét akarták tegnap este megverni a Kossuth téren. Pintér Tamás épp vitorlás hajójának zászlóját vitte haza, amikor a Parlament előtt egy kocsiból négy férfi ugrott ki, és rövid szóváltás után megütötték a filmes szakmában csak Oroszlán becenéven ismert férfit.
Pintér Tamás a Színház és Filmművészeti Egyetem docense. Több mint 400 filmben dolgozott, és az ország összes színházában megfordult már mint mozgástervező, akciórendező. Szerinte csak ennek köszönhető, hogy nem történt komolyabb baja.

- Hoztam haza a hajózászlót. Itt jöttem a zebrán, és megállt egy vadonatúj BMW. Elkezdett dudálni és elkezdtek velem ordítozni, hogy mi ez te rohadt köcsög hajléktalan, idecsinálsz a térre… És én nem értettem. Azonnal ütöttek, de persze elkaptam a fejem. Nem tudnak leütni, attól ügyesebb vagyok. És aztán én ütöttem le őket. Majd odaálltak mögém a téren lévők. De hát ilyen nincsen. Ez nem létezik, hogy az ember nem sétálhat Magyarországon egy magyar zászlóval? – mesélte az esetet Pintér Tamás. *

ez már egy 23-i topic-hozzászólás

A Centrálban például ott ült zokogva egy gyerekes 3 tagú család,akik a városban sétáltak és amikor a rendőröket és a balhét meglátták igyekeztek elindulni a másik irányba.Erre az egyik rohamrendőr utánuk kiáltot,hogy nézzétek azt a *** k...-át és utánuk lőttek könygázzal.. A Tilos rádió munkatársát szétlőtték gumilövedékkel,miután feltartott kézzel,a kezében fényképezővel jelezte,hogy csak fényképezni akar! ! Nálunk a Ferenciek terén a békésen söröző vendégek mellé könnygázt dobtak a rendőrök!

NEM SZOKTAM TOPICOT INDÍTANI,DE MOST MUSZÁJ MEGTENNEM,MERT NAGYON,DE NAGYON IDEGES VAGYOK!FÉRJEM A BELVÁROSBAN/NEM MESSZE ONNAN AHOL A ZAVARGÁSOK VANNAK/ DOLGOZIK EGY ÉTTEREMBEN.NEGYED 10KOR BESZÉLTEM VELE,HOGY ÉPPEN ZUHANYZIK ÉS JÖN HAZA KÉRDEZTEM TŐLE,HOGY JÖN HAZA AZT MONDTA NEM LESZ SEMMI GÁZ ÉS NAGYON SIET.MIKOR MÁR 1 ÓRA MÚLVA SEM VOLT ITTHON FELHÍVTAM.KÖZÖLTE VELEM,HOGY ÉPPEN EGY MENTŐBEN ÜL ÉS MEGY BE A PÉTERFFYBE,MERT A KOLLÉGÁJÁT ÉS ŐT IS MEGVERTÉK A RENDŐRÖK.A KOLLÉGÁJÁNAK SZÉTNYÍLT A FEJE A FÉRJEM A FEJÉRE ÉS A KEZÉRE KAPOTT.ÉS MINDEZ ÚGY TÖRTÉNT,HOGY A RENDŐRÖK BEMENTEK AZ ÉTTEREMBE ÉS AKIT ÉRTEK ÜTÖTTEK MÉG A VENDÉGEKET IS!KÉRDEM ÉN MI EZ HA NEM DIKTATURA???

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:46 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Figyelő kedves, ezzel itt nem leszel népszerű... ma az istentelenségek felett, a "keresztényi béke" jegyében szemethunyni szokás.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:46 
Féltem és szeretem Endit, ezért is nem beszélhetek neki mellé.
Ha nem tér le arról az útról amin halad és nem tér rá Jézus Krisztus útjára meghal.
Jogosan várja a hívő emberektől, hogy ne beszéljenek mellé!
Nem bántani akarom én őt, megmenteni!

Te is tudod már, hogy milyen irányba haladt az életed Jézus nélkül. Én is tudom és azt is tudjuk, most hova halad.
Hívom Endit, tartson velünk. Jöjjön ő is Jézus után, az Ő nyomába.

Szeretetlenség lenne, ha a magam féltése, a "békességem" nevében, a gyaláztatásomtól - vagy az Úr gyaláztatása - miatti félelem miatt nem tenném.

Manó, láttam a Gonoszt tegnap este és láttam Isten erejét!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:51 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Nalátod. Akkor ne ülj fel a provokációnak. Csak ennyire gondoltam. A megmentés más kérdés.
Jézus képes megmenteni bárkit is.
És nem biztos, hogy rád bízatott Endi.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 21:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
kavics írta:
Ha kint lettetek volna tegnap az utcán láthattátok volna, hogy a rendőrök úgy voltak jelen, mint a bajnoki döntő előtt pályára lépő baseball csapat. Feltüzelve, felheccelve. Látszott a tekintetükből, a szavaikból, tetteikből, hogy már régen nem az Isten szerint adott feladatukat teljesítik.


Tegnap este folyamán nézegettem a kormánypárti tv-ket is, nem csak a Hír tv-t, és az Echo-t. A tv2-n egy meglehetősen őszinte, volt rendőr, jelenleg rendőrségi szakértő mondta el, mi is a helyzet. Nos a helyzet az, hogy nem látszott ugyan, de egy lelki ütközet folyt a rendőrök, és a tüntetők között. Szerinte.

Amit Te láttál Kavics, a rendőrök szemében ezt a heccelt tüzet, az nem véletlen. Az történt, hogy megingott a Szabadság téren a rendőrök hite önmagukban korábban. Ahogy a szakértő elmondta most éppen a tüntetők felettiség érzését akarják a keménységükkel visszaszerezni, mintegy revansot akarnak venni. Ezért van ez az állóháború, és a hatalmi fensőséget akarják általa törvényesnek, és jogosnak nevezett eszközökkel visszaszerezni. Mégha egész Magyarországot meg is kell verni teszem hozzá én a véleményemet.

Magyarul revansot akarnak már hetek óta venni a rendőrök az állampolgárakon, merthát nyuszik voltak a Szabadságtéren. Így aztán irgalmatlanul ütöttek vágtak külföldit, mentőst, újságírót, vénet, és öreget, és lőtték a gumilövedéket, és lőtték a gázpatront, hogy a végén már az ő belük is kijött, a lényeg a rendőri, önmaguk iránt érzett hit feltámasztása volt.

Itt állunk egy bosszúálló rendőrséggel, egy végtelenül aljas miniszterelnökkel, egy hozzáidomuló pártkoalícióval, egy tönkrevágott gazdasággal, egy lakosságában, életképességében fogyó országban.

Egyszerűen tragikus a helyzet, és ez egyre fokozódik. Valamikor lassan csak látnunk kellene már az alagút végét...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 22:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
...
:'(

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 22:14 
Kedves Rosta!

Nem hibáztatom a rendőröket! A vezetőjüknek nagyobb a bűne!
De mind áldozatok!!!!
Becsapott, megtévesztett Isten rendfenntartói.

Látom az a Szellemet, aki röhög, aki vicsorog és csorog a nyála örömében a tegnapi napot látva.
Akinek a céljai megvalósulni látszanak, DE JÉZUS EGYRE KÖZELÍT!
Pont ezeken az eseményeken át!

Jel.19.
És láttam a megnyílt eget: íme, egy fehér ló, és aki rajta ül, annak neve Hű és Igaz, mert igazságosan ítél és harcol, szeme tűz lángja, és fején sokágú korona és ráírva egy név, amelyet senki sem tud rajta kívül; és vérbe mártott ruhába volt öltözve. Ez a név adatott neki: az Isten Igéje.
A mennyei seregek követték őt fehér lovakon, tiszta fehér gyolcsba öltözve.
Szájából éles kard jött ki, hogy megverje vele a népeket: mert ő vasvesszővel fogja pásztorolni őket, és fogja taposni a mindenható Isten búsult haragjának borsajtóját.
Ruhájára és derekára az a név van írva: Királyoknak Királya és uraknak Ura.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 22:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
kavics írta:
Látom az a Szellemet, aki röhög, aki vicsorog és csorog a nyála örömében a tegnapi napot látva.


Kedves Kavics!

Sajnos az ünnep helyett csak siralom lett a tegnapi napból. Pedighát olyan szépen is meg lehetett volna rendezni, és az erőszakot is kordában lehetett volna tartani. Amint mondod a Sátán most röhög!

Több adót is néztem az este, és a politológusok között felmerült, vajon mennyi ideje lehet a Gyurcsánynak hátra. Az egyik azt mondta, hogy ő egy évet jósol, mert ezeknek az ügyeknek sajnos ilyen hosszú az átfutási ideje. Ennyi idő kell a teljes errózióhoz. Példának mondta a Nixont, aki a demokrata párti betörés bűnügye után csak egy évvel tudták eltávolítani a hatalomból.

Csak nehogy nálunk még rosszabb legyen a helyzet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 25., szerda 06:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
Ex írta:

Nos lehet, hogy meglepő dolgot mondok neked, de nem Isten országában élünk, az majd később fog eljönni. Jelenleg a világban élünk, mert nem vett ki még Isten minket innen.


Tényleg megleptél, :shock: nagyon sajnálom, hogy így látod, kedves Ex.
Tehát ebből a látószögből szemléled és értékeled a világot.
Ezért mondtam, ha a világban vagy, a világból beszélsz.


Isten nem vett ki minket a világból, de megőriz minket a gonosztól. Amire erőtlen volt a törvény, arra erős Isten kegyelme, és Isten országának hatalma.

Többet egyelőre nem mondok, szeretném, ha Te jönnél rá, milyen is Isten országának és hatalmának természete, amivel az Úr Jézus a világban lévő hatalmasságokon, erőkön uralkodik és képes megőrizni minket.

Akinek adatott”…. MINDEN hatalom mennyen és FÖLDÖN.

A sikló példázatod projekció, (és különben is plágium, Figyelő szokta használni) nézd végig a topikban eddigi hozzá és hozzá nem)szólásaidat, és vond le a következtetést (végre magadra nézve is.)


üdv
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 25., szerda 07:09 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Fony, pedig az tény, hogy a világban élünk, csak az a lényeges különbség korábbi életünkhöz képest, hogy ma már nincs rajtunk hatalma e világ urának, mert kegyelemből Jézus vérének védelme alatt állunk.
Isten a világban hagy minket, mint őrállókat, mint fényt, mint sót, hogy róla tanúskodjunk, és ezáltal mások is Hozzá térjenek.

Lk 17,21 Azt sem mondhatják: Íme, itt, vagy íme, ott van! - Mert az Isten országa közöttetek van!"
De ez is Igazság.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 25., szerda 07:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
egy ismerősöm ezt tette közzé az iwiw-en az üzenőfalon (a nevet én rövidítettem le, de aki kéri, üzenetben megadom):

A K. LACI BÖRTÖNBE KERÜLT!!!!!!!!!!!!!!TEGNAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

október 24., 18:17


aki ismeri, tudja, hogy a légynek sem ártott soha!! most koholt vádakat varrnak a nyakába, kényszerítik, hogy olyat írjon alá, amit soha nem tett!!! KI TUD SEGÍTENI???

október 24., 18:21

ADDIG NEM ENGEDIK KI, AMIg ALÁ NEM ÍRJA. 4x5m2-es szobába 20-30-an vannak bezsúfolva.

október 24., 18:22




Testvérek, ha OV uralma idején nyitott szemmel jártatok, most se csukjátok be azt.
Nem szabad egyoldalúan nevén nevezni a vétkeket. Ha akkor megtettétek, tegyétek meg most is.

Isten szüntelen imádságra, böjtre, virrasztásra hív el minket (kit-kit arra, amire Ő jónak látja) ezekért a vezetőkért is!

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 25., szerda 07:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Jó látni, hogy vannak még itt nyitott szemmel járó emberek. Remélem az ilyen esetek se fogják elvenni a kedvünket a látástól.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség