Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 09:58 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Még egy adalék, aártámogatásokról és a munkanélküliségről.
Anyám nyugdíjas, kis faluban él. Fával tüzelt, amit fel kellett vágni és be kellett hordani. Volt vagy 30-40% a munkanélküliség akkoriban a faluban, de alig kapott embert arra hogy pénzérz elvégeztesse ezt a munkát. A legtöbb munkanélküli a piálás miatt az. először van a nem akarás, aztán a piálás később ebbő következik a lepusztulás munkaképtelenség. Majd lerokkantosítás, így aztán lesz mit elinni a derék dolgozónak. És ilyen sok van.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 11:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdvözöllek benneteket, régi és új fórumozókat. Nem valami sok időm van, ezért nézzétek el, hogy a téma legelejéhez szólok hozzá:
Gy F megítélését nem érzem feladatomnak, mint ker. ember. Nem vagyunk tisztában a személyisége szekzetével, ezért vétkessége fokával.
A botrány történéseit csak szomorúsággal lehetett szemlélni. Leginkább éngem az zavart, hogy Gy F hazugsága arról szólt, hogy a választóktól jobban tudja ő egyedül, hogy mi jó az országnak. Ez az értetek nélkületek elv pedig a demokráciában nem fordulhat elő, mert a felvilágosult abszolútizmus jellemzője. Naív persze nem vagyok. A tömegdemokrácia nem az értelem diadaláról szól és a választások nem a felelősségteljességről. Mégis Európában, ha kiderül egy vezetőről, hogy a demokrácia nevű játék szabályait ilyen messziről lenézi nem maradhat hatalomban. Sajnos erre csak néhány baloldali értelmiség volt fogékony, azokat viszont tisztelem ezért.
A rendszerváltás 16 éve alatt úgy csökkent le a közös nemzeti vagyonunk a nyugati régi kapitalista államokra jellemző aránytól is kisebbre, hogy közben az egekbe szöktek az adósságaink. Egy dolog viszont eddig megmaradt, az az illúzió, hogy a végső döntés a hatalom letéteményeséé, vagyis minden választóé. Ezt vette el Gyurcsány. Nem táplálok én iránta gyűlölete, de egy demokráciában ilyen elszólás után nem maradhatna a helyén.
A vita végéhez:
Kedves Ex! Nem csak a fogyatékosok vannak olyan helyzetben, hogy nem jutnak munkához. A makroökonómia nagy találmánya a Philips görbe. A kapitalista piacgazdaságokban hiperbola szerűen ábrázolható a gazdasági hatékonyság és a munkanélküliség összefüggése. Kb. 4-5 % munkanélküliség a piacgazdaság velejárója. Kis foglalkoztatás emelés esetén nagyot csökken a hatékonyság és kis hatékonyságnövelés esetén nagyot zuhan a foglalkoztatás. Eztért egy társadalomban mindig vannak, akik nem férnek a munkához. Ezek egy része magának köszönheti a helyzetét, de egy része áldozat, akinél pszichés következmény lehet a szenvedélybetegség. Ezt a problémát kicsit komplexebben kellene vizsgálni.
Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: reakció Andi írására
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 14:16 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 11:03
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Szeged
Kedves Teomo!
Én is úgy jártam, mint Te :D . Hétvégén sajnos nem tudok írni, így ilyenkor mindig "egy rakat" hozzászólást kell átolvasnom. Megpróbálok reagálni.
Hogy OV, vagy GyF? Na jó.. Felülvizsgálom a döntésemet /csak aztán nehogy azt mondjátok, hogy megalkuvó vagyok :) , mert már megkaptam, hogy a struccpolitika híve vagyok :wink: /
Tény, hogy Orbán nem beszélt csúnyán, talán csinált is valamit az elmúlt négy éveben, és talán nem hazudott, vagy legalábbis nem mindenben, mint ahogy GyF saját szavaival mondta.
Nem tehetek róla, engem a hideglelés fog el, ha meglátom Orbánt, vagy Navracsicsot, és a többi fideszes politikust.
Aláírom, nem szimpátia alapján kell dönteni. Az egyik fél bevallotta, hogy lopott, csalt, hazududott és mindezt minősíthetetlen hangnemben, egyértelmű, másikat kell választani, de mint valamelyik hozzászólásomban írom, egyszerűen nem látom azt az embert, azt a pártot, akire egyértelműen azt tudnám mondani, hogy igen, ő az! Ő kell nekünk!
Ha már választani kell "az összers" közül, akkor Dávid Ibolyát választom.. Na mindegy.
Teomo, Te keversz valakivel, én nem mondtam, hogy Gyurcsány becsületes, egy szóval se, azt más írta.. Ez a dolog minden, csak nem becsületes.
Én kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog csinálni ezzel a helyzettel, hátha kihoz belőle valami jót.. Hátha. Szerintem vigye végig ezt a ciklust, meglátjuk, mire mehet ilyen körülmények közt, ilyen értelemben nem kívánom azt, hogy lemondjon. A következő ciklusra meg úgyse válastják meg.
Hogy miért a kisemberek az áldozatok? Igen, én is kérdeztem már, hogy egy háború miért nem úgy zajlik, hogy a kormányfők fognak puskát és amelyik hamarabb megöli a másikat, az győz, és így nem kellene millióknak meghalniuk. Erre az a válaszom, hogy majd megkapják jutalmukat.
Orbán kormányzásáról hozzáértők /én nem vagyok az/ nekem elmondták annak árnyoldalait, engem akkor meggyőzött, sajnálom, de nem tudom leírni ugyanúgy.

A felelősség kérdését próbáltam kihangsúlyozni ezzel a nemtudás dologgal, de nem sikerül megértetnem veletek :cry:
Mondják, hogy a magyar nép depressziós.
Szerintem az is hozzájárul ehhez, hogy ilyen részletességgel tudatnak a "disznóságokról".
Jó, tudjunk a dolgokról, de ne így!
És igenis, van értelme annak, hogy jogom van nem beszélni a padtársammal :) .
Tegyük fel, hogy a padtársad beszél neked órákon keresztül, már nagyon unod a dolgot, csak igennel, nemmel és "aha"-val válaszolsz. De ha te nem akarsz neki semmit se mondani, muszáj-e válaszolnod neki? Nem! Jogod van nem beszélgetni a padtársaddal.
Egyébként igazad van abban, hogy alapvetően az veszi el a kisemberek életkedvét, amit tettek vele. De nem lehetne ezt azzal enyhíteni, hogy nem ilyen koncentrációban vágod neki oda a keserű valóságot?
Jó, ne nemtudásnak nevezzük, ez így tényleg helytelen, mondjuk azt, hogy a politikusok bánjanak felelőségteljesen azzal, hogy mit mikor és hogy szivárogtatnak ki.
Természetesen nem lenne jobb a kisember sorsa akkor sem, ha nem tudná, hogy miért szenved, de itt is csak azt tudnám hangsúlyozni, hogy micsoda nagy felelőssége van itt vezetőinknek.

"Félrevezette az embereket az ország valódi állapotáról. Ez alkotmányellenes." Ebben is igazad van.

"én egyáltalán nem érzem úgy, hogy szítanák a gyűlöletet" Én úgy érzem. Ez van. Ja és én nem léptem fel az Árpádsávos zászlók ellen, mert egyszerűen műveletlen vagyok ahhoz, hogy tudjam, hogy ezzel mit akarnak kifejezni :( de majd Ti megmondjátok nekem :)

"Ha úgy gondolod, hogy a jóérzésű emberek maradjanak ki belőle, akkor miért írogatsz politikával kapcsolatos dologokat a református portálra?"
Jó, most megfogtál :)
"ez a kiszivárgott beszéd sok volt." nekem is..

Kedves Teomo, ha hiszed, ha nem, nekem jól esett a hozzászólásod :)

_________________
Andi
"Mert ahol a kincsed van, ott lesz a szíved is."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 14:24 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 11:03
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Szeged
Ja és nagyon jó exrefisnek ez a mondata:

"Ha van morális válság ebben az országban, akkor az az, hogy egyik oldalt sem abszolut mértékben zavarják a bűnök, hanem csak a másik oldal bűnei zavarják."
Ez nagyon igaz.

_________________
Andi
"Mert ahol a kincsed van, ott lesz a szíved is."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 14:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nekem is jól esett MINDKETTŐTÖK őszintesége :)

és engedjétek meg, hogy csak ANNYIT mondjak "politikailag": pártállásra való tekintet nélkül szeretlek titeket :D

(meg Valaki más is így van vele :D )

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 14:45 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 11:03
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Szeged
nekem már nincs pártállásom :-(

_________________
Andi
"Mert ahol a kincsed van, ott lesz a szíved is."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

válaszok és kérdések
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
Kedves exrefis!

"Csakhogy nem ők okozzák a csődöt.": A csődöt a kormány okozta. (a "teszetoszáskodás" és "böszmeségek")
"a tisztességes embereknél jobban fröcsögnek a gyurcsánycsomagra és járnak a Kossuth térre tüntetni, miköben az": biztos vannak ilyenek, ettől függetlenül, olyan emberek is vannak a Kossuth téren, akik tisztességesek, és pont ezért fáj nekik a csomag. Hiszen megdolgoztak azért a pénzért, amit most vesznek el tőle. Arányokat nem tudok mondani, hogy hány százalék a tisztességes ember a Kossuth téren és hány százalék az összlakosságban. Azt pedig honnan tudod, hogy azok az emberek jobban fröcsögnek a GY. csomagra? Készítettél statisztikát?

Valóban vannak olyan emberek, akik megszerzik a rokkantpapírokat, nem fizetnek adót. Ezt pofátlanságnak tartom. De ilyenek voltak Orbán idején is.

"Miért kellene tűrni, hogy egy ötéves egyetemet valaki 8-10 év alatt végezzen el.": Már megint nem a lényegről van szó: az valóban rossz, ha valaki ennyi idő alatt végzi el az egyetemet. De most éppen azt akarják bevezetni, hogy mindjárt az elejétől kezdve fizetni kelljen.
Szóval ez a véleményed a magyar fiatalokról: "lusta/buta hallgató"
"Köszönjük" szépen...
"A jelenlegi rendszer igazságtalan.": Most mindenki nagyjából ugyanakkora eséllyel indulhat az egyetemre, mert ott nem kell fizetni: az állam fizeti helyettünk. Helyesen. Így nem az anyagi hátterek döntik el, hogy ki lesz diplomás, hanem, hogy ki mennyire okos és szorgalmas. Ha tandíj van, akkor a nagyon okos és nagyon szorgalmas szegények ugyan végigcsinálhatják az egyetemet. Viszont a középmezőny (akik nem lusták és nem buták, csak egyszerűen nem zsenik) és a rosszabb tanulók (nem hülyék, hanem egyetemi viszonylatban rosszabb tanulók) pedig csak a gazdagabb rétegekből kerülhetnek ki. Nos hol lesz itt az igazság? éppenhogy ezzel a rendszerrel fogja újratermelni magát a tehetős réteg. És az egyetemi helyek 80%áért fizetni kell majd a tervek szerint. Csak a felső kb. 20% - legokosabbak - számára lesz ingyenes. Tehát nem arról van szó, hogy a síkhülyét nem fizeti az állam, hanem fizzessen, ha akar tanulni, hanem éppenhogy az élboly az, akinek nem kell fizetnie, a többieknek pedig igen.

ui: javaslom elolvasásra a hozzászólásaimat (főleg a hosszút a 3. oldalon) és meghallgatásra az általam belinkelt GYF interjút a CNNen. Csak mert eddig nagyon úgy tűnik, hogy átsiklottatok felette.
A kérdéseimre válaszoljatok, ha válaszoltok. És továbbra sem értem a következőket:
1. Miért jó az, ha GyF miniszterelnök marad, amikor hazudott, kéromkodott és tönkretette Magyarországot?
2. Hogy lehet a hazugság pozitív tulajdonság?
3. Miért tesznek úgy egyesek, mintha a kiszivárgott(!) öszödi beszéd nyílt őszinte tett lett volna? (Amikor valójában csa kiszivárgott, tehát lebukott, nem beismerte. A lebukás és a beismerés között nagy különbség van.)
4. Miért a magyar állampolgároknak kell megfizetniük kormányuk bűnéért? Miért a magyar állampolgár fog ingatlanadót fizetni? Miért a magyar diák fog tandíjat fizetni, és egyéb megyszorításokat elszenvedni, amikor a kormány miatt van olyan helyzetben az ország, amilyenben van?
5. Miért nem vonják felelősségre a felelősöket? Egy átlag magyar állampolgár meg tudna úszni egy ilyen esetet börtön nélkül? (azt nem is kérdezem, hogy a posztján tudna-e maradni)

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:15 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nem akarok beszállni, nekem sincs pártállásom...

egyetemista gyerekeim viszont hamarosan lesznek, a gimisekről tudom, hogy az ingyenes középiskola sincs ingyen...

amit mondtál:
Idézet:
Ha tandíj van, akkor a nagyon okos és nagyon szorgalmas szegények ugyan végigcsinálhatják az egyetemet. Viszont a középmezőny (akik nem lusták és nem buták, csak egyszerűen nem zsenik) és a rosszabb tanulók (nem hülyék, hanem egyetemi viszonylatban rosszabb tanulók) pedig csak a gazdagabb rétegekből kerülhetnek ki. Nos hol lesz itt az igazság? éppenhogy ezzel a rendszerrel fogja újratermelni magát a tehetős réteg. És az egyetemi helyek 80%áért fizetni kell majd a tervek szerint. Csak a felső kb. 20% - legokosabbak - számára lesz ingyenes.


ez kérlexépen KLASSZIKUS KOMMUNISTA érvelés... (tudom, hogy neked az "elnyomott osztály" fogalma nem sokat mond, de én még államvizsgáztam is belőle)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: reakció Andi írására
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:34 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
véletlenül sem mondanám senkire, hogy megalkuvó, mondjuk ha GYF-es volt és utána átgondolta és OV lett a szimpatikusabb (fordítva már más tészta), A megalkuvást és a szemfelnyílást két külön dolognak tartom (ahogyan a lebukást és bevallást is).
Nem tudom, hogy még mindig híve vagy-e a struccpolitikának. Tőlem már megkaptad egyszer. Ha már másképp gondolod, annak nagyon örülök és véletlenül sem nevezlek megalkuvónak. Ha pedig még mingig úgy gondolod, akkor tényleg a struccpolitkia híve vagy, de ez esetben szerintem nyugodtan vállald fel.
"talán csinált is valamit az elmúlt négy éveben": mármint 1998-2002...
"Nem tehetek róla, engem a hideglelés fog el, ha meglátom Orbánt, vagy Navracsicsot, és a többi fideszes politikust.": Nos erre a dologra most őszintén szeretném tőled megkérdezni mindenféle bántás és hátsószándék nélkül, hogy: MIÉRT? Sok ilyen embert ismerek, akiket számomra felfoghatatlan módon "hideglelés fog el", ha meglátnak egy fideszes politikust. Őszintén kíváncsi vagyok miért.
"egyértelmű, másikat kell választani": ebben teljesen egyetértek. És ki az egyetlen esélyes ellenfél?
"egyszerűen nem látom azt az embert, azt a pártot, akire egyértelműen azt tudnám mondani, hogy igen, ő az": én látom és 1998-2002-ig bizonyított is.
"Szerintem vigye végig ezt a ciklust": szerintem ne! Ha egy cég igazgatója folyamatosan sikkaszt, akkor nem mondjuk azt, hogy nyugodtan csinálja végig az x évet, ami hátravan, hátha nem fog sikkasztani. Tudod az öszödi beszéd után betelt az a bizonyos pohár. Valaki más kell! Legalább egy másik szoci. De a legjobb egy független (szakértői)kormány lenne.
"Dávid Ibolyát választom": neki nincs esélye nyerni:(
"egy háború miért nem úgy zajlik": Istennek hála, hogy nincs háború Magyarországon. Békében viszont nem így kéne folynia a dolgoknak.

A padtársamnak nem muszáj válaszolnom. Miniszterelnökként viszont alkotmányos és erkölcsi okokból tájékoztatnom kell az embereket. Sőt, hazudnom még a padtársamnak sem szabad.

"Ja és én nem léptem fel az Árpádsávos zászlók ellen, mert egyszerűen műveletlen vagyok ahhoz, hogy tudjam, hogy ezzel mit akarnak kifejezni"
Az Árpádsávos zászlót nem szeretem. Egyrészt azért, mert Magyarországnak van egy normál zászlaja. Másrészt, mert emlékeztet egy bizonyos hungarista zászlóra. Sztem nem lenne szabad a Kossuth téren ilyeneket lengetni.

"Kedves Teomo, ha hiszed, ha nem, nekem jól esett a hozzászólásod :)": Köszönöm

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
nem akarok beszállni, nekem sincs pártállásom...

egyetemista gyerekeim viszont hamarosan lesznek, a gimisekről tudom, hogy az ingyenes középiskola sincs ingyen...

amit mondtál:
Idézet:
Ha tandíj van, akkor a nagyon okos és nagyon szorgalmas szegények ugyan végigcsinálhatják az egyetemet. Viszont a középmezőny (akik nem lusták és nem buták, csak egyszerűen nem zsenik) és a rosszabb tanulók (nem hülyék, hanem egyetemi viszonylatban rosszabb tanulók) pedig csak a gazdagabb rétegekből kerülhetnek ki. Nos hol lesz itt az igazság? éppenhogy ezzel a rendszerrel fogja újratermelni magát a tehetős réteg. És az egyetemi helyek 80%áért fizetni kell majd a tervek szerint. Csak a felső kb. 20% - legokosabbak - számára lesz ingyenes.

ez kérlexépen KLASSZIKUS KOMMUNISTA érvelés... (tudom, hogy neked az "elnyomott osztály" fogalma nem sokat mond, de én még államvizsgáztam is belőle)


Ez nem kommunista érvelés, hanem a realitás. Kontraszelekciónak is hívják az ilyesmit. A srác okosan beszél, nem értem miért dorongolod le ilyen csúnyán.

Hát akkor mi meg mit szóljunk sokszor, ha te ilyen jelzőt engedsz meg egy korrekt gyerekkel szemben?!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
most tényleg indulatos lettem egy pillanatra... bocsáss meg...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: reakció Andi írására
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Teomo írta:
.

"Ja és én nem léptem fel az Árpádsávos zászlók ellen, mert egyszerűen műveletlen vagyok ahhoz, hogy tudjam, hogy ezzel mit akarnak kifejezni"
Az Árpádsávos zászlót nem szeretem. Egyrészt azért, mert Magyarországnak van egy normál zászlaja. Másrészt, mert emlékeztet egy bizonyos hungarista zászlóra. Sztem nem lenne szabad a Kossuth téren ilyeneket lengetni.

"Kedves Teomo, ha hiszed, ha nem, nekem jól esett a hozzászólásod :)": Köszönöm



Nem értem mi a bajotok az árpádsávos zászlóval.

1. Benne van az állami címerben
2. Történelmi zászlaink alá tartozik
3. Pl. amikor a miniszterek esküsznek, pl. a Gyurcsány, többek között ezen történelmi zászlók előtt esküsznek

A komcsik kitették a vörös mellett a piros, fehér, zöldet, no meg a nyilasok is, akkor most azt is tagadjuk meg? Pedig az csak kb. 200 éves. Az árpádsávos meg ezeréves.

Azért ilyen könnyen ne dobjuk el a múltunkat jelképező zászlót, csak azért, mert erőszakszervezetek egy-két évig sokat használták...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
most tényleg indulatos lettem egy pillanatra... bocsáss meg...


Akkor legfőbb ideje a lehiggadásnak...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 15:59 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
megtörtént :)

szeretlek, kedves rosta :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 16:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Andi írta:
Ja és nagyon jó exrefisnek ez a mondata:

"Ha van morális válság ebben az országban, akkor az az, hogy egyik oldalt sem abszolut mértékben zavarják a bűnök, hanem csak a másik oldal bűnei zavarják."
Ez nagyon igaz.


Andi jókat írsz és őszintének látszol :*:
bocs nem bánts, hanem humor akar lenni. :*:

Azt is érdekesnek tartom, hogy senkinek nem sérti az erkölcsi érzékét a jogtalan kiszivárogtatás. Még ezen a portálon sem.

Nekem ez mindennek a teteje :oops:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FM 2006. okt. 18., szerda 07:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség