Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 41 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04., szombat 19:46 
Most jöttem haza a fáklyás menetről!
Kivittem a gyermekeimet is, igaz ők a fáklya fényéért jöttek :-)

Nem volt semmi rendbontás és a tömeg méltósággal demonstrált a békesség mellett és a hazugság ellen.

Szép kép volt, amikor a rendezők elzavarták az árpádsávos zászlókat nyitogatni akarókat.
Ezzel a ma olvasott Ige vált láthatóvá, hogy a vezetőknek engedelmeskedni kell és ennek a demonstrációnak a vezetője azt mondta, most ne legyenek zászlók!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 07., kedd 09:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Az idősebb korosztály emlékezhet még a Szabad Európa egy állandó műsorszámára. A címe: Kommentár nélkül. Némi plagizálással most ez következik.


Morvai Krisztina is feljelentést tett a rendőrség ellen

2006. november 6. 19:59





MNO

Morvai Krisztina feljelentést tett a Fővárosi Főügyészségen az október 23-i rendőri túlkapások miatt. Az ELTE bűntetőjogásza azt ígérte, ha a jogorvoslati fórumokon nem születne kedvező döntés, a strasburgi emberi jogi bírósághoz fordul. Az ügyészségen még még vizsgálják a beadvány megalapozottságát.



Feljelentést tett a Fővárosi Főügyészségen az ELTE egyik büntetőjogásza. Morvai Krisztina szerint a rendőrség súlyosan megsértette az egyesülési és gyülekezési szabadságot, amikor október 23-án a békés tüntetők közé lőtt, és akadályozta azokat abban, hogy békésen elvonuljanak az Astoriától.



A jogállamiság védelméért, az egyesülési és a gyülekezési szabadság megsértésének bűntette miatt fordult az ügyészséghez Morvai Krisztina. A büntetőjogász két gyerekével vett részt a Fidesz október 23-i emlékgyűlésén, amikor a rendőrség erőszakkal akadályozta meg a békés rendezvény elhagyását. Morvai Krisztina szerint az oszlatást elrendelő parancsnok bűncselekményt követett el.



- A rendőrök nem tették meg a hivatali kötelességüket, de én úgy gondolom, hogy megteszem a hivatásbeli kötelességemet és a lelkiismereti kötelezettségemet. A többi kollégámat is erre biztatom, és mindazokat erre biztatom, akik ott voltak és látták mi történt, hogy tegyenek feljelentést, hiszen itt bűncselekmények történtek. A jogállamiságot pedig csak úgy tudjuk megőrizni, hogy ha a jogsértéseknek jogi következményeik lesznek – szögezte le Morvai Krisztina büntetőjogász.

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 07., kedd 21:32 
November 4.-i események kapcsán feljelentést tett egy ember, hogy kék, "rendőrség" felíratú ruhában, bejelentés nélkül gyülekeztek bizonyos emberek, akik nem tudták vagy akarták igazolni, hogy valóban rendőrök-e!
Semmilyen rendőrségi szám, vagy beazonosításra alkalmas jelvény nem volt rajtuk.
Ezen felül azért is fel lettek jelentve, hogy engedély nélkül területeket zártak le fém kordonokkal.

Bízom abban, hogy JOG ÁLLAMBAN élünk és ezek az emberek megkapják a méltó büntetésüket!

Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 09., csütörtök 17:17 
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MacCsider 2007. okt. 21., vasárnap 18:47-kor.

Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 09., csütörtök 17:28 
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MacCsider 2007. okt. 21., vasárnap 18:46-kor.

Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 09., csütörtök 17:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Ez is tréfa?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 09., csütörtök 20:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
MacCsider tökéletes a kép!

Ilyen volt október 23 ebben az évben...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 16., hétfő 20:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Legfőbb ideje, hogy túl lendüljünk a Teomo, és mások által mélységesen elítélt szörnyűségen, miszerint a Hegedűs Hazafias Magyarok Szövetsége HAMASZNAK olvasható.

Talán jó lenne valami valódi, mai, napi borzalommal szembesülnünk, ahol valóban csonkoltak, kínoztak, ütöttek , vágtak, lőttek, térdepeltettek, megnyomorítottak, és egy életre tönkre akarnak tenni embereket, egy politikai réteg támogatása, a magyar értelmiségi teljes kussolása közepette. Lássuk a valóságot, amint jogvédők, újságírók, szemtanúk mesélnek a valódi bűnözőkről.

Az ECHO TV tegnap előtti műsorának első része (mégha 2. rész is van kiírva):

http://www.echotv.hu/video/index.php?ak ... &media=867

És a másodk része:

http://www.echotv.hu/video/index.php?ak ... &media=866


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 20., péntek 22:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Most néztem végig vagy tíz újságot minden politikai oldaltól, és a kutyát sem érdekli már, hogy 23-án végleg zárójelbe került a demokrácia szó kishazánkban. Ahogy nézem a reformátusokat sem igen érdekli a dolog.

Úgy látom, most éppen Gabriel van itt nálunk terítéken. Ez a Parókia legnagyobb gondja. Nekünk is kell egy kis szappanopera...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 22., vasárnap 15:42 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
rosta írta:
Legfőbb ideje, hogy túl lendüljünk a Teomo, és mások által mélységesen elítélt szörnyűségen, miszerint a Hegedűs Hazafias Magyarok Szövetsége HAMASZNAK olvasható.
Már megint csúsztatsz! Nem arról van szó, hogy rosszindulattal akár még Hamasznak is olvasható, hanem Hegedűs adta neki ezt a rövidítést, mert éppen olyan kedvében volt, hogy provokálni akart. De úgy látom, hogy neked az a legnagyobb bajod velem, hogy mertem szólni egy olyan dolog ellen, amiről mindenki tudja, hogy nem jó, csak éppen próbálják szépítgetni. Te is kijelentetted, hogy rossz, amit ifj. Hegedűs tesz. Akkor meg miért baj, hogy megemlítem? Jó lenne, ha vagy nyíltan kiállnál Hegedűs mellett, vagy ha szerinted is rossz, amit tesz, akkor nem engem támadnál, amiért szóvá teszem azt. Elég érdekes, hogy egyesek nem a problémáról beszélnek, hanem azt megpróbálják eltusolni és a tökéletesség látszatát kelteni és inkább azt támadják, aki megemlít egy problémát, hiszen megkérdőjelezi azt, miszerint minden rendben van. Sok helyen van ez így, de szerintem nekünk reformátusoknak nem így kéne működnünk.
MacCsider írta:
Kép
kiszedtem amit ideírtam, mert nem értettétek meg

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Teomo 2007. ápr. 23., hétfő 16:52-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 22., vasárnap 18:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Teomo írta:
Már megint csúsztatsz! Nem arról van szó, hogy rosszindulattal akár még Hamasznak is olvasható, hanem Hegedűs adta neki ezt a rövidítést, mert éppen olyan kedvében volt, hogy provokálni akart. De úgy látom, hogy neked az a legnagyobb bajod velem, hogy mertem szólni egy olyan dolog ellen, amiről mindenki tudja, hogy nem jó, csak éppen próbálják szépítgetni. Te is kijelentetted, hogy rossz, amit ifj. Hegedűs tesz. Akkor meg miért baj, hogy megemlítem? Jó lenne, ha vagy nyíltan kiállnál Hegedűs mellett, vagy ha szerinted is rossz, amit tesz, akkor nem engem támadnál, amiért szóvá teszem azt.



Az a szomorú, hogy az tökre természetes, hogy Magyarországon vizesautóval oszlatják a békés tüntetéseket, amiről viszont azonnal ki lehet szúrni, hogy nem Magyarországon készült a kép, az az, hogy nemzeti színek vannak rajta :( :(



Teomo én már qrvára unom a témát, de rághatjuk tovább, ha ennyire hozzád nőtt...

Te nem szót emelsz Hegedűs, és a Hamasz szervezete ellen, hanem tajtékzol, hisztizel, dühöngsz, és toporzékolsz. Nem megemlíted a problémádat, hanem monomániásan viselkedsz, hiszen azon felül, hogy itt inkvizítori szinten adsz szót a gondolataidnak, efelett még elmész üldözni a csókát a hitközségébe, ott hisztizel a honlapjukon. Teljesen megvadult módon viselkedsz.

Erre hoztam fel érvnek, hogy mi a csudának ez az aránytévesztésed, amikor a Majsai ugyanazért a balhéért századannyit nem kapott. Tehát az arányokról van szó, erről beszélek végig, és ezt még mindig nem érzékeled. Ha az időmből fussa (ahogy Debrecenben szokás mondani), kétszázadjára is beírom majd ugyanezt, ha nem unod meg a témát.

Amit meg az oszlatásról írtál, hát a kép Photoshoppal készült, azért került rá a nemzeti szín. Szerintem jó poén...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 22., vasárnap 19:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
"Amit meg az oszlatásról írtál, hát a kép Photoshoppal készült, azért került rá a nemzeti szín. Szerintem jó poén..."

Teomo: ez a kép vicc, ezen nevetni kell.
Nevetés: széthúzod a szád két szélét. Talán még gyerek korodból emlékszel az érzésre. :)

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 22., vasárnap 20:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
32ezüst írta:
"Amit meg az oszlatásról írtál, hát a kép Photoshoppal készült, azért került rá a nemzeti szín. Szerintem jó poén..."

Teomo: ez a kép vicc, ezen nevetni kell.
Nevetés: széthúzod a szád két szélét. Talán még gyerek korodból emlékszel az érzésre. :)


Bocsánat de ez annyira nem humoros, mint a nemzeti zászlóba burkolódzás.
Persze van aki a mellette hasra esőn is tud nevetni, nekem ezek nem viccesek.

Hajléktalan benzinnel leöntése és felgyújtása.
Angliában 2 éves gyerekek hergelése és videóra vétele a verekedésüknek, anya és nagyanyai jelenléttel.
Hát nekem a humor kicsit mást jelent, de mindég is mást jelentett.

Nekem a hazám, és jelképei szentek voltak,
talán ezért értem meg mit jelent a Krisztus szentsége, és az, hogy felhív Isten az elválasztottságra.
A szent az szent és a profán az profán.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 22., vasárnap 20:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kép


Ha már ilyen mély bugyrokban keresgélsz a humor kapcsán, a fenti kép humoros neked?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 22., vasárnap 20:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ha nem tudod elolvasni segítek:

"MINDEN NEMZETNEK OLYAN KORMÁNYA VAN, MINŐT ÉRDEMEL. HA VALAMI OKNÁL FOGVA OSTOBA, VAGY KOMISZ EMBEREK ÜLNEK EGY BÖLCS ÉS BECSÜLETES NÉP NYAKÁRA, AKKOR A NÉP AZOKAT A SILÁNY FICKÓKAT MINÉL HAMARABB A POKOL FENEKÉRE KÜLDI. DE, HA EGY HITVÁNY KORMÁNY HUZAMOSAN MEGMARAD A HELYÉN, AKKOR BIZONYOS, HOGY A NEMZETBEN VAN A HIBA. AKKOR AZ A NEMZET ALJAS VAGY MŰVELETLEN."

(Gróf Széchenyi István)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 41 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség