Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 19:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Sziasztok! Azt hiszem ehhez a topic-hoz tartozik a mai történetem.

Jövök a HÉV-en üldögélve hazafelé, fülemen a mobilom hallgatója, mert éppen hallgattam nagy elmerülten valamit, amikor a hátam mögül, középtájon valami disszonáns hang szűrődött hozzám. Mint amikor lerészegedett, leállatiasodott emberek mocskolnak valakit. Azt hittem leszálltak, de csak folytatódott, hát hátranéztem, és azt láttam, hogy egy férfi átkozódik, mivel hallgató volt rajtam, csak a különösen hangos részleteket hallottam. A fickó egy jól öltözött nőnek, meg mindenkinek csak nyomatta a trágárságait viszonylag higgadtan, mondhatni érzelemmentesen, de következetesen.

Kiderült, hogy két nőt gyalázott, akik háttal álltak mellette, zsúfolt volt a kocsi. Kiderült, a festékfoltos, munkaruhás, trágár férfi a feleségével volt, meg a kb. 12 éves gyerekével. Egyszerűen nem tudom itt idézni a pacákot olyan kifejezéseket használt. Nem akaródzott neki abbahagyni. Kiderült sértve érezte magát, mert szerinte a koszos ruhája miatt rászólt az egyik nő. A nő hiába mondta neki, hogy azt nehezményezte, hogy rádőlt, de a mocskolódás folytatódott.

A pacák már öt perce mondta hangosan a leírhatatlant, amikor szóltam neki, hogy hagyja abba, mert rendőrt hívok. Indulatmentes párbeszéd alakult ki köztünk. Megerősítettem felmutatva a mobilomat, hogy rendőrt hívok. Több nő fellélegzett a környezetemben, hogy végre egy férfinemű ember rászól erre az állati csókára.

A pacák begurult és bizonygatta, hogy jogosan járt el, meg ne ugasson bele senki. Közöltem vele, hogy egy nővel nem lehet így beszélni. Nem értette a dolgot, hogy miért nem, és rá is kérdezett a maga keresetlen módján. Erre más nem jutott eszembe, mint azt mondtam, mert ez nem becsületes dolog.

Ezután a két pocskondiázott nő leszállt, a pacák meg a kiscsaládjával tárgyalta meg a dolgot. Ekkor már levettem a fülhallgatómat, különben is tartottam valami action-től. A gyerek megkérdezte a papát, hogy valóban rendőrt hívnak-e, a fickó azt mondta dehogy. Később lemajmozott. Majd közölte, hogy biztos Orbán párti vagyok, és biztos ott tüntettem a Kossuth téren.

A következő megállónál a kiscsalád leszállt, a kocsi fellélegzett, merthát tényleg kritikus volt a helyzet, bármi lehetett volna, és volt izom a csókán. Megegyeztünk a velem szemben űlő nagyjából velem egykorú férfivel, hogy nagy az Istennek az állatkertje. A másik ülésben űlő asszonyok elmondták, hogy az oldalukon leszállt csóka miket mutogatott, én meg mondtam, hogy ahány ház annyi szokás, mire ők meg mesélték, hogy hallható volt, hogy a feleségével is úgy beszélt, és ezzel el is ült a dolog.

Az egész nem érdemelne egy szót sem. Csak azért hozom ide, mert megütötte a fülemet, és kíváncsi vagyok, hogy szerintetek miből látta ez a csóka, hogy én Orbán párti vagyok, sőt még a Kossuth téren is voltam tüntetni? Semmiféle újság, jel, egyéb nem volt nálam...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 22:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, a csuklóvédő nem volt rajtad? :wink: /tudod, az a nemzetiszínű/

Azért remélem judóban jó vagy?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 22:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Rosta, a csuklóvédő nem volt rajtad? :wink: /tudod, az a nemzetiszínű/

Azért remélem judóban jó vagy?


Van olyanom, de semmi ilyesmim nem volt rajtam.

Ezek a párharcok már a lélekben eldőlnek a nagy mesterek szerint. Gondolom, ha lélekben elveszíti az ember a meccset, akkor nagy ruha jön... :shock:

Így köntösben a szg előtt már könnyű elemezni a dolgokat... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 00:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Ha semmi külső jel nem árulkodott Rosta, akkor marad a belső: elhagyta a szádat a "becsületes'' kifejezés, ami szinte tűszúrás egy ilyen romlott belső szellemiségnek, és hát a hazugság nem bírja el az igazságot, viszket a füle még a meghallására is. Idézek a mai Kossuth hírekből:

Délelőtt a közvélemény-kutató intézetek képviselői elemezték a pártok szimpatizánsainak értékválasztásait, választói viselkedését. Hideg Gergely, a Gallup munkatársa arról beszélt, hogy a két nagy párt támogatóinak nagyjából ugyanazok az értékek fontosak. Ugyanakkor az SZDSZ szavazóinak értékválasztása alaposan különbözik tőlük. Karácsony Gergely a Mediántól azt mondta: kutatásaik szerint a két nagy párt választói között a törésvonal a kommunizmus és a nemzeti érzések megítélésében van, valamint abban, hogyan viszonyuljunk a határon túli magyarokhoz.
Tóth Zsolt, a Forsense igazgatója életkori, társadalmi eltérésekre mutatott rá. A nyugdíjasoknál és a legfeljebb általános iskolai végzettségűeknél jelentős az MSZP előnye. Közel felük őket választja. A Fidesz viszont a húszon- és harminc évesek, valamint a felsőfokú végzettségűek körében népszerűbb sokkal.
Délután Németh György közgazdász-szociológus arra figyelmeztetett, nem megoldás a versenyképesség és államháztartási problémákra, ha harmadik világbeli társadalmat hozunk létre. Szerinte nem kisebb államra, hanem szociális piacgazdaságra van szükség. Vértes András, a Gazdaságkutató Intézet vezetője úgy vélte, reformkényszer van, és reformok nélkül még nagyobb lenne a reálbércsökkenés. Gazsó Ferenc, az MTA Politikatudományi Intézetétől bírálta, hogy egyesek a hatalom megtartását és a pártpolitikai érdekeket a társadalmi érdekek elé helyezték. Felhívta rá a figyelmet: a választók először támogattak egy kormányt abban, folytassa a mögötte lévő négy év politikáját. Aztán a választás után azzal szembesítették őket, ez a politika nem folytatható. Kossuth 2006 nov.15


_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 10:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, gondoltam, h. elhallgatom, de mégse:

az nagyon jó,h. megvédted azokat, akiket leszidott ez az útitárs. :D

Egyszer Pozsonyban a barátnőmmel magyarul beszéltünk a buszon, s két tini lány közül az egyik:
-Hol vannak ilyenkor a skinek?-
A barátnőm abszolút nyugodtan válaszolt neki szlovákul, akkor meg azon volt kiakadva:
-ezek két nyelven beszélnek!-

A busz tömött volt, mindenki egykedűen bámult ki az ablakon...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 10:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Igen az idősek olyanok mint a kiselefánt :*:
Persze lehet, hogy az nem is igaz az elefántra, de nekem is úgy mondták :wink:
Mert multkor, meg azt hallottam, hogy nem is felejt olyan könnyen, mert megölte sok év mulva a gonosz gondozóját, aki mindég szúrkálta, persze most is az elefántról írok. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 10:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
hmmm... 1x kaptam egy kijelentést, amivel segítethettem a feleségemet, de gondolom nem csak ő volt így vele:

a "Dédelgetett Sérelmek Raktára" nevű szobát... ki kéne üríteni... és meg kéne szüntetni...

természetesen az elefántra gondoltam én is...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 10:54 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Szobát?
Termet?
Te hol élsz?
:oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 11:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
FM írta:
Igen az idősek olyanok mint a kiselefánt :*:
Persze lehet, hogy az nem is igaz az elefántra, de nekem is úgy mondták :wink:
Mert multkor, meg azt hallottam, hogy nem is felejt olyan könnyen, mert megölte sok év mulva a gonosz gondozóját, aki mindég szúrkálta, persze most is az elefántról írok. :cry:



valahogy nem értem, ki beszélt itt idősekről? :roll: /az elefánt már csak hab a tortán/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 11:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Idézet:
Te hol élsz?


energikus fiatal elefántok között :D

amúgy... RÖVIDTÁVON sértődős vagyok (kár tagadni, feleségem kapásból cáfolná :D )

viszont NINCS ilyen szobám!!! a folyosóra van kiállítva az EGYETLEN "komoly sértés", amit őrizgetek: "nem érzed a TRIOLÁT"... EZT merte rám mondani egy zenészkolléga, természetesen minden alap nélkül :D :D :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 11:54 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Erika írta:
FM írta:
Igen az idősek olyanok mint a kiselefánt :*:
Persze lehet, hogy az nem is igaz az elefántra, de nekem is úgy mondták :wink:
Mert multkor, meg azt hallottam, hogy nem is felejt olyan könnyen, mert megölte sok év mulva a gonosz gondozóját, aki mindég szúrkálta, persze most is az elefántról írok. :cry:



valahogy nem értem, ki beszélt itt idősekről? :roll: /az elefánt már csak hab a tortán/


Az idős szavazó elefántokról van itt szócséplés, és ocsu marad nem lesz mag - da (nem lehetett kihagyni :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16., csütörtök 13:14 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Rosta !

Kérdésedre:
Idézet:
Az egész nem érdemelne egy szót sem. Csak azért hozom ide, mert megütötte a fülemet, és kíváncsi vagyok, hogy szerintetek miből látta ez a csóka, hogy én Orbán párti vagyok, sőt még a Kossuth téren is voltam tüntetni? Semmiféle újság, jel, egyéb nem volt nálam...


Szvsz. vannak akik bankban őrzik az IQ-jukat mások meg az öltöző szekrényben! Kinek melyik biztonságosabb hely!
Maguknál nem merik hordani mert mi lesz ha elvesztik?
Félre a tréfát- ahogy a világ halad a mega sztárok és Big braderek szinvola felé az az erkölcs és közösségi élet teljes elsorvadása , megszűnése felé mutat! :evil: :twisted: Dolgozik!

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 21., kedd 17:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
érdekes politikai elemzés egy szoclibnek NEHEZEN mondható írótól:

http://www.nepszava.hu/articleprint.asp?nID=841539

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség