Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. márc. 23., péntek 10:38 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Juhéj! (Azaz birkabőr :) :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 05., szerda 16:31 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
December ötödikén déli 12 órakor megszólaltak a harangok a határon túli magyar településeken. A „bozgor”(hazátlan) - lét minden keservét megélők félelemmel telt reménységgel tekintettek az anyaországra. A félelmek beigazolódtak. December ötödike után néhány napig, hétig ott kint csak az elkeseredettség és a harag maradt. Aztán arra jutottak, hogy tulajdonképpen eddig is egyedül voltak, majd eztán is elboldogulnak valahogy....
Az anyaországban akkor több volt a Júdás lelkület, így sokan Isten kegyelmével szemben gátként álltak annak terjedésében. Nem a szeretet, hanem a félelem szülte ezt az eredményt.
Isten adjon minél több megtért szívet, és könyörüljön népünkön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 05., szerda 18:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Dezi, ha megmondhatom a véleményemet: nekem megfelel ez az bozgor-lét.Hazátlanul?...két hazában?... örök vándorként...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 05., szerda 22:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ma a Magyar Nemzetben a Révész Máriusz írt egy teljes oldalas cikket arról a történetről, hogy miként riogatták a nyugdíjasokat a különféle gyurcsányi alakok azzal, hogy a romániai betelepülő nyugdíjasok a mieinktől veszik el a nyugdíjat. Tették mindezt annak ellenére, hogy a két ország között elkészült, és Romániában végleges állapotban volt a törvény, miszerint mindegyik ország maga fizet a nyugdíjasai után. Majd belinkelem a cikket pár nap múlva, ha hozzáférhető lesz.

Ettől függetlenül, ennek ismeretében a választásokig mindenki, a Göncz Kinga is ennek a hazugságnak a jegyében turnézott, és évi 50-100 milliárd forintok levonásával, üres kasszával riogatta a hazai nyugdíjasokat.

Igaza van a Bogár Lászlónak, a mélypont ez volt, a többi csak a hozadék...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 07:07 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Vállalva minden jelzőt csak kimondom: dec. 5. nem népszavazás, hanem népszámlálás volt. A választó korú lakosságból másfél millió magyar akadt. A többi egyéb kategóriába tartozik.
Nem vagyok panaszkodó típus egyébként. A Gyurcsány csomagot azért mi is megéreztük valamennyire. Sokkal könnyebbé teszi az elviselését az, hogy látogasson csak bennünket az Isten, ha az ország nagyobbik része ilyen mocsadék volt, mi igennel szavazók, pedig ilyen gyengék.
Gratulálok a sok humanoidnak, hogy megvédték a határon túli magyarokkal szemben a nyugdíjrendszert, egyéb jóléti szolgáltatásokat, az ingyenes egészségügyet, a társadalmi kockázatközösségen alapuló egészségbiztosítást.
Akkoriban érdekes módon ez az érvrendszer nem számított demagógiának, csak most. Újabban azt is megtudtam az MSZP-től, hogy aggódnak az erdélyi magyar képviseletért és az egységért. No lám, nem is tudtam, hogy nem 23 millió román él a 21,5 milliós Romániában.
Elnézést az indulatért, de olyan szégyenfolt ez a közös cselekedetünk, ami ellentmond minden keresztény értéknek és a legelemibb humánumnak, a legminimálisabb nemzeti elkötelezettségnek. Nem tudom máshoz hasonlítani: képzeljük el, hogy télvíz idején a fagyban kopogtat a testvérünk és mi kiszámoljuk, hogy megéri-e ajtótnyitni és befogadni.
Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 09:21 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Még valamit.
Egy olyan populáció, mint ez csonkaországi kb. hat évtized alatt végignézte hatszázezer honfitársa deportálását blazírt pofával, aztán, hogy másra kenje az anyagot magáról, deportált több ezer svábot, 1957. május 1-én milliós létszámmal ünnepelte hóhérait és árulóit, ötven év alatt megölt hatmillió magzatot, az áldott állapotot átkeresztelte terhességnek. Az ilyen néptől nem is nagyon lehetett más eredményt elvárni.
Ez egy nagyszerű látlelet rólunk, hívőkről is. Ennyire tudunk sóvá lenni ebben a társadalomban.
Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 11:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
kuruc írta:
Vállalva minden jelzőt csak kimondom: dec. 5. nem népszavazás, hanem népszámlálás volt. A választó korú lakosságból másfél millió magyar akadt. A többi egyéb kategóriába tartozik.
Nem vagyok panaszkodó típus egyébként. A Gyurcsány csomagot azért mi is megéreztük valamennyire. Sokkal könnyebbé teszi az elviselését az, hogy látogasson csak bennünket az Isten, ha az ország nagyobbik része ilyen mocsadék volt, mi igennel szavazók, pedig ilyen gyengék.
Gratulálok a sok humanoidnak, hogy megvédték a határon túli magyarokkal szemben a nyugdíjrendszert, egyéb jóléti szolgáltatásokat, az ingyenes egészségügyet, a társadalmi kockázatközösségen alapuló egészségbiztosítást.
Akkoriban érdekes módon ez az érvrendszer nem számított demagógiának, csak most. Újabban azt is megtudtam az MSZP-től, hogy aggódnak az erdélyi magyar képviseletért és az egységért. No lám, nem is tudtam, hogy nem 23 millió román él a 21,5 milliós Romániában.
Elnézést az indulatért, de olyan szégyenfolt ez a közös cselekedetünk, ami ellentmond minden keresztény értéknek és a legelemibb humánumnak, a legminimálisabb nemzeti elkötelezettségnek. Nem tudom máshoz hasonlítani: képzeljük el, hogy télvíz idején a fagyban kopogtat a testvérünk és mi kiszámoljuk, hogy megéri-e ajtótnyitni és befogadni.
Kuruc


Tudod kuruc amikor a veled ellentétessen gondolkodó embertársaidat mocsadéknak tituláltad akkor egyben azt is kijelentetted,hogy semmi közöd Krisztushoz."legalábbis akkor amikor ezt az ominozus hozzászolást írtad akkor biztossan nem"

Ezért a te szádból a kersztényi értékrendre való hivatkozás teljessen hiteltelen.

Mert ha Krisztus is hasonló módon gondokodott volna mint te akkor ezt mondta volna,eljöttem hozzátok ti mocsadékok,hogy
üdvözüljetek ti mocsadékok.

De Krisztus nem ezt tette.

Gondolom ennek az az oka ,hogy veled ellentétben belőle nem a sátáni indulatok szóltak hanem az Atya.

Azokhoz a "magukat egyedüli magyaroknak nevező"emberekhez
akik a másképp gondolkodó magyarokat mocsadékoknak nevezik sohasem kivánok tartozni és bizom benne ,hogy a magyarságnak mindig csak az elenyésző kissebségét foigják alkotni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 11:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
kuruc írta:
Még valamit.
Egy olyan populáció, mint ez csonkaországi kb. hat évtized alatt végignézte hatszázezer honfitársa deportálását blazírt pofával, aztán, hogy másra kenje az anyagot magáról, deportált több ezer svábot, 1957. május 1-én milliós létszámmal ünnepelte hóhérait és árulóit, ötven év alatt megölt hatmillió magzatot, az áldott állapotot átkeresztelte terhességnek. Az ilyen néptől nem is nagyon lehetett más eredményt elvárni.
Ez egy nagyszerű látlelet rólunk, hívőkről is. Ennyire tudunk sóvá lenni ebben a társadalomban.
Kuruc


Amint látom a nemzetedet tudod fenhangon szidni mig magadat"nagy magyarnak"tartod,akkor a kérdésem az lenne hozzád,hogy te mint az állítólagos só mitt tettél le eddig az asztalra,hogy ez az általad oly annyira becsmérelt magyar nép a keresztényi értékrendek szerint éljen.

Könnyü birálnod az elötted élőket,úgy,hogy te nem élted át azt amiket ők átéltek.

Talán jobb lenne,ha inkább azzal foglalkoznál ,hogy te mit tettél a magyarságért" a szapulásukon kivül".


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 12:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ne szenteskedj Gabriel, mert úgy maradsz. Noha Kuruc erős jelzőket használt, lényegileg sajna igaza van.

És te mit tettél le akkor a szavazáson az asztalra?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 12:41 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Örömmel látom, hogy nem volt hatástalan a hozzászólásom. Nem igazán kívánok részletekbe menni. Valószínűleg gondot okozott neked néhány mondat megértése és nem rossz szándákból sikeredett merő csúsztatásra a két hozzászólásod. Ezekhez fűznék megjegyzést, hogy a később ide tévedő olvasók ne egy hamis interpretációt ismerjenek meg.
1. Az "ilyen moscsadék volt" kifejezésben a létige múlt ideje azt jelenti, hogy nem az adott személyre általában, hanem az általa megtett cselekedetre és az amögött levő lelkületre vonatkozik.
2. A "nagyszerű látlelet rólunk" kifejezésben nem véletlen a többes szám első személyű alak, a "mi" fogalmába az "én" is beletartozik.
A cselekedet minősítésére lehet, hogy találnék szinonim kifejezést (alantas, aljas, kirekesztő, részvétlen, szeretetlen), de nem ezt tartom lényegesnek, hanem az, hogy lesújtó a véleményem.

Csak nem támadt egy kis kellemetlen érzésed, amíg a hozzászólásomat olvastad? Ettől sokkal rosszabbat érzett 3 éve 5 millió magyar.

Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 12:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
rosta írta:
Ne szenteskedj Gabriel, mert úgy maradsz. Noha Kuruc erős jelzőket használt, lényegileg sajna igaza van.

És te mit tettél le akkor a szavazáson az asztalra?


Azt tettem le amit a lelkiismeretem diktált.

Amiért kizárólag Istennek tartozom elszámolni és nem neked vagy másnak.

Kuruccal ellentétben én viszont nem mondom azokra akik másképpen szavaztak mint én,hogy ők akkor mocsadékok.

a lényeg pedig úgy gondolom ez,és nem az,hogy ki mire szavazott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 12:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
kuruc írta:
Örömmel látom, hogy nem volt hatástalan a hozzászólásom. Nem igazán kívánok részletekbe menni. Valószínűleg gondot okozott neked néhány mondat megértése és nem rossz szándákból sikeredett merő csúsztatásra a két hozzászólásod. Ezekhez fűznék megjegyzést, hogy a később ide tévedő olvasók ne egy hamis interpretációt ismerjenek meg.
1. Az "ilyen moscsadék volt" kifejezésben a létige múlt ideje azt jelenti, hogy nem az adott személyre általában, hanem az általa megtett cselekedetre és az amögött levő lelkületre vonatkozik.
2. A "nagyszerű látlelet rólunk" kifejezésben nem véletlen a többes szám első személyű alak, a "mi" fogalmába az "én" is beletartozik.
A cselekedet minősítésére lehet, hogy találnék szinonim kifejezést (alantas, aljas, kirekesztő, részvétlen, szeretetlen), de nem ezt tartom lényegesnek, hanem az, hogy lesújtó a véleményem.

Csak nem támadt egy kis kellemetlen érzésed, amíg a hozzászólásomat olvastad? Ettől sokkal rosszabbat érzett 3 éve 5 millió magyar.

Kuruc


Úgy gondolom az igen legyen igen a nem pedig nem,utólag pedig senki sem mondhatja,hogy az ő igene tulajdonképpen nem,a neme pedig igen.

És igen támadt kellemetelen érzésem, a hozzászolásod olvasásakor mint ahogy mindig támad ha sátáni ihletésű hangokat hallok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 15:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
GABRIEL777 írta:
Azt tettem le amit a lelkiismeretem diktált.

Amiért kizárólag Istennek tartozom elszámolni és nem neked vagy másnak.


Akkor szépen el lehet tolni a biciklit. A Kuruc sem tartozik neked elszámolni semmivel...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 15:26 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
rosta írta:
GABRIEL777 írta:
Azt tettem le amit a lelkiismeretem diktált.

Amiért kizárólag Istennek tartozom elszámolni és nem neked vagy másnak.


Akkor szépen el lehet tolni a biciklit. A Kuruc sem tartozik neked elszámolni semmivel...


rosta te vagy kuruc,hogy helyette nyilatkozgatsz egyfolytában?

vagy csak a papagájt játszod szokásod szerint?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 06., csütörtök 15:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Bagoly mondja verébnek... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 46 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség