Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1841 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 123  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 04., vasárnap 21:23 
Szia Rosta!

Nem lehet valami központi jobb oldali fórumon meghírdetni egy kezdeményezést?
Ha már ott van az a rács, használjuk értelmes célokra.
:-)

Olyan plakátok elkészítését kérnénk mindenkitől, ami a demokrácia és az emberi jogok védelméről szól 1-2 mondatban.
Lehetne képeket is kirakni.
Olyan "falra" gondolok, mint a berlini, ami tele volt graffitivel.

Ha már itt van ez a lehetőség, éljünk vele és a magyarországon élő emberek erre törvénytelenül kint tartott táblára helyezzék ki a véleményüket.

Csináljunk oda egy fórumot...
:-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 04., vasárnap 23:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
rosta írta:

Ja, és ne feledd, hogy neked vasárnap negyed tizenkettőkor a Vidám vasárnapon kell csüngened, és nem itt a református Parókián lebzselned!Nem csodálkoznék, ha a hgy-től megrovásban részesítenének emiatt! :)


Rosta, én sem állhatom meg ezt szó nélkül.
Egy talpig úriembernek miért kell ilyeneket írnia? :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 09:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Rosta, én sem állhatom meg ezt szó nélkül.
Egy talpig úriembernek miért kell ilyeneket írnia? :?


Ki kell ábrándítsalak kedves Erika. Én egy náciba ojtott komcsi vagyok Ex szerint. Az úriember titulus őt illeti csak. Ha olvasod őt rendszeresen, akkor ez nyilvánvalóan látható.

Szóval én nyugodtan odamondogathatok, mert hát mi más várható el egy ilyen véglénytől? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 09:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
kavics írta:
Szia Rosta!

Nem lehet valami központi jobb oldali fórumon meghírdetni egy kezdeményezést?
Ha már ott van az a rács, használjuk értelmes célokra.
:-)

Olyan plakátok elkészítését kérnénk mindenkitől, ami a demokrácia és az emberi jogok védelméről szól 1-2 mondatban.
Lehetne képeket is kirakni.
Olyan "falra" gondolok, mint a berlini, ami tele volt graffitivel.

Ha már itt van ez a lehetőség, éljünk vele és a magyarországon élő emberek erre törvénytelenül kint tartott táblára helyezzék ki a véleményüket.

Csináljunk oda egy fórumot...
:-)


Kedves Kavics!

Én benne vagyok, jó ötletnek tűnik!

Most már csak az a kérdés, hogy meg tudjuk-e a kordon újság szerkesztését oldani a rendőr attackok között? :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 09:14 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Erről van szó vigyázzatok hogy elvakultságotokban (politikai beállítottságotok miatt) nem látjátok meg a másikban az embert.

Rokkantként és feleségem egészségügyi szóval én is érintet vagyok a dolgokban.
De nem gyűlölők senkit.
Nem is érdekel hogy milyen párt. :)

Rólam és családomról Isten gondoskodik, minden kezében van.
Nem emberekében. :)

Viszont nem gyűlölni hanem imádkozni kellene értük.
Mindegyikért akár jobb akár bal oldal.
Mindegyik az Úr teremtménye.

Nem hinném hogy az Úr Jézus jobban szeretné az egyiket a másiktól.

Mindkettőért ugyan úgy meghalt és mindketten megváltásra szorulnak.

Akkor pedig mindegy hogy milyen oldal. :)
--

Miért emberi hang? Mert míg a másik oldal gyűlölködést szít addig ő családjával békésen van.


A megbocsájtás a bűn bevallása után jön.
Én ezt a „hazudott és azért nyert.” nevetségesnek tartom.

O V, épp ugyan azt teszi a másik oldalt, csak még be sem vallja.
--
Aki meg rá szavaztak épp azért tették, mint azok akik O V, -re.

Mint ahogy most O V cselekedetét díjazzák a jobb oldaliak, úgy a baloldal meg a GY F.

Ezért nevetséges megkérdőjelezni, hogy jogosan van e kormányon.
--

1Tim 2
1. Intelek azért mindenek előtt, hogy tartassanak könyörgések, imádságok, esedezések, hálaadások minden emberekért,
2. Királyokért és minden méltóságban levőkért, hogy csendes és nyugodalmas életet éljünk, teljes istenfélelemmel és tisztességgel.
3.Mert ez jó és kedves dolog a mi megtartó Istenünk előtt,
--

1Pét 2
13. Engedelmeskedjetek azért minden emberi rendelésnek az Úrért: akár királynak, mint felebbvalónak;
14. Akár helytartóknak, mint a kiket ő küld a gonosztévők megbüntetésére, a jól cselekvőknek pedig dícsérésére.
15. Mert úgy van az Isten akaratja, hogy jót cselekedvén, elnémítsátok a balgatag emberek
tudatlanságát;
--

Ha egy féltéglával rohan a másik felé egy keresztény nem hinném hogy az Úr Békességét és kegyelmét hirdetné szavában cselekedetében a másik felé.

--


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 09:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Nem gondolod, hogy egy kicsit ellentmondásban vagy magaddal Tiv?

Ilyenkor kibuggyan belőled az emberség, máskor meg egészen mást hangoztatsz: mi közöd van a világhoz; mindenki bűnben fetreng, aki nem megtért - a Sátánt szolgálja; nem tartod testvérednek azokat a kereszétnyeket, akik nem a te elvárásaidnak megfelelő hiten vannak..., na, most akkor hogyan is gondolkodsz? Mert számomra nem igazán tiszta, elég ingatag vagy.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 09:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Tiv írta:
De nem gyűlölők senkit.


Tudjuk kedves Tivadar, hogy te aztán végképp a megtestesült jóindulat, megértés, és keresztyéni irgalom letéteményese vagy. Erről itt jópáran sokat tudnánk mesélni. :roll:

Különben te politikailag sem vagy gyülölködő, hiszen tényleg leírtad Gyurcsány blogját idézve, hogy te az olyan józan hangnak vagy a híve, mint a blogé. Nyilvánvaló, hogy aki hazugnak nevezi Gyurcsányt, az csak gyűlölködő lehet számodra, ezt én megértem... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 10:03 
Kedves Rosta!

A berlini falat is sikerült összegraffitizni :-)

Ahhoz, amit Erika írt neked:
Ne akarajunk a mások által elénk tett képeknek megfelelni, hanem változzunk el Isten Fiának képére.

Szeretettel: Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 10:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
rosta írta:
Erika írta:
Rosta, én sem állhatom meg ezt szó nélkül.
Egy talpig úriembernek miért kell ilyeneket írnia? :?


Ki kell ábrándítsalak kedves Erika. Én egy náciba ojtott komcsi vagyok Ex szerint. Az úriember titulus őt illeti csak. Ha olvasod őt rendszeresen, akkor ez nyilvánvalóan látható.

Szóval én nyugodtan odamondogathatok, mert hát mi más várható el egy ilyen véglénytől? :roll:



Ismerem ezt a dacos érzést, egyszer diákkoromban nem teljesen jogosan magaviseleti megrovásban részesültem, s mivel jogtalannak tartottam, ezért hasonlóan reagáltam.Persze így az ember maga ellen beszél...


Egy nagyon megszorított családi helyzetben mondta valaki, h. nagyon hűen mutatja a bensőmet,h. mi jön ki belőlem, ha rámtaposnak...
Valahol idéztem, nem tudom megtalálni,h. az alázat az az illat, amit az ibolya fröcsköl a cipő sarkára, ami eltaposta... de ha más illatot fröcskölök, akkor jó elgondolkodni a teszteredményen :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 10:40 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
rosta írta:
Tiv írta:
De nem gyűlölők senkit.


Tudjuk kedves Tivadar, hogy te aztán végképp a megtestesült jóindulat, megértés, és keresztyéni irgalom letéteményese vagy. Erről itt jópáran sokat tudnánk mesélni. :roll:

Különben te politikailag sem vagy gyülölködő, hiszen tényleg leírtad Gyurcsány blogját idézve, hogy te az olyan józan hangnak vagy a híve, mint a blogé. Nyilvánvaló, hogy aki hazugnak nevezi Gyurcsányt, az csak gyűlölködő lehet számodra, ezt én megértem... :roll:


Kedves Rosta
Azért idéztem Gyurcsány blogját hogy talán meglátod benne az embert.

És talán észre veszed hogy a másik is az. :)
--

Jak 1,20
Mert ember haragja Isten igazságát nem munkálja.

A gyűlölködés meg végkép nem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 10:43 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
tavasz írta:
Nem gondolod, hogy egy kicsit ellentmondásban vagy magaddal Tiv?

Ilyenkor kibuggyan belőled az emberség, máskor meg egészen mást hangoztatsz: mi közöd van a világhoz; mindenki bűnben fetreng, aki nem megtért - a Sátánt szolgálja; nem tartod testvérednek azokat a kereszétnyeket, akik nem a te elvárásaidnak megfelelő hiten vannak..., na, most akkor hogyan is gondolkodsz? Mert számomra nem igazán tiszta, elég ingatag vagy.


Lásd a ki emelt Igét én csak engedelmeskedem neki. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 11:04 
Kedves Tiv!

Pont ezért nem olvastam végig a blog szövegét, mert féltem, hogy emberi harag lesz úrrá rajtam, mert képmutatónak és jó színésznek tartom az országunk jelen vezetőjét.

Több megnyilvánulása is ezt erősítette bennem.

Nagy manipulátornak tartom őt, ezért keveset szeretnék vele foglalkozni, inkább keresem és hallgatom az én Uramat a Krisztust.

Szeretettel:
Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 11:44 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
kavics írta:
Kedves Tiv!

Pont ezért nem olvastam végig a blog szövegét, mert féltem, hogy emberi harag lesz úrrá rajtam, mert képmutatónak és jó színésznek tartom az országunk jelen vezetőjét.

Több megnyilvánulása is ezt erősítette bennem.

Nagy manipulátornak tartom őt, ezért keveset szeretnék vele foglalkozni, inkább keresem és hallgatom az én Uramat a Krisztust.

Szeretettel:
Péter

Kedves Kavics
Nem is azoknak írtam aki az Úrban akarnak élni, és benne bízva nem emberekben élik minden napjaikat. :)

Amit írsz bizony a másik oldalra épp úgy érvényes, még ha ezt nem látod akkor is.

Viszont ha üldözések lennének én inkább szenvedem el az Úrért mint politikai meggyőződésért.

Ha most O V és pártja lenne kormányon és őt támadnál ilyen módon és senki nem állna védelmében bizony felvállaltam volna hogy legalább az embert tiszteljék meg benne ha már az ország jelenlegi vezetőjeként nem megy.


Csel 23,5
Pál pedig monda: Nem tudtam, atyámfiai, hogy főpap. Mert meg van írva: A te néped fejedelmét ne átkozd!
--

A békességre vágyás nem egyenlő zavargásokkal és tüntetésekkel és uszításokkal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 12:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Az embert tisztelni?
Hát ejnye, ejnye ilyet mondani... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 05., hétfő 12:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ez volt a MÁSIK Tiv beírás, amire nagyokat bólogattam :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1841 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 123  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség