Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1841 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 123  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 08:46 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
kuruc írta:
Kedves Tiv!
Jól értem, amit írtál?
"Nem is azoknak írtam aki az Úrban akarnak élni, és benne bízva nem emberekben élik minden napjaikat."
Tehát itt a Parókián vannak akik nem az Úrban akarnak élni és gyűlölködnek mint az állat. És ezt az állatfajt arról lehet megismerni, hogy kritikával merik illetni Gyurcsányt.

Rostával teljesen egyetértve néhány apró tényre had emlékeztesselek:
1. 2002-ben úgy vették át az országot, hogy az olyan jó állapotban van, hogy 2006-ban bevezethető lesz az euro.
2. Szűk körben, a nyilvánnosságtól elzárva bejelentette Gy F, hogy már nem lehet többet hazudozni, mert annyira elcseszték az országot, hogy bedől az egész és az EU-nak már nem lehet többet hazudni.
3. Ezt a beismerésnek titulált maqyarázkodást szűk körben tette, ami akarata ellenére derült ki.

Képzeld el, hogy néhány embernek ez csípi a szemét. Momentán nekem is. De ez miért lenne gyűlölködés?

Ne haragudj, de nem veszem be ezt a "míg mások gyűlölködnek, ő a családját tutujgatja" dumát. Nekem egy másik emberi történet jut eszembe, amikor a pécsi egyetemen egy szorgos kisztitkár derékba törte 3 egyetemista életét, mert azok nem voltak eléggé hűek a rendszerhez. Ki találod, hogy hogy hívták az illetőt?
Nagyon egy rugóra jár az agyunk Rostával, mert nekem a szerető atya figurájáról meg az ugrott be, amilkor népünk bölcs vezére meleg, puha kezével a kis úttörők fejét simogatta.

Nyilván mindkét politikai oldalnak vannak hibái, Krisztus követése fontosabb mint bármely napi gond, de egy újságcikk bekopizása, vagy egy határozott politikai vélemény nem adna alapot arra, hogy bárkit gyűlölködőnek, vagy Isten helyett emberben bízónak titulálj.

Üdv: Kuruc

Kedves Kuruc

Te milyen eszközökkel harcolnál mondjuk a fenevad ellen?
Vagy nem is harcolnál mert jólétet biztosít?

Hogy tudja elhitetni a kiválasztottakat?

Talán komcsinak álcázza magát?
--

Ez nem azt jelenti hogy akkor a másik oldal a biztonságos.

Hanem azt hogy egyik oldal sem az Úr oldala.

Az Úrnak saját oldala van.
És a fegyvere az IMA.
Az Úr gondoskodik rólunk és nem emberekben kell bízni.
--

Nem gyűlölködtök ezt mondjátok.
Nem az látszik.
Nekem ugyan nem ellenség de nektek nyilvánvalóan igen.
De bárki legyen is jogos elvárása van az Úrnak az Övéi felé.


Mát 5
43. Hallottátok, hogy megmondatott: Szeresd felebarátodat és gyűlöld ellenségedet.
44. Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, a kik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, a kik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, a kik háborgatnak és kergetnek titeket.
45. Hogy legyetek a ti mennyei Atyátoknak fiai, a ki felhozza az ő napját mind a gonoszokra, mind a jókra, és esőt ád mind az igazaknak, mind a hamisaknak.
46. Mert ha azokat szeretitek, a kik titeket szeretnek, micsoda jutalmát veszitek? Avagy a vámszedők is nem ugyanazt cselekeszik-é?
47. És ha csak a ti atyátokfiait köszöntitek, mit cselekesztek másoknál többet? Nemde a vámszedők is nem azonképen cselekesznek-é?
48. Legyetek azért ti tökéletesek, miként a ti mennyei Atyátok tökéletes.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 10:23 
Jó, SZERETEM GYF-et, mint embert, ismét mondom azoknak is, akik NEM AKARJÁK megérteni, hogy nem gyűlölöm őt, hogy áldást kívánok neki.

Amit azonban ugyan ilyen határozottsággal tudok, hogy részemre HITELTELEN, mint ország vezető.
Miben más, mint minden eddigi politikus?
Annyiban más, hogy rezzenéstelenül képes hazudni, annyiban más, hogy tökéletesre fejlesztette a hazugság tálalását, a hitetést.
Precízen és előre megfontoltan provokálja az ország egyik részét.
Ez ítélet és nem kárhoztatás!
Képes mindenkit becsapni, vagy ha ez nem megy, provokálni arra, hogy agresszívá váljon, dühös legyen.
Manipulátor és provokátor, nem való vezetőnek!

Amit most tesz, azzal nem lenne bajom, ha szükséges hozzon az ország mindenkori vezetője megszorításokat. Mint Jézust követő ember, ezeket tiszteséggel betartom.
A fűtés támogatást nem igényeltem és nem is fogok semmilyen kérelmet ennek az embernek adni. Van akitől NEM KÉREK, az Úrtól kérem a családom mindennapi kenyerét és Ő meg is fogja adni, mert Atyám!

A baj azzal van, hogy a rá szavazók - munkahelyi példa - mindenki mást hibáztatnak csak azt nem, aki ezért felelős.
Még mindig az Orbán kormány a hibás, a jelenlegi főnököm a hibás, aki 6%-os fizetés emelést adott - ami ugye egyből bement az állami kasszába - hogy ezzel nem számolt előre és nem adott mondjuk 12%-ot.

Egyszer sem hallottam ítélő szót azóta balos oldalról, csak a fenti sorokat és ez engem mélységesen ELSZOMORÍT!

Nem az öszödi beszéd szomorított el első renden, hanem az ezután következő események.
A szélső jobb erőszakossága és a baloldali emberek képmutatása.
Mind a két tényező GYF szellemiségéből fakad.
Provokátor és hitető!

Áldom GYF-et is, hogy láthatom az ország valós helyzetét és nem csak az ő személyét.
Azt gondolom, hogy Isten még GYF-t is arra használja, hogy többek Jézushoz találjanak.

Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 11:07 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Idézet:
Amit azonban ugyan ilyen határozottsággal tudok, hogy részemre HITELTELEN, mint ország vezető.

--

Sajnos ha hiszed hanem O V is elmondható.

De az Úrban valóban ez lenne a feladatunk hogy eldöntsük hogy hogy ki a hiteles vagy sem?

1Pét 2
13. Engedelmeskedjetek azért minden emberi rendelésnek az Úrért: akár királynak, mint felebbvalónak;
14. Akár helytartóknak, mint a kiket ő küld a gonosztévők megbüntetésére, a jól cselekvőknek pedig dícsérésére.
15. Mert úgy van az Isten akaratja, hogy jót cselekedvén, elnémítsátok a balgatag emberek tudatlanságát;



Szerintem nincs több feladatunk feléjük mint:
1Tim 2
1. Intelek azért mindenek előtt, hogy tartassanak könyörgések, imádságok, esedezések, hálaadások minden emberekért,
2. Királyokért és minden méltóságban levőkért, hogy csendes és nyugodalmas életet éljünk, teljes istenfélelemmel és tisztességgel.
3.Mert ez jó és kedves dolog a mi megtartó Istenünk előtt,


--
Én elhiszem azt amit az Ige mond.

Márpedig ezt mondja:
Rm 13,
1 Minden lélek engedelmeskedjék a felső hatalmasságoknak; mert nincsen hatalmasság, hanem csak Istentől: és a mely hatalmasságok vannak, az Istentől rendeltettek.
2. Azért, a ki ellene támad a hatalmasságnak, az Isten rendelésének támad ellene; a kik pedig ellene támadnak, önmagoknak ítéletet szereznek.

3. Mert a fejedelmek nem a jó, hanem a rossz cselekedetnek rettegésére vannak. Akarod-é pedig, hogy ne félj a hatalmasságtól? Cselekedjed a jót, és dícséreted lesz attól.
4. Mert Isten szolgája ő a te javadra. Ha pedig a gonoszt cselekszed, félj: mert nem ok nélkül viseli a fegyvert: mert Isten szolgája, bosszúálló a haragra annak, a ki gonoszt cselekszik.
5. Annakokáért szükség engedelmeskedni, nem csak a haragért, hanem a lelkiismeretért is.
6. Mert azért fizettek adót is; mivelhogy Istennek szolgái, kik ugyanabban foglalatoskodnak.
7. Adjátok meg azért mindenkinek, a mivel tartoztok: a kinek az adóval, az adót; a kinek a vámmal, a vámot; a kinek a félelemmel, a félelmet; a kinek a tisztességgel, a tisztességet.
8. Senkinek semmivel ne tartozzatok, hanem csak azzal, hogy egymást szeressétek; mert a ki szereti a felebarátját, a törvényt betöltötte.

--
Azt is jó tudni hogy az Úr mit gondol, világi hatalmasságokról.
És milyen szerepet szánt nekik. Többet senki sem fog tudni kihozni belőle.
Ezt sem cserélem fel semmilyen elképzeléssel mintha itt lenne országunk:

Fil 3,20 Mert a mi országunk mennyekben van, honnét a megtartó Úr Jézus Krisztust is várjuk;

--
Részemről szóltam mást nem tehetek értetek.
A többi a ti dolgotok.

Mt 6,21 Mert a hol van a ti kincsetek, ott van a ti szívetek is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 12:43 
Kedves Tiv!

Miért van az, hogy amikor GYF felelőségéről beszélünk, megint jön az OV-ra való hivatkozás?
Ugye tudod, hogy amikor az Úr ítél, akkor én sem mondhatom, hogy de hát Tiv is írt olyan dolgokat, amik nem a Te dicsőségedre voltak!
Erről beszéltem, ennek valóságáról, ami megkötözöttség, ami jobban fáj nekem, mint GYF bűne.

Miért nem mondhatnám ki, hogy a vezető hiteltelen, hogy hazug és képmutató, hogy provokátor és manipulatív?

Ez nem jelenti azt, hogy az ítéletem hamis és nem jelenti azt, hogy ne cselekedném ennek tudatában azt, amit az Ígében elém adtál!

Nem kívánok hamis képből kiindúlva esedezni egyetlen vezetőért sem!

Imádkozom GYF-ért, hogy értse meg itt többről van szó, mint hogy neki nagyon jó érzés egy országot irányítani és tudjon és akarjon felelőséget vállalni MINDEN kimondott szaváért és tettéért.
Tanítsa meg őt az Úr és láttassa meg vele a szavai és tetteinek a következményét és nyissa meg a szemét arra nézve, hogy a SAJÁT TETTEI mit okoztak ennek az országnak!

Könyörüljön rajta a Seregek Ura, tartsa meg egészségben, adja meg neki a mindennapi kenyerét, adjon neki bölcsességet, alázatot, irgalmas szívet, vezetést.
Őrizze meg a családját, a gyermekeinek adjon növekedést, életet.

Áldom GYF-et, hogy személyében Isten lehetőséget ad embereknek, hogy meghasonuljanak 30-40 éves hitükkel és keressenek.
Kérem az Urat, hogy ezen életeket Krisztushoz tudjam vezetni.

Ámen!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 13:56 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Kedves Kavics
Háromféle indulat, és állásfoglalás volt tőletek.

Én gyakorlatilag magáról az állásfoglalás értelmetlenségéről írtam.

Mit vársz egy meg nem tért embertől?
És mit vársz egy világi hatalomtól?

O V-ről meg azért írtam neked is mert egyik sem hiteles.
Az hogy most neked hiteltelen és ha más lenne … ő talán nem?

De nincs más ez van és az Ige mutatja hogy bizony ha zúgolódunk, vigyázunk nehogy Isten akarata ellen tegyük.
--

Nem így kell a világ dolgaiba bele avatkoznunk.
Hanem a Békesség evangéliumával.

A keresztények dühöngése, gyűlölködése, bizony nem jó képet fest magáról az evangéliumról.
(nem rólad van szó hiszen te azt mondod hogy csak egy vélemény, bár ez is lehet olaj a tűzre.)

Feléjük is kötelességünk lenne szolgálni mégpedig úgy ahogy az Ige mondja és nem úgy ahogy mi elképzeljük.
Márpedig az Ige nagyon jól körül írja mi a teendőnk feléjük, de mintha ki ollózták volna egyesek Igéjéből.

Ezt hogy lehet zúgolódva tenni?
(az Ige folytatása adja meg a választ a sérelmeinkre és annak elviselésének módjára)

1Pét 2
15. Mert úgy van az Isten akaratja, hogy jót cselekedvén, elnémítsátok a balgatag emberek tudatlanságát;
16. Mint szabadok, és nem mint a kiknél a szabadság a gonoszság palástja, hanem mint Istennek szolgái.

17. Mindenkit tiszteljetek, az atyafiúságot szeressétek; az Istent féljétek; a királyt tiszteljétek.
18. A cselédek teljes félelemmel engedelmeskedjenek az uraknak; nem csak a jóknak és kíméleteseknek, de a szívteleneknek is.
19. Mert az kedves dolog, ha valaki Istenről való meggyőződéséért tűr keserűségeket, méltatlanul szenvedvén.
20. Mert micsoda dicsőség az, ha vétkezve és arczul veretve tűrtök? de ha jót cselekedve és mégis szenvedve tűrtök, ez kedves dolog Istennél.
21. Mert arra hívattatok el; hiszen Krisztus is szenvedett érettetek, néktek példát hagyván, hogy az ő nyomdokait kövessétek:

22. A ki bűnt nem cselekedett, sem a szájában álnokság nem találtatott:
23. A ki szidalmaztatván, viszont nem szidalmazott, szenvedvén nem fenyegetőzött; hanem hagyta az igazságosan ítélőre:

24. A ki a mi bűneinket maga vitte fel testében a fára, hogy a bűnöknek meghalván, az igazságnak éljünk: a kinek sebeivel gyógyultatok meg.
25. Mert olyanok valátok, mint tévelygő juhok; de most megtértetek lelketek pásztorához és felvigyázójához.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 14:08 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kavics írta:
Miért van az, hogy amikor GYF felelőségéről beszélünk, megint jön az OV-ra való hivatkozás?

Ez azért van, mert sajnos ez a két ember csak egymáshoz viszonyítva értelmezhető. Ez egy relatív skála. Ők egymás alternatívái.
Nem beszélhetsz úgy Gyurcsányról, mintha egy Chuchill állna vele szemben opcióként. akkor nem vitatkozna itt senki a személyéről. De messze nem egy Chuchill az alternatíva, hanem egy kis miniduce.
Az aggasztóbb, hogy a keresztényeknek abszolut skálájuk van amin megmérhetik a politikusokat (is), és ezen a skálán is különböző eredmény jön ki, attól függően, hogy valaki csak a Bibliát veszi alapul, vagy az egyenletbe beveszi a felekezete tradícióit is.
A bibliai mérce azt méri, hogy az illető hatalom, hogyan áll az evangélium ügyéhez, az evangélium hirdetőihez.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 15:05 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Kedves Tiv!
Azt hiszem, hogy kezdem érteni amit mondasz. Én is vallom, hogy azok a boldogok, akik békességet teremtenek. De sajna a hitünk nem közelíti még együttvéve sem a mustármagnyi mértéket. Mert bárki bármennyit imádkozik, papol nekik, a két vezér nem borul egymás nyakába. Az ország sorsának befolyásolása érdekében marad az a megoldás, amivel a demokratikus rendszerek választói próbálkoznak. Elemzik a helyzetet és élnek a demokratikus jogaikkal. Mondjuk szavaznak, vagy véleményt mondanak egyesek teljesítményéről. Az ima a hívő élet alapja, de a munkába járást, bevásárlást (én már csak ilyen szöttyedt hitű vagyok) nem pótolja. Mindent a maga rendeltetése szerint kell gyakorolni.

Egyébként lenyűgöznél, ha nem csak azt ismételgetnéd, hogy mennyire gyűlölöm Gyurcsányt, hanem megmondanád, hogy mi az, ami gyűlölködő megnyilvánulás vele szemben. Hátha javítasz rajtam valamit.

Leírsz triviális dolgokat imáról, emberekben bízásról, mintha bárki vitatná az állításodat. Kezdem azt hinni, hogy valójában te gyűlölöd azokat, akik a kormányzati teljesítményt kritikával merik illetni.

Abban is egyetértek veled, hogy mindkét főnök emberi jellemzőkkel bír. De én megmondom őszintén, egyáltalán nem örülnék annak, hogy Orbán és a másik közel négyszáz ilyen exhibícionista gagyival árasztaná el a vilghálót. Anélkül is tudom, hogy antropomorf lények az illetők és az időmet inkább másra szánnám.

Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 15:29 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Kedves Kuruc
Mindent ami teszünk:

Kol 3,23 És valamit tesztek, lélekből cselekedjétek, mint az Úrnak és nem embereknek;
1Kor 10,31 Azért akár esztek, akár isztok, akármit cselekesztek, mindent az Isten dicsőségére míveljetek.

Kol 3,17 És mindent, a mit csak cselekesztek szóval vagy tettel, mindent az Úr Jézusnak nevében cselekedjetek, hálát adván az Istennek és Atyának Ő általa
--


Ez lenne a kiinduló pont a munkában, és bármiben.

Nem a tulajnak végezzük a munkánkat hanem az Úrnak stb.

De talán ő jobban elmondja:

Kép

Február 6.

Áldás a városban
"Ha hallgatsz az Úrnak, Istenednek a szavára, áldott leszel a városban..."
(5Móz 28,2-3)
A város tele van sürgéssel-forgással, aki nap mint nap benne jár, érzi, hogy ez mennyire felőrli az embereket. Csupa lárma, kavargás, nyüzsgés, fájdalmasan nehéz robot: sok a kísértése, veszedelme és gondja. De ha Isten áldásával megyünk oda, eltűnik a nehézségek éle. Ha áldásával maradunk ott, örömet találunk kötelességeink teljesítésében, és erőt kapunk feladataink elvégzéséhez.

Isten áldása talán nem tesz minket naggyá a városban, de megtart a helyes úton; talán nem tesz gazdaggá, de megőriz becsületesnek. Legyen bár munkás, tisztviselő, igazgató, kereskedő vagy elöljáró valaki, a város sok alkalmat nyújt a hasznos életre. Ott jó halászni, ahol nyüzsög a sok hal, ott reményt adó az Úrért való munka. ahol nyüzsög a sok ember. Lehet, hogy jobban szeretjük a vidék csöndjét, de ha hivatásunk a városba szólít, azt is szeretni fogjuk, mert tág teret ad munkálkodásunknak.

Ez az ígéret arra biztat, hogy várjunk jó dolgokat, legyen fülünk nyitott az Úr szavának meghallására, kezünk kész rendelkezéseinek végrehajtására. Az engedelmesség áldást hoz. A parancsolatok megtartásának "jutalma bőséges" (Zsolt 19,12).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 15:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Tiv mondta:

Mit vársz egy meg nem tért embertől?
És mit vársz egy világi hatalomtól?


Hadd tegyek fel egy költői kérdést!

Abban a mocskos-nyugati-demokráciában (amit szerfelett botcsinálta módon igyekszünk imitálni) a bármelyik államfő, miniszter, kormányfő ha lemond, mert kiderül róla egy-egy "nam-szép" dolog - azok vajon megtért emberek?
(Nyilván nem Izrael államfőjéről van szó..)

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 15:57 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Azé nagyon kíváncsi lennék rá, hogy ti hogyan szerepelnétek ottan fenn a nagyszékben, komolyan....


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 16:37 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Kedves Tiv!
Nem hiszem, hogy az ellenekzőjét bármikor mondtam volna. Szegecset gyártani és országot vezetni is jól kell, ezzel tartozunk az Úrnak és a Nála kisebb főnöknek is.
De ebből nem kövtkezik, ha valaki kritizálja a kormány tevékenységét, vagy azt mondja a kollégájának, hogy kevesebb selejtet gyártson és jobban figyeljen, akkor már gyűlölködik.
Kell imádkozni a másik emberért, de egy XXI. századi demokráciában nehogymár ne lehessen véleményt mondani egy teljesítményről. Gyurcsány sem szent és sérthetetlen.
Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 17:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
kuruc írta:
Kedves Gabriel!
Nagyon jó hogy megmondtad a frankót. Eddig Rostával Jézus Krisztus és Orbán Viktor közt hányódtunk és nem tudtuk, hogy kit kell választani, de mérhetetlen bölcsességed végre szikrát gyújtott bennünk.
Kinek címzed a zöldségeidet? Ki szervez tömegtüntetést?
Neked sem esne jól, ha azt írnám, hogy aki egy egyszerű közéleti vélemény kapcsán ekkorát csúsztat, annak meg kell térnie, mert egy hitetlen suttyó. A hit nem zárja ki azt, hogy valakinek közéleti kérdésben véleménye legyen (mindent megvizsgáljatok).


Kedves Kuruc

Amit írtam ,azt az ember védelmében a sátán praktikái ellenében írtam.

Nem írtam konkrét nevet,hogy kinek cimzem az írásom,ha valaki a ledobott inget felvette,
akkor viszont ne engem kárhoztasson
érte,hanem azt aki ráaddta.

A másik megjegyzésedre,hogy hogyan esne,ha azt mondanád,hogy megkell térnem ,mert egy hitetlen suttyó vagyok,arra csak annyit mondhatok,hogy ez a kijelentésed nagyából annyi érzelmi fellángolást hozna elő belölem,mint amikor egy poharat odéb teszek.

A hitem és a Lelki békém ,Istentől van,így nincs rá hatással egy ember sem,pontosabban fogalmazval csak egy ember képes rá hatással lenni,az pedig én vagyok.

Így ha elvesztem a Lelki békémet,akkor nem más embert fogok ostobán hibáztatni,hanem kizárólag önmagamat.

Szeretettel Gabriel


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 17:36 
Kedves Tiv!

Más a megítélés és más a kárhoztatás. A megítélés a valóságnak a felfedése. A kárhoztatás, hogy ezért halált, bántást, kárt kívánok ennek az embernek!
A bűneire egyből megmondom, hogy mi legyen a büntetése és ezt kérem is az Úrtól!

Mint Isten gyermekének, aki belelát a láthatatlan világ dolgaiba is és aki ismeri a szellemi erők és hatalmasságok valóságát, KÖTELESÉGEM figyelmeztetni az embereket, hogy GYF manipulátor és provokátor, MAGAS szinten.
Az elmúlt 2 év erről szól az eredményei is látszódnak.

Ha ez olaj a tűzre, akkor Isten irgalmazzon nekünk.


Kedves Ex!

GYF-et külön is meg lehet ítélni, mint MINISZTERELNÖK!
A miniszterelnök Istentől rendelt hatalmasság, ami az ország védelmét adja. Istentől rendelt hatalom. Ezért Istennek VAN AKARATA arra nézve, hogy mit kell tennie annak, aki ezt a pozíciót betölti.
Ha egyrészről arra hivatkozol, hogy Istentől rendelt hatalom, akkor más részről miért mented fel a benne állót, mint ha nem Istennek kellenne egyszer elszámolnia a TŐLE KAPOTT hatalommal?
GYF hiába fog OV-ra hivatkozni az Úr előtt!

Tudod, volt egy ember, aki azért járta meg a gulágot, mert levelet írt Sztálinnak, hogy amit tesz, azzal el kell számolnia annál, akitől a hatalmát kapta! Levelet írt, mert ő látta a szellemi hatalmasságok valóságát és természetét.

Szerettel:
Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 18:10 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Kedves Gabriel!
A képmutatás minősített esete amivel operálsz. Egy viszonylag zárt körű beszélgetésben baromi nagy sunyiság azt mondani, hogy csak úgy mondtam valamit nagy általánosságban.
Nem vagyunk egyformák, éngem érdekel az emberek véleménye, el is gondolkodom rajta. Csak gratulálni tudok, hogy neked erre nincs szükséged már.

Egy kordon törvényessége nem hitbeli, hanem jogi szakkérdés. Ráadásul erről éppen nem írt sem Rosta, sem én. Ezek szerint a gyakorlati kérdésekben véleményt mondó alkotmányjogászok mind hitetlenek.

A tömegtüntetések szervezéséről pedig potyogtasd az ingeket a Kossuth térieknek, ne a fórumozóknak. Én a helyedben azért elgondolkodnék, de komolyan, hogy rendjén van-e, hogy minden a tiedtől eltérő vélemény mögött a sátánt és erőre kapott óembereket látsz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06., kedd 18:54 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
kuruc írta:
Kedves Gabriel!
A képmutatás minősített esete amivel operálsz. Egy viszonylag zárt körű beszélgetésben baromi nagy sunyiság azt mondani, hogy csak úgy mondtam valamit nagy általánosságban.
Nem vagyunk egyformák, éngem érdekel az emberek véleménye, el is gondolkodom rajta. Csak gratulálni tudok, hogy neked erre nincs szükséged már.

Egy kordon törvényessége nem hitbeli, hanem jogi szakkérdés. Ráadásul erről éppen nem írt sem Rosta, sem én. Ezek szerint a gyakorlati kérdésekben véleményt mondó alkotmányjogászok mind hitetlenek.

A tömegtüntetések szervezéséről pedig potyogtasd az ingeket a Kossuth térieknek, ne a fórumozóknak. Én a helyedben azért elgondolkodnék, de komolyan, hogy rendjén van-e, hogy minden a tiedtől eltérő vélemény mögött a sátánt és erőre kapott óembereket látsz.


Kedves Kuruc

Szivessen elbeszélgetek értelmes emberekkel,bármilyen témáról,de a hangsúly az értelmesen van,ezzel nem akarok senkit sem megbántani,de az utcán sem szoktam szóba elegyedni azokkal akik jobbra,balra köpködnek,különböző trágár szavak kiséretében.

nem kaptam Istentől felhatalmazást arra,hogy emberekből démonokat üzzek ki,ezért nem is teszem,hisz nincs hozzá erőm.

A politikai hatalommal pedig nem foglalkozom,meghagyom annak akire az tartozik,a sátánnak.

Szeretettel Gabriel


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1841 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 123  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség