Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 250 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Következő
 

Szerinted hogyan kéne reagálnia a Református Egyháznak ifj. Hegedűs Lóránt terrorista szervezetére?
Fel kéne szólítani, hogy amennyiben nem hagy fel a szervezettel, visszavonják lelkészi diplomáját. 86%  86%  [ 18 ]
Engem nem zavar, ha egy lelkész terroristákkal szimpatizál. 14%  14%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 21

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 18:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves Teomo!

Részemről nem tartom valami okosnak ifjabb Hegedűs alábbi sorait, de veszélyesnek sem.

ifj. Hegedűs Lóránt írta:
„Halld meg magyar az ezredik keresztyén magyar állami év ősi jussán és jogfolytonosságán alapuló, egyetlen életre vezető üzenetét: Rekeszd ki őket! Mert ha te nem teszed meg, ők teszik meg veled!”


Ez az idézet egy nyolcadrangú kerületi lapban, vagy egy pártlapban jelent meg. Ezért a két sorért Hegedűst meghurcolták, bíróság elé állították, a palástjától meg akarták fosztani. Kíváncsiságként a google-ben rákerestem, százával csak negatív cikket, híradást lehet róla olvasni. A társadalom keményen elítélte a fenti két soros antiszemitizmust.

Ennél viszont sokkalta kínosabb, és főleg veszélyesebb a társadalomra az alábbi jelenség:

Spiró György írta:
Jönnek

Jönnek a dúlt-keblü mélymagyarok megint,
füzfapoéták, füzfarajongók, jönnek a szarból,
csönd van. Senki se pisszen. Alantról
kevéske hűlt költő; csontujja int.
Ó, ha gyilkolni szabadna újra,
csámcsogva, hersegve szívnák a vért -
miért is? ki tudja. Trianonért? -
mered pár utcanév pici csontujja.
Ez olyan klima: itt folyton beborul,
ez rendben van, de szégyen, szégyen, szégyen,
hogy mindenki kussol, hogy mindenki fél,
és nekünk kell jönnünk, pár csenevésznek,
hogy bebizonyitsuk:
nemcsak a szemetek tudnak magyarul.

1987


Ezen soraiért a google-ben egyetlen elmarasztaló sort nem olvastam Spiróról. Spiró magyarellenesnek, antimagyarizmusnak, vagy minek nevezhető munkássága nem a tőle való elhatárolódással járt, hanem éppen az ellenkezőjével. Spiró az alábbi elismerések tömegét kapta a társadalomtól:

1987 – a Kritikusok Díja (a Csirkefej c. drámájáért)
1990 – Erzsébet-díj
1993 – Déry Tibor-díj
1994 – Madách Imre-díj
1997 – Szép Ernő-jutalom
1998 – A Magyar Köztársaság Babérkoszorúja-díj
2002 – Szépírók Társaságának díja (A jégmadárért)
2004 – Pro Urbe Budapest
2004 – Szép Ernő-díj
2004 – Dramaturgok díja (az Elsötétítés c. drámájáért)
2004 – a Kritikusok díja (a Koccanásért)
2005 – A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje – polgári tagozata kitüntetés: nemzetközileg is nagyra becsült regényírói, drámaírói és esszéírói munkásságáért
2005 – Füst Milán-díj a Fogság című regényéért
2006 – Kossuth-díj

Ebben a versben nem indulati alapon beszélnek kirekesztésről, amint azt Hegedűs tette, hanem alapos megfontoltsággal tökéletesre csiszolt, akadémiai színvonalon jelenik meg a magyarellenes kirekesztés irodalmi etalonja. Amint olvasható kultúránkat kevéske költő jellemzi, történelmünk csupán néhány kis utcatábla, magunk meg csámcsogva, hersegve szívnánk a vért bármiért, és hát szemetek vagyunk default.

Nos, ezt a fajta jól megfontolt, államilag honorált, elismert, sztárolt, az egész országra rátelepülő kifinomult, mondhatni csúcsra járatott kirekesztést részemről sokkalta veszélyesebbnek látom, mint a Hegedűs féle kis kerületi lapban megjelent, de önmagában dühöngő, meg nem hallgatott, kiabáló kétsoros kirekesztését.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 18:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Kedves Rosta!

Az imént is megmondtatott: "nekik szabad".

"Egy zsidó lehet antikeresztény, ez nem zavarja az ő zsidó identitását, de egy keresztény nem lehet antiszemita, mert az viszont nagyon zavarja a keresztény identitását." (exrefis)

Én elfogadom a játékszabályokat.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 18:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves Ezüst!

Nyilván nem helyes az antiszemitizmus, mint ahogy az antimagyarizmus sem. Egyik részről sem szabad kirekeszteni!

Két erőszakrendszeren vagyunk túl, ebben a demokráciának nevezett valamiben lehetőleg hagyjuk már a másikat élni. Merthát erről szólna a rendszer. Szóval ne fogadj el olyan játékszabályt, hogy az egyik oldalnak jár a kirekesztés. Senki sem rekeszthet ki!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 18:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Ha meg tudsz győzni, győzz meg... Egyelőre nem látok olyan érveket, amik megengednék nekünk, keresztyéneknek, hogy megvédjük magunkat a másik oldalról érkező tudatos támadások ellen.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 18:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
32ezüst írta:
Ha meg tudsz győzni, győzz meg... Egyelőre nem látok olyan érveket, amik megengednék nekünk, keresztyéneknek, hogy megvédjük magunkat a másik oldalról érkező tudatos támadások ellen.


Na de kedves Ezüst! Komolyan azt akarod mondani, hogy nem látsz olyan kézenfekvő okot, hogy bármely oldalról jövő kirekesztésnek ellentmondj?! Ez egy kicsit érthetetlen a számomra. Például a német fasiszták, utána meg az orosz komcsik joggal nyomtak el bennünket keresztyéneket, és a védekezésre nem látsz okot? Nincs olyan érv, hogy állj, ne tovább?!

A demokrácia nem ismer faji, vallási, nemi megkülönböztetést. Már csak a törvényeink is ezt mondják ki, hogy tilos a másik kirekesztése, bármely oldalról jön is az! Ez csak egy napi érv. Nem elég neked?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 19:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
"Nektek azonban, akik hallgattok engem, ezt mondom: szeressétek ellenségeiteket, tegyetek jót azokkal, akik gyűlölnek titeket;
áldjátok azokat, akik átkoznak, és imádkozzatok azokért, akik bántalmaznak titeket.
Aki arcul üt, annak tartsd oda a másik arcodat is, és aki elveszi felsőruhádat, attól alsóruhádat se tagadd meg.
Mindenkinek, aki kér tőled, adj, és attól, aki elveszi a tiedet, ne követeld vissza.
És amint szeretnétek, hogy az emberek veletek bánjanak, ti is úgy bánjatok velük."
"Ha azokat szeretitek, akik szeretnek titeket, mi a jutalmatok? Hiszen a bűnösök is szeretik azokat, akik őket szeretik.
És ha azokkal tesztek jót, akik veletek jót tesznek, mi a jutalmatok? Hiszen a bűnösök is ugyanezt teszik.
És ha azoknak adtok kölcsönt, akiktől remélitek, hogy visszakapjátok, mi a jutalmatok? Bűnösök is adnak kölcsönt bűnösöknek, hogy visszakapják azt, ami jár nekik.
Ti azonban szeressétek ellenségeiteket, tegyetek jót, és adjatok kölcsön, semmit sem várva érte: nagy lesz akkor a jutalmatok, és a Magasságos fiai lesztek, mert ő jóságos a hálátlanok és gonoszok iránt.
Legyetek irgalmasok, amint Atyátok is irgalmas."

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 20:03 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
exrefis írta:
Egy zsidó lehet antikeresztény, ez nem zavarja az ő zsidó identitását, de egy keresztény nem lehet antiszemita, mert az viszont nagyon zavarja a keresztény identitását.
Szerintem egy zsidótól sem szép, ha antikeresztény. Tudom, hogy nem így értetted, de sokan úgy értelmezték, hogy egyiknek szabad, másiknak nem szabad.
Szerintem egy értelmes ember nem lehet idegengyűlölő függetlenül vallásától. Az már egy másik kérdés, hogy egy keresztyén a vallás eredete és értelme és meghatározása miatt nem lehet antiszemita. Ezt megfordítva: Egy antiszemita nem lehet keresztyén.
32ezüst írta:
Az imént is megmondtatott: "nekik szabad".
Ezt felejtsd el; senkinek nem szabad.
rosta írta:
Nyilván nem helyes az antiszemitizmus, mint ahogy az antimagyarizmus sem. Egyik részről sem szabad kirekeszteni!
rosta írta:
A demokrácia nem ismer faji, vallási, nemi megkülönböztetést. Már csak a törvényeink is ezt mondják ki, hogy tilos a másik kirekesztése, bármely oldalról jön is az!
Erre vártam! Örülök, hogy egyetértünk.

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 20:22 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Teomo írta:
Szerintem egy értelmes ember nem lehet idegengyűlölő függetlenül vallásától.

De ahhoz már pofa kell, hogy egy idegen gyűlölje az őshonos nemzetet, és még kikérje magának, ha ezt rossz néven veszik tőle.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 20:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Én is megdöbbenéssel hallottam a hírt, hogy ilyen névvel alapított ifj Hegedűs Lóránt szervezetet. Én nem gondolom azt, hogy ő a terroristákkal szimpatizálna, csak azért, mert ilyen nevet választott.

A gyülekezetről. Ha valaki tudja, miért hívják a Szabadság téri templomot a "Hazatérés templomának", az nem kérdezi meg, hogy ott miért él a szokottnál kicsit hevesebben a hazaszeretet.

Az antiszemitizmusról. TUDOM, hogy abbana templomban nem egy, hanem több zsidő embert is bújtattak, ezáltal mentve meg életüket. Pusztán keresztyéni szeretetből.

A lelkészségről. Szerény véleményem szerint már rég le kellett volna rántani a palástot az ifjabbik Hegedűsről. Bár az idősebbiknek is voltak érdekes húzásai. Azt hiszem, nyugodtan "köszönheti" nekik a református egyház, hogy mindig össze vagyunk mosva a szélsőjobb oldallal, a MIÉP-pel. Pedig ők a(z elenyésző) kisebbség véleményét képviselik az egyházon belül. A nagyon nagy többség nem ért velük egyet.

Teomo! Kánonjog.... Hm... nem az alapján kapják - nem kapják a lelkészek a palástot. Egyházjog. Olyan van. Majd utánanézek, milyen lehetőség van ebben az esetben.
Ami fix: ha a gyülekezet megválasztott lelkésze valaki, csak súlyos fegyelmi vétség esetén ül össze az egyházi bíróság. Ezen kívül még akkor, ha a világi bíróságon van vmi ügye az illetőnek.

Na most röviden ennyi.

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 20:41 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
32ezüst írta:
De ahhoz már pofa kell, hogy egy idegen gyűlölje az őshonos nemzetet, és még kikérje magának, ha ezt rossz néven veszik tőle.
Igen. Kiről van szó?

Egyébként az a furcsa, hogy megemlítettem azt, hogy egy bizonyos illető szélsőséges és nemtetszésemet fejeztem ki azzal kapcsolatban, hogy hogyan egyezteti össze ezeket lelkészi hivatásával és erre sokan mindjárt a másik politikai oldalra helyeztek engem, amikor erről szó sincs. A szélsőségekről megvan a véleményem akármelyik oldalon is legyen az. Az, hogy miért éppen ifj. Hegedűs Lórántot említettem meg? Mert épp őróla hallottam, hogy református lelkészként vall ilyen nézeteket és ettől egy kicsit furcsálltam a dolgot. Gondoltam megemlítem. És mégegyszer mondom; nem a Református egyházat támadom (márcsak azért sem, mert én is ref. vagyok), hanem Hegedűst, és azért mert lejáratja egyházamat. Gondolom ti is észrevettétek, hogy elég gyakran támadják az egyházakat; főleg a média, de sok ateista ember is. Nos engem nem zavar, amikor mindenféle rosszat hazudnak az Úrról, a hívőkről és az egyházakról. Az viszont zavar, amikor igazuk van...
Visszatérve az előző témához; Azért mert kritizáltam egy szélsőjobbost és nem írtam oda mellé nagy betűkkel, hogy ugyanez a véleményem a hasonszőrű baloldaliakról, sokan úgy értelmezték, hogy baloldali vagyok, amikor ez nem igaz. (Nem szeretnék politikailag állást foglalni.) Pl. sok nyugati országban, amikor akár a szélsőjobbot, akár a szélsőbalt kritizálják, mind a jobbközép, mind balközép egységesen lépnek fel ellenük. Itt viszont azt érzem, hogy amikor valaki kritizálja a szélsőjobbot, akkor a jobboldaliak ahelyett, hogy egyetértenének velük, mindjárt emlegetik, hogy vannak ám szélsőbalosok, és miért csak a szélsőjobbról van szó. Ugyanez fordítva; amikor a jobboldal szól a szélsőbal ellen, akkor a baloldaliak ahelyett, hogy egyetértenének velük, azt emlegetik, hogy na de ott vannak a szélsőjobbosok és miért csak a szélsőbalról van szó. (és most főleg az emberekről beszélek, nem a pártokról)
Tehát szeretném, ha valaki nem ért egyet ifj. Hegedűs szélsőségével, akkor ne azt mondja, hogy node ott van ez és ez, hanem akkor mondja el, hogy mivel nem ért egyet, vagy esetleg mivel ért egyet a lelkész úrral. És ha adódik egy kommunista lelkész, aki mondjuk Che Guevara fesztiválra jár, és valaki topikot hoz létre róla, akkor meg ne azt emlegessék majd ott néhányan, hogy na de ott van a Hegedűs, aki szélsőjobb, hanem akkor arról az illetőről legyen szó.

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 20:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
32ezüst írta:
Teomo írta:
Szerintem egy értelmes ember nem lehet idegengyűlölő függetlenül vallásától.

De ahhoz már pofa kell, hogy egy idegen gyűlölje az őshonos nemzetet, és még kikérje magának, ha ezt rossz néven veszik tőle.


Szerintem nem érdemes ezen rágódni. Ha belegondoltok, elképesztő például, hogy a demokrácia élharcos országai milyen szörnyű teherrel vannak megrakva.

A britek 200 éve törölték csak el a rabszolgaság intézményét. Kb 60 éve mondtak le a legnagyobb gyarmatukról, Indiáról, ahol emberek tízmilliói haltak éhen a brit érdekek miatt. Amerikában kb 140 éve lett vége a rabszolgaságnak, ha jól tudom, és a faji szegregációnak csak 50 éve lett vége ott. Történelme során folyamatosan, puskával, tifusszal, alkohollal indiánok millióit írtották ki.A gyarmatbirodalmakat fenttartó országok mind hasonló örökséggel néznek szembe.

A művelt, és kritikus nyugat iszonyatos örökséggel rendelkezik, a saját hazájában nem csak hogy gyűlölte, lenézte, de leölte az őshonos nemzeteket menetrendszerűen.

Végül is ma sincs ez másként, ma is kézben tartják a világot ezek az országok. Ha lehet csak gazdaságilag használják ki a helyzetet, de ha kell fegyverrel is érvényt szereznek az akaratuknak. Bár kétségtelen, hogy jelenleg kevesebb a halál, mint korábban.

No de messzire kanyarodtunk...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 20:53 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
JennyT írta:
Én nem gondolom azt, hogy ő a terroristákkal szimpatizálna, csak azért, mert ilyen nevet választott.
Akkor miért a Hamasz nevet választotta, amikor sok egyéb variáció is lehetett volna?
JennyT írta:
Azt hiszem, nyugodtan "köszönheti" nekik a református egyház, hogy mindig össze vagyunk mosva a szélsőjobb oldallal, a MIÉP-pel.
Na pont ez nem tetszik nekem sem...
JennyT írta:
Pedig ők a(z elenyésző) kisebbség véleményét képviselik az egyházon belül. A nagyon nagy többség nem ért velük egyet.
Számomra nyilvánvaló. Viszont, akik nem reformátusok, azok számára nem nyilvánvaló, és zavar, amikor ilyenekkel vesznek egy kalap alá.
JennyT írta:
TUDOM, hogy abban a templomban nem egy, hanem több zsidó embert is bújtattak, ezáltal mentve meg életüket. Pusztán keresztyéni szeretetből.
Nagyon helyes. Talán azért, mert akkor még nem Hegedűs volt a lelkész... Félreértés ne essék, nem a templomot bántottam...
JennyT írta:
A gyülekezetről. Ha valaki tudja, miért hívják a Szabadság téri templomot a "Hazatérés templomának", az nem kérdezi meg, hogy ott miért él a szokottnál kicsit hevesebben a hazaszeretet.
A hazaszeretet az egy jó dolog. (amint már többször írtam e topikban is) Nekem az idegengyűlölés ellen van kifogásom, ami összeegyeztethetetlen a keresztyénséggel is és a hazaszeretettel is.[quote="rostaSzerintem nem érdemes ezen rágódni.[/quote]Szerintem nagyonis érdemes rágódni ezen, amíg református lelkész az illető. Ha más nem az, akkor tényleg felesleges rajta rágódni. Addig viszont, ha nem beszélünk róla, az azt jelenti, hogy elfogadjuk az ilyen nézeteket. Amúgy engem se Csurka, se Thürmer nem érdekel, se a többi. Ha lelkészek lennének, akkor más lenne helyzet. És már megint itt van az, hogy az angolok is..., amerikaiak is..., tehát miért baj, ha a magyarok is...

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 21:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Teomo írta:
Szerintem nagyonis érdemes rágódni ezen, amíg református lelkész az illető. Ha más nem az, akkor tényleg felesleges rajta rágódni. Addig viszont, ha nem beszélünk róla, az azt jelenti, hogy elfogadjuk az ilyen nézeteket. Amúgy engem se Csurka, se Thürmer nem érdekel, se a többi. Ha lelkészek lennének, akkor más lenne helyzet. És már megint itt van az, hogy az angolok is..., amerikaiak is..., tehát miért baj, ha a magyarok is...



Hát rágódj csak nyugodtan, ha jó a fogsorod. Jó gumicsont sose rossz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 21:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
rosta írta:
Végül is ma sincs ez másként, ma is kézben tartják a világot ezek az országok. Ha lehet csak gazdaságilag használják ki a helyzetet, de ha kell fegyverrel is érvényt szereznek az akaratuknak. Bár kétségtelen, hogy jelenleg kevesebb a halál, mint korábban.

No de messzire kanyarodtunk...!


És még csak az sem igaz, hogy egyes országok. Mert az egyes országokból is csak egy-egy vékony réteg az, aki kézben tart bármit is.

Tehát azt mondom, hogy abszolut egyetértek ifj. Hegedűssel abban, hogy ez ellen tenni kell valamit. És közben azt látom, hogy sok kritika éri a módszereit.
De mivel pont azok részéről éri a kritika, akik ellen az ő ténykedése irányúl, ezért nem tudom hitelesnek tekinteni az ilyen információkat.

Egy dolgot tudok javasolni:
"Ha vétkezik atyádfia, menj el hozzá, intsd meg négyszemközt: ha hallgat rád, megnyerted atyádfiát.
Ha pedig nem hallgat rád, végy magad mellé még egy vagy két embert, hogy két vagy három tanú szava erősítsen meg minden vallomást.
Ha nem hallgat rájuk, mondd meg a gyülekezetnek. Ha pedig a gyülekezetre sem hallgat, tekintsd olyannak, mint a pogányt vagy a vámszedőt.

De neeee azt csináljuk, hogy szénné szapuljuk itt a háta mögött!!!!! Jó?

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 21:19 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
32ezüst írta:
De neeee azt csináljuk, hogy szénné szapuljuk itt a háta mögött!!!!! Jó?

Ha jól emlékszem, Teomo írt a Szabadság téri gyül. fórumára, és válasz helyett likvidálták, nemcsak őt, hanem az egész témát... Ennyit a tárgyalóképességükről.

Tényleg, Teomo, mit írtál, amin ennyire berágtak?

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 250 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], Google [Bot] valamint 95 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség