Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 14:34 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Elhiszem neked is, de egy forrást megköszönnék. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 14:47 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
exrefis írta:
Elhiszem neked is, de egy forrást megköszönnék. :)
üdv
ex


Én egy könyvben olvastam (most levettem a polcomról,hogy megbizonyosodjak róla),a címe: "A szabadkőművesség", írta W.Kirk MacNulty,Kossuth Kiadó,Budapest,2006 (a 304. oldalon még fénykép is van a Bácsiról)

De most beírtam a google-ba,hogy "churchill szabadkőműves" és ontja a találatokat,köztük ezt is:
http://www.galilei.hu/hires/hires.html

Churchillt egyébként a könyvem szerint 1901-ben avatták szabadkőművessé.Vicces,hogy Gandhi is szabadkőműves volt :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 15:03 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Köszi! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 21:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Nincs sok időm a fórumozásra, de olyan mulatságos ez a topic, hogy be kell ide nézni! :)

Ha leöntik a Churcill szobrát, akkor minden bizonnyal csak vérbeli, lehetőleg Dunába lövős nácik tették azt! Nyilván nem komcsik, nem idióta fiatalok, netán elmebetegek tehették ezt, hanem csak nácik lehettek! Az mellékes, hogy Antall szobrát is leöntötték, no meg az Erzsébet királynőét is! Minden bizonnyal a nácik gyűlölik az Erzsébet királynét annyira, hogy a szobrát leöntik! :wink:

Ez a topic egyre jobb! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 08:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Nincs sok időm a fórumozásra, de olyan mulatságos ez a topic, hogy be kell ide nézni! :)

Ha leöntik a Churcill szobrát, akkor minden bizonnyal csak vérbeli, lehetőleg Dunába lövős nácik tették azt! Nyilván nem komcsik, nem idióta fiatalok, netán elmebetegek tehették ezt, hanem csak nácik lehettek! Az mellékes, hogy Antall szobrát is leöntötték, no meg az Erzsébet királynőét is! Minden bizonnyal a nácik gyűlölik az Erzsébet királynét annyira, hogy a szobrát leöntik! :wink:

Ez a topic egyre jobb! :wink:

Ez a nácimosdatós tereléses üzemmód Fonynál sem jött be, mikor a globalizmusra próbáltad terelni a témát.
Itt sem az a kérdés, hogy a festéköntők sima sudribunkók, vagy náci sudribunkók voltak-e, hanem az, hogy aki a cikkében Churchillt tömeggyilkosnak nevezi, és ideologiát is rak a festékezés mögé és leámenezi az náci.
Nem tudom, hogy ez a topic egyre jobb-e, de sokkal érdekesebb az, hogy te mit képviselsz és mit védsz egyre inkább.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 08:51 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
exrefis írta:
rosta írta:
Nincs sok időm a fórumozásra, de olyan mulatságos ez a topic, hogy be kell ide nézni! :)

Ha leöntik a Churcill szobrát, akkor minden bizonnyal csak vérbeli, lehetőleg Dunába lövős nácik tették azt! Nyilván nem komcsik, nem idióta fiatalok, netán elmebetegek tehették ezt, hanem csak nácik lehettek! Az mellékes, hogy Antall szobrát is leöntötték, no meg az Erzsébet királynőét is! Minden bizonnyal a nácik gyűlölik az Erzsébet királynét annyira, hogy a szobrát leöntik! :wink:

Ez a topic egyre jobb! :wink:

Ez a nácimosdatós tereléses üzemmód Fonynál sem jött be, mikor a globalizmusra próbáltad terelni a témát.
Itt sem az a kérdés, hogy a festéköntők sima sudribunkók, vagy náci sudribunkók voltak-e, hanem az, hogy aki a cikkében Churchillt tömeggyilkosnak nevezi, és ideologiát is rak a festékezés mögé és leámenezi az náci.
Nem tudom, hogy ez a topic egyre jobb-e, de sokkal érdekesebb az, hogy te mit képviselsz és mit védsz egyre inkább.
ex


Én még ehhez annyit tennék hozzá,hogy mikor az eugenikát szóba hoztam,rosta akkor is kitérő választ tett.
Nagyra értékelném,és megköszönném,ha rosta tisztázná,hogy mi a különbség az ő fogyatékosokról vallott nézetei és az eugenika elvei között (amely a 20. században egyértelműen a nácizmushoz kötődött).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 11:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Nem tudom, hogy ez a topic egyre jobb-e, de sokkal érdekesebb az, hogy te mit képviselsz és mit védsz egyre inkább.


Én magamat képviselem. Hogy te kit képviselhetsz, hát az egy jó kérdés.

A fórumozásod szerint te olyan ember vagy, aki szerint az USA telepesek által megölt 26 millió indián, Isten büntetése okán lett kiirtva, a bálványimádásuk miatt.

Te olyan ember vagy, aki az országunk lakosságának felét nácinak tartja.

Szerinted a fórumtársad, mivel nemzeti gondolkodású, és szociális természetű, akkor ő náci.

Azt állítod, hogy téged legszívesebben a Dunába lőnélek.

Ezt az Admin azon hozzászólása után is megismétled, amely hozzászólásban az Admin leírja, hogy ezért tiltott ki téged egy hétre.

Te olyan ember vagy, aki szerint egy keresztyén ember nem lehet depressziós. Aki depressziós, az nem lehet keresztyén.

Itt, a nácizóknak nyitott topic-ban minden követ megmozgatsz, hogy besározz engem.

Mindezek dokumentáltan fent vannak a fórumon.

Jó kérdés, hogy te kit, és mit képviselsz itt a fentiekkel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 12:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
máriamagdolna írta:
Én még ehhez annyit tennék hozzá,hogy mikor az eugenikát szóba hoztam,rosta akkor is kitérő választ tett.
Nagyra értékelném,és megköszönném,ha rosta tisztázná,hogy mi a különbség az ő fogyatékosokról vallott nézetei és az eugenika elvei között (amely a 20. században egyértelműen a nácizmushoz kötődött).


Látom, hogy úgy képzeled, hogy majd te itt kérdőre vonsz engem. Hát ehhez szerintem valamit le is kellene tenned az asztalra.

Az eugenikáról érdeklődőknek ajánlom szíves figyelmébe az üzleti alapu amerikai biztosító rendszer ehhez hasonló törekvéseit, amely gazdasági érdekeltségű. Az erről szóló ajánlott film Michael Moore rendezésében a Sicko. Magyarul azt hiszem az a címe: Film az amerikai egészségügyről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 12:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Itt, a nácizóknak nyitott topic-ban minden követ megmozgatsz, hogy besározz engem.

Mindezek dokumentáltan fent vannak a fórumon.

Nos itt én senkit nem akarok besározni és nem is tudok. Ami téged besároz, az az, amit felírtál ide a fórumra és ez valóban dokumentálva van.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 13:00 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Ami téged besároz, az az, amit felírtál ide a fórumra és ez valóban dokumentálva van.


Nem vitatkozom a gyilkosozó nácizóval.

Továbbra is azt mondom, hogy önmagamat képviselem, mint ahogy az indiánok is önmagukat képviselték, mind a 26 millió, akiket kiirtottak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 13:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Kedves Exrefis!

Ne hagyd magad provokálni :) Valóban minden dokumentálva van, a többit bízzuk az olvasókra.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 13:14 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Mivel láthatóan a topik indítója is kifogyott az érdemi mondanivalóból, és az általa feldobott témákban sem kész a tartalmi viták folytatására, a topikot lezárom.

Azt gondom, az eddigi hozzászólások mindenkinek megbízható alapot teremtettek arra, hogy képviselje- vagy kialakítsa saját álláspontját.
A témáról, a vitakultúráról, és a vita résztvevőiről egyaránt.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség