Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 13:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
:( ez nagyon durva

Bizony ez nagyon durva.
De van akit ez nem zavar, t.i. hogy már gyerekeket gyilkosságra idomítanak.
Az viszont zavarja, hogy felnőtteket katonai kiképeznek.
Ez az aránytalanság ordított ki korábbi hozzászólásokból, amire megszólaltam.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 13:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
én meg NEM szólaltam meg, mert a TÉNYEK magukért beszélnek...

csak EGY tény még:

a Vöröskereszt meg a Vörös Félhold már egy évszázada elfogadott szövetségesek

most (talán tavaly) érte el nagy nehezen a Vörös Dávidcsillag (Mógen Dávid Adom), hogy elismerjék... HA ELŐTTE Vörös Iksz-re "magyarosít"

a tények ugyebár... makacs dolgok...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 14:24 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
exrefis írta:
Ha akarod végig mehetünk rajta mondatonként.
Én csak azt mondtam, hogy nem jó dolog így letámadni embereket és vádaskodni. Én inkább vitatkozok, és meghallgatom más véleményét, és elmondom közben a sajátomat. Ha evangélizálni megyek, akkor nem azt az igét fogom mondani, hogy a bolond nem hisz Istenben. (csak mert ilyen ige is van a Bibliában). Meg ha egy boltot akarnék reklámozni, akkor nem azt írnám ki, hogy "hülye, aki nem ünnepel", mert azzal elijesztem a vevőket. Szóval, ha valóban az a cél, hogy tisztázzuk Izraelt, akkor nem az a legjobb megoldás, hogy leantiszemitázzuk a másikat, hanem, hogy normálisan elmondjuk a véleményünket.
Tamás12 írta:
Mindegy milyen formában gyűlöli valaki a Választott népet!
Isten választását gyűlöli!
Mit mondtak valamikor akár a Midiániták, akár a Moábiták!
A zsidók jók csak rossz a vezetésük?
A legtöbben abba a hibába esnek, hogy az izraeli politikusok ügyei miatt utálják Izraelt. De abba nem gondolnak bele, hogy ott volt Clinton a Lewinski-jával, aki még csak meg se bukott. És lehetne még sorolni a tisztességtelen politikusokat. Sokan pedig úgy próbálják kezelni Izraelt, mintha Európa közepén lenne. Az tényleg értelmetlen lenne, ha mondjuk Svájc betonfalat építene a német határon, és verekedni tanítaná állampolgárait. De Izrael a közelkeleten van, ahol nincs olyan szomszédja, akivel jóban lenne. Sőt... Mindegyikkel háborúzott már. Libanon, Szíria, Jordánia, Szaúd-Arábia (talán vele még nem volt háború, most nem tudom) és Egyiptom. Ciszjordániában pedig sok terrorista van, akik robbantgatni akarnak Izraelben. A betonfal arra való (bár nem szép látvány), hogy megvédje Izrael lakóit, legyen az arab, zsidó, akárki. Aki pedig tiszta, az átjut a határátkelőn is, amint írtam már.

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 14:37 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
igen :) hogyne :)

Izrael-zsidók témában MINDENT lehet hallani, csak normálisan elmondott véleményt nem... MÉLYEBB oka van ennek...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 14:40 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
net2rist írta:
igen :) hogyne :)
Izrael-zsidók témában MINDENT lehet hallani, csak normálisan elmondott véleményt nem... MÉLYEBB oka van ennek...
Ezt most mire érted?

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 14:49 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
már megint jövök itt a foxiMaxival (amire amúgy sose jártam, csak kényszerűségben ABBAN a rendszerben éldegélve, az ÉRTÉKet kimazsoláztam az AMÚGY MEGVETENDŐ ideológiai humbugból is):

engelsi mozgásformákról hallottál?

pl. ha összeöntök egy szürke és egy átlátszó folyadékot, és az RÓZSASZÍN lesz, az ugye... MEGMAGYARÁZHATATLAN?!?

már legalábbis a FIZIKA törvényei szerint... de hát... ott a KÉMIA...

ha egy fehérjékből álló zsákba SÓSAVAT öntök, és az - ahelyett hogy szétmarná - szépen ELDOLGOZGAT a zsákban, az ugye.... MEGMAGYARÁZHATATLAN?!?

már legalábbis a KÉMIA törvényei szerint... de hát... ott a BIOLÓGIA (és a GYOMOR működése ugyebár)

ilyesmire gondolok

(például az antiszemitizmus él és virul Japánban és Lengyelországban is, ahol pedig köztudomásúan lényegében NINCSENEK ZSIDÓK...)

EZ a mennyiségű INDULAT és FRUSZTRÁCIÓ egyszerűen MEGMAGYARÁZHATATLAN

mát legalábbis a szociálpszichológia törvényei szerint... de hát...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 15:00 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
net2rist írta:
(például az antiszemitizmus él és virul Japánban és Lengyelországban is, ahol pedig köztudomásúan lényegében NINCSENEK ZSIDÓK...)
Azt nem is tudtam, hogy Japánban van antiszemitizmus. Nem értem. Én azt gondoltam volna, hogy nekik az egyik fehérember olyan, mint a másik fehérember. Magamból indultam ki: számomra a kínai, a japán és a koreai mind ugyanaz nagyjából (bár tudom, hogy Kína és Japán nem kedveli egymást)
Olvastam egy másodikvilágháborús sztorit, melyben a németek által megszállt Lengyelországban, ahol a németek nagyon rosszul bántak a lengyelekkel, lengyelek elkezdték ütni és rugdosni a szintén lengyel zsidókat. A német katonák pedig nézték és röhögtek.
net2rist írta:
EZ a mennyiségű INDULAT és FRUSZTRÁCIÓ egyszerűen MEGMAGYARÁZHATATLAN
Mégis megmagyaráznám: a zsidó nép Isten választott népe.... (gondolom te is erre utaltál azzal, hogy a szociálpszichológia SZERINT)

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 15:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
exrefis írta:
kavics írta:
Járt valaki a Gázai nyomortelepeken?
Ahol nemzedékek élnek és halnak meg úgy, hogy el nem hagyhatják azt a telepet?
Abban a fogolytáborban?

És Izrael hozta létre azokat a nyomortelepeket?
Ő tartja őket nyomorban?
Tudod te, hogy hogyan alakultak azok ki?
Igazi nagy nyomor azóta van, hogy megkapták az önrendelkezést.
Nem ők azok, akik nem nem hajlandók elfogadni Iszraelt? Nem ők akarnak minden zsidót kiirtani?
Nem ők azok akik szembe mennek Isten akaratával? Az ne várjon sok jót.
Aki Isten népét üldözi gyilkolja, az Isten átka alatt van.
Efelett lehet sírni. meg lehet rajta változtatni is.
üdv
ex


Hogy ,hogyan alakultak ki a palesztin menekülttáborok,egyszerüen úgy,hogy a második világháború után a zsidó menekültek áradata ellepte palesztinát,majd terorcselekményekkel elérték,hogy az angolok kivonuljanak majd az ott levő palesztin öslakosságot elüldözték.

Hogy miért nem akarják elismerni a palesztinok Izraelt,talán azért nem mert az Palesztina volt addig amig erőszakkal elnem vették földjeiket a betelepülő zsidó telepesek.

Az a csusztatás és hazugság pedig,hogy ez az Isten akarata volt egy tipikus tévtanítás,mert ez nem Isten akarata volt,hanem a sátáné.
Isten pedig ahogy tuddta,hogy Krisztus,hogy fog kereszthalált halni úgy tudta ezt is,de az,hogy Isten tuddja,hogy mi fog történni az emberiség jövőjében még nem jelenti azt,hogy az egyben Isten akarata is ami történik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 15:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 08., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: BP
Gabriell777, mi a véleményed az Ószövetség leírásairól, ahol a zsidó nép elfoglalta magának a területeket?

Ennek kapcsán pedig a másik kérdésem, hogy mi a véleményed a magyar honfoglalásról?

_________________
endi.design21.hu
endike.blog.hu (ezt aztán érdemes nézni!!!) :)
ezt is, a Kegyetlen Kétbalkezes Blogja: kegyetlen.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 15:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Teomo írta:
A legtöbben abba a hibába esnek, hogy az izraeli politikusok ügyei miatt utálják Izraelt. De abba nem gondolnak bele, hogy ott volt Clinton a Lewinski-jával, aki még csak meg se bukott.


Érdekes nézőpontokat alkalmazol kedves Teomo.

Szerinted Istent mi "háboritja "fel jobban,az amikor egy nős férfit egy nő "aki történetessen nem a felesége"orálissan kielégít,
vagy az amikor rakétákat lőnek ártatlan polgári személyekre palesztinok és izraeli katonák.?

a palesztin terrorizmus mellet ott van az államilag fentartott izraeli terrorizmus is.

Szerinted az ENSZ miért próbálja elitélni a palesztinokkal szembeni magatartása miatt Izraelt,talán az ENSZ a hozzánemértő rasszisták gyülekezete ?

De abban igazad van az még valóban nem jutott eszemben,hogy az ameriakat azért kellene birálnom,mert Lewinskinek volt némi nemü afférja Clintonnal,nézd el nekem és a többi kis tudatlannak,hogy ez a nagyon fontos részlet elkerülte a figyelmünket


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 15:49 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
endi írta:
Gabriell777, mi a véleményed az Ószövetség leírásairól, ahol a zsidó nép elfoglalta magának a területeket?

Ennek kapcsán pedig a másik kérdésem, hogy mi a véleményed a magyar honfoglalásról?


Nem erősségem az Ószövetség,de azt tudom,hogy Isten prófétáira hallgatval nem csak a zsidó nép kapott földterületet Istentől.

Ha már rá kérdeztél a honfoglalásra,visszakérdeznék Te mit szólsz a karóbahuzáshoz ?

A példád azonban jó,hiszem,hogy a "magyarokat" Isten vezette ide a kárpátmedencébe.

És ha megfigyeled a béke is akkor jött el a magyarok számára amikor befejezték a portyázásokat és békét kötötek a szomszédaikkal.

Egyébként a honfoglaló magyarok senkit sem üldöztek el a hazájukból,egyszerűen a már itt levő öslakossággal egybeolvadtak és utánna is szépen asszimiláltak magukba többféle nemzetiségüeket is.

Tulajdonképpen ilyen,hogy "tiszta" magyar nem is létezik,hisz a magyar elég szépen keveredett több nemzettel,talán ezért is okossak és szépek a magyarok. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 17:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kivéve Magdát :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 17:55 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
GABRIEL777 írta:
Hogy ,hogyan alakultak ki a palesztin menekülttáborok,egyszerüen úgy,hogy a második világháború után a zsidó menekültek áradata ellepte palesztinát,majd terorcselekményekkel elérték,hogy az angolok kivonuljanak majd az ott levő palesztin öslakosságot elüldözték.
Arról nem beszéltél, hogy miért mentek zsidó menekültek a Szentföldre. Európában nem csípték őket. Volt olyan, hogy fajgyűlölet, Holokauszt, meg ilyenek. Csak úgy viccből millió ember nem fogja otthagyni szülőföldjét, hogy az ismeretlenbe menjen. Ha jól tudom, eleinte Hitlernek az volt a terve, hogy kitelepíti a zsidóságot "Palesztínába", persze ezt ő úgy gondolta, hogy vagonokba teszi őket, aztán semmi vagyonnal kirakja őket a Szentföldön. Az angoloknak meg ez nem tetszett, természetesen. Meg az se tetszett nekik, hogy Izrael függetlenedni akar Nagy-Britanniától. (ekkor az arabok és zsidók együtt harcoltak az angolok ellen) Egyébként ebben az időben (második világháború után) sok brit gyarmat függetlenedett, pl. India, Ausztrália, Kanada, egy rakás ázsiai ország is. Miért baj az, hogy Izrael is függetlenedett, ahol akkor már zsidó többség volt. Persze az araboknak ez nem tetszett, és hadat üzentek Izraelnek az első nap. Ez logikus és érthető.
GABRIEL777 írta:
Hogy miért nem akarják elismerni a palesztinok Izraelt,talán azért nem mert az Palesztina volt addig amig erőszakkal elnem vették földjeiket a betelepülő zsidó telepesek.
Salamon után Júda és Izráel/Efraim volt, később, Galilea, Samária és Júda. Majd, amikor Traianus császár Kr. u. 70-ben elüldözte a zsidókat, a Palesztína nevet adta az akkor már 600 éve kihalt filiszteusok után. Azóta Palesztínának hívják. A huszadik század elején pedig, amikor a Török birodalom része volt a Szentföld, leginkább arabok éltek ott. Olyan, hogy palesztin... Igazából nem tudom mit jelent az. Valaki mondja el. Van olyan, hogy Gázai, de az egyiptomi, és van olyan, hogy ciszjordániai, de az jordán.
Az pedig, hogy Palesztína nem akarja elismerni Izraelt, eléggé megnehezíti Izrael dolgát, hisz hogyan tárgyaljon olyanokkal, akiknek a legfőbb célja az ország megsemmisítése. (most konkrétan a Hamaszra gondolok, mert a legtöbb arab - az átlagember - ugyanúgy békét akar, mint az izraeli átlagember)
GABRIEL777 írta:
Az a csusztatás és hazugság pedig,hogy ez az Isten akarata volt egy tipikus tévtanítás,mert ez nem Isten akarata volt,hanem a sátáné.
Miért jó a sátánnak az, hogy létrejön Izrael?
GABRIEL777 írta:
Szerinted Istent mi "háboritja "fel jobban,az amikor egy nős férfit egy nő "aki történetessen nem a felesége"orálissan kielégít, vagy az amikor rakétákat lőnek ártatlan polgári személyekre palesztinok és izraeli katonák.?
Szerintem mindegyik miatt szomorú Isten. Főleg azért, mert a Szentföldön békétlenség van. És ott is érvényes az egyik kutya másik eb szabály. Vagyis minden úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött.
Ami viszont tetszik Istennek, az az, hogy ismét össze gyűlt a választott népe. Meg az is, hogy egyre több messiáshívő zsidó él Izraelben. Meg az is tetszik neki, hogy megtért zsidók és arabok közösen tartanak istentiszteletet. És nem folynak bele ebbe a értelmetlen háborúba.
GABRIEL777 írta:
a palesztin terrorizmus mellett ott van az államilag fenntartott izraeli terrorizmus is.
Mit értesz ezalatt? A válszcsapásokat? Meg azt, hogy letartóztatják a terroristákat?
GABRIEL777 írta:
Szerinted az ENSZ miért próbálja elitélni a palesztinokkal szembeni magatartása miatt Izraelt,talán az ENSZ a hozzánemértő rasszisták gyülekezete?
Én semmi rosszat nem gondolok az ENSZ-ről. Független emberek, akik kívülről szemlélvődve higgadtan értékelik a helyzetet és szólnak, ha nem tetszik nekik valami; valami antidemokratikus dolog történik. Ezesetben felszólítják az adott országot. (nem Izrael az egyetlen, akit bíráltak) Persze ők sosem éltek Izraelben zsidóként, és sosem éltek Ciszjordániában vagy Gázában arabként, tehát nem tudják, milyen az ottani emberek élete. Talán ettől objektívabbak. Nem tudom.
GABRIEL777 írta:
De abban igazad van az még valóban nem jutott eszemben,hogy az ameriakat azért kellene birálnom,mert Lewinskinek volt némi nemü afférja Clintonnal,nézd el nekem és a többi kis tudatlannak,hogy ez a nagyon fontos részlet elkerülte a figyelmünket
Én nem akartam bírálni az USA-t, mert szeretem az országot. Főleg nem Clintont, mert ő normális volt, nem úgy mint a Bush.
GABRIEL777 írta:
Egyébként a honfoglaló magyarok senkit sem üldöztek el a hazájukból,egyszerűen a már itt levő öslakossággal egybeolvadtak és utánna is szépen asszimiláltak magukba többféle nemzetiségüeket is.
Ajánlom figyelmedbe a Fehér ló mondáját, meg amikor az egyik magyar srác fejbekólintja a cseh királyt :D , aki többé nem kel fel. Vagy a "magyarok nyilaitól ments meg Istenünk" mondatot. Ha úgy lenne, ahogy mondod, akkor nem honFOGLALÁSról beszélnénk, hanem honbeolvadásról, vagy mittudomén:) Azért nehogy azt gondoljuk, hogy az ősmagyarok humánusan bántak az itt élő népekkel és figyelembe vették személyiségi jogaikat:) Az európai népek meg mosolyogva nézték, ahogy jönnek be, és szeretettel várták az ősmagyarokat, mert úgy gondolták, hogy úgy igazán szép ez a föld, ha másokkal megoszthatják és amúgyis sok jó ember kis helyen is elfér:)
GABRIEL777 írta:
Tulajdonképpen ilyen,hogy "tiszta" magyar nem is létezik,hisz a magyar elég szépen keveredett több nemzettel,talán ezért is okossak és szépek a magyarok. :D
Eleve olyan, hogy valaki "fajilag", származásilag tiszta, nem létezhet. Logikailag le is lehetne vezetni.

Most veszem észre, mennyi mindent összehordtam itt:) Akár könyvírásba is foghatnék...

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Teomo 2007. júl. 03., kedd 21:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 19:24 
A zsidó nép, ha gyilkol, akkor gyilkosságot követ el.
Ez logikailag is igen egyszerű tétel.
Krisztus megérkezéséig rendben volt, hogy az Úr népeket írtott ki Izrael előtt, de ezt egyetlen céllal tette!

Ne halljon ki a a bűn miatt az emberiség, amíg megérkezik Jézus Krisztus.

Ez olyan, mint amikor valaki egy erdő közepén súlyos sérüléseket szerez.
Amíg a kórházba ér, az pár napot is tart.
Menet közben kiderül, hogy üszkösödik a lába, ami miatt az élete is veszélybe kerülhet, mielőtt a műtőasztalra kerül és az orvosok BIZTOSAN segíteni tudnak rajta.
Ekkor az egyik társ úgy dönt, hogy levágja az üszkösödő lábat.
Azok a népek üszkösödő lábak voltak, de a "műtő asztalig".

Miután Jézus Krisztus eljött a testi Izrael betöltötte küldetését.
Isten ígérete ELVÉGEZTETETT, Ábrahám magvából megáldatott a föld minden népe.

Isten még vár Izrael megtérésére és nem Izrael ország megszilárdítására. Mindent arra használ az Úr, hogy vissza térjen az Ő népe HOZZÁ.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 20:08 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Teomo írta:

Most veszem észre, mennyi mindent összehordtam itt:) Akár könyvírásba is foghatnék...


Könyörgöm ne tedd,kár azért a drága pappirért :D

Az az érzésem,hogy Te és én nem ugyanabból
a "történelmi könyvből"tanultunk.

A történelmi csusztatásaid már szinte vetekszenek ex szokásos történelem hamisító megnyilatkozásival.

Ettől függetlenül kedves Teomo,exel ellentétben benned valóban érzem Krisztus Lelkét és ez függetlenül történelmi tévelygéseidtől,örömmel tölt el.

Mert a lényeg ,tudom,hogy ez,és nem a történelmi tudás. :D

Szeretettel Gabriel


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 155 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség