Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 156 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. nov. 08., szombat 23:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szia!

Számlával vetted ennyiért a fát?

Ha jól tudom erdészetekben lehet a legolcsóbban megvenni a fát, de persze ott nem kuglizva, hanem rönkökben.

Én biztos rákérdeztem volna, hogy melyik erdészettől szerezte a fát, mert nagyon haragszom az illegális favágókra, ugyanis hatalmas károkat okoznak, mind a természetben és az erdészeteknek is.

Igazán nem értettem, hogy miért ide írtad, hogyan kapcsolódik ez a rasszizmus témába?Az, hogy cigány az illető, nem oszt nem szoroz, vagy becsületes vagy nem.Azzal, hogy mások mit mondanak, nem szabad foglalkozni.

Azután az is benne van a pakliban, hogy az olcsó valóban olcsó-e?

Üdv cilla :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 09., vasárnap 10:48 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 21., szombat 17:24
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Veresegyház
én is láttam a filmet és az nem tíz évvel ezelőtt készült. ott egy ember kivételével az ÖSSZES zsidó hozzászóló mereven elutasította a Fideszt, mivel úgymond kokettál a Jobbikkal. lehet persze manipulatíve is összeállítani egy film szereplőit (lásd HírTV vagy mondjuk Napkelte) de ez nem olyan szándékkal készült. arról szeretett volna képet adni, hogyan szakított szét a politika barátságokat családokat. zártkörű vetítésen láttam, sajnos esély sincs arra hogy nagy nyilvánosság előtt leadják (ha csak a zsidó lobbi be nem segít :wink: ) pedig remekül feltárja a problémát, csak megoldást nem tud adni.

_________________
szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 09., vasárnap 16:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Eeyore írta:
EXREFIS FIGYELMÉBE
Rebecca hozzászólása egy filmes portálon (Téma: A Fideszes zsidó, a nemzeti érzés nélküli anya és a mediáció)
Nos, Rebecca posztolása:
Nem igaz, hogy a zsidok az MSZP-SZDSZ-re szavaznak, ugy 10 eve meg talan megallta volna a helyet ez a felteves, akkor lehetett ugy 40%, de a sok hazugsag a balosok reszerol felnyitotta az emberek szemet. A balosok szitjak burkoltan a zsidoellenesseget, ezt minden normalis ember latja. Unom mar, hogy allandoan zsidoznak, hulye kenyszerkepzeteket terjesztenek rolunk. En sokszor elgondolkozom azon, hogy erdemes-e harcolniazokert az emberekert akik igy beszelnek rolunk, ok nelkul. Minden nepcsoportban vannak jok es rosszak. Ezert senkinek nincs joga altalanositani.
Kedves Eeyore!
Ezzel mit is akartál közölni?
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 09., vasárnap 20:10 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Beszélgettem egy testvéremmel, aki nem zsidó, de zsidók között is szolgál, megtért hívő férfi.

Aztán elmondta hogy neki az ellenőrökkel van baja. A BKV ellenőrökkel.
Ha egyet lát, már jönnek az érzések és a negatív gondolatok.....

Aztán arról beszélgettünk, hogy ezt a falat valóságosan csak Krisztus tudja ledönteni.
Mit jelent ez?

....csak annyit, hogy ha találkozna egy emberrel, akivel jókat imádkoznának, mind a ketten Krisztusban hiszenk, együtt szolgálnak, együtt veszik az Igét és eltelik így jó pár hónap, majd egy csendes esti beszélgetés kapcsán, egy imaalkalom után csak úgy mellékesen megkérdezné a testvérétől:
"Egyébként neked mi a szakmád, mit dolgozol?"

Az erkölcsi züllés útja, ha a rosszat nem a cselekedetek alapján ítéljük meg. Ilyenkor az ember, aki így cselekszik - és mind1, hogy a rossz a másik vallás, felekezet, népcsoport, párt színéhez kötődik - el kezd zülleni.

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 10:03 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Eeyore írta:
pauler írta:
Beszélgettem egy testvéremmel, aki nem zsidó, de zsidók között is szolgál, megtért hívő férfi.

Aztán elmondta hogy neki az ellenőrökkel van baja. A BKV ellenőrökkel.
Ha egyet lát, már jönnek az érzések és a negatív gondolatok.....


Javaslom, mindig vegyen jegyet vagy bérletet :P akkor elkerülik a negatív gondolatok. ;)

:D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 11:53 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 21., szombat 17:24
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Veresegyház
http://hajdueszter.com/Filmek/Dokumentumfilmek/A_Fideszes_zsido_-_a_nemzeti_erzes_nelkuli_anya_es_a_mediacio.html itt találtok egy kis ízelítőt a filmből amiről néhány bejegyzéssel ezelőtt írtam.

_________________
szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Köszi, majd mondom neki! :-)
De én úgy értettem a beszámolójából, hogy akkor is negatív érzései és gondolatai vannak, a BKV ellenőrök felé, ha jegye és bérlete van egyaránt az utazás közben.

Erre írtam a hitem szerint egyedüli megoldást....

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 13:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
pauler írta:
De én úgy értettem a beszámolójából, hogy akkor is negatív érzései és gondolatai vannak, a BKV ellenőrök felé, ha jegye és bérlete van egyaránt az utazás közben. ...

Ez olyan kór, aminek már neve is van. :D
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 22:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Igen, előítélet!

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 11., kedd 08:03 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 21., szombat 17:24
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Veresegyház
http://www.judapest.org/a-magyar-zsidosag-es-a-jobboldal/

_________________
szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 15., vasárnap 08:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
http://www.hirszerzo.hu/cikk.gyasz_utan ... 97798.html

Ezzel a cikkel nagyjából egyetértek, elég világosan leírja, hogy a cigánykérdéd milyen mellék vágányokon döcög és milyen irányba is kellene nyomulni.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 15., vasárnap 10:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
exrefis írta:
http://www.hirszerzo.hu/cikk.gyasz_utan_helyzetjelentes_a_civilizacios_szakadek_melyerol.97798.html

Ezzel a cikkel nagyjából egyetértek, elég világosan leírja, hogy a cigánykérdéd milyen mellék vágányokon döcög és milyen irányba is kellene nyomulni.
ex


Én is egyetértek, de ezek megint csak szavak, még ha nagyon jól fogalmazta is meg az író.

Munka, munka és megint munka......ez lenne a megoldás.
Szigorúbb, sokkal szigorúbb rendőri intézkedések.
Becsületes és igazságos elbírálást, úgy a szegényekkel és a bikalánc nagyságú aranyláncot hordozókkal is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 15., vasárnap 21:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Még a magamfajta félművelt őslakos paraszt is tudja évek óta, hogy mi lenne a kiút:
- veszélyeztetett helyzetben lévők személyes gondozás (családsegítés, gyermekvédelem)
- valódi közbiztonságot, a rendőrség több fokú társadalmi kontrollját
- pénzt csak munka ellenében
- munkáhaz nem jutóknak természetbeni ellátást.
A demográfiai helyzet javítása érdekében szűk kivételként pénzbeli támogatás 3 gyermekig.

Ilyesmi lépéseket azért nem tettek, mert nem akartak. Egy önmagát túlélt, kontraszelektált, tolvaj elit vezeti az országot. Nekik olyan tömeg kell, amelyik nem gondolkodik, anyagilag kiszolgáltatott, egy tyúkkal megveszik a szvazatát. Aztán nem kérdez, mert nem is ért semmit.

Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 15., vasárnap 22:05 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. feb. 22., péntek 22:22
Hozzászólások: 830
Igen, ezzel egyetértek.
Munka, olyan bérezéssel ahol egy ember is el tudja tartani a családját.
Ahol az anya, anya tud lenni, az apa pedig apa és családfenntartó a fizetéséből.
Igy lenne munkahely is. Mert a fiatal anyák nem kényszerülnének vissza idejekorán a munka világába.
Ha az anyaság valódi munkaként lenne beszámítva(Tb, nyugdíj)
Keményebb büntetőjog.
A megrögzött bűnözők, veszélyes gyilkosok nem visszaforgatása a társadalomba, hanem végleges kivonás(valódi életfogy. esetleg halálbüntetés).
A pedagógusoknak adni kéne eszközt, ha iskolai erőszakkal, sexuális zaklatókkal, devianciával, kábítószerrel stb. találkoznak.
Keményebb jól fizetett rendörség.
A jogok melett a kötellesség ugyanolyan hangoztatása.
Aki teljesíti a kötelességét a családja irányába és a társadalomban is annak van joga.
Családsegítés, ahol valaki dolgozik.(kivétel a munkára képtelenség)
No meg valami istenfélelem a vezetők részéről. Hitelesség stb..
Ahol nem a pénz az isten.
Magyarország adottságainak hazai kézben tartása(bányászat, idegenforgalom, mezőgazdaság)ahol az ebből nyert forrás, nyereség itt maradna.
Családi gazdaságok felélesztése, ezen termékek védelme.
(nem rég vettünk hálós foghagymát , (made in china), és csak ez volt az áruházban) A piacon pedig ehhez képest drága, nem is tudják eladni. Vagy ha nem a piacon adják el, akkor szinte semmit nem kapnak érte és a kereskedők busás profittal értékesítik.Hová jutottunk?

_________________
http://literaty-nazo.blogspot.com/
Üdv, Literaty


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 15., vasárnap 22:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Engem kicsit undorít amit a hírszerző művel a cikkeiben. Az össze-vissza baltázás, egyben a zavarosban való halászás, és a lényeg elfedése valami rasszista öntettel, bennem hányingert kelt. Csaknem minden hírszerzős cikk ilyen, igyekszik elfedni a lényeget, és nagyon előítéletes valamilyen irányban. Még azt sem mondanám, hogy egy irányban, hiszen a mondandójuk legalizálása érdekében bárkinek hajlandóak igazat adni, és tenni a következő pillanatban ennek az ellenkezőjét. Gyurcsányhoz illő orgánum ez.

Túl kellene már lépni panaszkodáson, ideje lenne recepteket adni. A cigányság esetében ehelyett a politika nagyobbik része, a rosszabbik része a jó receptek lehetetlenné tételével foglalkozik.

Az index máris arról cikkezik, hogy a fidesz tervezet, amelyet Amerikából importálna, miszerint három súlyos bűncselekmény után automatikusan életfogytig tartó börtön jár, ez sok sebből vérzik.

A fidesz programját a szocik kapásból leölték, melyben elsősorban az adózó családokat segítették. Alanyi jogon a szociális segélyezésnek kisebbnek kellett lennie, mint a minimálbérnek, ez nem tetszik a ballibeknek.

A fidesz programja, hogy a családi pótlék legyen összekötve az iskolábajárással szintén ki lett lőve.

Bármely program, amely feltételeket támaszt a felelőtlen pénzöntéssel szemben csak rasszista lehet, és fasiszta, vagy ahogy Exrefis mondja, náci.

A fidesz programja, hogy a tanulás mellett a munkavégzés a romák felemelkedésének az útja szintén kilőve, merthogy a multikat támogatják, nem pedig a kis, és középvállalkozásokat.

Ehelyett vannak azok a szörnyűségek, melyek egyrészéről még ez a hírszerző cikk is beszél, de hosszan tudná sorolni mindenki, hogy mennyire kontraszelektáló programokat csinálnak a cigányság számára.
Amíg ez a politikusi garnitúra lesz, addig sajnos semmiféle pozitív fordulat nem várható. Csak késő ne legyen! :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 156 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség