Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 18:24 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
ez kérlexépen KLASSZIKUS KOMMUNISTA érvelés... (tudom, hogy neked az "elnyomott osztály" fogalma nem sokat mond, de én még államvizsgáztam is belőle)


Jól látod. Ilyenkor látszik, hogy a marxizmus mekkora mélyszántást végzett a magyar társadalomban.
Az össztársadalmi skizofrénia az, hogy kommunista dumákat leginkább a jobboldalról hallani manapság, a kapitalizmust meg a szocik építik.
A pszichiáter phd aspiránsoknak rengeteg kutatási témája van. :) , vagy inkább :cry:
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: reakció Andi írására
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 18:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Andi írta:
Nem tehetek róla, engem a hideglelés fog el, ha meglátom Orbánt, vagy Navracsicsot, és a többi fideszes politikust.

Ha már választani kell "az összers" közül, akkor Dávid Ibolyát választom.. Na mindegy.


Hideglelésed egészséges lélekre vall. :)

Ibolyka. Hát igen vakok között a félszemű is király lehet. :)
Sajnos a "focihoz" ő sem értett mikor igazságügyminiszter volt. És mivel azóta sem tanult meg, számomra mint evangéliumi keresztény számára ő sem elfogadható.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 18:53 
Mindenért a vezető a felelős!
A vezetés hatalma és a felelősség nem választaható szét.

Gyurcsány Ferenc részegsége okozza az ország hazug és erőszakos állapotát.

Gyurcsány Ferenc egyszer elszámol az Úr előtt, akitől a a hatalmát kapta.

Könyörgök Istenhez, hogy vegye észre ez az ember, milyen irányban halad az ország, amióta hatalmon van!

Könyörgök Istenhez, hogy minnél kevesebb ember kövesse ezt a részeg vezetőt.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 19:05 
Jogtalan kiszivárogtatás?

Amit egymás között mondotok, amit a pincében egymás között beszéltek, amit titokban szóltok azt a házak tetejéről fogják hirdetni.

Ez Jézus törvénye, barátom.....
A valóság ezt mutatta és mutatja, és mutatni fogja ha akarjuk, ha nem!

Nincs titkos szó! Nincs zártkörű ülés!

Ez a hazugság Atyjának a megtévesztése!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 19:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
kavics írta:
Mindenért a vezető a felelős!
A vezetés hatalma és a felelősség nem választaható szét.

Gyurcsány Ferenc részegsége okozza az ország hazug és erőszakos állapotát.

Gyurcsány Ferenc egyszer elszámol az Úr előtt, akitől a a hatalmát kapta.

Könyörgök Istenhez, hogy vegye észre ez az ember, milyen irányban halad az ország, amióta hatalmon van!

Könyörgök Istenhez, hogy minnél kevesebb ember kövesse ezt a részeg vezetőt.


No meg pedofil ezt kifelejtetted te fő kikiáltó :*:

ha, ha, ha :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 20:24 
Én a pedofil szó hallatára nem nevetnék.
Ha a te gyermekedet zaklatná szexuálisan egy erős felnőtt férfi nem mosolyognál.

Erről beszélek egyébként.

Ez az ember mióta vezető pozíciót tölt be, minden sokkal élhetetlenebb ebben az országban.

Példák:
Egy alkoholista oda lép a pirosnál hozzám_
"Este rosszalkodni megyek, adjak neki pénzt."
Nem adok, mert nem akarom, hogy ezt tegye.
A válasz: "Én legalább őszinte vagyok"

Az egyik ismrősöm elvitte az MSZP választás előtti kampányára a gyerekét. Amikor megkérdeztem miért teszi, az volt a válasz, hogy ha ők lenyúltak én is elveszem tőlük, amit csak lehet.

A randalirozó tömegről, akik válogatás nélkül törnek-zúznak már nem is beszélek!

Nem pedofil ez az ember, hanem a nép megbízott vezetője, Isten által adott hatalmánál fogva.
A számonkérés, a felelőségre vonás elől azonban ez a hatalom nem mentesíti, sőt. Az elmúlt évek válsága és az ország jelen helyzete számon lesz kérve rajta az Úr által!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 20:56 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Tévedsz kavics én nem a miniszter elnök úrnak a dolgain nevetek, hanem a te irányultságodon, aki magát krisztusinak mondja.
Nekem ez a szórakoztató, mert kilóg a lábikó :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 21:00 
Én nem mondom magam semminek és senkinek!

Isten kegyelméből vagyok aki vagyok!

Ha kinevetsz, hát tedd.
Igazából a jelenlegi országvezető is ezt teszi mind azon ami most az országban van és aki ezt a topicot megnyitotta az is jót nevet ebben a pillanatban is, mert nincs bennük szeretet.

Jó éjt, békés éjszakát neked barátom!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 21:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
FM írta:
Tud tévedni és ezt be tudja ismerni.
Karakteres ember.
Gyökereit vállalja.
Megválasztott ember akit a magyar nép vállasztott.
A hatalommal él, és nem visszaél.
Nem árad belőle a gyűlölet és a rosszindulat.

Szeretem őt és
Szeretem Orbán Viktort.


A másról mondott dolgok elsősorban azt minősíti aki mondja, ezt pedig mindég egy szellemiség sugalja, ezt az
Úr Jézus és Péter beszélgetéséből tudhatja a magát hivőnek gondoló ember.
Aludj jól kedves Kavics és juss Isten ismeretre.

:*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 21:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
FM írta:
Tud tévedni és ezt be tudja ismerni.
Karakteres ember.
Gyökereit vállalja.
Megválasztott ember akit a magyar nép vállasztott.
A hatalommal él, és nem visszaél.
Nem árad belőle a gyűlölet és a rosszindulat.

Szeretem őt és
Szeretem Orbán Viktort.


Hát ez a gyökereit vállalja dolog, ha a Gyurcsányra érted valahogy nem jön össze. Még fiatalabban úgy nyilatkozott az apukájáról, hogy reakciós, jobboldali, és ezenkívül forradalomnak tartja az 56-os ellenforradalmat.

Szóval ez már akkor is egy problémás csóka volt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: reakció rosta írására
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 18:03 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
rosta írta:
Nem értem mi a bajotok az árpádsávos zászlóval.
1. Benne van az állami címerben.

Az amerikai zászlóban is benne van az Árpád-sávos zászló...
Lehet, hogy hülye poén volt, de kb. ugyanez vonatkozik a magyar címerre: vannak benne piros és fehér csíkok. Ettől még nem Árpádsávos zászlóból áll.
Amúgy nekem nem lenne vele kifogásom, ha nem használták volna sok ember kiírtásának jelképeként.
Szerintem nem kéne ilyeneket lengetni a Kossuth téren, mert szokás szerint azt fogják kihozni ebből egyesek, hogy a Kossuth téren nacionalista csőcselék van. Pedig egyáltalán nem: olyan emberek vannak, ott, akik meguták a kormány hazudozásait, és változást akarnak.

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Teomo 2006. okt. 17., kedd 18:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

kérések
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 18:06 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
Úgy látom, senki nem válaszolt a kérdéseimre. Pedig sztem jogosak. Főként exrefis, net2rist, Andi és FM véleményére lennék kíváncsi. Tehát a kérdések ismét:

1. Miért jó az, ha GyF miniszterelnök marad, amikor hazudott, káromkodott és tönkretette Magyarországot?
2. Hogy lehet a hazugság pozitív tulajdonság?
3. Miért tesznek úgy egyesek, mintha a kiszivárgott(!) öszödi beszéd nyílt őszinte tett lett volna? (Amikor valójában csa kiszivárgott, tehát lebukott, nem beismerte. A lebukás és a beismerés között nagy különbség van.)
4. Miért a magyar állampolgároknak kell megfizetniük kormányuk bűnéért? Miért a magyar állampolgár fog ingatlanadót fizetni? Miért a magyar diák fog tandíjat fizetni, és egyéb megyszorításokat elszenvedni, amikor a kormány miatt van olyan helyzetben az ország, amilyenben van?
5. Miért nem vonják felelősségre a felelősöket? Egy átlag magyar állampolgár meg tudna úszni egy ilyen esetet börtön nélkül? (azt nem is kérdezem, hogy a posztján tudna-e maradni)

Ezen kívül lenne egy kérésem is:
Nézzétek meg az alábbi kétrészes videót (CNN-es interjú Gyurcsánnyal) és reagáljatok rá:
1. rész: http://youtube.com/watch?v=d2WVdLeR97Y
2. rész: http://youtube.com/watch?v=9JJWIkzerUg
Egy amerikai srác ezt írta kommentárnak a videóhoz: "A nap kérdése: Vennél használt autót ettől az embertől?"

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Teomo 2006. okt. 17., kedd 18:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 18:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Teomo írta:
"Lehet, hogy hülye poén volt, de kb. ugyanez vonatkozik a magyar címerre: vannak benne piros és fehér csíkok. Ettől még nem Árpádsávos zászlóból áll."

Ez nincs így. A címerünkben az árpádsávos lobogó van, ez szerepel több megye címerében és a Nemzetbiztonsági Hivatal címerében is. Ez a jelkép az Árpád dinasztia címere és zászlója volt. Nem újpogány nyilas jelkép. A képes krónikában pl. a pogány Koppányt legyőző István hordta. Az első ábrázolása 1202-ből. A minta Aragónia zászlója lehetett, de önálló konstrukció az eltérő szín és szerkezet miatt. Az Árpád-ház kihalása után a folytonosság hangsúlyozása miatt az Anjou címerbe is bekerült. Ekkor vált visszavonhatatlanul az államiság jelképévé. Rákóczi is használta.

A nyilas karszalag és zászló közepén volt a hungarista címer, ezért nem azonosítható a két dolog. Egyébként ha mindentől meg akarnánk szabadulni, amire a nyilasok rátették a kezüket le kellene rombolni a budai várat, eladni törtaranynak a koronát, az elit egységektől el kellene venni a fekete egyenruhát.

A Parlamentben levő történelmi zászlók közt is ott van, ékes demokráciánk legfőbb döntéshozói felállnak a tiszteletére, ha bevonul.

Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

hasonlat
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 18:40 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
FM írta:
Azt is érdekesnek tartom, hogy senkinek nem sérti az erkölcsi érzékét a jogtalan kiszivárogtatás. Még ezen a portálon sem.

A miniszterelnök hazudott, kiedült, hogy egyáltalán nincs olyan állapotban az ország, amilyenben kéne. Kiderült, hogy mindezt az egyszerű állampolgárnak kell megfizetnie. Ezen kívül úgy káromkodott, mint egy kocsis. És akkor a jogtalan kiszivárogtatásról beszélünk...
Ez olyan, mintha meglátnám, hogy rablók betörnek egy házba, gyorsan lefilmezem őket, hogy legyen bizonyíték ellenük. Aztán amikor a bíróságon felhasználom a videót, valószínűleg nem arról fognak beszélni, hogy jogtalanul készítettem a videót, hanem arról, hogy a rablók betörtek a házba. (kivétel természetesen, ha a rablók egy bizonyos párt tagjai)
Amúgy szerintem ilyen helyzetben erkölcsi kötelesség szólni, nemszólni bűn. "Vétkesek közt cinkos, aki néma."

Meg eleve azt sem tudjuk, ki szivárogtatta ki: lehetett ellenzéki, lehetett belső ellenzék, de lehettek egyszerű újságírók, akik story-t akartak.

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Árpádsávos zászló
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 18:53 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
kuruc írta:
A nyilas karszalag és zászló közepén volt a hungarista címer, ezért nem azonosítható a két dolog. Egyébként ha mindentől meg akarnánk szabadulni, amire a nyilasok rátették a kezüket le kellene rombolni a budai várat, eladni törtaranynak a koronát, az elit egységektől el kellene venni a fekete egyenruhát.

Ha elolvasod a többi hozzászólásomat, kiderül azokból, hogy egyáltalán nem vagyok kormánypárti. Sőt...
Tehát nem azért mondom ezeket, hogy lehordjam a Kossuth térieket és csőcseléknek nevezhessem őket. Éppen ellenkezőleg: Engem az zavar, hogy ilyen Árpádsávos zászlót lengető, rongáló, köztörvényes bűnözők (főleg MIÉP-esek és Jobbikosok) miatt a többi, békés tüntető lenácizására, lecsőcselékezésére indokot kap a kormánypárt. (tisztelet a normális Árpádsávos zászló lengetőknek) Mindannyian tudjuk, hogy ez a zászló félreérthető. És azt is tudjuk, hogy egyesek szeretnek mindent félreérteni, csakhogy lecsőcselékezzék a másikat. Kérdezem én: megéri? megéri lengetni iylen zászlókat? Miért nem jó a normál magyar zászló?
Amúgy ha látom ezt a zászlót, nekem is bizonyos szélsőjobbos körök jutnak eszembe (mindamellett, hogy tudom, hogy van történelmi alapja).

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség