Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 10:09 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
rosta írta:
Idézet:
Az Amnesty International felszólítja Gyurcsány Ferencet, hogy maradjon távol a Tarka Magyar! demonstrációtól - áll a szervezet közleményében. A jogvédő egyesület szerint "a miniszterelnök, illetve bármely politikus jelenléte azt eredményezheti, hogy a civil kezdeményezés politikai célkitűzésekkel mosódik össze, mely a demonstrációt alapvető céljaiban lehetetlenítené el".

"A Tarka Magyar! civil kezdeményezés, mely az erőszak és kirekesztés ellen száll síkra. A demonstráción éppen ezért nem kívánatos semmilyen politikus jelenléte. Az Amnesty International kéri a politikai pártok vezetőit, hogy amennyiben támogatni akarják a kezdeményezés célját, azt mindennapi tevékenységükkel bizonyítsák, és a civilek megmozdulásától maradjanak távol. Az Amnesty International politikától független szervezet, és kiemelten fontos számára a civil értékek és a politikai célkitűzések elhatárolása" - fogalmaz a közlemény.

Daróczi Dávid kormányszóvivő közölte, a szervezők maguk kérték fel Gyurcsány Ferencet, hogy csatlakozzon a nyilatkozathoz. A pártatlanságot pedig garantálhatja, ha nemcsak a miniszterelnök, ha valamennyi parlamenti párt elnöke aláírja a nyilatkozatot és részt vesz a rendezvényen - tette hozzá.


ez nem nez ki oruletes politikai tevedesnek , mi volt a celja az idezetnek?
megmosolyogni a dolgot??

tobb ertelmet latom ennek ,mint kolbasz keszito uzemet latogatni :)

ilyet vagy hasonlot mind ket oldal csinal ....miert nem kuldott ki valakit a jobboldal is:) Oh eppen olvasom ott voltak:) :) csak nem a kepviselok :)

egyebkent most KOMOLYAN ,PONT ILYEN RENDEZVENYEN KENE OTT LENNI.....
ugyanis ha mindket fel kepviseloje ott van es jelen van ,akkor eppen azzal ,hogy ott vannak lesz az egesz BEKES..

csak van annyi eszuk az embereknek ha mindket oldal vezetoje ott van mint SZIMPATIZALO akkor nem balheznak :)

mindenek politikai celja van (majdnem mindenek)..

..."Demonstráció az erőszak és a kirekesztés minden formája ellen,.."
:) ennek viszont orulok.....

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 10:24 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
centralpark írta:
egyebkent most KOMOLYAN ,PONT ILYEN RENDEZVENYEN KENE OTT LENNI.....

Kedves Cp!
Egy normális országban teljesen igazad lenne, de nálunk ahol ekkor a a gyűlőlet a szemben álló politikai erők között, éppen kontraproduktívvá válik a résztvétel.
Mert, ha GYF rárepül egy rendezvényre, akkor a jobboldal automatikusan elhatárolódik, függetlenül attól, hogy az alapgondolat jó, vagy rossz.
Az egyik baj éppen az hogy a világ legsemlegesebb dolgai is át vannak politizálva és nem a valós értékükön kezelve, ergo minden független kezdeményezésnek felmegy az értéke, ami meg értékes arra gyorsan rárepül valamelyik oldal hogy kisajátítsa. Ezzel azonnal értékét is veszti és így szépen lassan minden devalválódik, pártossá válik. Őrület.
üdv
ex
Az ugyan megoldás lenne, ha mindkét oldal részvenne, de éppen itt van a kutya elásva. Az amelyik legszívesebben kötélen lógva látná a másikat, az nem is akar az illetővel egy levegőt szívni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 10:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
"Demonstráció az erőszak és a kirekesztés minden formája ellen,.."

nekem az tetszik, hogy EZZEL SZEMBEN akart ELLENdemonstrációt szervezni a kedves Tomcat nevű "forradalmár"...

nyelvtanilag:
"Demonstráció az erőszak és a kirekesztés minden formája VÉDELMÉBEN..."


oder Was?

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 10:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
exrefis írta:
centralpark írta:
egyebkent most KOMOLYAN ,PONT ILYEN RENDEZVENYEN KENE OTT LENNI.....

Kedves Cp!
Egy normális országban teljesen igazad lenne, de nálunk ahol ekkor a a gyűlőlet a szemben álló politikai erők között, éppen kontraproduktívvá válik a résztvétel.
Mert, ha GYF rárepül egy rendezvényre, akkor a jobboldal automatikusan elhatárolódik, függetlenül attól, hogy az alapgondolat jó, vagy rossz.
Az egyik baj éppen az hogy a világ legsemlegesebb dolgai is át vannak politizálva és nem a valós értékükön kezelve, ergo minden független kezdeményezésnek felmegy az értéke, ami meg értékes arra gyorsan rárepül valamelyik oldal hogy kisajátítsa. Ezzel azonnal értékét is veszti és így szépen lassan minden devalválódik, pártossá válik. Őrület.
üdv
ex


automatikusan elhatarolodik????
egy ilyentol???

en akkor is mennek ha Bush ott lenne :)

nem hatarolnam el magam ...vannak dolgok amiktol nem hatarolod el magad akarki van ott..

hacsak nem igazabol is ellene vagy (nem TE ,csak a mondat miatt van 2. szemely )es nem fontos neked vagy teljesen mindegy mit csinalnak ...
nem ?

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 10:30 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
"Demonstráció az erőszak és a kirekesztés minden formája ellen,.."

nekem az tetszik, hogy EZZEL SZEMBEN akart ELLENdemonstrációt szervezni a kedves Tomcat nevű "forradalmár"...

nyelvtanilag:
"Demonstráció az erőszak és a kirekesztés minden formája VÉDELMÉBEN..."


oder Was?
Ez egy ilyen ország! :(
De kínunkban :D

Írtam egy összefoglelót a kiegyezésről Eeyorének, de érdekelne a te véleményed is, na meg másé is.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 10:34 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
centralpark írta:
hacsak nem igazabol is ellene vagy (nem TE ,csak a mondat miatt van 2. szemely )es nem fontos neked vagy teljesen mindegy mit csinalnak ...
nem ?
Az a szomorú infantilis állapot van, hogy mindegy miről van szó, egyik oldal a szerint áll hozzá, hogy a másik ellene, vagy mellette van.
Majd monok példát! :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 11:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
centralpark írta:
rosta írta:
Idézet:
Az Amnesty International felszólítja Gyurcsány Ferencet, hogy maradjon távol a Tarka Magyar! demonstrációtól - áll a szervezet közleményében. A jogvédő egyesület szerint "a miniszterelnök, illetve bármely politikus jelenléte azt eredményezheti, hogy a civil kezdeményezés politikai célkitűzésekkel mosódik össze, mely a demonstrációt alapvető céljaiban lehetetlenítené el".

"A Tarka Magyar! civil kezdeményezés, mely az erőszak és kirekesztés ellen száll síkra. A demonstráción éppen ezért nem kívánatos semmilyen politikus jelenléte. Az Amnesty International kéri a politikai pártok vezetőit, hogy amennyiben támogatni akarják a kezdeményezés célját, azt mindennapi tevékenységükkel bizonyítsák, és a civilek megmozdulásától maradjanak távol. Az Amnesty International politikától független szervezet, és kiemelten fontos számára a civil értékek és a politikai célkitűzések elhatárolása" - fogalmaz a közlemény.

Daróczi Dávid kormányszóvivő közölte, a szervezők maguk kérték fel Gyurcsány Ferencet, hogy csatlakozzon a nyilatkozathoz. A pártatlanságot pedig garantálhatja, ha nemcsak a miniszterelnök, ha valamennyi parlamenti párt elnöke aláírja a nyilatkozatot és részt vesz a rendezvényen - tette hozzá.


ez nem nez ki oruletes politikai tevedesnek , mi volt a celja az idezetnek?
megmosolyogni a dolgot??

tobb ertelmet latom ennek ,mint kolbasz keszito uzemet latogatni :)

ilyet vagy hasonlot mind ket oldal csinal ....miert nem kuldott ki valakit a jobboldal is:) Oh eppen olvasom ott voltak:) :) csak nem a kepviselok :)

egyebkent most KOMOLYAN ,PONT ILYEN RENDEZVENYEN KENE OTT LENNI.....
ugyanis ha mindket fel kepviseloje ott van es jelen van ,akkor eppen azzal ,hogy ott vannak lesz az egesz BEKES..

csak van annyi eszuk az embereknek ha mindket oldal vezetoje ott van mint SZIMPATIZALO akkor nem balheznak :)

mindenek politikai celja van (majdnem mindenek)..

..."Demonstráció az erőszak és a kirekesztés minden formája ellen,.."
:) ennek viszont orulok.....


Nem ismered a hátteret. A szervezők felszólították a politikusokat, hogy semmiféle információt ne adjanak ki az esetleges aláírásról, és főleg ne vegyenek részt a rendezvényen, hogy az ne politizálódjon át.

Orbán ennek elegett tett. Első helyen írt alá hírverés nélkül, és jelezte, hogy a kérésnek megfelelően nem vesz részt a rendezvényen.

Gyurcsány a vége felé írt alá úgy, hogy kihívta a fotósokat a számára fontos nyilvánosság miatt, és felszólította Orbánt, aki első helyen írta alá, hogy írjon alá, és kijelentette, hogy részt vesz a gyűlésen. Még ha a szervezők nem is akarják.

Remélem látható számodra a két vezető jelleme ezen pici kis példa alapján is...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 11:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Centralpark, ne várakoztass, légyszi./vagy ha már válaszoltál, akkor jelezd,hogy hol, mert nem látom/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 11:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
a rendelkezésemre álló információk alapján (jellemet kivéve) én is ugyanerre a következtetésre jutottam: gyurcsány "hívatlan prókátort" játszik...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 11:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
a rendelkezésemre álló információk alapján (jellemet kivéve) én is ugyanerre a következtetésre jutottam: gyurcsány "hívatlan prókátort" játszik...
Innen jutott eszembe:
Nem mindegy, hogy valaki fogadatlan prókátor, vagy fogatlan provokátor. :)
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 11:48 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Erika írta:
Centralpark, ne várakoztass, légyszi./vagy ha már válaszoltál, akkor jelezd,hogy hol, mert nem látom/


Nem irtam meg ,ne haragudj..
Este 9re ertem haza a korhazbol ,aztan tanulni kellett ez eltartott ejjel 1ig majdnem..
Reggel 6kor meg ki kell vinnem a kutyam...
Elkezdtem keresni de almos voltam..
De gyakorlatilag mind jo ,ami nem az Amish temahoz tartozott :)
Ott nagyon kedvesen irtal :)

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 13:28 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
exrefis írta:
centralpark írta:
hacsak nem igazabol is ellene vagy (nem TE ,csak a mondat miatt van 2. szemely )es nem fontos neked vagy teljesen mindegy mit csinalnak ...
nem ?
Az a szomorú infantilis állapot van, hogy mindegy miről van szó, egyik oldal a szerint áll hozzá, hogy a másik ellene, vagy mellette van.
Majd mondok példát! :)
üdv
ex
Szóval egy példa.
A FIDESZ, kormányon privatzálni akarta az egészségügyet, nagyon helyesen. Akkor a szocik ellenzékben rendesen keresztbefeküdtek az ügynek, rendes szociális demagógiával, ahogy kell. Mondván szegény betegeket nem engedjük kiszolgáltatni a gonosz, pénzlehúzó, profitvadász, karvalytőkének.
Mikor kormányra kerültek ők is privatizálni akarták az egészségügyet, akkor meg a jobboldali fidesz feküdt neki keresztbe rendes szociális demagógiával, ahogy kell. Mondván szegény betegeket nem engedjük kiszolgáltatni a gonosz, pénzlehúzó, profitvadász, karvalytőkének.
Konklúzió: mindkettő nagy ívben ... tesz az egészségügyre és a betegekre, azt látja csak, hogy ott van egy 2500 milliárdos üzlet amit jó lenne megszerezni magunknak és a haveroknak, de a legfontosabb, hogy az ellenlábas meg ne szerezze. A nagy harc közepette meg egyre leharcoltabb egyre drágább és fapadosabb lesz az egészségügyünk, mert ki van szolgáltatva cinikus pénzéhes politikusoknak orvosoknak eü. állami alkalmazottaknak. Nem baj ha beledöglik a beteg, csak nehogy valami gonosz tőkés egy fillért is keressen még akkor se ha jól működő eü-t kénytelen működtetni közben
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 13:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
centralpark írta:
De gyakorlatilag mind jo ,ami nem az Amish temahoz tartozott :)
Ott nagyon kedvesen irtal :)


Kedves Centralpark!

akkor tovább léphetünk?
Ha esetleg ellenvéleményt fogsz olvasni tőlem a jövőben, tudd, hogy nem irántad való ellenérzéssel írtam.Az, hogy bizonyos dolgokat más oldalról látunk, az teljesen természetes.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 14:35 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Ertem ...sot tudom...

Csak annyi a gond ,hogy ha politikai gyulolkodesrol ,vagy lenezesrol ,neheztelesrol irok ,es akkor is maskent latjuk mint hivok az nem igazan van rendben..

Remelem nem inditok lavinat ,nem celom ,gondolkoztam sokat hogy ezt privibe irjam le ,de nem teszem ,mert akkor azt mondhatjak hogy topicba irtam akkor oda irjak..

Ezt reszletesen is le tudom irni ,hogy miert irtam ,de semmikepp nem topicba,
Mert lehet hatalmas vita lenne masok belepesevel...

Azonkivul nehez irnom mert ha 5 percnel tovabb irok akkor elkuldes utan kidob vissza a belepes ablakhoz,es ha belepek akkor visszajon a hozzaszolas ablak uresen :)
Kezdhetem elorol az egesz irast ..(nem tudom miert ilyen a parokia forum ,valahogy telefonrol nem stabil )

Igy nagyon sokszor a masodik rovidebb valtozatot latjatok

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 02., csütörtök 14:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Centralpark!

Most rohanok egy beszélgetésre, csak azt szeretném mondani, hogy én pl.a gmailben megírom a hozzászólást, olyan hosszan, amennyire szükségem van, és aztán csak bemásolom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség