Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 983 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 66  Következő
 

Re: Gondolatok
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 13., szombat 18:30 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Nem voltam rest, és megszámoltam, hány fórumtalálkozó volt....nem akartam hinni a szememnek:7! mind pirosbetűs ünnep-/pedig az egyiken nem is voltam/

Ha lenne rá igény, én szívesen résztvennék egy következőn-bárhol:nálunk, vagy másutt-valahol Európában :) .


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 14., vasárnap 11:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Szia kedves Erika! Én kevesebben vettem részt, de ezekre is jólesően emlékszem vissza. A következőn is örömmel ott lennék, sajnos nem valószínű, hogy ezt meg tudnám oldani. Nehéz leírni, de itt a fórumon is egyre kevesebbet tudok részt venni. Így aztán elmondom, hogy meghatározó élmény volt Köztetek lenni. Nem tudok egy-két dolgot kiemelni, meg nem is akarnék hangzatos közhelyekkel élni, de a Parókia fórumosok közössége olyan volt, amilyennek egy református közösségnek lennie kellene a mai világban. Lehet mondani, hogy le is képzi a mai világot, hiszen az ateistáktól a buddhistákon keresztül, számos keresztyén felekezeten át számos más gondolkodású, különböző anyagi hátterű emberrel eszmét cserélhettünk. Olyan dolgokat tanulhattunk meg egymástól, amelyek hatással voltak a gondolkozásunkra.

Reméljük, hogy jönnek újak, fiatalok és lesz aki követi azokat a munkákat, amelyeket Cilla, Boglárka, Tavasz, Figyelő, Net, Delfin és mások (voltunk vagy ötvenen, nem rangsoroltam, elnézést, akit kihagytam) itt végeztek.

Ha lehetőségem van rá követem a Fórumot. Sziasztok!

Áldás, Békesség Mindnyájótoknak!
rosta


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 16., kedd 18:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Rosta!

Az igazat megvallva, válaszod nagyon meglepett.Nem is tudom, hogy mit írjak, így vakon- csak remélem, hogy nem valami nagyobb probléma miatt vetted ilyen búcsúzkodóra a hangnemet.Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid!

A fórum értékelésével egyetértek- én is nagyon szerettem, s talán ez már így is marad.
Néha körbenézek a neten, van egy -két jó blog, de amikor visszaolvasok itt pár témát, mindig megelégedéssel nyugtázom: nem is volt ez olyan rossz.
A fiatalokat lehet, hogy hiába várjuk- nekik a Facebook az otthonuk, meg nem is tudom, mi minden még... dehát..nemcsak a húszéveseké a világ/háló/, a régebben volt fiataloknak is jólesik baráti körben egy-egy aktuális témát megbeszélni...persze, ha éppen nincs fórumcsend.

Nos, én is áldást, békességet kívánok Neked, s mielőbbi viszontolvasást itt a fórumon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 17., szerda 20:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
A fb nem magyarázat a parókai fórum leülésére.
Ma is működnek pörgős fórumok. Az igazi ok a reformátusok teljes érdektelensége a témához.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 18., csütörtök 07:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ex, elővetted ezt régi lemezt? :(
Olvass már vissza pár hónapot, s láthatod, hogy a nem reformátusok se sokat írtak-
Egyébként nézz be a reposztra, ott olvashatsz egy kis pörgős reformátust is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 19., péntek 19:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Ex, elővetted ezt régi lemezt? :(
Olvass már vissza pár hónapot, s láthatod, hogy a nem reformátusok se sokat írtak-
Egyébként nézz be a reposztra, ott olvashatsz egy kis pörgős reformátust is.

Régi lemezt?
Én ezt a lemezt még nem játszottam. :)
Drága Erika!
Nézd meg itt a statisztikákat! Hányan vannak beregisztrálva?
Ebből hányan szóltak hozzá egyáltalán?
Hányan szóltak hozzás gyakran és abból mennyi volt bből a református, mikor legjobban pörgött a fórum?
üdv ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 20., szombat 09:21 
Offline

Csatlakozott: 2012. júl. 19., csütörtök 09:06
Hozzászólások: 208
Sziasztok!
Sajnos a protestáns jellegű fórumokra tényleg jellemző az elnéptelenedés, alacsony hozzászólás mennyiség.
Ez picit tényleg szomorú! :(
A legtöbb pörgös fórum meg attól pörög, hogy telle van parttalan vitákkal, vagy semmit mondó gágogással, bemásolt szövegekkel.
Éngem ez sem dob fel. :)@


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 29., hétfő 20:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Sziasztok Kedveskéim!

Én is jó szívvel emlékezem a fórum talikra, és igazad van Erika, lassan összehozhatnánk egy következőt :D Szerintem egy páran tuti elmennénk a tősgyökeres fórumozók közül.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 29., hétfő 20:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Indu!

Részemről fáklyás menet :)-vagy hogy ti jönnétek hozzánk?- úgy is jó.Csak mikor? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. máj. 01., szerda 16:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Átviszem ezt a beszélgetést a Találkozzunk témába.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. máj. 06., hétfő 07:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
"Gondoljunk arra gyakran, hogy egyetlen feladatunk ezen a világon, hogy Isten tetszésére legyünk."
Lőrinc barát


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. máj. 08., szerda 21:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Idézet:
A legtöbb pörgös fórum meg attól pörög, hogy telle van parttalan vitákkal, vagy semmit mondó gágogással, bemásolt szövegekkel.


ja... pedig volt "előtte" vagy "kezdetben" amikor innen indultak hitre emberek, csak annak egyetlen titka volt: Jézus Krisztus, az Őt szomjazó szívek...

ami még fontos, hogy egy 3D-s gyülekezetben is nagyon nagy veszély a képmutatás kialakulása, de egy virtuális világ erre nézve még nagyobb kísértés, próba...
kevesen tudnak megmaradni az Úrban ezen a "földön"

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. júl. 07., vasárnap 21:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Kedves Rosta!
Az igazat megvallva, válaszod nagyon meglepett.Nem is tudom, hogy mit írjak, így vakon- csak remélem, hogy nem valami nagyobb probléma miatt vetted ilyen búcsúzkodóra a hangnemet.Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid!


Szia kedves Erika!

Azért nem velem kezdődött ez a leállás. Aztán azt hittem, hogy miattam nem megy a fórum, merthogy már csak főleg én írtam bele. Úgy gondoltam leállok. Most látom, hogy még rosszabb a helyzet, mint volt. Így ha beírok, gondolom javítok a helyzeten.

Szóval reformátusok hajrá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. júl. 08., hétfő 14:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Rosta!

Jó, hogy leírtad a hallgatásod okát- azt hittem valami komolyabb, személyes gond.
Persze, az lenne az igazi, ha itt írogatnánk néhányan, mint hajdanán. Nem te vagy az oka a leállásnak, ez már egy hosszabb befagyás.
Mi az oka? -lehet, hogy majd jön valaki és megmondja a tutit :) ...addig is, kinek mi van a kötőjében, közreadhatja..
református-nem református egyaránt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Gondolatok
HozzászólásElküldve: 2013. aug. 04., vasárnap 22:17 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Pár gondolat....
Attól, hogy a fórum "nem megy", az Isten Országa épül, kinek-kinek a maga helyén.
Amit egymásnak ajándékként tudtunk adni, azt megadtuk, nekem egyszerűen többet kell adnom a gyermekeimnek, mint Nektek. Így is nagy a lemaradásom feléjük..... :-(
Az egymásért mondott imák nincsenek lejegyezve a neten, de le vannak jegyezve egy magasabb szinten működő "világhálón".

Ha a hívő testvéreimre gondolok, megbátorodom. Hiszem, hogy aki elkezdte Bennetek a jó munkát, nem hagyja félbe.

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 983 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 66  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség