Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 

boszorkány--találkozó Szeged
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 10:20 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
Bocsánat, hogy ilyen kevés hozzászólással új témát nyitok.
Személyesen érintva vagyok a témában, ugyanis kedves közeli hozzátartozóm szívesebben menne a boszorkánytalálkozóra, mint keresztény találkozóra.
Azzal védekezik, hogy ez csak egy szakács-találkozó--főző-verseny, buta, aki ennél többet lát benne. Meg hogy egy ottani étterem szervezi.
Szóval a segítségeteket kérném abban, hogy pl. a tavalyiról van-e bibliai szemléletű beszámoló, mit lehet tudni a lebonyolításáról, szervezéséről. Tudtok-e a neten ilyennek elérhetőségét, vagy itt, a honlapon.
Köszönöm!

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: boszorkány--találkozó Szeged
HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 11:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Brumteso írta:
Bocsánat, hogy ilyen kevés hozzászólással új témát nyitok.
Személyesen érintva vagyok a témában, ugyanis kedves közeli hozzátartozóm szívesebben menne a boszorkánytalálkozóra, mint keresztény találkozóra.
Azzal védekezik, hogy ez csak egy szakács-találkozó--főző-verseny, buta, aki ennél többet lát benne. Meg hogy egy ottani étterem szervezi.
Szóval a segítségeteket kérném abban, hogy pl. a tavalyiról van-e bibliai szemléletű beszámoló, mit lehet tudni a lebonyolításáról, szervezéséről. Tudtok-e a neten ilyennek elérhetőségét, vagy itt, a honlapon.
Köszönöm!


Szia kedves Brumtesó!

Kürölnézegettem a neten, de nem találtam olyan írást amivel segíteni tudnék.Mindenesetre az megdöbbentett, hogy bejegyezhetik magukat mint egyház.Habár mint olvastam nem is akármiért.Az egyházi bejegyzést ugyanis a magyar törvények nem teszik kötelezezővé, az csak egy vonzó lehetőség, mivel egy bejegyzett egyház hivatalos tagjainak nem kell társadalombiztosítási hozzájárulást fizetni.Biznisz, már megint.


Na, hogy valami értelmeset is mondjak, mondd el az ismerősödnek, hogy minden bűn úgy kezdődik, hogy csak...
Csak most az egyszer füvezek, cigizek, iszok, vagy csak ártatlan tréfának
indul mennyi ostobaság, és halál a vége.Nem szabad a "tűzzel" játszani.
Persze a legjobb lenne, ha rámutatnál, hogy mit erről a Biblia, mi Istennek
a véleménye a varázslásról..
Ha így sem hallgat Rád, imádkozz érte, hogy nyíljon meg a szeme az Igazságra.

Üdv szeretettel cilla

Tudom, nehéz dolgok ezek, Veled érzek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: boszorkány--találkozó Szeged
HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 11:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
cilla írta:
Na, hogy valami értelmeset is mondjak, mondd el az ismerősödnek, hogy minden bűn úgy kezdődik, hogy csak...
Csak most az egyszer füvezek, cigizek, iszok, vagy csak ártatlan tréfának
indul mennyi ostobaság, és halál a vége.Nem szabad a "tűzzel" játszani.
Persze a legjobb lenne, ha rámutatnál, hogy mit erről a Biblia, mi Istennek
a véleménye a varázslásról..
Ha így sem hallgat Rád, imádkozz érte, hogy nyíljon meg a szeme az Igazságra.

Üdv szeretettel cilla

Tudom, nehéz dolgok ezek, Veled érzek.

Köszönöm kedves szavaidat! És a fáradtságot, hogy utánanéztél.
Egy budapesti ismerősömmel évekkel ezelőtt az iszlám kapcsán beszéltük, hogy az adóügyi törvények miatt olyanok is bejegyeztetik magukat egyháznak, akik egyébként nem neveznék magukat annak. Amúgy tényleg nagy vonzereje lehet az adómentességnek...
Már azért jó ideje imádkozom fent említett ismerősöm megtéréséért. Sajnos, sok csapás érte életében (betegségek, szerettei elvesztése) így Istennek és Bibliának nincs meg a kellő ereje, tekintélye az életében.

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: boszorkány--találkozó Szeged
HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 11:25 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
cilla írta:
Tudom, nehéz dolgok ezek, Veled érzek.

Bizony, bizony, nehéz dolgok.

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 16:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Kedves Brumtesó!

Egy ötlet:
A boszorkányság keresztény megítéléséről sok anyag található a neten, és a korábbi boszorkánytalálkozók szellemiségéről a résztvevők által publikált internetes anyagokból - a leghitelesebb forrásból tájékozódhatsz. Ha így szétválasztva keresel rá a Google-ban, sok találatod lesz. (boszorkányság+ keresztény és külön boszorkánytalálkozó)

Üdv:
I.

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 20:04 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 24., péntek 14:01
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Brumtesó!

Kerestem neked leírást a tavalyi rendezvényről, de sajnos nem találtam.

Egy ajánlót olvastam róla még régebben, ha jól emlékszem, ott azt írták, lesz jóslás, tarot, asztrológia, stb. Ezen kívül, ilyen találkozókon általában részt vesznek a különböző szervezetek képviselői, akik megpróbálnak új "ügyfeleket" szerezni.

Azt tudom tanácsolni, ha mindenképp el akar menni, beszélgess el vele az esetleges veszélyekről. Feltételezem, ha érdeklődik a boszorkány - találkozó iránt, akkor valamennyire mégis hisz ezekben a dolgokban, tehát azt is megérti majd, hogy veszélyes lehet. Ha meg nem hisz benne, akkor ne próbálja ki kíváncsiságból.

Mondd el neki, hogy azért aggódsz miatta, mert nem szeretnéd, ha idegen emberek - akik esetleg rossz szándékúak is, de mindenképpen tájékozatlanok - beleavatkoznának az életébe.

Keresztények ezt kizárólag Istennek engedik meg - hogy pontosabban fogalmazzunk, Isten nem engedi meg másnak - de ha ő szabad elhatározásából aláveti magát mindenféle praktikának, akkor utólag sajnos nem lehet "reklamálni". Ha ezen elgondolkodik, talán óvatosabb lesz.

Bár, hozzátenném, hogy sajnos az én ismerőseim sem lettek sokkal óvatosabbak... :(

Szeretettel

Shannon


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Reménykedem
HozzászólásElküldve: 2008. márc. 05., szerda 22:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
Shannon írta:
Egy ajánlót olvastam róla még régebben, ha jól emlékszem, ott azt írták, lesz jóslás, tarot, asztrológia, stb.
Kedves Shannon és Indu!
Köszönöm kedves és bölcs szavaitokat.
Elgondolkodtam, reménykedem, hogy ha kimondatlanul is, de hatással lesz rá valamelyik. Ugyanakkor nem akarom bele se élni magam.
Reménykedem.
Köszönöm fáradtságaitokat, és szereteteteket!

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

valami ilyesmire gondoltam:
HozzászólásElküldve: 2008. márc. 11., kedd 11:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
Brumteso írta:
Szóval a segítségeteket kérném abban, hogy pl. a tavalyiról van-e bibliai szemléletű beszámoló, mit lehet tudni a lebonyolításáról, szervezéséről.
Na kérem, valami ilyesmire gondoltam:
"Kedves Tesók!

Sajnos már második napja folyik az okkult találkozó Szeged központi helyén, a Széchenyi téren. Tegnap többekkel kint voltunk és imádkoztunk az ÚRhoz. Én nem sokáig bírtam, elég rosszul lettem és el kellett jönnöm. De amit láttam...
Mindenhol koponyák (még gumicukorból is), csontvázak, boszorkány figurák, gyógyító energiájú kristályok, tenyér- és kártyajósdák, auraelemzések... és elég sok ember (kb 300-400 fő), aki mind a főboszorkányt várta. Többek pólóján vagy nyakában fordított kereszt, boszorkány-csillag...
Egy pár tesó kint volt és próbált személyes beszélgetésekkel evangélizálni, most tőük idézem a történteket, elhangzottakat:

Megkezdődött a Boszorkány Fesztivál
Elérkezett a „várva-várt” nap, tegnap kb. félórás csúszással kezdetét vette az Első Szegedi Boszorkány Fesztivál Napok.
Volt ott minden… jelmezes műboszorkányok, igazi boszorkányok, kártyajósok, étel és italárusok, süveges Harry Potter utánzatok,
boldog és reménykedő MSZP-s országgyűlési képviselő, táncosok, zenészek, szórakozni vágyok sokasága, és… ott volt maga a fő-főboszorkány Szegedi Erika Magyarország és Európa Főboszorkánya is.
Ott voltunk mi is… élő Igehirdető-táblákként az erre az alkalomra készített pólóinkban
Hallhattuk a szegedi boszorkányok történetét, a négy boszorkány (észak, kelet, dél, nyugat) városra kimondott "áldását" és hallhattunk a mai boszorkányok jövőbeli terveiről is.
Jóslatban megkapták, hogy a jövőben hagyománnyá fog válni az alkalom, sőt, európai szintű, hatalmas fesztivállá fogja kinőni magát. Véleményük szerint Szeged Magyarország, sőt egész Európa egyfajta "szellemi központja". Már a múltban is erős boszorkány központ volt és szeretnék, ha a jövőben még inkább azzá válna. Erős elhatározásuk, hogy a szegedi Boszorkány - szigetet átalakítják, felújítják, kiépítik így elkészülhet rajta egész Magyarország, sőt Európa boszorkány központja.
A főboszorkány mesélt az életéről. A közönség soraiból hozzá intézett írásos kérdésekre is válaszolt. Nem tudtam megállni és én is feltettem neki két kérdést.
Honnan van az ereje?
Erre azt a választ kaptam/kapták a jelenlévők, hogy az Atya Istentől. Itt beszélt római katolikus vallásáról, római zarándoklatáról, arról, hogy ismeri a Bibliát, tiszteli a Szűzanyát, szereti Istent. Egyébként is a Biblia kész "jóskönyv", mert tele van "jóslatokkal"…Isten emberei nagy "jósok" voltak… Beszélt arról, hogy a sötét mágia mennyire veszélyes terület, amibe sajnos már ő is belekeveredett. Bajba került miatta, ezért inkább a fehér mágia irányába vette az útját.
Ismeri-e a Bibliát és Isten gondolatait, utasításait a varázslással, jóslással kapcsolatosan?
itt szó szerint idéztem neki az Igét)
„Ha bemégy arra a földre, amelyet Istened, az ÚR ad neked, ne tanuld el azokat az utálatos dolgokat, amelyeket azok a népek művelnek. Ne legyen köztetek olyan, aki a fiát vagy leányát áldozatul elégeti, ne legyen varázslást űző, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igéző! Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó. Mert utálatos az ÚR előtt mindaz, aki ilyet cselekszik. Ezek miatt az utálatos dolgok miatt űzi ki előled ezeket is Istened, az ÚR.” 5Móz. 18,9
A beszélgetést vezető varázsló ruhás úriember - amikor a kérdéseim felolvasásában ide ért - nem fojtatta a tőlem való idézetet. Provokatívnak minősítette második kérdésemet és nem is olvasta fel.
Isten Igéje nem hangozhatott el…
No comment…
Egyébként sajátos az egész alkalom atmoszférája. A szervezők törekedtek rá, hogy egy kellemes, vidám környezet jöjjön létre a Széchenyi téren, amely mágnesként vonzza majd a belvárosban sétáló tömegeket. A szegediek már megszokták, hogy ezen a téren különböző fesztiválok alkalmával jót mulathatnak, ehetnek, ihatnak, beszélgethetnek. Sokan voltak ott tegnap is.
Mindeközben ebbe a körítésbe vegyítve kőkemény okkult tevékenység zajlik.
Sátrakban zajlik a kártyavetés, a színpadon mosolyogva jósol a főboszorka… és mindez a város hathatós anyagi, erkölcsi támogatását élvezve.
Őszintén remélem, hogy ugyanitt, hamarosan - a város vezetése részéről hasonlóan bőkezű támogatással - egy keresztény evangelizációs rendezvénysorozat is megrendezésre kerülhet majd.
Egy rövid sztori: miután elolvasta a pólóm felíratát őszinte csodálattal az arcán hozzám lépett egy húszas éveiben járó fiatalember és megkérdezte, hogy mi az, amit itt csinálunk? Tüntetünk? Mondtam, hogy azt nem, hanem azért vagyunk itt, hogy a pólóinkon Isten Igéjét hordozzuk, és felhívjuk rá a figyelmet. Elmondta magáról, hogy ő a vallástudományi tanszékre jár, és szerinte, amit teszünk, felér egy közösség elleni igazgatással. Szerinte több út is létezik ami Istenhez vezet, és az, hogy mi ennyire egysíkúan, türelmetlenül kezeljük a fesztivált és a szervezőit azzal rosszat teszünk. Egyébként is azok az áldások annyira szépek voltak, akkor most mi a bajom velük… Jöhet ilyen szép áldás rossz emberekből?

Itt tartunk emberek."

A linkje:

http://www.baptistaifi.hu/index.php?pID ... 18&page=6&
PHPSESSID=60a7d0d7032bc3ed1727bb66c74a4d75
Hozzáteszem, hogy ez a tavalyi rendezvény kapcsán íródott.

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 11., kedd 13:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Köszi, hogy feltetted ezt az írást kedves Brumtesó!

Sajnos, ez a felgyorsult világ is magával hozza, a jósok, boszorkányok...stb.
elszaporodását.Az emberek látni akarnak, nem hinni.Látni csodákat, pörgésben résztvenni, szórakozni, zajongani.Nem akarják a csendet ahol meghallhatnák Isten hívó hangját.

Szomorú.

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 11., kedd 19:02 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 24., péntek 14:01
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Brumtesó!

Örülök neki, hogy végül találtál anyagot és megosztottad velünk is. Sajnos megerősítette a korábbi aggodalmainkat.

Azért azt aranyosnak találom, ahogy a cikk írója meglepődött, hogy a rendezvényen boszorkányokat, boszorkány jelképeket, jóslást, okkultizmust talált - attól boszorkánytalálkozó, nem?

Ez pont olyan, mintha egy boszorkány elmenne vasárnap istentiszteletre, és meglepődne, hogy keresztények vannak ott, akik imádkoznak stb. és amikor ő elkezdene mondjuk szellemet idézni, akkor azt nem veszik jó néven.

Jó, tudom, nem ugyanaz.



De hadd legyek egy kicsit az "ördög ügyvédje":

Megszervezték, jó marketinget csinálnak neki, fejlesztik, sőt központot építenek.

Mi hol tartjuk azokat a rendezvényeket, ahol a keresztények és a nem keresztény érdeklődők kötetlen formában találkozhatnak?

Marketing oldal : legutóbb is egy olyan keresztény rendezvény hirdetésére sikerült bukkannom, ahol a buddhizmust magyarázzák...

Azután, gondoljatok bele, mi mit tudnánk "eladni" egy ilyen rendezvényen? "Provokatív" idézeteket hozni a Bibliából, azzal, hogy aki nem fogadja el azokat, és nem változtat az életén, az elveszett?

(azért ez tetszett a legjobban a cikkben, hogy az Igazság provokatív... )

Miközben a másik oldalon sikert, gazdagságot, hatalmat, különleges képességeket árulnak, és csak pár ezer forintot kérnek érte...

Nem állunk jól... :(



Na nem azért, mintha én személy szerint bármit is tennék ez ügyben :oops: Kérlek, cáfoljatok meg.

Shannon


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 11., kedd 19:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
cilla írta:
Köszi, hogy feltetted ezt az írást kedves Brumtesó!

Sajnos, ez a felgyorsult világ is magával hozza, a jósok, boszorkányok...stb.
elszaporodását.Az emberek látni akarnak, nem hinni.Látni csodákat, pörgésben résztvenni, szórakozni, zajongani.Nem akarják a csendet ahol meghallhatnák Isten hívó hangját.

Szomorú.

Üdv szeretettel cilla


Kedves Csilla!

Nagyon is igazad van, ez az ezoterikus bőség a fogyasztói társadalom sehová sem tartozó kis atomizált tagjainak nyújt istenpótlékot. Az emberekben munkál ugyan a Szentlélek, de ők nem találják Isten útját, nem találkoznak Jézus igéivel, amely szükséges lenne a hitükhöz, a keresztyéni lelkületre való jutáshoz. Vagy ha találkoznak is vele, az ellenkultúra olyan hatalmas méreteket ölt, akkora az ereje, olyan óriási tudatmódosító erők állnak a keresztyénséggel szemben, hogy képtelenek felismerni az Igaz Istent.

Sokszor nagyon jóindulatú, szeretetre vágyó, szeretetre méltó emberek azok, akik bekerülnek ebbe a körbe. A Szentlélek munkája észrevehető a viselkedésükben. A média a maga ezer karú csápjaival befonja őket, és egy olyan világba húzza őket, amely nem valós, amelyet saját maguk teremtenek, a maguk képére. Ez egy olyan világ, ahol bármi előfordulhat, ahol minden önmaga fordítottja lehet. Az igazság itt már nem egy, hanem mindenkinek saját igazsága van, bűn nincs ebben a világban, ahol Hitler, és Sztálin is bűntelen.

A fehér boszorkányokkal mifelénk is hülyítették vagy 7 éve a gyerekeket. A lakásomhoz közeli iskolában is tartottak gyűléseket, de nemigazán tudom, hogy miről is esett ott szó. A google-ban rákerestem a fehér boszorkányokra, ott a Narnia jött ki a Wikipédiaban, meg a halloveen oldal, meg egy csomó fiatalokat hülyítő dolog. Arra nagyon jók ezek, hogy a hitre vágyakozó lelket elvezessék jó messze Istentől.

Éppen most morfondíroztam arról, hogy a Mónika show voltaképpen egy valláspótlék. Olyan embereknek készítik, akiknek semmi affinitása sincs erkölcsi értékekhez, mert nem nevelik azt beléjük, így nincs belső iránytűjük, továbbá olyan embereket mutatnak be a műsorban, akik hozzájuk hasonló személyiségek, és még egy erkölcsi szentenciát is kapnak a műsor végén a Mónikától, hogy például szabad-e egyszerre több nővel megcsalni a nejet. Borzalom, de ez a mai ember erkölcsi mankója... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 12., szerda 09:33 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
cilla írta:
Köszi, hogy feltetted ezt az írást kedves Brumtesó!
emberek látni akarnak, nem hinni.Látni csodákat, pörgésben résztvenni, szórakozni, zajongani.Nem akarják a csendet ahol meghallhatnák Isten hívó hangját.

Én köszönöm, hogy olvastátok és hogy hozzászóltok. Na meg a jobbnál jobb gondolataitokat.
Ahogy ezt írtad:arról eszembe jutott, hogy: a gonosz és parázna nemzedék jelet kíván... Bocs, csak asszociáltam, és talán nem is jól...
Meg hogy is írta Pál? A zsidók jelet akarnak, a görögök bölcsességet... Nem tudom, miért, de valahogy ez ugrott be. De nagyon igazad van: Nem akarják a csendet ahol meghallhatnák Isten hívó hangját.

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 12., szerda 09:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
Shannon írta:
(azért ez tetszett a legjobban a cikkben, hogy az Igazság provokatív... )

Miközben a másik oldalon sikert, gazdagságot, hatalmat, különleges képességeket árulnak, és csak pár ezer forintot kérnek érte...
Nem állunk jól... :(
Na nem azért, mintha én személy szerint bármit is tennék ez ügyben :oops: Kérlek, cáfoljatok meg.

Shannon

Kedves Shannon!
Majdnem mindenben egyetértek a szavaiddal. Csak egy kicsit vitatkoznék szavaiddal: nagyobb az, ki bennünk lakik.... :wink: :) :D A győztes oldal a mienk.

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 18., kedd 17:16 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 24., péntek 14:01
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Budapest
Brumteso írta:
Shannon írta:
(azért ez tetszett a legjobban a cikkben, hogy az Igazság provokatív... )

Miközben a másik oldalon sikert, gazdagságot, hatalmat, különleges képességeket árulnak, és csak pár ezer forintot kérnek érte...
Nem állunk jól... :(
Na nem azért, mintha én személy szerint bármit is tennék ez ügyben :oops: Kérlek, cáfoljatok meg.

Shannon

Kedves Shannon!
Majdnem mindenben egyetértek a szavaiddal. Csak egy kicsit vitatkoznék szavaiddal: nagyobb az, ki bennünk lakik.... :wink: :) :D A győztes oldal a mienk.


Kedves Brumteso!

Köszönöm a biztató szavaidat!

Egy picit azért elkéstél vele - na nem a te hibád. Még aznap este, hogy ezeket leírtam, megkaptam rá a választ. Egy jóbarátom, aki boszorkánysággal is foglalkozik, megkért arra, hogy magyarázzam el neki az evangéliumot...

Nagyobb az, aki bennünk lakik. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 18., kedd 21:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Idézet:
Kedves Brumteso!

Köszönöm a biztató szavaidat!

Egy picit azért elkéstél vele - na nem a te hibád. Még aznap este, hogy ezeket leírtam, megkaptam rá a választ. Egy jóbarátom, aki boszorkánysággal is foglalkozik, megkért arra, hogy magyarázzam el neki az evangéliumot...

Nagyobb az, aki bennünk lakik. :D


Hű de jó, kedves Shannon! :D

Isten áldjon meg, hogy az Ő SzentLelke által tudj szólni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség