Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
 

Müller Péter
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. nov. 11., kedd 18:01 
Offline

Csatlakozott: 2008. okt. 31., péntek 21:21
Hozzászólások: 1
:roll:
sziasztok!
érdekelne MINDENKI véleménye a fent nevezett íróval kapcsolatban
köszi:paloma


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Müller Péter
HozzászólásElküldve: 2008. nov. 12., szerda 13:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
paloma írta:
:roll:
sziasztok!
érdekelne MINDENKI véleménye a fent nevezett íróval kapcsolatban
köszi:paloma


Szia kedves Paloma!

Én nem sokat tudok Róla, a könyveit sem olvastam.Itt-ott a neten egy két szép idézetét, de csak ennyi.
A neten sem sok mindent találtam, csak annyit, hogy a belső megismerése, meg ehhez hasonló..........
Engem nem fogott meg, nem is értem, hogy mit akar mondani, mert próbáltam beleolvasni az egyik könyvébe..

Bocsi, hogy részemről csak ennyi.

Üdv szeretettel cilla :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 12., szerda 15:07 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
na akkor most "eretnek" leszek:

van egy jóbarátom, keresztény, aki feleségestül családostul régen a hitGyülibe járt, aztán nem, aztán megint (NS személyesen kereste meg)...

namármost: a felesége meg a feleségem is jó barátnők, és mesélte, hogy mostanában esténként a Szeretetkönyvből olvas fel a férje kettőjüknek

és JÓT TESZ nekik, a kapcsolatuknak...

(én csak elmondtam, nem álltam se mellé, se szembe vele)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 24., hétfő 05:36 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
a feleségem találta, azért teszem ide, mert bár 2009 JÚNIUSI program, de mutatja, hogy "foglalkozunk vele":

http://www.keresztyenfilmklub.hu/kapcsolat.html

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 24., hétfő 10:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Kedves Paloma!

Valamikor régen, amikor okkult témákkal még magam is foglalkoztam, olvastam Müller Péterről, hogy a klinikai halálból visszatért; a ma olyan népszerű könyveit ez után az élmény után írta.
Az interneten egyik könyve ajánlásához ezt írták :

„A Kígyó és kereszt a spirituális irodalom alapműve. Müller Péter 1956-ban átesett egy halálélményen, s megtapasztalta a "túlvilág" valóságát, mellyel azóta is kapcsolatban maradt. Könyve a Lélek világáról szól. Istenről, sorsról, a tudattalanról, a szellemvilágról s arról a csodálatos kapcsolatról, amely a szerző és szellemi Mestere között létrejött. Személyes vallomás s egyben a mesteri tanítások foglalata a mű, mely bemutatja a reinkarnáció működésének természetrajzát, feltárva két felejthetetlen színészkollégájának, Domján Editnek s Latinovits Zoltánnak a történetét. Nem csupán személyes emlékeit, hanem "szellemi beszélgetéseiket" is leírja, melyeket e művészekkel folytatott haláluk után.”

Müller Péter írásai teljesen mértékben okkult eredetűek, ebből a rövid könyvismertetésből is egyértelműen kiderül.

Ha fontos számodra, hogy Isten útját járd, semmiképp nem ajánlom Müller Péter írásainak olvasását!
Isten egyértelműen tiltja a halottakkal való társalgást (Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó. Mert utálatos az Úr előtt mindaz, aki ilyet cselekszik. 5Mózes 18:11-12)

Akinek az életét (mint pl. Müller Péterét) ez szövi át, annak az írásai nem Isten forrásából táplálkoznak!

B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 24., hétfő 11:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
várhatóan ugyanez fog elhangzani júniusban a filmklubon is, bővebben és adott szerzőre vonatkozóan kifejtve

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. dec. 23., kedd 14:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 21., szombat 17:24
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Veresegyház
ugyan mostanában csend van ezen a topicon (is) de mivel nemrég találtam az oldalt hát jelzem felétek is. nem ajánlom én sem senkinek hogy M.P. könyveket olvasson, de hogy saját véleményét könnyebben ki tudja alakítani itt: http://ertr.multiply.com/music/item/980/Muller_Peter-Eloszoval_Az_oromkonyv_legszebb_reszei_hangoskonyv hangoskönyv formájában talál részleteket. miután az oldalt megnyitottátok a jobb felső sarokban be kell jelentkezni (sign in). felhasználói névnek be kell írni hogy: hallani , jelszónak pedig hogy: akarom utána enter gomb. ekkor ugyan elvisz egy másik oldalra, de a vissza gombbal kettőt kattintva visszatérhetsz, s hallhatod a felvételt, a "play this playlist" feliratra kattintva. ez leírva bonyolultnak tűnhet a valóságban pár másodperc. már csak azért is érdemes megpróbálni, mert az első rész zsidó, a második rész keresztény tematikájú történet, nagyon szépen megírva, nagyon szépen előadva. minden nagyon szép, de tömény mágia, az evangéliumhoz semmi köze.

_________________
szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség