Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
  Nyomtatóbarát verzió

Beiskolázás
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. nov. 11., szerda 14:15 
Offline

Csatlakozott: 2009. nov. 10., kedd 11:54
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Szeretnék tájékoztatást kapni ,a Lónyai gimnáziumba szeretnénk felvételizni a kislányommal a nyolcosztályos részre. Tud valaki tájékoztatást az iskoláról,én nagyon hiszek a nyolcosztályos rendszerben és bízom az iskolában( mindennap imádkozom ,hogy jó döntésre juthassak,) ezért szeretnék olyannal kapcsolatba lépni aki vagy ott tanul (tanult,)vagy tanít. Sok emberrel beszéltem és mindenki lebeszél.Miért?jelenleg egy Ökomenikus Iskolába járunk ,de a családunk református. Kérem aki tud segítsen .Nagyon köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Beiskolázás
HozzászólásElküldve: 2009. nov. 11., szerda 18:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
zenobia írta:
Szeretnék tájékoztatást kapni ,a Lónyai gimnáziumba szeretnénk felvételizni a kislányommal a nyolcosztályos részre. Tud valaki tájékoztatást az iskoláról,én nagyon hiszek a nyolcosztályos rendszerben és bízom az iskolában( mindennap imádkozom ,hogy jó döntésre juthassak,) ezért szeretnék olyannal kapcsolatba lépni aki vagy ott tanul (tanult,)vagy tanít. Sok emberrel beszéltem és mindenki lebeszél.Miért?jelenleg egy Ökomenikus Iskolába járunk ,de a családunk református. Kérem aki tud segítsen .Nagyon köszönöm.


Én valamikor ide akartam adni a lányomat, felvételizett is az intézménybe, fel is vették, de mivel nagyon nehéz lett volna a beutazás, hát a végén csak nem oda ment a lányom. A Baár Madasról kétségtelenül több jót mondanak, az erősebb suli, de szerintem a Lónyai sem rossz. Én vagy 6-7 évvel ezelőtt jónak tartottam. Most nem tudom, hogy mi a helyzet.

Sok sikert az iskola választásodhoz.. ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség