Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 109 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 18:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
FM írta:
Szerintem sem kell törölni, mert csak annak van értelme, ha megvizsgálja ki-ki a saját indulatát ami a beírásához kapcsolódik. magam is ezt kérem az Úrtól.
Nem tudtam, hogy Cillának az a kívánsága, hogy engem megértsen, mert akkor rögtön mondhattam volna, hogy az lehetetlen, így nem indult volna egy téves úton velem kapcsolatban, a halott megismerhetetlen, az élő pedig Istennek él.

Abban kértem a tisztelt hozzászólókat, hogy miért nehéz elviselni erre adjatok választ, de még ide csak Eszter jutott el, általában kifejtve
Igaz, hogy ki-ki a saját ellenérzéseinek hangot adott és valami nevelődést-nevelést gondoltatok el,
Legalább is ez csapódott le nálam.

Indunak egyértelműen válaszoltam a kedvelés szóra, én ulyennel nem találkoztam Isten igéjében, de a világban igen.



Nem, Magda már nem az a kívánságom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 18:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Összességében nem tartom jónak kitörölgetni a hozzászólásokat, mert az ember igyekezzen olyat beírni, amit később is felvállalhatónak tart.
Amit beírtam, és amilyen indulattal tettem - most is felvállalhatónak tartom. Ami miatt kitörtöltem, az az, hogy eltévedt hozzászólások voltak, nem jó helyen, nem jó időben hangzottak el. Tévedés volt részemről.

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
közös kívánságunk (tiltakozzon nyugodtan, aki nem így gondolja):

Kedves Magda!

Kívánjuk, hogy ÁLDÁSODRA legyen az itt töltött idő!

ha mellette ez NEKÜNK se nagyon rossz: az már csak BÓNUSZ ;)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Ez már csak hab a tortán, ahol a torta hiányzik :wink: :wink: :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:13 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
HOVA DUGTAD?!? nem igaz, hogy sajnálsz tőlünk még egy tortát is :P


({)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Látod benned nekem ezt nehéz elviselni, hogy maradjunk a téma címénél :wink: :roll:

Csak még nem jutottam el a gerendámig, hogy ezt megértsem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nem is, a gerendát MI kaptuk, forgolódásilag :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:35 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. dec. 04., hétfő 16:04
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Magda,

nem az a gond, hogy neked nehéz elviselni másokat? S mivel mindenki magából indul ki, te feltételezed másokról, hogy ők is nehezen viselnek el téged?
Ne rágd magad, nem érdemes. Csak Istenre nézz, ne várd a szeretetet, hanem add! S minél többet adsz, annál jobban fogod érezni magad.

Persze nekem itt beszélni könnyű, de gondolj arra: az ittlévők igenis szeretnek téged!! :-)

Még egy fontos dolog, amit Csuka Tamástól hallottam: aki megsértődik, annak soha nincs igaza.

Te Királyi Gyermek vagy, Megváltód kegyelme tiéd, és néked ez elég.

(Egy gyermek ének szöveg részlete, az egészet beírom az énekszövegek topikba.)

_________________
"Éneklek az Úrnak egész életemben, zengedezek az én Istenemnek amíg csak vagyok."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Az úgy van, hogy amikor az ember már nem tud másokat elviselni, mert legalábbis bosszantja a bennük felfedezett "Sátán munkája", hogy Magda szavait használjam, akkor egyedül is iszonyú elviselhetetlen lesz tőle.
Megosztjuk egymással testvériesen azt a gerendát... Aztán amikor ez már nagyobb méreteket ölt, ez már egy kívülálló harmadik számára is kellemetlen, és ő is kap ebből ajándékot.

Ez a gerendafertőzés ítélkezés által terjed leggyorsabban.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 19:57 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Köszönön Eszter kedves vagy, a mi Urunk is elviselte a keresztet is, és nekünk is megadja a próbákkal a kimenekedést is.
Ami pedig nehéz azt mindég NEKI adom, mert erre felszólított :)
A szeretetet is Ő adja mint a békességet is, nem úgy adja, ahogy a világ adja, vagy gondolja.
Amennyiben az első parancsolatot be akarom tölteni és be akarom a másodikat már Ő tölti be.
Így aztán minden felszólítás HOZZÁ érkezik :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 21:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Most már akkor Erika te jönnél, ha még mindég úgy gondolod, hogy szóljon elsőre hozzá más.
Most még mindég nem tudom, miért írta Net a magán levélben nehéz elviselni a nyilvánosban meg azt nem nehéz, hol ott én ezt akkor és ott nem kérdeztem, amit kérdeztem arra adott oda nem illő választ, vsz,
Feszegetni csak azért feszegetem, mert nem érthető, persze a kereszt körüli viselkedés sem volt érthető, és most sem érthető, csak elfogadható.
Hogy miért írok, mert úgy vélem vannak elrendezetlen ügyeink, és valaki szőnyeg alá söprésről beszélt, és talán itt a lehetőség, hogy magunkon kezdjük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 21:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Magda!

Abban egyeztünk meg,h. ezt a kérdést, h. miért nehéz téged elviselni, felteszed a Beszélgessünkbe...arról nem volt szó,h.a levelet is felteszed,...én nem szeretem kiteregetni a magán beszélgetéseket, de már látom, h. ez itt elkerülhetetlen, újra és újra előjön.

Amit Indu írt, ha tévesnek is ítélte később,/nem tudom miért?/ teljesen egyetértek vele. Annyit tennék hozzá,h. nekem azt nehéz látni,h. mindent véleményezel. Képzeld el, ha mindenki, miután egyetért egy hozzászólással, beírná: ámen- nem válna monotonná az fórum arculata?
Sokszor akadékoskodásnak tűnik a kérdésed, s ha nem érkezik válasz, nem tágítasz, újra és újra felteszed.
Annak örülök,h. szívesen vagy itt,én is nagyon szeretem a fórumot, csak lényegesen kevesebb időm jut rá. Nyilván mindenki feltehetné a kérdést: milyen szemmel néznek a többiek?... lehet,h. meglepő válaszok születnének, én pl. ezért sem teszem fel.
-Majd még írok esetleg, csak ezt elküldöm, mert valami fontosat meg kell beszélnünk itthon.-


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 21:15 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Nem én tettem fel a levelet,csak levél idézetet tettem fel névnélkül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 21:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
:D

no hogyne ;)

de aki ÍGY ír egy PICIKÉT egyéni módon, mindjárt LÁTHATÓ a személyazonossága :D


az ELSŐ reakcióban tamás meg is kérdezte, h "oké, látja, hogy én írtam, de MI A FENÉNEK írtam neked ilyet?"

hát emiatt láttam tisztábbnak, ha az egész folyamatot látjuk akkor már...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 17., kedd 21:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Most jó lenne látni téged, Magda,h. hogyan reagálsz ezekre a véleményekre. Azt hiszem, tartozunk egymásnak ennyivel, h. esetleg a nehezebb dolgokról is beszéljünk, de nem azért, h. megbántsuk egymást...nos, Magda, jó testvéreid vagyunk-e, elfogadod-e,amiket írtunk a kérdéseddel kapcsolatban?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 109 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség